Автор Тема: МК оформлення тортів  (Прочитано 41387 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline РоманіяАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
МК оформлення тортів
« : 20 Вересень 2010, 13:58:58 »
МК оформлення тортів

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

На численні прохання телеглядачів і радіослухачів… d140 Нарешті виконую свою обіцянку. :8 Пропоную вам майстер-клас з виготовлення торта. Оскільки роблю МК вперше, то не судіть строго. Якщо у когось виникнуть питання, питайте, з радістю відповім. Отже, почали…

Торт «Лялька»

Для цього торта нам потрібно:
• 3 коржі бісквітні (або інші; якщо тонкі, то більше)
(Рецепт і всі інструкції є тут: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]. Розписувати ще раз не буду, бо МК і так вийшов дуже довгий. А взагалі підійде будь-який рецепт)
• 1 кг масла
• 1 банка вареного згущеного молока
• 300 г мастики рожевого кольору
   (У мене мастика італійська готова. Але я думаю, що підійде і ця: Для того щоб побачити посилання: Register or Login], яку   викладала Олічк@)                  
• Цукор-пудра (1-2 склянки)
• Піднос або підставка
• Лялька Барбі
• Шприц або мішок кондитерський з насадками
• Миски, ложки, ножі

(кликните для показа/скрытия)

Ось така у нас получилася лялька

Смачного!  d15
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр-7 років.Анастасії-5років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: МК оформлення тортів
« Reply #1 : 20 Вересень 2010, 23:16:21 »
МК по виготовленню ромашок.

Вирізаємо необхідного розміру кружечок

Манікюрними ножницями вирізаємо пелюстки

шпажкою робимо вмятинки на кожній пелюсточці

приклеюємо серединку (в якості клею використовуємо копельку води),ножничками робимо надрізи по колу,а потім хаотично по центральній частині серединки

Ромашка готова

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр-7 років.Анастасії-5років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #2 : 20 Вересень 2010, 23:34:00 »
Листочки з маршмеллоу

Найпростіший спосіб зробити листочки з маршмелою
Розкатуємо мастіку,зверху кладемо вимитий і добре просушений листочок нижньою стороною до мастіки
Обережно по листочку проходимся качалкою
Вирізаємо по контуру ножем
Листочки готові

Сказали спасибо: galtschonok

Offline Sunshine

• Своя Мамка
  • Репутація: +68/-0
  • "Laugh everyday, even if it is at yourself"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #3 : 21 Вересень 2010, 00:35:27 »
І від мене +1!!

Offline Невістка

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Квіточка, 10 років і Зірочка, 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #4 : 25 Вересень 2010, 23:08:24 »
Троянди від Уляни Коцаба

Дівчата, не знаю, чи можна тут на форумі виставляти відео. Тому кину посилання на мій відео-МК

Буду рада, якщо комусь знадобиться :)

Offline Любаша

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +288/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єлизавета- 12 років і Олександр-5,5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
« Reply #5 : 15 Березень 2011, 07:20:25 »
Дякую за майстер-клас!  z4 Я все записую  d30

Offline Lenko

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +252/-1
  • http://nosova-lena.blogspot.com
    • world of creativity
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Арсен 1,2 рочка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #6 : 13 Квітень 2011, 19:56:56 »
дуже класно і цікаво!!!!  z4
А я весь час думалачи лялька їстівна чи ні  :8
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +72/-1
  • Життя - це казка і ми в ній живемо :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангелінка і Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #7 : 24 Червень 2011, 20:38:20 »
І я весь час думала чи вони їстивні :8
А справа варта похвали, а діткам яке задоволення  z4
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Женщина дoлжна быть счастлива. Бoльше oна никoму ничегo не дoлжна.

Offline irchik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +91/-0
    • Награды
« Reply #8 : 12 Липень 2011, 14:04:05 »
Рома, а для цього торту справді треба так багато крему? 1 кг масла це ж багато? тоді тільки крем получається коштує десь 60 грн?

