Автор Тема: Авто в кредит  (Прочитано 8269 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +172/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
Re: Авто в кредит
« Reply #68 : 11 Березень 2013, 10:22:00 »
Цитувати
але є ще й послуга авто у кредит у салонах
Тут треба обережно-можливе шахрайство!!! В львові так обдурили тисячі людей ...Купляли ніби авто а насправді їм так оформили договір що вони купують авто в групі...так можна чекати роки...
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Offline arcobaleno

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +146/-5
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #69 : 11 Березень 2013, 10:33:10 »
от і попробуй в нас купити машину,як не обманють то ще будеш винна.
дівчата,а в яких банках брали гроші у кредит?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Побудь, мій Боже, отут, зі мною, У цьому полі, у розпал бою. Серед руїни і серед краху Не дай пізнати глибини страху.

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #70 : 11 Березень 2013, 10:49:46 »
Я готівку брала в Ідея банк а на машину в Фінанси і кредит
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Offline Gala-Gala

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #71 : 11 Березень 2013, 11:01:40 »
Боже мене збав від кредитів-казала я колись мужу,а він взяв і послухав:продав стару(досить нормальну машину)і взяв нову на 7 років.Для мене це 7 р. тюрми бо мусиш відкатати від дзвінка до дзвінка.Краще б уже квартиру взяли,бо жити з родичами нехочемо.Так тепер вже незнаю на що сподіватися муж про хату і недумає поки несплатимо за машину,а лишилося ще біля 2 років.Я б краще жила  у власній квартирі і ходила пішки,це не проблема-принаймі громадський транспорт ще ніхто не відміняв.І в нас так само,були моменти коли не було за що хліба купити,але Боженька добра-допоможе,принаймі тепер я зрозуміла чому найчастіше бажають здоров'я а не щастя.

Offline arcobaleno

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #72 : 11 Березень 2013, 11:10:37 »
Gala-Gala,а у якому банку брали,і брали гроші у кредит чи машину.по скільки в місяць платите

Побудь, мій Боже, отут, зі мною, У цьому полі, у розпал бою. Серед руїни і серед краху Не дай пізнати глибини страху.

Offline Gala-Gala

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #73 : 11 Березень 2013, 11:30:25 »
Плюс (чи так називається зараз чи колись незнаю,бо мене тепер від банків верне-дивитися неможу,а щось взагалі з ними мати це моє вбивство.Чоловік ходить в банк)Взяли машину,плата 1920грн. в місяць.

Offline arcobaleno

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #74 : 11 Березень 2013, 11:31:44 »
ухх.. багато.

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #75 : 11 Березень 2013, 11:35:25 »
Цитувати
Плюс (чи так називається зараз чи колись незнаю,бо мене тепер від банків верне-дивитися неможу,а щось взагалі з ними мати це моє вбивство.Чоловік ходить в банк)Взяли машину,плата 1920грн. в місяць.
ой..кредит в цьому банку це так як петля на шиї..

Offline Gala-Gala

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #76 : 11 Березень 2013, 11:46:47 »
Кошмар ...про що й кажу,В 2007-му так було модно мужики один на перед другого брали машини в кредит і гайда у таксі.Мій наслухався 1-го 10-го і собі туда.Іншого банку небуло бо салон лише з плюсом працював.Але заварили самі самі й розгрібаємо-в мамів гроші не просимо,хоча скільки докорів було що взяли не порадившись.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #77 : 12 Березень 2013, 10:58:19 »
танюшка молоденька, та то все залежить від умов банку, ціни машини, ваших доходів, на скільки років і, найголовніше, від першого внеску, якщо на половину машини, наприклад, маєш) піди в салон хай тобі порахують, в банк, зважте всі + і -

Offline arcobaleno

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #78 : 12 Березень 2013, 11:36:36 »
Solya,ми так і хочемо,але зараз стільки банків, що це жах\,..
 такі банки що тут є а через день уже шукай вітра в полі

