Автор Тема: Трансформаційна метафорична гра «Колесо життя» 15 червня 18год.  (Прочитано 4983 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline galjaАвтор темы

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +140/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іра
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Трансформаційна метафорична гра
 «Колесо життя»

Вартість гри при попередній оплаті 100 грн. В день проведення гри 150грн.

Трансформаційна метафорична гра «Колесо життя»- це інструмент арт-терапії, який застосовується психологами різних терапевтичних шкіл у сімейній та груповій роботі, з різними віковими аудиторіями  без обмежень.

Гра складається з: 
- Ігрового поля, що складається з 8 полів. У кожному полі 8 осередків, що містять різноманітні цінності, почуття, моральні поняття;
- Набору 64 карток, згідно кожної ігрової комірки;
- Маршрутних листів для кожного гравця, для фіксування результатів ходу;
- Дванадцятигранника кубика ;
- Набору кольорових камінців (енергій).

Мета інструменту: отримати комплексне бачення проблемної ситуації, що цікавить. Визначити можливі шляхи її вирішення. Швидше учасник зможе не знайти відповідь, а просунутися в своєму питанні.

Гра реалізує такі завдання:
- Розвиває асоціативне мислення;
- Пропонує новий погляд на ситуацію;
- Вчить прийняття відповідальності за події свого життя на себе;
- Формує комунікативні навички

В основу створення гри закладені такі ідеї:
- Основний зміст життя людини може бути відображено в наступних основних восьми сферах життєдіяльності : сім'я ( рід) , особисте життя (ти і партнер) , відпочинок (пасивне час) , дозвілля ( хобі, захоплення ) , кар'єра, здоров'я , друзі , духовне.
- Концепція В. І. Гарбузова про наявність у людини семи основних інстинктів: самозбереження , продовження роду , альтруїстичного , дослідницького , домінування , свободи і збереження гідності .
- Основні положення біоенергетичної системи людини (наявність в організмі людини семи основних чакр , складових основу енергетичної структури людини. Це : Муладхара , Свадхістана , Манипура , Анахата , Вішудха , Аджна і Сахасрара . )

Тут я виставляю опис гри з середини,тобто однієї з учасників гри:

Я поділюся своїми враженнями, я працюю у сфері вирівнювання Колеса Балансу за допомогою методів підсвідомого, але такий інтерактив мені був дуже цікавий. Наскільки він відкриє для мене ситуацію, і розширить моє розуміння? - Ось з цією метою я прийшла. І залишилася задоволена.

Запит мій був «Я і моя Кар'єра»

1 . Що з вами відбувається зараз? - Сексуальність - це енергія грошей . Як відомо сексуальний людина дає посил у Всесвіт , що готовий до продовження роду , і Всесвіт починає взаємодіяти таким чином , що б його картинка майбутнього ( Бачення ) відповідало дійсності. Багаті люди дуже сексуальні , зауважте це . Головне , що б ця енергія накопичувалася . Звідси і рекомендація : твоє оголене тіло повинно належати тому , хто полюбить твою оголену душу - коли я прочитала це трактування , я була здивована - наскільки вона відповідає моєму внутрішньому переконання

2. Що відображають вам інші люди? - Люди можуть забути, що ти говорив, але вони ніколи не забудуть, які почуття ти вселяв. І дійсно. Останнім часом з'явилося відчуття, що в спілкуванні з будь-ким серце починають тремтіти, немов долонькою доторкнувся і воно відгукнулося теплом ... з'являється надія, що можна щось змінити, що вихід є, і що буде підтримка ... це здорово ...

3. Що вам потрібно опрацювати з чоловіками? - Тут образи і ще потрібно опрацювати питання відносин з моїм колишнім чоловіком)))) Взагалі будь-які відносини, будь то любовні, або дружні, чи то ділові краще не залишати на ноті незавершеності, завжди ставити крапку. Хоча це буває дуже складно. Але є методи для опрацювання.

4. Що важливо опрацювати з батьками? - Якщо ти любиш людину такою, якою вона є - то ти її любиш . Якщо ти намагаєшся його кардинально міняти, то ти любиш себе.

5. Чого я зараз боюся? - Якщо вміло перекреслити мінус - вийде плюс. Потрібно вміти правильно адаптуватися, що б не спотикатися об маленькі камені на своєму шляху, а якщо і спіткнувся, то йти далі з цим досвідом.

6. Що дає вам силу? - Упевненість у собі. Якщо тобі коли-небудь захочеться знайти людину, яка зможе подолати будь-яку, саму неймовірну біду і зробити тебе щасливою, коли цього не зможе більше ніхто інший - просто подивися в дзеркало і скажи «Привіт». )))

7. Що є вашої внутрішньої опорою? - Заява про свої потреби. Не завжди те, що ви хочете, дійсно вам потрібно.

