Автор Тема: Спілкування з ДАЇшниками  (Прочитано 3675 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Olli PolliАвтор темы

• omnia mea mecum porto! :)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +100/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Юлій, 5 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Спілкування з ДАЇшниками
« : 13 Вересень 2010, 18:40:24 »
У кожного водія, незалежно від статі та віку, трапляється той самий "ДЕНЬ ІКС", так би мовити, "посвята" - перше спілкування з ДАЇшником. d27 Давайте згадаємо, як це було вперше, пригадаємо смішні випадки та дамо одна одній корисні поради! ;)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline chychyndra

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +539/-1
  • Русские не сдаются
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Re: Спілкування з ДАЇшниками
« Reply #1 : 13 Вересень 2010, 18:50:19 »
Я первый раз общалась с Даишниками года 4 назад.
Выезжала ночью с Вавилона, а они сзади меня ехали со стороны Калуша
Я трезвая, понятное дело
Остановили меня и спрашивают, почему я двойную сплошную пересекла
У меня большие глаза, естественно, о существовании сплошной в том месте знают только они
Полоса стерлась и ночью почти не видно
Я извинилась, пообещала больше так не делать и они меня отпустили без протоколов и взяток

Самый страшный зверь - девушка, сидящая на диете, при месячных, бросающая курить.

Offline Olli PolliАвтор темы

• omnia mea mecum porto! :)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +100/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Юлій, 5 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #2 : 13 Вересень 2010, 19:08:40 »
 z4 Спокойствие, только спокойствие!... Дійсно, ДАЇшник не вовк і не рекетир, як ми звикли собі їх уявляти.. А до того ж роками практики вони навчені вже не надто прискіпуватись до жінок, бо знають, що це може зайняти купу часу, а результату - не принести..

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #3 : 13 Вересень 2010, 23:00:06 »
А я того року на день Валентина була з Чоловіком і друзями в ресторані. Всі вирішили, що додому п"яних повезу я. Всі собі врізали по повній, а я не витримала і випила бокал шампанського. Відвезли ми друзів додому і десь метрів за 300 до нашого дому спинив нас даїшник. Я капєц серйозна мадам в окулярах з жувачкою чемно привіталась, дала права даїшнику і бесідую. І тут мій чоловік напівживий від прийнятої дози алкоголю вирішив провести з даїшником виховну роботу на тему "На якій підставі ви нас спинили і чого взагалі до моєї жінки пристаєте" d111 Не треба було цього робити, бо ми ледве від того даїшника відчепились d100
А ще недавно зупинили даїшники мого чоловіка і давай питати чого ти мол непрестібнутий їздиш (він ніколи не пристібається), а чоловік каже "Так я поки ви дійшли відстібнувся, ви що прікалуєтесь" z5 z5 z5 Ті тільки на нього подивились великими очима, але довести нічого не змогли, тому мусили відпустити. d30 d30 d30

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Анют@

• Своя Мамка
  • Репутація: +47/-0
  • Любима и люблю )))
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синуля 2008 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #4 : 23 Серпень 2012, 15:22:52 »
В нас теж були цікаві випадки. Одного разу відпочивали у нас на міському озері, поблизу Парк-готелю (його тоді ще там не було і народ спокійно жарив мяско і ковбаски). І при виїзді з тих вуличок на головну дорогу (об*їздну) чоловік дуже сильно газанув, а там ДАЇ. От ми під*їжджаємо ближче до них і вони зупиняють. Чоловік спитав, що він порушив, а вони йому "Та ми просто хотіли спитати  чи вам своєї резини не шкода"  d27 d27 d27
Краще з мудрим загубити ...

Offline Анют@

• Своя Мамка
  • Репутація: +47/-0
  • Любима и люблю )))
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синуля 2008 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #5 : 23 Серпень 2012, 15:34:47 »
А недавно виїжджали ми з вулички перед мостом на Тисменицю, там люблять завжди ті гаврики стояти. От виїхав чоловік на зелене ще світло, по середині перехрестя воно почали блимати і закінчив він маневр вже на жовте. І тут як тут махають паличеою, мол зупинись. Ми зупинились, питаємось, що сталось. А він " про проїхали на червоне світло", в нас очі круглі, де це було червоне. Чоловік вперся, що він нічого не порушував і в нього є свідки (тобто я). Даїшник починає розказувати, що все записано на якомусь реєстраторі, а я в той час, поки почалась розмова дістаю з сумки відеокамеру (добре що я її мала з собою, бо їхали на дачу), і порпаюсь включаю її. Помітивши мої дії з камерою Даїшник ввічливо посміхнувся і віддав права з фразою " Не хочу з вами в неділю сваритись, щасливої дороги!"  Видно не хотів він мені позувати.  d27
Краще з мудрим загубити ...

