Автор Тема: Вакцини: Інфанрікс гекса (Бельгія) та Пентаксим (Франція)  (Прочитано 88469 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Iren4ik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +184/-0
  • Катька І Денька!!! Мої янголята
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6 років Денис і 1 рік і 3 міс. Катя
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
Краще б розказали, що в розвинених країнах вже давно вакцинують дітей від менінгококової інфекції і Україні час брати приклад

Ото точно... А в нас так завжди буде!!! Це ж їхні гроші!!!
Денисик і Катруся
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]   

Offline Ленок

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +5/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Даринка
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
Ми минулого тижня робили першу прививку дифтерії, правця та коклюшу. Маленька після прививки раптово і дуже міцно заснула. Я налякалась, підняла кіпіш, ледве розбудила дитину. В поліклініці не знали що це з дитиною! Потому я здзвонилась з родичкою(вона педіатр в іншій обл.), то вона сказала, що у дітей буває така реакція на прививку, а наш педіатр цього незнала...

Offline Дівія

• Акушер-гінеколог!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-0
  • Время - лучший лекарь...
    • Центр свідомого батьківства "ДІВІЯ"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таїсія Мілада
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Цитувати
А я так очень злая на вчерашние новости!!!! Везде заголовки "Прививка-убийца", "смертельный укол" и .т.д. Эти жугналюги только и делают что гонятся за рейтингом
Згідна на всі 100 %!!!! :/ :/ :/
Цитувати
Краще б розказали, що в розвинених країнах вже давно вакцинують дітей від менінгококової інфекції і Україні час брати приклад
Я планую дитині зробити це щеплення!!! В Україні їх можна зробити в приватних кабінетах або просто придбати за власні кошти!
Цитувати
Ми минулого тижня робили першу прививку дифтерії, правця та коклюшу. Маленька після прививки раптово і дуже міцно заснула.
Не хвилюйтесь...це нормальна реакція дитини! Ми теж після першого щеплення проспали, як ніколи, аж 4 години. То я весь час ходила і слухала чи маленька дихає d16 d16 d16 А вже наступні щеплення без будь-яких проявів!

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
А хіба не могла прививка спровокувати таке розвинення хвороби,може якщо б не прививка то дитинка не померла би.Як на мене це всеодно дуже страшно.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
А хіба не могла прививка спровокувати таке розвинення хвороби,може якщо б не прививка то дитинка не померла би.Як на мене це всеодно дуже страшно.
Думаю могла і навіть не через погану якість, а просто через індивідуальну реакцію організму, ніхто від цього не застрахований. І тут думаю не можна дуже категорично висловлюватися, бо не дай Бог комусь опинитися на місці тої мами, коли маєш здорову дитину і через пару годин після прививки вона помирає, тут вже не важливо чи то просто співпало чи ні, про таке просто страшно навіть подумати :(

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Цитувати
А хіба не могла прививка спровокувати таке розвинення хвороби,
в принципе могла бы, но вряд ли за пару часов. Прививка просто еще даже не начала на иммунитет действовать. Вот такое вот просто стечение обстоятельств  d104.
Просто когда есть менингококцемия (а у ребенка она и была, про это свидетельствуют синяки на теле), то реально очень сложно ребенка спасти.
вот единственное что могло повлиять, так это то, что у малыша начала подниматся температура, а родители ничего не стали делать сразу же, потому что решили, что это реакция на прививку. А так может быстрее бы обратились за помощью.  :(

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
в принципе могла бы, но вряд ли за пару часов. Прививка просто еще даже не начала на иммунитет действовать
але ж буває анафілактичний шок,і він миттєвий,і саме від привики.Я розумію що це алергічна реакція,але може вс е наклалось одне на одне,і наскільки знаю що реакція на прививку може початись десь за 8 годин після прививки,а якщо робили прививку зранку,то все могло бути. d104

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
Думаю могла і навіть не через погану якість, а просто через індивідуальну реакцію організму, ніхто від цього не застрахований. І тут думаю не можна дуже категорично висловлюватися, бо не дай Бог комусь опинитися на місці тої мами, коли маєш здорову дитину і через пару годин після прививки вона помирає, тут вже не важливо чи то просто співпало чи ні, про таке просто страшно навіть подумати
Оксана ти повторила повністю моі думки.