Offline олятко

• Активна Мамка
  • Репутація: +53/-0
  • Все найкраще ще попереду…
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оля
« Reply #79 : 22 Червень 2013, 18:51:19 »
привітик всім...хочу Вам сказати, що кредити брати не так вже й страшно, саме основне добре читати умови кредитування (добре знаю бо сама в банку працюю), ніколи не потрібно вестися на низьку річну відсоткову ставку, у банках де відкрито розказують, що річні ставки 10-20% ціла купа прихованих комісій, щомісячних комісій, і коли це вде додати, то получиться цілих 80%, а то й 90%. А ще банки дуже полюбляють ставити таку зірочку, в якій сказано, що банк протягом дерміну дії договору має право змінювати %-ву ставку! От і можна оформити кредит під 19% річних, а через місяць сплачувати 60, тому добре читайте умови, і не слухайте солодких слів менеджерів!

Offline 23Lesja

• Активна Мамка
  • Репутація: +144/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марянка
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #80 : 14 Липень 2013, 21:20:57 »
всім привіт.  всіх думок нечитала в цьому розділі, але як прочитала "машина в кредит" волосся стало дибки.
в 2011 р. взяла машину в кредит, через приватбанк. сама за освітою (тай працюю з фінансами) економіст, думала що про кредити знаю все. зважувалась на кредит довго, вишукувала, вичитувала, зупинилась на цьому банку. до повної вартості машини мені невистачало всього 30 тис. гривень. нехочу розписувати всіх подробиць, напишу результат. виплатила я кредит за пів року. першим моїм стресом було те що я заплатила комісїю за бронювання грошей на всі роки (хоча при оформленні, я наголошувала чи є комісіїйні при поверненні грошей раніше) подім виявилось коли я звернулась на незалежне СТО що у мене міняне крило (це машина з салону) при знятті з реєстрації (а при купівлі в кредит банки  реєструють машини на себе) я ще раз платила за взяття на облік машини. так що я всім раджу, якщо дуже хочите машину то краще наскладайте але нівякому разі не беріть кредит. повірте жоден банк небуде працювати собі в ущерб. і ще, це вже я потім дізналась, що з салонів на кредит до банків дають навіть биті авто.

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #81 : 14 Липень 2013, 21:59:39 »
Цитувати
так що я всім раджу, якщо дуже хочите машину то краще наскладайте але нівякому разі не беріть кредит. повірте жоден банк небуде працювати собі в ущерб.
І я такої ж думки :) Сама ніколи в ніякі кредити на влазила і не планую, але знаю з ситуації яка виникла у моїх батьків. Вони довго думали і наважились взяти кредит на 7 років здається :xmm, подробиць не знаю але мама казала що теж якось так попали що машина вийшла в 2 рази дорожше :oox Та й взагалі я проти всяких кредитів, будь це машина чи квартира чи щось не дуже дороговартісне з техніки, бо в нашій країні з теперішньої ситуацієї з роботою та нестабільними доходами це важкувато d112...розумію що бувають різні ситуації в житті,але краще зачекати і відкласти гроші :)  

Offline Lyama

• Тільки після народження дитини можна зрозуміти, що таке справжнє щастя. Щастя – це БУТИ МАМОЮ.
  • Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маргаритка і Тимофійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #82 : 20 Серпень 2013, 22:56:01 »
Ми також брали машину в кредит в Приват банку у валюті і вже сплатили. Добре, що сплатили.У валюті нікому не раджу брати :)

Offline Kisja35

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
« Reply #83 : 24 Вересень 2013, 10:20:15 »
А стось щось знає про кредит від автосалону?

Offline arcobaleno

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #84 : 25 Вересень 2013, 20:29:44 »
про кредит від автосалону можна подивитись на самому сайті( по продажу машини) там у них все пише і є калькулятор,щоб вирахувати самому