Автор Тема: Ідеї для цікавого дитячого фото  (Прочитано 6490 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Регіна177Автор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Женічка,Марійка
  • Ваше справжнє ім’я: Регіна
Ідеї для цікавого дитячого фото
« : 23 Квітень 2014, 10:51:46 »
..звичайно-коли фотографуєш якийсь гарний момент- не требя нічого додаткового. але буває-збираешся з фотоаппартом зробити серію знімків на дитячому майданчику чи у парку осінньому..- береш з собою якісь яскраві предмети чи деталі одягу-щоб фото зробити цікавішим.
Чим ви користуєтесь, поділіться вашим архівом речей що зіграли роль у гарненькій фотосессії поза межами дому.

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Цитувати
Чим ви користуєтесь, поділіться вашим архівом речей що зіграли роль у гарненькій фотосесії поза межами дому.
Фотографа і його бутафорію d27 А, якщо серйозно, то я коли сама фоткаю, люблю "натуральні" фото, спонтанні, діти ж такі безпосередні, завжди гарно виходять, а от коли хочеться чогось маштабного, сімейно-тематичного, то тільки фотограф d112

Offline Регіна177Автор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Женічка,Марійка
  • Ваше справжнє ім’я: Регіна
Я теж люблю природні фото, але непоганоб-узяти з собою у парк або на майданчик- якийсь яскравий м,ячик, кошик  з яблучками, пухнастого медведика, гарну панамочку або хустинку....
у суботу попросила свою знайому що займається фотозйомкою на замовлення-пофотографувати дитя у якомусь зеленому парку-ще не вибрали у якому. зараз думаю- що б таке вдягти та взяти з собою- я більше за все не переношу однотипні фотографії- одні й ті ж самі- кущі-дерева-дитина...
ну, якщо тут ніхто не фотографує з аксесуарами чи всі беруть те що пропонують фотографи - то...мушу пошукати на інших сайтах. пориюся ще на сайтах професійних фотографів- там є що піддивитись :))

Offline Mashyn4uk

• Активна Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
  Щодо місця фотографування, то в цю пору раджу побігати і знайти місця з буйним цвітом дерев, для фону це дуже красиво. Травичка зараз з кульбабами - буде гарно. В червні можна шукати макове поле - теж буде супер.
  Гарно виходять діти і на дитячому майданчику, на качельках, в процесі гри.
  Щодо аксесуарів - то брала улюблену іграшку, повітряні кульки, бульбашки, покривало на травичку.
   Бо якщо маленька дитина, то зосереджуються на міміці дитини (ось вона задумалась, закусила губу, здивувалась, посміхнулась...) і на діях (зриває квіточку, повзе на четвереньках ...) Це для старших можна придумувати тематику, бо вони вже зможуть зробити те що їх просять.
   Щодо одягу, то брала декілька варіантів: шляпку і буси, квітку-бант, пишну яскраву юбку, футболку зі смішним надписом, офіційне платтячко, український народний костюм.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline vibibi

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +286/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр і Квітка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Re: Художник, що малює мить
« Reply #4 : 20 Червень 2014, 17:53:36 »
ідейка для фото малюка
Глаза, улыбка, голос, смех. Ты для меня роднее всех ♥

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Re: Художник, що малює мить
« Reply #5 : 20 Червень 2014, 23:34:15 »
Бомбезна ідейка!  :bo будем мати на увазі! d120

Offline vibibi

• Досвідчена Мамка
    • Награды

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +595/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Милі діточки!:) (Фото з інтернету)

Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline vibibi

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
десь вже є тема з такими фото
таких немає)) але дякую, тепер ідейки буду закидати туди))) d120 d120 d120 :fot

Offline Мaro4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
я завжди вишукую тканини для фону, в"язала аксесуари, гарні іграшки беру ну і яскравий одяг.

Offline Куничка

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марічка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина

просто квіточка і гарне фото... з кубиками цікаво виходить якщо вправно зловити момент)

Offline Куничка

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марічка

знайшла в гуглі щось схоже)

Offline Karines

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Каріна
Життя — це просто дивна казка

Offline vibibi

• Досвідчена Мамка
    • Награды
ідея для сімейного фото 9не знала куди закинути)))

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +595/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
Сімейне життя як вона є. Геть неприродні знімки!
Цитувати
все наше життя влаштоване так, що люди зустрічаються, одружуються, народжкють дітей ... Ми нерідко ідеалізуємо майбутню сімейне життя у своїх мріях, але, коли приходить час, виявляється, що все далеко не так солодко, як ми думали. Фотографу Даніелю Гюнтеру набридли «ідеальні» сімейні фото з наглаженних комірцями і неприродно радісними обличчями. Чоловік вирішив показати справжню сімейне життя у своїх знімках. У них присутня все те, про що зазвичай забувають пари, які збираються завести дитину. Загалом, дивись сам.