Offline milka

• Своя Мамка
  • Репутація: +127/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #6 : 10 Листопад 2012, 23:20:18 »
Мене вперше зупинили даїшники на сьомому місяці вагітності тому що в Франківську вкрали таку машину як наша, побачили мій пузік  d107 d107 d107 правда номер кузова перевірили,щасливої дороги побажали і все :)
А подружка завжди з ними спілкується любить поганяти, вона блондинка то любить "повключати", розповідала одного разу зупиняють її за перевищення вона починає щось таке молоти, що сама не розуміє він їй одна вона йому інше, каже щось говорив говорив і відпустив, вона проїзжає повз них другий даїшник питає того що розказував "Чого ти її відпустив?" він відповідає "Та то така дура якась , що капець!!!!" d27 d27 d27 подружка посміялась,завжди так робить і штраф ще жодного разу не платила  z4 z4 z4

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #7 : 08 Грудень 2012, 12:56:42 »
Цитувати
"Та то така дура якась , що капець!!!!"
Багато жінок-автомобілісток мають бути їй вдячні. Мені раз попався такий бувалий "страж порядка", то як я почала в сумочці ритись, щоб права знайти він сам сказав - "У вас, пані, мабуть все в порядку - їдьте обережно" d111 чоловік так реготав z4. А один документи подивився і каже - у вас ще має бути такий жовтий листочок, формату А-4 (він страховку мав на увазі). Мабуть, думав що такого складного слова я не знаю  d140

Offline kapitoshka

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Кароліночка 2р
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #8 : 20 Січень 2015, 19:06:52 »
А я ніколи не вміла з ДАІшниками розмовляти. Хтось вміє попросити і його відпустять, а я якось недавно не пропустила пішохода і вже чую мигалки за мною. Я зупинилася, показала документи, а він( інспектор ДАІ) починає мені мораль читати, як ви могли, їхати і не зупинитися і т. д. Я дивлюся на того хлопчика років 22 в якого ще навіть вуса не почали рости і так мені стало неприємно, що мене таке дитя повчає. Довго не думаючи дала 50грн і поїхала далі.

Offline Roxa

• Свідома Мамка
  • Репутація: +44/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #9 : 20 Січень 2015, 19:41:52 »
а мене сьогодні зупинили перший раз, занервувала трохи  mish
їду по Набережній, встигала в принципі переїхати світлофор, але чомусь зупинилась (наче інтуїція підказала), якраз дзвонить чоловік (їхала по нього якраз) і тут дивлюсь "полоски" бігають спереді, кидаю той телефон та й рушаю, дивлюсь а то їх 3 насілись на "дев'ятку", він їм і фари, і стопи, і повороти включає  :oox
заїзджаю на кольцо біля Сільпо - а мені паличка вказує на зупинку...  :oox зупинилась, вибігаю з машини (у мене в машині 2 дітей без крісел (крісло в багажнику бо мала 1,5 р категорично відмовляється в ньому сидіти) а старша виглядає на 8 - 10 р ми їй навіть не купляли) а він мені: чи пані має документи?, а я така - звичайно! та й витягую (а там головне права чоловіка перші стоять), а він мене питає чи я пила - а я така з великим здивуванням: та як можу пити як я за рульом! та й хохаю на нього, а він такий: щасливої дороги! так толком і не дивився на мої документи... сіла, замкнула машину (менша якраз сьогодні на світлофорі вмудрилась двері відкрити - ото я перелякалась як за капішон в машину затягнула) та й поїхала...
я сьогодні стільки стресів мала що ще й досі нервую...  d111 а через пів години треба їхати свекруху колоти ... :xo-xo
Кажуть люди я сама, наче квіточка, Що пливуть мої слова, як та річечка, Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка!

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +439/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #10 : 20 Січень 2015, 19:48:13 »
А я ніколи не вміла з ДАІшниками розмовляти. Хтось вміє попросити і його відпустять, а я якось недавно не пропустила пішохода і вже чую мигалки за мною. Я зупинилася, показала документи, а він( інспектор ДАІ) починає мені мораль читати, як ви могли, їхати і не зупинитися і т. д. Я дивлюся на того хлопчика років 22 в якого ще навіть вуса не почали рости і так мені стало неприємно, що мене таке дитя повчає. Довго не думаючи дала 50грн і поїхала далі.
Певно варто було подумати довше і згадати, що одного дня пхаємо в руки, а іншого кричимо: Беруть! Друть! Вимагають!
Порушили - хоч повчання вислухайте, а в ідеалі - штраф і немалий. Адже Вашу дитину так само колись хтось може не пропустити на переході. Таких випадків і плачевних буває достатньо.