Offline РоманіяАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #9 : 12 Липень 2011, 16:18:59 »
Цитувати
irchik: Рома, а для цього торту справді треба так багато крему? 1 кг масла це ж багато?

Все правильно. Звичайно можна трохи зекономити такими способами:
а) дати менше крему, тоді торт буде сухіший
б) замість масла використати спред або маргарин (тут треба бути дуже обережними, щоб вибрати якісний продукт без шкідливих добавок і сторонніх смаків та запахів)
в) зробити інший крем ;)

Цитувати
тоді тільки крем получається коштує десь 60 грн?

Найбільш ходове питання! d27 Всі хочуть навчитися пекти смачні торти, а коли доходить до справи, дивуються, що це дорого. Звичайно, що дорого, тому, що смачно, красиво і корисно (з натуральних продуктів). Якщо пекти вдома всяку дешеву хімічну гадость, то краще купити це все в магазині і не маратися на кухні. Але ж ми хочемо для себе все найкраще, не кажучи вже про наших діток, тому давайте інколи дозволимо собі не економити ;)
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Lapochka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +189/-0
  • Треба вміти перегортати нову сторінку життя
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #10 : 31 Жовтень 2011, 11:12:24 »
Таке класне і цікаве МК! Я хоч і люблю пекти, але це вже для мене занадто складно! Тепер розумію, що якщо такого плану тортик відносно дешевий, значить не з натуральних продуктів!

Offline chernentus

• Своя Мамка
  • Репутація: +127/-0
  • Вже тричі щаслива мама!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
« Reply #11 : 31 Жовтень 2011, 11:42:04 »
Велике дякую та + у репутацію!!! Пригадалось, як у студентські часи випікали тортики. Коли несли по коридору, то народ вилаштовувався, щоб розгледіти, що на цей раз ми виробили (були: і танк, і ляльки, і квіти, і секс тематика, і музичні інструменти, і пуанти, ну і все на що вистачало фантазії і передумов). А, тепер, мене батогом не заставиш нічого зробити. Може, варто згадати молодість та потішити малечу! Хоча, торти вживаємо тільки на свята, а коли купу всього готуєш, вічно до тортіків здоров'я не вистачає.
Життя пройде, немов вода, і відцвіте, немов вишнева гілка... В житті одна помилка — не біда, біда, коли усе життя — помилка.

Offline zabenja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #12 : 26 Грудень 2011, 20:50:23 »
Від мене +1. Дуже гарний тортик. І по Ваших фотках і опису все так легко здається)) хоча якби сама почала б робити, то лиш перевод продуктів був би z5

Offline horo6aya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1026/-0
    • Жіночий онлайн-журнал Bestiya.Net
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: Валентинка
« Reply #13 : 08 Вересень 2012, 22:01:14 »
Дитячий торт "Машинка"

Нам знадобиться:
борошно пшеничне (торт) - 3стакана; цукор (торт) - 2стакана; сода не гашена (торт) - 1,5 ч.л; розпушувач тіста (торт) - 15г; какао порошок (торт) - 6ст.л; яйця (торт) - 2шт; молоко (торт) - 1стакан; олія (торт) - 0,5 склянки; окріп крутий (торт) - 1стакан;

шоколад білий (крем) - 180г; борошно пшеничне (крем) - 2,5 ст.л; молоко (крем) - 250мл; цукор (крем) - 100г; масло вершкове (крем) - 200г; ванільний цукор (крем);

вершки жирні (ганаш) - 150мл; шоколад чорний (ганаш) - 150мл;

маршмелоу (300г - мастика кольорова, 90г - мастика темна) - 300г; цукрова пудра (600г - мастика кольорова, 300г - мастика темна) - 900г; вершкове масло (2ст.л - мастика кольорова, 0,5 ст.л - мастика темна) - 2,5 ст.л; вершки жирні (6ст.л - мастика кольорова, 1,5 ст.л - мастика темна) - 7,5 ст.л.

