Автор Тема: Пропозиція руки і серця  (Прочитано 14950 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline rexona

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя-Олександра
Re: Пропозиція руки і серця
« Reply #119 : 05 Грудень 2014, 21:26:52 »
Мій чоловік дуже романтик і все в нас було рамантично.На кожну річницю він робив мені подарунок орхідею,бо я їх дуже люблю.Мені першу орхідею курєр на роботу доставив і цукерки у вигляді серця(композиція). Всі ахнули від несподіванки, бо ні кому не розказувала що у мене є хлопець. Менше знають,менше лізуть з порадами у мене така була тактика, бо ми з чоловіком працювали в одній свері. А освічення він мені зробив теж романтично правда я тоді була шочі,так як я цього не чекала. Якось запросив мене чоловік на річку з палатками і шашликом відпочити я погодилася. Ми виїхали в ночі я була після роботи дуже стомлена і дарогою заснула. Коли приїхали він мене не розбудив ,а накрив теплим покривалом ,щоб не замерзла. А сам посмажив шашлик, накрив сам стіл. Розбудив мене своїм поцілунком. Коли я проснулася я була внеймовірно вражена. Була гарна літньо -місячна ніч,річка тихенько шуміла. А на берегу річки стояв стіл і два крісла. На столі горіла свічка, стіл був романтично прикрашений. Мені не вірилася що це зі мною відбувається. Коли я сіла за стіл і попросила,щоб він сідав.І тоді я все зрозуміла і догадалася. Він витягнув колечко з кармана і попросив стати його дружиною. Я звичайно погодилася.Це була незабутня ніч. d9 d9 d9
мій номер тел. 098-301-46-70 або 095-949-84-52.

СП"Домашні вареники та пельмені ручної ліпки." Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ООлеська

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +75/-0
  • Життя минає навіки без всякої надії на повернення.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ю 10 С7
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #120 : 18 Лютий 2015, 21:53:51 »
Цитувати
На столі горіла свічка, стіл був романтично прикрашений. Мені не вірилася що це зі мною відбувається. Коли я сіла за стіл і попросила,щоб він сідав.І тоді я все зрозуміла і догадалася. Він витягнув колечко з кармана і попросив стати його дружиною. Я звичайно погодилася.Це була незабутня ніч.
d24 d24 d24 d24 d24 жаба давить, в стосунках головне не прогавити цей момент, коли вже знаєш що готовий і ще хочеш одружитися......це стосується тільки чоловіків, бо жінкам завжди цього хочеться d100 d8
Те, чого немає, завжди здається кращим за те, що в тебе є. В цьому полягає романтика й ідіотизм людського життя.
Еріх Марія Ремарк
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Люся К

• З народженням дiтей з дому iдуть сон, спокiй, грошi... ,i ...приходить ЩАСТЯ!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка 7 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #121 : 18 Лютий 2015, 22:06:24 »
Цитувати
Я теж заручальне ношу але на лівій руці на безіменному пальці, бо на інші воно не підходить...
я теж!
Цитувати
Мені чоловік запропонував вийти заміж стоячи на колінах
і мій теж, причому в мене вдома при всіх родичах, на заручинах, (було біля 20 чоловік, моя сім"я, його сім"я, хресні батьки) чесно кажучи я нічого не памятаю, що він мені тоді сказав, я була трохи в шоці. всі зайшли в хату, а він самий останній, влетів і відразу на коліна, в руках букет квітів, а в квітах - коробочка у формі рози з колечком!  ми жили разом в громадянському шлюбі  і вирішили, що хочемо вже дитинку, тоді чоловік сказав, що приїде свататися зі своїми батьками, і там вже освідчився. я спочатку навіть трохи ображалася,, бо очікувала стіл, свічки, освідчення.... а потім сватання... а в мене вийшло все навпаки. памятаю, як бабуся плакала і посміхалася., навіть дідусь просльозився.... а що коханий казав - нічого.  отямилася, коли всі вже разом питали мене "ТАК?"
Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +270/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #122 : 18 Лютий 2015, 22:40:07 »
От і я згадала своє освідчення :) Ми вже зустрічались на той час 2роки,і рік жили разом,але я чесно кажучи не спішила і нічого не натякала,до того ми кожен місяць 7-го числа святкували день нашого знайомства,з подарками і романтичними вечерями. Одного разу ввечері ми прийшли з роботи,я щось готувала на кухні і до нього говорю,говорю,а він мовчить не відповідає,от я повертаюсь,а він стає на коліно і робить пропозицію,дарує гарне колечко з діамантом (іздив за ним аж до Львова,бо в нас не було такого,щоб йому сподобалось,довго шукав як виявилось і мав встигнути купити за 1 день,щоб я не здогадалась де він є).Ну звичайно я погодилася d27  Потім таку промову перед батьками сказав,що я аж вухам не повірила mish
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline Маньковська

