Автор Тема: Пропозиція руки і серця  (Прочитано 15823 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline РоманіяАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
Пропозиція руки і серця
« : 12 Вересень 2010, 19:00:47 »
Недавно один хлопець запропонував своїй дівчині вийти заміж з таким тортом:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Мені так сподобалася ідея!  d9
А як Вам запропонували одружитися? А може це зробили Ви? Давайте згадаємо ці романтичні моменти   d8
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline irchik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
Re: Пропозиція руки і серця
« Reply #1 : 12 Вересень 2010, 19:36:18 »
мені фото не видно  d104
ой , вже видно, супер ідея, гарний торт.
в нас не було ніякої романтики, чоловік сказав: виходь за мене заміж, а йому - добре. от і все.
аж сумно

• Досвідчена Мамка
    • Торти на замовлення
    • Награды
« Reply #2 : 12 Вересень 2010, 19:49:31 »
А у нас цього моменту взагалі не було.  d140 Жили разом. Чоловік все відкладав, бо хотів перед одруженням заробити собі на машину, на хатину... Він у мене взагалі уникає прийняття важливих рішень, щоб потім відмазатися, що це не він. z2 Крапку в цій історії поставила моя мама: "Задовбали! Я приїжджаю з Італії і вас женю!  z5" Оскільки мама приїжджала на кілька місяців, я просто сказала чоловікові: робимо весілля, бо нема часу на твої вагання. Він після весілля прикалувався, що я його женила  d140
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18

Offline ПОЗИТИВНА

• КОНСУЛЬТАНТ З РУКОДІЛЛЯ
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +196/-1
    • Мій ФотоСвіт
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #3 : 12 Вересень 2010, 20:56:18 »
Дуже гарна темка, від мене +1 !!!
Я в же десь писала, але ще раз повторюсь!!! Мій чоловік прийшов до мене в день мого народження, з двома піцами, коньяком, і коли ми сіли святкувати, просто встав і сказав такі слова: " Шановні батьки, люблю її дуже, прошу у вас віддати її мені! Весілля через 3 місяці!!! "  :*

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #4 : 12 Вересень 2010, 21:13:00 »
Цитувати
" Шановні батьки, люблю її дуже, прошу у вас віддати її мені! Весілля через 3 місяці!!!
Ну що ж мали сказати батьки на таку пропозицію z5 Звичайно що так d27 Як кажуть: "Лаконичность - сестра таланта" z4

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #5 : 13 Вересень 2010, 00:00:14 »
А ми з моїм майбутнім чоловіком на той час зустрічались уже майже 5років. Якось сиділи в машині, говорили. Мені щось в голову зайшло і кажу йому, що мені скучно,що нічо нового в наших стосунках нема, мабуть треба розходитись. А він мені: ну то що ти тіпа хочеш, щоб ми заручились? Ну то вибирай найближче свято...А то десь перед Миколаєм було. Я кажу: давай на Валентина, а він - а може на Миколая? А потім на Миколая ми дуже сильно посварились, я навіть думала, що на завжди :( Але 31грудня він мені подзвонив і запросив зустріти Новий рік у нього. Я вагалась, вийшла з дому вже дуже пізно, не їздила вже жодна маршрутка...Ну думаю, треба вертатись і йду геть із зупинки :( А тут якась машина зупиняється , і водій кричить мені: сідайте, я вас підвезу, сам спізнююсь на святкування. А я до того ні разу в житті автостопом не їздила  d107, але все таки поїхала і встигла до початку Нового року. А рівно опівночі в моєму бокалі з шампанським опинився перстень d100.
На день Валентина ми одружились d8

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
« Reply #6 : 13 Вересень 2010, 01:03:12 »
Я б тортік злопала, він такий апетитий d27

Offline midsummer

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
« Reply #7 : 13 Вересень 2010, 09:49:15 »
Розкажу вам свою історію освідчення. Коли мені було 19 вчилась я в інституті і була у нас програма виїзду на практику в Єгипет. Так я к я добре володіла англійською то без проблем пройшла співбесіду . Ми з моїм теперішнім чоловіком на той момент зутрічались уже 4 роки і уже десь по троху планували весілля, але так як офіційної пропозиціїї руки і серця ще не було то це були тільки мрії. Отож збираючись на практику ми з моїм коханим не раз сварились через те що я їду і взагалі більшість друзів "хороших" пророкували крах нашим стосукам. На що я завжди відповідала, що кохання перевіряється відстанню і часом. Отже 24 грудня 2004р. я полетіла в Шарм-Ель-Шейх. Плакала там я довго але потихеньку почала освоюватись. І ось Новий Рік, новорічна ніч я у себе в квартирі після роботи з пляшкою шампанського ревууууууууууу...... так мені одиноко і шкода себе. І тут мені на мобільний телефон роздається дзвінок, я в розгубленості піднімаю стубку а на іншому кінці мій коханий із запитанням: Ти вийдеш за мене заміж і з Новим роком тебе!!!!!!!!!!! Моя відповідь звісно ж була ТАК!!!!!!!!!!!! Далі я звісно ж плакала, але ще ніколи в житті я не була така щаслива від телефонного дзвінка. Каблучка уже звісно була по приїзді додому і повірте, вона значила набагато менше ніж оті слова в новорічну ніч.
П.С. Усім назло ми залишились разом і живемо шасливо разом уже 5 років. Маємо чудового синочка і кохаємо один одного.

