Автор Тема: Кісточка (шишка) на нозі або вальгусна деформація першого пальця стопи  (Прочитано 11350 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Якщо лікар вважає, що кісточка то подагра тікати треба від того лікаря і швидше.

Online Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +441/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
з  вікі:
Цитувати
«Подагра» (яка зазвичай стосується великого пальця ноги)[1] – це медичний стан, що частіше за все характеризується постійними нападами гострого запалювального артриту — почервоніння, чутливість, біль, набряк суглобу. плеснові міжфалангові суглоби в основі великого пальця ноги – найбільш поширене місце ураження (приблизно 50% випадків). Проте вона може траплятися у вигляді тофуса, каменів у нирках або уратної нефратопатії. Вона виникає внаслідок підвищеного рівня сечової кислоти в крові. Сечова кислота кристалізується, а кристали накопичуються у суглобах, сухожиллях та оточуючих тканинах.

от в мене щось таке
Цитувати
почервоніння, чутливість, біль, набряк суглобу
але ж не зникає набряк. він невеликий і швидше твердий як кістка, і взуття, яке в тому місці має шов, мені вже не зручне і спричиняє біль, ніби шов на взутті перетискає доступ крові до пальця і він сильно затерпає.
ото пояснила d111 mish
але вел. палець в мене не вигнутий, без деформації. та кісточка ніби виступає зверху
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
мама, подагра в молодих жынок це якось маловырогыдно, бо то быльше хвороба лытных чоловыкыв любителыв мяса та алкоголю))))))
А ця шишка на нозі так спочатку і проявляєтся - періодичними болями, а потім і деформація відбуваєтся. Якщо підозрюєшь в себе подагру, то зда аналіз на урати)  ;)

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Дівчата, кисточка (вальгусна деформація великого пальця) - це паталогія стопи, причинами якої є:
носіння в дитинсті замалого взуття
велика вага
гентичний фактор
любов до великих підборів
поперечна плоскостопість
деколи ще травми стопи
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline Cестра Керрі

• Свідома Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 19
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
Дівчата, це якась загадка природи... В моєї мами ці кісточки, скільки я пам*ятаю. Ні тісного взуття в дитинстві, ні ваги нема, ні ходіння на високих підборах... І от зараз мамі вже далеко за 70, останніми роками почала дуже дбати за здоров*я, почали вживати всякі біодобавки (звичайно не через кістку, а через інші проблеми і стани і просто для оздоровлення), так от - кістки значно зменшилися, практично вирівнялись! Можете сміятися тепер  d30.
Моя думка - на формування кістки впливає загальний обмін речовин в організмі. Якщо його корегувати-регулювати, все буде добре. А тепер уявіть, що ви зробили операцію, довго мучились, терпіли, відновлювались, а через рік воно назад виросло.... бо причини не усунуті.  :xo-xo  Якщо тут є лікарі, нехай підтвердять або спростують таку теорію.
(Доречі, у мене і у сестри такої проблеми нема(поки що d27) ттт, хоча ми вже дорослі тьоті. Це на рахунок спадковості.)

Online Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • мама
    • Награды
так я читала, що операція - не панацея і вони знову можуть вирости d24

Online Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • мама
    • Награды
мама, подагра в молодих жынок це якось маловырогыдно, бо то быльше хвороба лытных чоловыкыв любителыв мяса та алкоголю))))))
А ця шишка на нозі так спочатку і проявляєтся - періодичними болями, а потім і деформація відбуваєтся. Якщо підозрюєшь в себе подагру, то зда аналіз на урати)  ;)
воно то може й так, але чоловіків з кісточками на великих пальцях я ще не бачила :xmm

3 роки тому, коли хімію капала, робила АК на сечовину. то все було ок, але кісточки почали рости і боліти якраз по хімії і операції, може то ще з гормонами пов"язано :xmm :xmm :xmm

Offline midsummer

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
У моєї мами кісточки немає, але  вперше загострення подагри (палець на руці) у неї відбулось в 27, алкоголю мама практично не вживала. d112

Offline Kerri

• Своя Мамка
  • Репутація: +74/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Цитувати
воно то може й так, але чоловіків з кісточками на великих пальцях я ще не бачила
У чоловіків вони меньше виражені, я бачила. А коли приступ подагри, то великий палець стопи червоніє, набрякає і дуже сильно болить. Навіть температура може бути.
У жінок, дівчат, і навіть дівчаток найчастіша причина "шишки"- слабкіть поперекових м`язів стопи, поперечна плоскостопість. В такому випадку "шишки" можуть проявитись навіть с 10 років. При операції хірург оперує саме ці м`язи, щоб сформувати правильну форму стопи. При такій операції-"шишка" знову не виростає, але в період реабілітації потрібно носити спеціальні вальгусні шини, робити вправи. А колись, її просто "обрубували" тому і виростала знову. Тому, треба знати, як ту операцію, по який технології будуть робити. Про це я вище і писала...