Я не злопам"ятна, але кожному водієві-каліці, який порушує правила стосовно пішоходів подумки бажаю самому з дитиною побути в такій же самій ситуації, яку він створює, коли серце від страху зупиняється.

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline Roxa

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #11 : 20 Січень 2015, 19:55:02 »
Цитувати
Довго не думаючи дала 50грн і поїхала далі.
а я сьогодні якраз до документів пхала 50 грн а чоловік побачив  та й засміявся, мовляв такі гроші вже ніхто не дає то треба 100-200 та й я їх випхала і потратила  ;) не хоче 50 то не буде ніяких  d27
Кажуть люди я сама, наче квіточка, Що пливуть мої слова, як та річечка, Що душа моя співає, мов сопілочка.

Offline Roxa

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #12 : 20 Січень 2015, 20:00:20 »
Цитувати
Я не злопам"ятна, але кожному водієві-каліці, який порушує правила стосовно пішоходів подумки бажаю самому з дитиною побути в такій же самій ситуації, яку він створює, коли серце від страху зупиняється.
не злопам'ятна??? так в цих словах я мало не вбачаю прокльон  d100
я ніколи не перехожу дорогу поки не побачу що машина не починає гальмувати, а місяць тому мені на Братах мамаша каляску під колеса чуть не відправила, це при тому що вона на пішоходному подивилась що багато машин, пройшла 10 метрів і навіть не повернула голову а відразу каляску на дорогу пустила... я це добре зауважила бо виїзджала з вулички і їхала досить повільно бо дорога була слизька... я так на гальма тиснула що мої діти налякались!!! так що не треба наїзджати на водіїв!!! кожен повинен дбати про себе!!! але пішоходи залежні від своїх ніг і голови а водій ще й від заліза яке незавжди підвладне керування водія (враховуючи погодні умови)

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +439/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #13 : 20 Січень 2015, 20:05:59 »
Прокльони, то коли людина нізащо получає від недоброзичливих.
А я за діло. Начудив - отримуй. А краще дотримуйся ПДР і думай, що коли-небудь на місці пішохода опиниться хтось з рідних.
Тому, я щиро бажаю йому побувати з його дитиною в такій ситуації, яку він створює іншим, особливо з дітками.
Я завжди обережна на дорозі, переходжу на переходах, чекаю, щоб зупинилася автівка, але ж це не допомагає. Не всі   вміють їздити,а права купити - запросто.
Мої всі родичі і знайомі, коли я з ними в машині, згадуть ПДР аж бігом d27

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #14 : 20 Січень 2015, 20:19:44 »
І в мене така ж ситуація була,і то не раз,що переходжу на зелене,вже з дітьми половину дороги перейшла,а тут летить з повороту машина,або 23!!!автобус,бо він також має права їхати!Ми мало троє не загинули під тим автобусом.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline lapusa

• Свідома Мамка
  • Репутація: +76/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #15 : 20 Січень 2015, 20:24:03 »
 Так-так і я була свідком таких подій,коли на зелене світло двчинку збили 14р.
Це жах d16 так що краще по правилах їздити.

Offline Roxa

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #16 : 20 Січень 2015, 20:28:50 »
Ароматна я не знаю вашої історії, але в 13 років сама побувала під колесами п'яних хлопців... але ця історія мене навчила що я як пішохід маю сама дбати про свою безпеку... а як сіла за руль то зрозуміла як важко їхати коли пішоходи валять як танки і зовсім не зважають на машини типу вони мають зупинитись, але це не завжди можна зробити саме в той момент, а 30 грудня 2014 у мене був викидиш через водія на джипі який мене підрізав на світлофорі і зупинився хоча горіло зелене світло і дорога була абсолютно порожня і водночас дуже слизька... коли я гальмувала мене так почало заносити що з Божою допомогою якось викрутила той руль і не стукнулась в джип але перенервувалась добряче... досі біль маю в серці бо мали надію що може хлопчик під серцем... але в той же вечір коли я жалілась куму - він змовчав але в новорічну ніч признався що приблизно в той момент його так занесло було на дорозі що він мало не стукнувся в машину в якій їхала мама з дітьми... мене це вчить тільки одного що на дорозі бувають бувають різні моменти а наші думки - вони матеріальні, і найчастіше як бумеранг повертаютьься до нас самих... зі щирим серцем бажаю вам простити тому водієві і жити дальше випрошуючи в Бога чи в долі (залежить Хто чи що для вас є авторитетом) захисту для себе і своєї сім'ї а також про мудрість і світлий розум для того водія...