• Досвідчена Мамка
    • Торти на замовлення
    • Награды
« Reply #8 : 13 Вересень 2010, 10:41:57 »
ПОЗИТИВНА, дуже дякую!  :*
Марта, а в чому проблема? Любой каприз! Тільки почекай ще трошки  ;)

Offline nadija

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: надія
« Reply #9 : 29 Вересень 2010, 11:55:41 »
В мене все було красиво і водночас смішнувато, бо я не одразу зрозуміла що і до чого) повіз мене коханий в Сфіївку (дендропарк) я не догадувалась ні про що. То була весна, красива природа , озера, птахи, повітря....ми приїхала в 5 ранку...і десь вобід коли знайшли затишну місцину з видом на озеро і 20м. фонтан він з словами "я хочу подарити тобі квіточку" витягує штучну розочку, я беру в руки і собі думаю..гмм оце треба було стільки проїхати щоб мені її подарити)))кручу кручу її в руках, коли дивлюсь вона вроді відкривається, відкрила і ледь не звалалась в те озеро, там був перстень, і тоді посипались зізнання, красиві слова, я і половини з того не чула так розхвилювалась, але основне почула"будь моєю дружиною!!"  так приємно згадати!

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #10 : 29 Вересень 2010, 12:55:20 »
А я деколи дорікаю чоловікові, що він зовсім неромантичний ;) Ми зустрічалися пів року, йому надоїло після роботи їздити до мене (трохи далекувато), переважно виходило зустрічатися тільки по вихідних і в якісь з цих вихідних мені запропонували одружитися d100 ;)
Весілля ми запланували на осінь, приблизно на першу річницю знайомства, розписалися на три місяці швидше.
Вже дотягуємо до 7 років знайомства і 6 одруження d142

Offline ПОЗИТИВНА

• Досвідчена Мамка
    • Мій ФотоСвіт
    • Награды
« Reply #11 : 29 Вересень 2010, 15:35:09 »
nadija так романтично  z4 !!!! Я люблю такі історії, тожі аж плакати хочеться!
Solya зате яке кохання! Любові вам і взаєморозуміння!!!  d41

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #12 : 29 Вересень 2010, 17:28:26 »
Дякую Мар"янка! Ще розкажу про друзів, ми їх всім в приклад ставимо (не їхнє життя ;), а саме освідчення). Пара зустрічалася і вже жила разом, весілля не планували, бо знімали в Києві квартиру і плани були спочатку на житло... На Новий рік вони їдуть в Лондон і там на Трафальгарській площі в 00.00 від їй подарував колечко і запропонував одружитися! І навіть для шампанського кришталеві келихи був десь приховав z1

Offline ПОЗИТИВНА

• Досвідчена Мамка
    • Мій ФотоСвіт
    • Награды
« Reply #13 : 29 Вересень 2010, 17:46:20 »
ВАВ!!! Ото я розумію!!!! Зараз чесно-кажучи таких чоловіків малувато, які здатні на божевільні вчинки, і не тільки раз в житті, коли освідчуються, а й просто будь-коли, будь-де і в будь-якому настрої!!!!

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #14 : 29 Вересень 2010, 20:21:35 »
у мене чоловік був романтичний, віршики мені писав, квіти дарував, вечерю при свічках організовував... Але от зустрічались ми вже 4 роки (а власне стосунки почалися через тиждень після знайомства), сидимо якось на кухні, п"ємо чай, ну а він каже, "слухай, ну скільки вже можна чекати, давай от твоя мама приїде на Паску, то зробим згодини". Ну так і поговорили, що на Паску згодини, а весілля на 6 або 13 вересня. А потім так прикольно вийшло, бо ще одну пару ми звели разом, то вони трохи швидше за нас організувались на 6 число, то нам вже вийшло 13. От з тих пір відсвяткували 7 років одруження (тобто разом ми 11 років), маєм двох розчудесних синочка )))

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #15 : 30 Вересень 2010, 00:17:03 »
А мені чоловік не пропонував за нього заміж виходити. Я навіть не розумію, як так вийшло. Ми зустрічались десь рік і 2 місяці, вже жили разом, і тут включились мої батьки. Так мене вже довбали, що сили не було. Мама почала говорити, а може він не хоче одружуватись, ви вже дорослі, двоє працюєте, чого тягнете.
Спочатку якось відбивалась, потім почали сваритись з батьками, доводили мене до сказу, як то кажуть. Мій чоловік на все це дивився, слухав, і якось в жовтні, в перших числах каже, поїхали подивимся на зали, щось будем шукати. І через місяць ми одружилися. А через 9 місяців і 2 тижні Бог подарував нам синочка. d41
Так що своїм одруженням я завдячую батькам, а так хто знає коли б це було і чи було б взагалі... :/
Звичайно хотілось романтики, колечка, але це вже другорядне ;)

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр-7 років.Анастасії-5років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #16 : 30 Вересень 2010, 00:41:17 »
Я, як і всі дівчатка чекала від коханого романтичного освідчення,щотижня розповідала сюжет програми "Все для тебе",думала допетрає...Я чекала що днем його освідчення стане його день народження,але на передодні з невідомих причин він каже що ми неможемо бути разом,що нам краще розійтись і пояснювати в чому справа він незобовязаний,я проревіла цілу ніч,а на ранок вирішила зібрати всі його речі і відвести йому, може при зустрічі щось пояснить.Для нього мій прихід виявився несподіванкою щей свекруха була вдома,правда вона все зрозуміла і швиденько зібралась на роботу. Весь цей час ми мовчали,а коли закрились двері,він став на коліна і запитав чи я стану його дружиною,обручка була в нього в кишені....Вже потім він розповів,що сварку ініціював навмесне,щоб більше часу присвятити підготовці до освідчення.Мені друзі ще довго згадували зірваний сюрприз...вони там такого надумали...Хоча з одним вони прогадали, після двох днів неясності і плачу моя реакція могла б бути несподіваною...