Автор Тема: Наша поїздочка до Києва  (Прочитано 5325 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline snakewifeАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Наша поїздочка до Києва
« : 03 Жовтень 2011, 13:54:24 »
Багато хто запитує, де це я відпочивала, тому вирішила написати декілька слів.
Відпочинком поїздочку нашу назвати важко, тому що їхала я в Київ на курси, а так як Яну відлучати дуже не хотіла, то мама зголосилась мені допомогти, поїхати зі мною, а вже як брати Яну, то вирішили, що і Денис не буде там нам заваджати. Так що сіли ми в 2 ночі всі в авто і вирушили на Київ. Франківська обл. з дорогами ще куди не йшло, Львівська облась на кордоні з Франківською - це просто суцільний жах - ями такі, що можна колеса загубити, зате потім виїхали на трасу Чоп-Київ - була дуже вильно вражена, що в Україні бувають такі дороги - краса просто, навіть в деяких селах стоять шумові захисти для хат, щоб їм не було чутно звуків з траси. Хоча є ще місця з недоробками, але загалом класно. Правда з Житомира до Києва якраз проводяться ремонтні роботи, то замість двохрядки автомобілі пускають однією дорогою, там трохи важче. Так от, доїхали ми до Києва, я пішла в Інститут, він розміщується на самій окраїні Києва, а Костя з мамою і дітьми поїхали поселятись. Квартиру ми шукали в районі інституту, пізніше виявилось, що це приватний сектор на окраїні Києва поблизу великого і красивого озера Святошино. Тобто проживали ми в такому собі приватному готельчику в євроапартаментах, що означає кімната, в якій є душ туалет + кухонька (кухонька не окремо, а об"єднана з кімнатою.
В перші дні я була просто шокована від Києва - я його тихо ненавиділа - настільки якесь таке неохайне місто, стільки сміття валяється прямо під ногами, люди якісь такі "стрьомні", собаки всілякі бігають - я з жахом думала, що тут прийдеться провести довгих 16,5 днів. Першого разу я вирішила йти в інститут пішки, це зайняло в мене десь до 40 хв, ніби приємно було зрнку так пройтись, але йти потрібно було попри саму трасу, а з іншого боку ліс, то якось мені стало страшно, коли я йшла, то вже потім половину дороги до траси я йшла пішки, а далі сідала на маршрутку.
Потім якось ми вже втягнулись, якось розгледілись навколо, на вихідних почали їздити по визначних місцях, то Київ сподобався набагато більше, там є просто надзвичайні місцини, дуже красиво, дуже цікаво в місті, є куди податись, завжди знайдеться чим зайнятись. В цьому плані наш рідний І-Ф суттєво програє Києву. Але от не хотіла б я там жити - мені дуже незвичний цей темп, цей рух на вулицях, в метро, всі кудись спішать, біжать, їдуть (точніше літають), у Франківську набагато комфортніше жити.
Окрема тема, це їхні продуктові магазини - також неохайні, була з сіткових у Великій кишені та Сільпо - не порівняти з нашими, навіть асортимент в наших магазинах ширший, ніж там, хоча може не так, в них малий вибір продуктів повсякденного споживання (наприклад, може бути тільки 3 види твердого сиру, тоді як в нас в Арсені їх незлічити), проте дитячого шампанського там півприлавка. Якісь пріоритети в них відрізняються від наших.
Моя мама ідеально справлялась з дітьми, хоча я вже жартувала, що вона відбуває 16 днів строгого режиму  d27.
Я повідвідувала курси, я туди ходила із задоволенням, хоча було багато нового і не зовсім зрозумілого, але мені було за щастя відірватись від баняків і пісочниць і поринути в зовсім іншу атмосферу - відпочила від тої буденності однозначно!!!
зараз спробую виставляти фото і по ходу ще дещо дописувати.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Re: Наша поїздочка до Києва
« Reply #1 : 03 Жовтень 2011, 13:59:59 »

були на Хрещатику, це була якраз субота, то попали на зйомки Майдансу, там все так масово і грандіозно, дивитись можна було на великих екранах, хоча вдома з телевізора видно краще  z5

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #2 : 03 Жовтень 2011, 14:06:40 »