Offline Катя мамуся

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +71/-1
  • 0967321213 0665497400
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сергійко
  • Ваше справжнє ім’я: Катерина
Порадьте що моїй мамусі робити бо каже що болять, хоче іти на операцію, я боюсь, можливо якісь креми є? Я чула про якісь кінний!

Offline TaniaMAXNO

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
дівчата, хтось купляв якісь засоби від кісточок: зараз їх рекламують в інтернеті Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
цікаво почути реальні відгуки, і що лікарі про це кажуть
Декор для дитячих свят Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
*   *   *

Offline Kerri

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
Порадьте що моїй мамусі робити бо каже що болять, хоче іти на операцію, я боюсь, можливо якісь креми є? Я чула про якісь кінний!
Будь-який крем при вальгусній деформації великого пальця стопи, як мертвому компрес. Нехай вже краще лікарі радять що робити, але на креми-мазі не ведіться, це тут не допоможе.
Цитувати
дівчата, хтось купляв якісь засоби від кісточок: зараз їх рекламують в інтернеті Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
цікаво почути реальні відгуки, і що лікарі про це кажуть
Така силіконова штука допомагає тільки на ранній стадії, коли деформація тільки починається і то в комплексі з іншими засобами( спец. гімнастика, правильне взуття)
А хто хоче таку штуку, ось посилання де її можна придбати в рази дешевше!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] я замовляла в цього продавця, прийшло за два тижні.
Скуповують за безцінь на Аліекспресі, потім продають по 200 грн, це п.... повний. :maf

Offline TaniaMAXNO

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Оля, дякую що сказала: я вже хотіла купляти за 300 грн. А ти. Зрозуміла користуєшся? А гімнастику хто тобі приписав? І як?
*   *   *

Offline Kerri

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
А ти. Зрозуміла користуєшся? А гімнастику хто тобі приписав? І як?
Ні, я не користуюсь. Купила і продала. В мене велика кісточка, особливо на лівій нозі. Поміряла ті штуки, ходити навіть вдома у шкарпетках незручно було, хоч то і силікон,  якщо запхати ногу у взуття- залазило, але дуже тісно. Хіба вдягати їх на ніч. Але я щось вже не вірю в них для себе. Про гімнастику дізналась з медичних сайтів, є різні вправи, вони підтягують м"язи стопи, зміцнюють їх. То треба робити регулярно, а я лінуюсь. Ще бажано носити спеціальні устілки у взутті, але індивідуальні, які порадить лікар і купляти в спеціальному магазині, чи то ортопедичному салоні, я навіть не знаю, чи є в нас щось такє подібне у Франківську. А різним мазям не вірте, це хіба Диклофенаком можна мастити і то від болю, якщо вони болять.
Якщо вже звертатись до лікаря, то я думаю, що краще в Пасічну, в обласну лікарню.

Offline TaniaMAXNO

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Я заходила в ортопедичний салон що на коновальця біля оптики люксор - то там продавець вроді толковий пропонував устілку, яка просто не дасть розвиватись тій гулі, але забрати її буде неможливо. Я не взяла тоді - бо то було літо - і я носила босоніжки - зараз на осінь можна буде взяти.
А на рахунок мазей і кремів - погоджуюсь, вони тут безсилі, хіба що це подагра - тоді так!
*   *   *

Offline куклочка

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Дівчата , коректор по випрямленню великого паляця підходить для тих у кого тільки починає рости кісточка

Offline Lapylia:

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
моя сусідка користувалась тим коректором, то не допоміг, у мене теж є кісточка, то ми з нею зробили собі "народну бовтушку" і лиш собі біди наробили, шкіру попекли сильно,тож народні методи не рекомендую, просто менше взуваю каблуки вони мене й не турбують