Цитувати
Ось що я називаю «живими» фотографіями! Після того, як Даніель виклав свої знімки в мережу, з'явилася маса бажаючих зробити подібну фотосесію. Мабуть, багато дізналися в цих фото себе і захотіли зафіксувати своє сімейне життя таким, як вона є насправді.
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +673/-0
    • Награды
Re: Ідеї для цікавого дитячого фото
« Reply #15 : 30 Березень 2015, 14:17:26 »
Не змогла знайти більш підходящої теми, тому закину сюди. Мені було цікаво почитати, з чимось погоджусь, з чимось ні, але в загальному пізнавально :)

Ще буквально років 15-20 тому в кожній родині невід'ємною частиною інтер'єру були фотоальбоми. У часи мого дитинства - чорно-білі, потім кольорові. Зараз вже мало в кого є сімейні альбоми, більшість зберігають фотографії на комп'ютерах або навіть в інтернеті, щоб не займати місце на жорсткому диску. А багато хто із задоволенням викладають свої фотографії в мережу, у відкритий доступ.

Не варто забувати, що існує кілька правил, які було б добре дотримуватися мамам, які роблять сотні і тисячі фотографій своїх чад і виставляють їх на загальний огляд. Які помилки найчастіше роблять мами-фотографи? Які фотографії можуть зачіпати почуття дорослих дітей через роки? Які кадри ні в якому разі не варто виклаидвать в Інтернет?

1) Правило перше. Не варто робити кадри, на яких дитина повністю гола. Для себе, звичайно, багато роблять і такі фото, але не варто забувати про те, що ні в якому разі не рекомендується викладати такі кадри в мережу. Навряд чи ваш малюк буде радий тому, що його фото з голою попою може побачити кожен однокласник, відвідавши мамину сторінку в соцмережі.

2) Дитина сильно забруднена. Мам дуже розчулюють кадри, на яких їхні дітки замазюкані по вуха - це може бути торт, вуличний бруд або навіть продукти життєдіяльності самої дитини. Це може бути смішно особисто вам, але не забувайте і про виховання - навряд чи комусь, крім вас, буде цікаво споглядати дитину, вимазану з ніг до голови в чомусь неапетитному. Якщо ви і зробили таке фото для домашнього архіву - не варто його робити надбанням усього світу.

3) Фото дітей в небезпечних ситуаціях. Перше питання, коли ми бачимо фото дитини, балансуючої на одній нозі на перилах балкона, або що висить вниз головою на футболці, зачепившись за гілку дерева - чому батьки це фотографують, замість того, щоб якомога швидше поспішати дитині на допомогу? Це не смішно, і не розчулює аніскільки, і залишається тільки пошкодувати дитини, батьки якої, замість допомогти, дістають фотоапарат.

4) Безглузді або принизливі для дитини ситуації. До цього відносяться фото з дітьми в небезпечних ситуаціях, фото з дітьми, що застрягли в меблях або інших предметах, а також з дітьми, що заподіяли серйозний збиток батьківському майну. Інтернет заполонили фотографії заплаканих винуватих діточок на тлі зіпсованих диванів, забруднених стін, розлитої фарби і розсипаної по підлозі їжі. Найчастіше це виглядає як фотографія для міліцейського протоколу, а не як миле сімейне фото.

5) Фото дітей зі зброєю - ні, ні і ні! Навіть якщо вона не заряджена. Навіть якщо ніж тупий і не може розрізати нічого, крім підталого масла. Взагалі не варто маленьким дітям дозволяти брати в руки зброю, навіть якщо ви впевнені, що нічого страшного не може відбутися. Дитина, звикнувши до думки, що зброя це безпечно і її можна брати, може взяти без вашого відома його в той момент, коли вона буде заряджена або гостро заточена.

6) Фото дітей з сигаретами і алкоголем. Це абсолютно не смішно! Навіть якщо ваш малюк просто взяв пляшку з пивом в руки для того, щоб попозувати - не варто йому це дозволяти. Такі фотографії виглядають зовсім не смішно і викликають питання щодо адекватності самих батьків, які не в змозі контролювати власну дитину, оберігаючи її від шкідливих і небезпечних речей.

7) Фото дітей з сексуальними предметами та одягом. Це виглядає безглуздо і грубо, і пізніше дитина навряд чи скаже вам спасибі за фото з величезним фалоімітатором в руках, або в одязі стриптизерки.

8) Фото дітей в страшних костюмах. Фото маленької відьмочки в Хеллоуїн може бути вельми милим, однак багато батьків переходять межу, розмальовуючи дитину, наприклад, плямами, потоками крові. У всьому потрібна міра, і кожен раз, придумуючи для дитини костюм, запитуйте себе: чи доречно це? Були б ви самі раді побачити себе в такому костюмі на своїй дитячій фотографії?

9) Фото дітей, що плачуть. У момент, коли дитина відчайдушно плаче від горя чи від страху, доречніше було б його втішати, а не фотографувати. До того ж ніхто не відміняв "метод фотографій, що сміються", згідно з яким варто тримати перед собою фото радісних, щасливих рідних і близьких - так радості в житті вашої родини буде ще більше. Роблячи фото, на яких дитина відчайдушно плаче, ви зберігаєте ці моменти, щоб раз за разом повертатися до них, і таким чином збільшуєте кількість негативу у своєму житті, пам'ятайте про це.

Вдалих вам кадрів і побільше радісних моментів, гідних для потрапляння в сімейний архів!
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Філософія прибирання житла і не тільки) - удосконалюємося разом!

Сказали спасибо: luxury

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 14 років, Влад 8 місяців
Re: Ідеї для цікавого дитячого фото
« Reply #16 : 30 Березень 2015, 19:21:15 »
класні ідеї!!!