Автор Тема: Авто в кредит  (Прочитано 8489 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Re: Авто в кредит
« Reply #51 : 11 Жовтень 2011, 15:55:05 »
а ми хочем Пежо експерт тоже з Парижа пригнати  :)

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #52 : 11 Жовтень 2011, 17:24:51 »
В нас був Форд,то як щось так ламалось,Слава Богу це не дуже часто бувало,тому що машина не дуже стара була,але всеж,то на ремонт стільки грошей шло d16Масло поміняти з фільтрами виносило 600грн,як не більше.То тепер перед вибором автомобіля,цікавимось наскільки дороге буде обслуговування.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #53 : 11 Жовтень 2011, 20:07:50 »
наша салонна ауріска просила тільки на гарантійне обслуговування в 15, 30 і 45 тис. км. відповідно десь 800, 1200 і 1500 грн. Ну і колеса, звісно, на сезони. А так, навіть якщо й вилізало щось, то все робилось безкоштовно по гарантії. Тому з новою мшиною в цьогму плані простіше

Offline КсюшикАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +317/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка, Алінка
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #54 : 11 Жовтень 2011, 21:01:22 »
і я про те ж. вразі чого попробуй на міцубісі чи типу того деталі поміняти... d16

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #55 : 11 Жовтень 2011, 21:06:17 »
можна Опель взяти,там запчастини недорогі.

Offline Slava

• Свідома Мамка
  • Репутація: +20/-1
    • Награды
« Reply #56 : 20 Жовтень 2011, 22:42:56 »
в нас є три машини,правда модельний ряж жигулів  d30 і ніхто не їздить бо бензин дорогий, хоча маємо права теж всі ..і я , і я чоловік , і сестра і тато,тільки мама не має прав....а от ситуація, в чоловікової сестри машина на кредиті і вдарена,на капремонті і плати кредит - за те що машина не їде
Краще зробити і жаліти ніж не зробити і жаліти...

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #57 : 20 Жовтень 2011, 22:46:07 »
Цитувати
в чоловікової сестри машина на кредиті і вдарена,на капремонті і плати кредит - за те що машина не їде
а для чого ж страхові компанії існують??? d30 тим більше, для кредитних авто  d112

Offline Slava

• Свідома Мамка
  • Репутація: +20/-1
    • Награды
« Reply #58 : 20 Жовтень 2011, 23:03:41 »
та вони виплачують там відсоток якись залежно від того скільки років машині...хз...я незнаю...але все одно краще шоб аварій не було кредитних машин...все одно ризик є все, хоть водій хороший, але як то кажуть "якщо я не зачеплю то мене зачеплять"
Краще зробити і жаліти ніж не зробити і жаліти...

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #59 : 20 Жовтень 2011, 23:08:51 »
Мій свекор брав частково  машину в кредит ,заставили страхуватися в певній страховій компанії по каско. Застрахував ,вдарив ,все оформили, відіслали документи в Київ, а страховку так і не заплатили. Він вже і скарги писав, а зараз в суд на них подав.

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #60 : 21 Жовтень 2011, 09:16:51 »
Люба, ти сама прекрасно цю кухню знаєш, дійсно, є недобросовісні менеджера, які тулять свою страхову, яка їм дає найбільший відкат від страхового платежу, але реально можна ж вибирати, навіть можна страхуватись в неакредитованій СК, якщо знати свої права і закони, хоча, тоді й кредит можна не отримати...  d143 коротше, дивно, що банки інколи працюють з ненадійними страховиками... d104 в моїй СК був тільки один випадок відмови, але там була розбивка платежу і клієнт вчасно не здійснив наступний платіж і в цей момент потрапив в ДТП, тому був просто шокований, що ми йому не виплаили, але ж сам і винен - бо договір не діяв.
А так я дуже добре знаю ці нюанси по страхуванню кредитних авто - страхувальники злі і скупі, бо думають, що їм це "нафіг надо", "робіть так, щоб я якнайменше заплатив", беруть пакети з величезними франшизами, зменшують вартість авта для стахування, беруть найгірші умови, платять за страховку 2 копійки, потім з ними щось стається і вони прибігають і починають вимагати 2 мільйони, а ти йому пояснюєш, що стоп, щоб отримати 2 мільйони, треба було взяти зовсім інші умови і заплатити зовсім інші суми, хто винен - страхова, бо погана, виплатила мало. Ми на кредитне авто брали нульові франшизи і найкращі умови, тому не парились зовсім, коли нас там пару разів зачепили - покривали всі витрати  :)

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #61 : 21 Жовтень 2011, 09:52:57 »
Я все знаю Оля, але я йому нічим не допоможу. В автосалоні сидить людина, виписує страховки,  а виплати нікого не цікавлять. Мій же свекор не остання людина в місті, дуже принциповий,( навіть не в грошах питання) і подав на них в суд. Будем бачити чим закінчиться. А страхується тепер тільки в мене d27