Приготування:
Для зручності повторю рецепт приготування мастики. На водяній бані розтоплюємо 330г білого шоколаду. 300г маршмелоу ставимо на півхвилини в мікрохвильовку, і м'який маршмелоу додаємо до шоколаду. Новачкам скажу: робимо все якомога швидше - все швидко застигає. Швиденько змішуємо, додаємо 2ст.л. вершкового масла м'якого і 6ст.л жирних вершків. Ретельно мішаємо весь час. Тепер додаємо цукрову пудру і вимішуємо до тих пір, поки мастика не перестане липнути до рук. На цей раз у мене пішло близько 600г пудри - думаю причина криється в білому шоколаді. Вимішувати можна прямо на столі, рясно посипати цукровою пудрою. Додавайте цукрову пудру до тих пір, поки мастика не перестане липнути до рук. Харчові барвники найкраще додавати в невимешанную мастику щоб колір рівномірно розподілився. Таким чином, у мене вийшли три кольори: блакитний, помаранчевий і білий. У подальші кроки Ви побачите мастику брудно-зеленого кольору: вона вийшла шляхом додавання в шоколадну мастику блакитного барвника (робила з 100г чорного шоколаду, багато не треба було цього кольору).

Торт робила два дні. У перший день я зробила колеса для машини, бант, стрічки та дрібні деталі машини. Почнемо з коліс. Розкочуємо білу мастику і вирізаємо невеликі кружальця. Відразу скажу, що ніяких спеціальних інструментів у мене не було, користувалася всім, що є під рукою. Тепер у кожному кружечку трубочкою робимо по краях виїмки:

Під час цього процесу Ви отримаєте багато рівних кружечків - не викидайте їх! Їх можна використовувати для декору.

Для основи колеса я використовувала кругле печиво (також можна використовувати зефір або бізе). Розкочуємо темно-зелену мастику, вирізаємо кола такого діаметру, щоб в них можна було загорнути печиво.

Розгладжуючи руками мастику формуємо таку котомочку:

Обрізаємо зайве, заклеюємо зрізи водою і отримуємо такі заготовки:

За допомогою води і пензлики приклеюємо "диски" до коліс:

І робимо обідки навколо "дисків". До речі, вже в кінці я дочитала що рівні обідки можна зробити за допомогою звичайної чеснокодавкі!

У центр "диска" приклеюємо кружечок (дивися фото 3), ножем із зубчиками малюємо протектор і фарбуємо пензликом "диски". Колеса готові!

Тепер займемося бантом. З помаранчевої мастики розкочуємо пласт і нарізаємо однакові смужки. Чим більше смужок - тим пишніше буде бант.

Склеюємо кінці і підвішуємо заготовки на щось кругле до тих пір, поки стрічки не застигнуть (години 3-4). Я використовувала утримувач паперових рушників.

Тепер розповідаю як зібрати бант. З помаранчевої мастики робимо основу. І на цю основу починаємо приклеювати стрічки.

Для більш красивого обсягу - використовуйте серветки. Підставляємо їх під стрічки і прибираємо тільки після висихання:

Тепер нарізаємо стрічки справжність і закручуємо їх навколо китайських паличок, наприклад. І також залишаємо сохнути.

Стрічки після висихання будуть мати такий вигляд:

У перший же день я вирізала дрібні деталі машинки: бічні дзеркала, номери і фари.

Ось і вся робота для першого дня. Вранці другого дня в першу чергу слід спекти сам торт. Я вибрала рецепт "Шоколад на окропі". Змішуємо всі сухі інгредієнти: 3стакана борошна, 2 склянки цукру, 1,5 ч.л соди не гашеної, 15г розпушувача, 6 ст.л какао і отримуємо таку суміш:

Збиваємо 2яйца, потім додаємо 0,5 склянки рослинного масла і ще небагато збиваємо. І починаємо поступово додавати 1стакан молока, чергуючи з сухою сумішшю. Кожен раз добре збиваємо. Виходить досить густе тісто. У самому кінці додаємо склянку окропу і ще раз збиваємо, щоб отримати рівномірна шоколадна маса:

Я випікала в два заходи в круглій формі D26 в розігрітій до 180С духовці близько 40 хвилин. Перевіряємо на готовність сухий сірником. Отримані два коржі я розрізала на два і просочила цукровим сиропом (на 6ст.л води - 4ст.л цукру) з доданими двома краплями мигдальної есенції.

