Автор Тема: Діти в машині  (Прочитано 13688 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Olli PolliАвтор темы

• omnia mea mecum porto! :)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +100/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Юлій, 5 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Діти в машині
« : 15 Вересень 2010, 15:19:37 »

Перевозити  дітей не пристебнутими недопустимо не тому, що можна “наштовхнутися” на штраф,  а через небезпеку подібних дій. Дослідження стверджують, що використання сидінь на 70% скорочують смертність дітей в автоаваріях та на 60% поранення.
Ніхто не зможе утримати на руках дитину під  час аварії: при зіткненні на швидкості всього 50 км/г його вага збільшується у 20 разів.
Статистика свідчить, що 15% бувалих в аварії дітей, гинуть, а 35% - отримують поранення різної ступені важкості. Причому частіше усього отримують смертельні травми (біля 45%) діти до семи років! Що вже говорить про незначні  травми, які не пристебнута дитина може отримати навіть при не дуже різкому гальмуванні автомобіля.
Контрольна перевірка, свідчить про  небезпеку  перевезення дітей не пристебнутих, проводились і в Україні. Але ніяких висновків із них зроблено не було.
Незважаючи на те, що смертність в аваріях в Україні на порядок вище, ніж  у великих західних країнах, як і раніше. На практиці дітей перевозять  де завгодно: на коліннях, не пристебнутими, як ззаду, так і спереду. У нас як і раніше існує думка, що напівлежаче положення в кріслі може зашкодити малюку. Після численних досліджень деякі лікарі  дійсно висловлювали подібні думки, однак мова йде про можливі негативні наслідки щоденного багатогодинного  перебування дитини у такому кріслі, особливо, якщо малюк народився недоношеним. У відношенні короткочасних поїздок медики однозначно  впевнені: єдиним безпечним для дитини способом є рух у спеціальному кріслі, відповідно вазі малюка. Пристосування  для перевезення малюків до півтора років  повністю відповідає  анатомічним особливостям дитини, і їх можна встановлювати спиною до дороги. Найбільш поширене авто-крісло для діток від року до чотирьох типу “ковш” встановлюють  лицем до дороги на задньому сидінню. Підтримується дитина, як правило,  п'ятьма  пасками безпеки. Але пам'ятайте: ні у якому разі не влаштовуйте  дитяче крісло на передньому сидінні автомобіля, спорядженого подушками безпеки!
Перш ніж купувати  крісло, спробуйте встановити його у автомобілі. Малюку  повинно бути у ньому зручно. До речі, пам'ятайте, що невірно  поставлене, не щільно пристебнуте крісло не забезпечить безпеку  дитини. Після ДТП дитяче крісло краще замінити - у ньому можуть виявитися  скриті дефекти (тому і підтриманні  авто-крісла купувати  не рекомендується).
Ніколи не садіть малюків  на коліна, незалежно від місця в автомобілі - при зіткненні його не утримати. Ні в якому разі  не залишайте  незакріпленими предмети у машині - в аварії вони можуть  просто  вбити дитину. Не дозволяйте малюку  на задньому  сидінні повертатися спиною до напрямку руху. При різкому гальмуванні він буде падати вперед спиною і потилицею, а це дуже небезпечно.
Поговоримо про теорію. В усіх західноєвропейських країнах використання спеціальних пристосувань для перевезення дітей до росту в 1.5 метра є законодавче  закріпленим правилом з 1983 року не додержання  якого веде за собою адміністративні штрафи, збільшення страхових виплат та інші фінансово-юридичні наслідки. На жаль  в Україні до  цього часу відсутні аналогічні законодавчі акти, не дивлячись  на їх насущну необхідність. Не секрет, що дисциплінованість водіїв на наших дорогах делікатно говорячи оставляє бажати кращого. Саме цього, кожний батько зобов'язаний сам подумати про безпеку своєї дитини і вирішити для себе наскільки дорогоцінне  він оцінює життя та здоров'я свого малюка.
Ви скажете - я чудовий водій і зі мною такого не може вийти. Дійсно ймовірність попадання в серйозну аварію відносно мала, але навіть малий ризик зостається ризиком  і, якщо аварія все-таки сталася, то виправити наслідки вже неможливо і тоді зостається тільки шкодувати  про ті наміри безпеки, які могли б полегшити наслідки або навіть врятувати  дитину.
Крім цього, помилка відносно наслідків аварії  є одна  із найбільш серйозних. Травми, легкі або навіть дуже серйозні, можуть бути нанесені дитині навіть при різкому гальмуванні на відносно низькій швидкості, якщо дитина не знаходиться у автомобільному кріслі.
•   В будь-якій  дорожній події на швидкості лише  45 км на  годину, дитина, яка не знаходиться у дитячому кріслі  може вислизнути вперед до лобового скла.
•   Дитина може загинути навіть у випадку дорожньої  події на швидкості лише  10 км на годину
•   Дитина ,яка сидить  на передньому сидінні може загинути, якщо у результаті події на швидкості лише 9 км на годину його силою інерції викидає через лобове скло
•   Не пристебнутий пасажир має 50% шанс отримати травму на швидкості 45 км на  годину та ймовірність, що травма при цьому буде серйозною або навіть смертельною дорівнює  75%
•   Пасажири на задньому  сидінні, які не пристебнуті пасками безпеки, під час події самі являються додатковою загрозою, так як їх рух може травмувати, и навіть фатально, інших людей, які  знаходяться у машині
•   Не пристебнута в  автомобільному сидінні дитина у випадку аварії може вдарити водія з силою рівною вазі слоненя.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline niiio

