Автор Тема: Фітнес і аеробіка.Хто куди ходить?  (Прочитано 32862 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +292/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Re: Фітнес і аеробіка.Хто куди ходить?
« Reply #510 : 14 Серпень 2016, 15:54:41 »
не в обіду - але Майстри спорту і ті роблять і рекомендують іншим (професіоналами чи любителям) 2 дн іноді  (або весь час) вихідного.
 Тобто для жінки - мами це недоречне питання.Або вона не працює повноцінний роб.тиждень хіба що ну або має в допомогу тата; бабусь чи нянь.
 Я немаю (тато помер; бабуся вел.част.допомагала як дитина була маленькою дуже) ы на роб.вимушена ходити і багато часу (бо це за що ми живемо усі -дає можливість).Тому в 8:30 з дому виходжу і в 20:30 переважно-приходжу-усі 5роб.днів.Тобто продукти-готування-якесь прибирання-стірка-8год.без обіду- робота і все-все в різних кінцях міста (громадс.транспортом).Прогулянка з дитиною.Купівля необхідного і т.ін.
   То як думаєте я тренуюсь кожен день.Якщо я тільки ходжу 6км найменше в день.
Звісно ні.Я вдома тренуюсь 20хв., якщо дощ та взимку - мороз і лінь напала на мене.
   В ін. сприятливі для мене і це більшість - дні - я бігаю по 4км (найменше) і іноді 12км 1-3р.в тиждень.Зараз 3-4р.в тиждень.Якщо усі 5роб.дн.-то неодмінно сб-нд-вихідні.Крім бігу (це основне тренування - ним я тільки і займаюсь) я роблю вправи на всі види м'язів по 5-10хв. до і після бігу. Якщо вих.день - маю більше часу на це.
 Я бігаю, бо це моє улюбл.спорт.занняття.Від якого ні худну, ні поправляюсь (проблем з вагою немаю.Класно було б позбутись 1-2кг та не можу...)
   Також не можу закидати...Після 5дн.перерви - як бревно себе почуваєш.
Ще вважаю доречно ходити на масаж.Хто займається якимись тренуваннями.Самопочуття супер.Відаю перевагу більш спорт.-доволі активному масажу.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Ludmilka-Milka

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
« Reply #511 : 14 Серпень 2016, 16:20:29 »
Люда,ну ви і молодець.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Online gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +292/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
« Reply #512 : 14 Серпень 2016, 16:24:08 »
Дякую! :flvНадихають живі історії саме працюючих мам чи татів.І їхні вел.досягення в спорті.Читаю часто такі блоги.

Offline Natalo4ka-vit

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +240/-1
  • Самый большой подарок от БОГА - это наши дети!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #513 : 17 Жовтень 2016, 07:53:16 »
Привіт мамки! Розкажіть що представляє собою в Альянсі "Зміни себе за 60 днів"?? Яка ціна чи ціна звичайна як для абонементу??? Для чого анкета?? Де ту анкету заповнювати??
Замуж надо выходить по-молодости, по-глупости, по большой любви или по залёту. Потому что повзрослеешь, поумнеешь и поймёшь, что идеальных людей нет, а не идеальный тебе не нужен.

Offline kara.bogut

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Каріна
« Reply #514 : 27 Жовтень 2016, 18:15:40 »
А мені чомусь ці спортзали ніколи не подобались. Ходила якось в один, але якось погано (в моральному плані) себе там почувала. Не подобається мені таке. Краще вже на велосипеді кататись  :bo

Offline *Аля*

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +415/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Неля
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #515 : 27 Жовтень 2016, 18:33:27 »
Ціна такої програми 2000 грн.анкета є на їх сторінці ВК та мала б бути на сайті.В анкеті питання про ваш спосіб життя,харчування,ваші параметри,коли вам краще тренуватися,чи є проблеми зі здоров'ям і т. д.

Offline Xellena

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Влад 11 р, Олеся 2 р
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
« Reply #516 : 16 Липень 2017, 22:57:00 »
Пів року ходила у Апельсин дуже задоволена. Сподобалось шо можна прийти в любий час і включитись в коло. Дівчата приємні, встигають побачити хто сачкує d100 Результат побачила вже через місяць.Тому рекомендую!! :bo
Підкажіть будьласка яка ціна і що це за заняття по колу?

Offline Sofiya

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Софія
« Reply #517 : 21 Вересень 2017, 20:22:30 »
Зараз з'явився сервіс, який уклав угоди з понад 500 клубів. Тобто, ви купуєте абонемент і ходите, куди вам захочеться. Сьогодні можна піти на йогу, а завтра на пілатес, післязавтра в басейн. Серед їх партнерів басейни, спортзали, солярії, тенісні корти, секції боксу та східних єдиноборств, фінтес центри та багато іншого. Ви самі вибираєте клуб, час і місце, куди ви хочете піти сьогодні. Це дає можливість спробувати себе в різних видах тренувань. Зрозуміти, чи підходить вам йога або пілатес, подобаеться вам плавати в басейні або найзручніше ходити в спортзал. У місячному абонементі є 30 відвідувань. Це дуже зручно і вигідно, тому як за ціною одного абонемента, ви, кожен день можете випробувати себе в інших видах тренувань. І це не разовий абонемент з розряду "враження в подарунок", це палочка-виручалочка для тих, хто не хоче в свій вихідний або робочий день їхати в спортзал на інший кінець міста, а потім мокрий і втомлений повертатися назад. Такого в Україні ще не було. Gofit - це новинка яка об'єднує дуже багато клубів і секцій в одну мережу.

Offline Natalo4ka-vit

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +240/-1
  • Самый большой подарок от БОГА - это наши дети!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #518 : 27 Вересень 2017, 22:00:36 »
І таке є в Івано-Франківську??? d107 d107 d107
Замуж надо выходить по-молодости, по-глупости, по большой любви или по залёту. Потому что повзрослеешь, поумнеешь и поймёшь, что идеальных людей нет, а не идеальный тебе не нужен.