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #62 : 21 Жовтень 2011, 10:04:27 »
Цитувати
А страхується тепер тільки в мене хі-хі-хі
ну це я завжди так кажу, що страхуватись треба в тих, хто потім може впливати на виплату  d30 Нормальний директор філії завжи зможе вибити в своєму головному офісі виплату, якщо захоче, звичайно  z3

Offline la2505

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владиславу-15,Володимиру-6
  • Ваше справжнє ім’я: Лара
« Reply #63 : 23 Жовтень 2011, 22:39:01 »
якщо хочете бути в тонусі, то з кредитом в самий раз. В мене наприклад такий чоловік, що йому кредит тільки стимул для заробляння грошей, а так розслаблений по життю...Ми взяли спочатку кредит на землю в $(перший випадок в місті) але виплатили його десь за рік , а потім вирішили взяти квартиру і вже в валюті не давали, тільки в грн я ще засмутилася, бо відсоток був більший, от тоді ми дійсно попали. Сплачувати потрібно було рівними частками, але в договорі не було штрафних за досрочне погашення і відсоток на залишок. Ось тоді ми всі сили кинули на погашення того ярма. Я не розлучалась з калькулятором, ми 4 р.не відпочивали, ми продали можна сказати джипа і сіли на 7 жигулі. Для мого чоловіка з його амбіціями це щось..., але я переубідила краще з квартирою ніж з машиною... Банк дисциплінує як ніхто, звичайно якщо позичальник відповідальний. В мене є знайомі які їздять на авто десь в 4р дорожче від нашого, і навіть не переймаються що машина в кредиті. Не платять вже років 3 мабуть, перший рік ще їм дзвонили, а зараз і ніхто вже і не турбує..., і не забирає... взагалі правильно говорять потрібно вірно розрахувати сили і щоб при любих обставинах залишався шлях для відступу, десь чула що кредит має бути не більше ніж 30% сімейного бюджету., в нас був 90%-вижили, але то самознищення або  навпаки заставляє переоцінити можливості. Зараз наразі ще не придумала на що б то ще чоловіка підсадити, бо бачу вже якась дурня в голову лізе,самостійно непотрібні витрати робить і то не малі..., а коли кредит- не має часу на всякий непотріб....в бій і з піснею, так що не потрібно боятися кредитів, рахуйте і все буде ок...

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #64 : 24 Жовтень 2011, 09:33:24 »
я згідна, що деяких людей кредит стимулює, але, а жаль, випадків, коли ті кредити призводять до трагедій теж не так мало. І вашим знайомим ще дуже пощастило, що їх банк не проводить жорстку політику з боржниками, бо знаю деякі установи, які діють дуже агресивно. Потрібно розуміти, що банку не вигідно вилучати те майно, тому що в них немає налагодженої системи його "збуту" (може крім Привата  d30), банки заробляють на зовсім іншому, вони зацікавлені, щоб їх позичальники мали гроші і мали змогу віддати кредит.  :)

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #65 : 24 Жовтень 2011, 19:03:31 »
В нас машина в кредиті в $ d112, і це теж дисциплінує чоловіка d30 Бо просто все порахувавши, нам лишилося не так вже й багато платити, ніж переводити в грн. чи брати в іншому банку гроші, а для роботи вона йому потрібна. Страхував він не знаю де, але коли було дтп, то по страхівці все зробили, правда трохи часу це зайняло, але не через гроші, а через те, що деталі довго шукали.

Offline Ollya

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
  • я мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #66 : 27 Листопад 2012, 15:49:38 »
щодо машини сама шукала нормальне кредитування на машини.
в самої права ннну к-ть років, а без машини.
читала, шукала, і зробила висновок, що якщо це перша суто своя машина, то краще нову вітчизняну, і від нашого виробника (чи ЗАЗ чи Ладу), бо в кредит дорога іномарка, надто ризиковано... і в офіційних центрах продаж є багато пропозицій непоганого кредитування.
якщо машина суто своя, і не перша (є значний стаж водія, хороша практика), непогані стабільні доходи, то можна думати про щось краще.
а назбирати на машину, коли є ще куча потреб, не так вже й легко, адже саме просте фу, на якому можна їздти, за 50 тис. грн.

Offline arcobaleno

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +146/-5
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #67 : 10 Березень 2013, 21:56:09 »
Черрі,а в якому банку брали?
а зараз приват банк надає таку послугу як " авто у розстрочку" там такі % що ппц. я от хочу нісан мікра,аж очі вилазать,а в кредит брати боюсь, так купляти грошей нема. ну ми з чоловіком подумала,що краще в банку брати кредит ( гроші) а машину за готівку
але є ще й послуга авто у кредит у салонах

Побудь, мій Боже, отут, зі мною, У цьому полі, у розпал бою. Серед руїни і серед краху Не дай пізнати глибини страху.