були в зоопарку - не сподівалась, що буде так цікаво, я взагалі не люблю зоопарки (тобто тварин в неволі), але якщо будете в Києві, то підіть, дуже багато тварин, дітям цікаво. Дорослий квиток 25 грн, діти до 5 років - безкоштовно.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #3 : 03 Жовтень 2011, 14:09:34 »
діти фотографуватись категорично не хотіли, так важко було їх "построїти"  d30

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #4 : 03 Жовтень 2011, 14:11:47 »
дуже гарні там дитячі майданчики!!!  z4 z4 z4 нам таких бракує  :(

Offline Асюня

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +109/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нікіта ,Тимофій, Зоя
  • Ваше справжнє ім’я: Ася
« Reply #5 : 03 Жовтень 2011, 14:13:52 »
а на які саме курси ходила?
до речі,я також дуже рада,що повернулась з Києва.І знов там жити  б не хотіла d141
Не бойтесь дарить согревающих слов,
И добрые делать дела.
Чем больше в огонь вы положите дров,
Тем больше вернется тепла

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #6 : 03 Жовтень 2011, 14:19:05 »
потім ми поїхали в Гідропарк і попали на дуже красивий пляж у Венеційській затоці - Денис спочатку мочив ножки, а потім роздягнувся і пішов купатись, він хлюпався десь годину у воді, я намочила тільки ноги і в результаті мала соплі  d30

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #7 : 03 Жовтень 2011, 14:25:05 »
я у Києві останній раз була 2 роки тому  і всі попередні рази також так "пробігом" тому мені Київ теж особо не сподобався. Так собі, походити кругом і додомцю поїхати. Дороги - це жах, це правда, траси, особливо Тернопіль  d107 зато від Житомира до Києва можна каву пити в салоні.
Ви, бачу, по парках полазили та десь зоопарк (як то правильно називається, дельфінарій? зоологічний сад?)  z4. Ми лише по Хрещатику та околицях ходили, міст Патона, Лавра, парк Шевченка, Гідропарк (нчого там не зрозуміли, де прикол)... ну, там є куди піти, станції метро прикольні, кожна інакша. Мама мія, ще й у воду залізли!!!
Але взагалі , наскільки пам"ятаю, мене Київ страшенно змучував. Вулиці шрокі та довгі, поки перейде - півгодини пройде!
Супермаркет пам"ятаю лиш один, чи от Сільпо чи то Вопак, ну він такий  малесенький був, я подумала, може то тому, що він на окраїні міста був...

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #8 : 03 Жовтень 2011, 14:25:34 »

ось це то наше озеро Святошин, біля якого ми проживали

трошки ЛЕП не вписується у цей пейзаж  z5 і, до речі, під ними такий гул і тріскотіння від того струму  d16 d16 d16

зате красиво!!!

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #9 : 03 Жовтень 2011, 14:30:53 »
Ти молодець, що вирішила пройти ці курси.
Незнаю чи я б наважилася зараз вчитися, ще й з малими до Києва, тяжкувато, але змінила обстановку, зрозуміла що Франківськ тобі рідний і скучила певно за свіоїми друзями

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #10 : 03 Жовтень 2011, 14:32:56 »
Яна в метро гарно засинала, тому тут ми на Майдані (майдансі), а Яна спить  d104

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #11 : 03 Жовтень 2011, 14:37:34 »

пішли в Софію, а вона виявилась закрита, то фоткала через грати

вже потім в новинах побачили, що то Софії в той день було 1100 років, то там всілякі яники збирались на урочистості  d104

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #12 : 03 Жовтень 2011, 14:41:32 »
пішли в сторону Михайлівського собору, натрапили на похід заради майбутнього проти раку грудей

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 03 Жовтень 2011, 14:45:54 »
а це так вони фоткались - або язик покажуть, або моську скорчать, коли одне дивиться, то друге відвернеться, якщо друге повернеться, то перше відвертається  d111

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #14 : 03 Жовтень 2011, 14:51:11 »
їздили ще на площу Слави, дуже гарні там краєвиди!!!

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #15 : 03 Жовтень 2011, 14:55:04 »
а тут Яна сказала "мама фотай" і почала позувати  z5

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #16 : 03 Жовтень 2011, 15:00:36 »
тут Дєня приймає подарунки на свій 5 ДН

а тут приймає привітання і видно за вікном пейзаж, щоб зорієнтуватись, де ми жили