• Свідома Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #123 : 26 Лютий 2015, 20:19:07 »
а мені коханий зробив пропозицію в день народження. Приїхав подарував 25 троянд і все d107
я чекала-чекала.ми поїхали на лейбову гору, там свядкували і от вже маєм розраховуватись, а він витягає коробочку з прекрасним колечком) d41
вже після того мені свекруха сказала, що він прийшов до неї і сказав, що дуже хоче дітей зі мною)так приємно d9

Offline natali92

• Активна Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #124 : 26 Лютий 2015, 22:10:32 »
 розкажу і я свою історію....якось зібралась вечором спати ,бо зранку на роботу....тай залізла з гулькою на голові і в піжамі під ковдру і тут дзвонить мій що під будинком і  щоб я вийшла....в мене серце в п'яти скочило,думаю щось сталось раз приїхав так несподівано серед тижня ( таке рідко буває,бо він з Тисмениці)...сіла я в машину в тій своїй піжамі і з гулькою,а він мені заявляє що його в Мукачево відправляють завтра (він в мене мобілізований,а наших всіх перед АТО туди відправляють)...ну в мене зразу картинка  Мукачево потім АТО,війна і я в сльози....реву я собі і навіть не помітила як він звідкись квіти приніс і каже "виходь за мене заміж"...в мене такий ступор був,що аж забула чого плакала. d107 прийшла до тями і сказала так,а він мені каже "вибач кольца нема бо ювелірні вже закриті (то десь 11 вечора була), а я це все планував через тиждень зробити на Миколая,але час піджимає і прийшлось імпровізувати"....потім він приїхав у відпустку на свята і зробив пропозицію з кольцом і на коліна ставав,але скажу я вам що це вже було не те,хоч перший раз було без обручки ,але я її ніколи не забуду angel1
Нам треба жити кожним днем,
Не ждать омріяної дати.
Горіть сьогоднішнім вогнем,
Бо «потім» може й не настати...

Online Bile Sonce

• я-квадромама)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +134/-0
  • До мене тільки на ''ти''
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія 21.12.08, Віталій 26.11.10, Вікторія 25.09.14,Олексій 10.07.17
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
« Reply #125 : 26 Лютий 2015, 22:19:40 »
А мiй коханий додому до мене з букетом прийшов, каже : ''Я хочу, щоб ти була моею дружиною'' А мiй кiт, побачивши травичку в букетi, поперед мене каже :''мяв'' z5 Так ми i жартуемо, що кiт за мене все вирiшив :flv
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Бебе

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія, Максим
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #126 : 23 Вересень 2015, 23:01:44 »
Так цікаво читати!

Offline Lyubа

• Не важливо скільки днів в твоєму житті...Важливо скільки життя в твоїх днях...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +144/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #127 : 05 Листопад 2015, 11:41:36 »
А мій мені на Новий рік освідчився.Всі сидимо,налили шампанського..а його нема..оце я зла ббула в той момент...а під час бою курантів він заходить з квітами і кольцом...Я була в шоці..Погодилась...Хоча за весілля ще довго не думали після того

Online irennnnnnn

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #128 : 14 Жовтень 2016, 18:11:57 »
Такі гарні історії. От вміють чоловіки, якщо хочуть) захотілось і мені поділитись нашою історією. 1 вересня покликав мій хлопець мене гуляти на озеро, каже, ходи, там друзі шашлик жарять. Я була приємно здивована, так як він в мене не дуже ініціатор погуляти)) йдемо в сторону острова кохання. Питає чи була я колись тут, я кажу, ні, а він- я тоже) доходимо вже, видніється багато свічок, я ще не дуже розумію що там мене чекає. Зайшли ми на міст, тут я бачу картину: велике викладене свічками серце, хтось дає йому квіти і коробочку, ми зайшли в середину того серця, а потім все як в тумані, звідкись раптово беруться сльози, котяться горохами. Я не роздумуючи сказала такккк! Хоч давно чекала цього, так як зустрічались ми досить довго. Але було дуже несподівано. Готуємось до весілля) d41 d112

Сказали спасибо: Ауроратен