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Ми минулого тижня робили першу прививку дифтерії, правця та коклюшу. Маленька після прививки раптово і дуже міцно заснула. Я налякалась, підняла кіпіш, ледве розбудила дитину. В поліклініці не знали що це з дитиною! Потому я здзвонилась з родичкою(вона педіатр в іншій обл.), то вона сказала, що у дітей буває така реакція на прививку, а наш педіатр цього незнала...
Ленок, мені здається, що твоя педіатр просто злякалась тебе і твого кіпішу. Тут класика по Комаровському - чому вічно виписують купу ліків навіть від соплів, щоб не здатись батькам поганими лікарями, бо як сказати промивайте ніс соляним розчином і відкрийте вікна в квартирі, то що це за такий лікар???
От так і в тебе, ти почала наводити кіпішняк, то лікарка просто злякалась тобі сказати, що так може бути, а ще мабуть ви не в поліклініці заснули, а вдома, значить кіпішняк був по телефону, лікар не бабачи дитину, сама могла не оцінити ситуацію, а по словах нажаханої мами могла й сама запанікувати.
А реально дійсно, мої діти після вакцинації спали довго, по 3-4 години, я, звичайно, слідкувала за ними, але кіпішняків не наводила.  d27

Offline Ірчик з Франківська

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +459/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія, 10 років, Денис 7 роки
Зробили ми сьогодні прививку пента безкоштовно. Трішки плакали.... Перед тим лікар подивилася заг аналіз крові, гемоглобін, обстежила повістю дитинку, слухала, дивилася горлишко, грижу плюс важились і мірялись. Поки що  слід тільки від укола, але прекомендували зразу дати нурофен, два дні не купати і не гуляти. Надіюся, що все пройде добре.

Offline rainbow

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +317/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
Iрусь,нам казали лиш в день прививки не гуляти.А Комаровський взагалi каже обов'язково гуляти(причому вiн це пише з трьома знаками оклику) а слiд вiд прививки кажуть грiти теплою пеленкою i малювати йодом сiточку.Ми крiм панадола(нурофен не давали) ще свiчку вiбуркола давали i кларитин щоб не було алергiчноi реакцii

Offline Ленок

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +5/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Даринка
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
snakewife, в тому діло що заснула зразу в поліклініці. коли робили прививку вона гралась, гуляла, я її оділа винесла на коридор і вона раптово заснула. педіатр її бачила... медсестра хотіла вже швидку викликати, але мала почала реагувати коли слухали сердечко.

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
в мене мала так само після прививки моментом заснула і вдома ще довго спала я її і роздівала то вона навіть не прокинуась, я навіть не задумувалась над цим, думала то так має бути d104 ну я ще її в той день рано збудила то думала що від того що вона не виспалась тому так довго і міцно спала

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Iрусь,нам казали лиш в день прививки не гуляти
коли говорять не гуляти, не сприймайте це буквально, просто мається на увазі не контактувати з іншими людьми, які можуть переносити якісь вірусняки, тобто не ходити по магазинах, кафе, базарах, пісочницях. А вийти десь в нелюдному місці на півгодинки годинку можна спокійно  z1

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Олю, медсестра так і казала, гуляти можна, але не в людних місцях. а лікарка не дозволяла d128
 d104

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
перестраховщики вони, ну хіба звичайно, якщо в дитини темп, тоді точно неможна  d27

• Досвідчена Мамка
    • Награды
та ніби все добре, тьфу, тьфу Місце укола не почервоніло, не спухло, темп нема, не гріла, бо казали що треба, сподіваюся, що вночі і завтра все також буде ок.