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Дмитрий
Re: Діти в машині
« Reply #1 : 21 Вересень 2010, 17:20:54 »
мені цікаво все так красиво розписано, особливо про переднє сидіння. Так ось як будуть реагувати ДАІ коли дитина віком 3 роки буде сидіти на передньому сидінні в бустері, пристібнута штатними пасами безпеки, згідно закону я так дивлюсь що в принципі можна, а чи є так на справді, бо це не окреме сидіння з власними пасами безпеки.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #2 : 23 Вересень 2010, 16:48:39 »
niiio , вибачте, але сформулюйте якось інакше питання, бо я щось не дуже зрозуміла...  d143 d112

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #3 : 25 Вересень 2010, 18:29:02 »
А ми користуємось кріселком для дитини постійно, я його навіть з машини не виношу...Особливо малий спокійно сидить коли на задньому сидінні крім нього нікого немає, так тихенько собі в вікно дивиться, бо коли я поряд сиджу а чоловік за кермом, то він вередує, на коліна проситься...А стаття дуже цікава, дякую Оля!
Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #4 : 26 Вересень 2010, 09:15:02 »
Дякую, Таня! Незабаром викладу ще щось по цій темі.

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #5 : 26 Вересень 2010, 15:52:08 »
Дйсно цікава стаття.  z4
А в нас всадати в крісло - це ціла проблема.  d111 Деколи сідає спокійно, але в основному я лиш садити в крісло, то починаються крики, вигинається, істерики. А як всаджу, то так плаче, аж заходиться. Я не можу це слухати і на це дивитися, то забираю його. Так що крісло в нас в основному для краси в машині возиться.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #6 : 26 Вересень 2010, 16:26:19 »
А ми від народження спокійно в кріселку їздили, але зараз вже з нього виросли, а більше ще не купили, то вона за літо вже відучилася і вередує, починає стрибати по всій машині, а як тримаю, то кричить d16
Тому з понеділка терміново їдемо купляти, бо то не діло!
А коли чоловік її саму віз в місто, то сиділа пристібнута в малому кріслі, як миша, а коли хтось є порід, то вже показує характер d143

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #7 : 27 Вересень 2010, 02:23:29 »
Стаття дуже корисна z4. Дала почитати чоловікові, а він замість того, щоб бігти у магазин за новим автокріслом (бо з нашого ми уже виросли) каже, що я його опять хочу його розкрутити на гроші z2.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #8 : 27 Вересень 2010, 11:05:49 »
Розкрутити на гроші????  d107 d107 d107 Це, що на помаду тобі, чи на салон краси?????? d107  d128 Так не можна! Це ж безпека дитини... Навіть, якщо така думка залізла йому в голову, таке озвучувати неможна... ІМХО

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +167/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко. 25.12.2010 Соломійка 1.07.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #9 : 18 Червень 2011, 19:47:03 »
Ми з народження користуємось автолюлькою, там всі кріплення є до машини, і дитинка в люльці пристібається теж!  z4 зараз докупили автокрісло, масік іздить з задоволенням, розглядається!!! Але коли засинає, то мені здається, що йому не зручно, в люльці він собі розкинеться, ножки закидає наверх  z5
а хтось іздить з манюнями самі за кермом? Бо я щось не можу наважитись  :/

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #10 : 18 Червень 2011, 22:27:19 »
Цитувати
а хтось іздить з манюнями самі за кермом? Бо я щось не можу наважитись
я запросто - жодних переживань з цього приводу в мене немає :)

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
« Reply #11 : 18 Червень 2011, 23:46:17 »
Я постійно їжджу сама з малою, ніколи навіть думки чогось боятися не виникало. Вона в мене взагалі практично з народження в кріселку, їздити дуже любить, з цим ніколи проблем не виникає.

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #12 : 18 Червень 2011, 23:54:19 »
Я теж собі більше довіряю за кермом ніж комусь, тому спокійно з Ігорчиком їздимо удвох...Я ще коли вагітна була то до 38 тижня їздила, то малий від машини просто фанатіє, як залізе то з криками його звідти витягаю!
Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
« Reply #13 : 19 Червень 2011, 00:01:36 »
Я ще день перед родами в роддом сама їхала лягати, то певно теж малій передалося d27, бо вона від машини в захваті.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #14 : 19 Червень 2011, 02:08:12 »
А мені, по закону, треба 3 автокрісла в машину! d27 d112 d79 Ще й питання - чи вони помістяться там? Насправді машина у нас віднедавна, і  хоч крісло я хотіла купляти, тільки найменшому,було таке на думці, але передумали, бо машиною ми рідко користуємось. Та й тоді більше ніхто не сяде.

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #15 : 19 Червень 2011, 09:47:27 »
Так, все! Треба мені сідати за кермо! z5 Дівчата ви молодці !!!! z4. А то я чоловіка, постійно напрягаю щоб нас возив  d27

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #16 : 19 Червень 2011, 09:49:33 »
Я вагітною теж іздила постійно, але так як народжувала зимою, то коли вже випав сніг, чоловік не дозволяв, переживав дуже d128