Поки коржі просочуються, приготуємо крем. Крем використовувала на основі білого шоколаду, на якому відмінно лежить і не тане мастика. Отже, виливаємо в каструльку 250мл молока, насипаємо 2,5 ст.л борошна і гарненько перемішуємо (краще вінчиком), щоб не було грудочок. Додаємо 100г цукру і ставимо на вогонь. Кількість цукру можна міняти - комусь вистачає солодощі шоколаду, а комусь цього буде мало. Доводимо суміш до кипіння і варимо на маленькому вогні до загусання, постійно помішуючи, щоб не пригоріло.

Знімаємо з вогню і відразу ж додаємо шоколад. Заважаємо до повного розчинення шоколаду і залишаємо повністю охолонути. Я переживала що шоколад не розтане без вогню, але спека молока цілком вистачило. Поки шоколад остигає, ми дочиста збиваємо 200г вершкового масла з ванільним цукром. І поступово додаємо в масло шоколадну суміш і збиваємо до однорідності. Крем виходить дуже легким і смачним.

Перемащуємо коржі кремом, обмазуємо верх і боки і залишаємо торт в холодильнику хвилин на 30.

Отже, крем застиг і приступаємо до формування каркаса машини. Обрізаємо боковини торта:

І ставимо їх наверх. Це буде наша кабіна:

Тепер беремо в руки великий гострий ніж (ідеально підійде ніж для хліба з зазубрінкамі) і починаємо обрізати зайве:

А з обрізків формуємо потрібні опуклості. Ось такий капот у мене вийшов:

І такий багажник:

Ложкою формуємо виїмки під колеса:

І ножем обрізаємо близько сантиметра в самому низу машинки для додання висоти:

Знову ставимо торт в холодильник, так як за час надання форми крем трохи тане. І в цей час приготуємо ганаш: в 150мл жирних вершків на маленькому вогні розчиняємо 150г чорного шоколаду. Коли ганаш охолоне - обмазуємо їм торт кулінарної пензликом:

І відправляємо в холодильник мінімум на годину. По закінченні цього часу розкочуємо великий пласт блакитний мастики, яку за допомогою качалки переносимо на машину:

І руками розгладжуємо, обрізаючи зайве. Ну а далі ювелірна робота: фарбування і приклеювання деталей. Якщо колір мастики вас влаштовує - фарбувати не треба. У мене вийшла занадто блякла мастика і я вирішила зверху її ще пофарбувати. Фарбуємо розведеним в горілці харчовим барвником, наносимо губкою. Горілка швидко випарується і це не дасть мастиці танути.

І вже коли сама машинка підсохне - приклеюємо бант і стрічки. Вуаля!

Offline Lenko

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +252/-1
  • http://nosova-lena.blogspot.com
    • world of creativity
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Арсен 1,2 рочка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #14 : 25 Вересень 2012, 15:09:26 »
просто суперові тортики!!!!!!!!!!!!!!

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #15 : 26 Вересень 2012, 08:09:43 »
Як красиво! Мій син хоче на день народження машинку - обов"язково спробую! z4

Offline двічі мамуся

• Своя Мамка
  • Репутація: +201/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олечка і Настінька
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #16 : 26 Вересень 2012, 14:10:48 »
І в мене після перегляду цих МК виникло велике бажання спробувати d130. Моїм дівчаткам (особливо старшенькій) таке б сподобалось z4 (навіть і машинка) :)