8. Через що буде найскладніший урок? - Подяка. Мені є за що подякувати кожній людині в моєму житті.

9. У чому ваше покликання? - Створювати такий простір, в якому, завдяки особистісному зростанню мінятимуться долі людей на краще. Але тим не менше, потрібно навчиться хоча б іноді нікому нічого не розповідати і ні від кого нічого не чекати. Людина сама повинна заявити про готовність щось робити (попросити допомогу).

10. За що потрібно взяти на себе відповідальність? - За терпіння. Ніколи не втрачай терпіння - це останній ключ, що відкриває всі двері.

11. Що важливо вивчати? - Спілкування. Не важливо, як часто ви бачитеся - важливо, що ці зустрічі означають для вас.

12. Чого ви навчитеся в результаті? - Власна гідність. Тримайтеся подалі від тих людей, які намагаються зменшити вашу значущість. Так завжди поступають маленькі люди. А дійсно великі люди вселяють вам відчуття, що ви можете стати великим.

Що найцікавіше, протягом всієї гри - я постійно поверталася в коло, а це означає внутрішня і зовнішня гармонія. Я отримую щось у житті, якісь уроки, події, і приходжу знову в гармонію. Думаю, це той стан, який дозволяє не тільки мені, а й тим людям, які зі мною рухатися вперед, поліпшуючи своє життя.

Я зрозуміла, що Всесвіт йде мені назустріч, навіть якщо я прошу мовчки. У мене є енергія і сили для руху. І дуже люблю свою справу.
СП Косметика з Франції Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Tasiya

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
Ще я хочу, але ще не знаю чи 9 малого десь зможу залишити
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Dashamamysa

• Активна Мамка
  • Репутація: +57/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ігорчик
  • Ваше справжнє ім’я: Даша
Я казала що пів ночі спати не буду mish і навіть з чоловіком поговорила  d100 правда він злився що не може поспати d100
КРУТО

Offline horo6aya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1026/-0
    • Жіночий онлайн-журнал Bestiya.Net
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: Валентинка

Offline Сянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +337/-2
  • мир создан для того, чтобы я в нем мурликала
    • Награды
А то вже відбулася гра? То я  пропустила? Я думала гра буде 9 травня..

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
Оксана, то вчора мала бути мафія, а зібралось мало людей і Галя певне провела цю гру

Offline galjaАвтор темы

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Оксана, то вчора мала бути мафія, а зібралось мало людей і Галя певне провела цю гру

Так, все вірно.А планова гра відбудеться 9 травня .Записуйтесь .

Dashamamysa  d100, даш знати якщо ,щось нове прийде :hi

Offline Nezabytka

• Фотограф форуму!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +233/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Привітик дівчаточка!!
А я до Вас з фотографіями ;)

Ми будемо щасливі. Я буду прокидатися ночами і босоніж бігати на кухню. Буду будити Тебе, покусуючи за вухо, а Ти кричати і бити мене подушкою. Сусіди будуть прокидатися від наших криків і сміху, а Ми будемо відчайдушно любити один одного ...

Запрошую у свій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Nezabytka

• Фотограф форуму!
  • Своя Мамка
    • Награды
Ми будемо щасливі. Я буду прокидатися ночами і босоніж бігати на кухню. Буду будити Тебе, покусуючи за вухо, а Ти кричати і бити мене подушкою. Сусіди будуть прокидатися від наших криків і сміху, а Ми будемо відчайдушно любити один одного ...

Offline Nezabytka

• Фотограф форуму!
  • Своя Мамка
    • Награды

Offline Nezabytka

• Фотограф форуму!
  • Своя Мамка
    • Награды

Offline Nezabytka

• Фотограф форуму!
  • Своя Мамка
    • Награды

Offline Nezabytka

• Фотограф форуму!
  • Своя Мамка
    • Награды

Offline horo6aya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1026/-0
    • Жіночий онлайн-журнал Bestiya.Net
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: Валентинка
фотки як завжди дуже кльові!! дякую!!  :flv

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Поки відмічусь. Дуже хочу, але не знаю чи получиться.
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!

Offline galjaАвтор темы

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Гра відбудеться у суботу 31 травня о 15год
час можемо узгодити кому як виходить

Вартість гри 120грн

гра триває 3-3,3год

Offline Сянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +337/-2
  • мир создан для того, чтобы я в нем мурликала
    • Награды
Мене нажаль не будемо, бо плануємо їхати до Львова..

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +589/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
мені не підходить час
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра