Автор Тема: Страшилки з нашого життя  (Прочитано 18769 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Оксана-05

• Свідома Мамка
  • Репутація: +87/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: Страшилки з нашого життя
« Reply #170 : 20 Вересень 2015, 00:34:53 »
Цитувати
Душа яка неприроднім способом померла неможе піти в інший світ... Ось чому ці душі в цьому світі заблудились. Це в мене така думка. Є дуже гарна церковна книжка - про потойбіччя. Я її читала буквально трішки. Можете купити. Там розповідається про кола які проходить душа, коли помирає.
Ця книжка називається Поражена блискавкою.Де жінка яка пережила клінічну смерть описувала чистилище.Дуже цікава книга особливо на роздуми.Там наскільки все описано що напевне це так і є насправді.Нехочу страшити але я часто спілкувалася з рідними померлими через сни і теж бачила чистилище,але це мене не страшило.я вже протягом 3 років кожен місяць даю на Григоріанку.І мені одна жіночка казала що в кінці списку треба писати за душі в чистилищі,бо ми незнаємо хто з родини як і чому помер і чи душа не блукає.а так ми даємо на службу і за них.
А історій в мене теж було дужеееее багато.Головне я кожен рік незалежно від того чи щось стається чи ні я кличу священника на освяту хати. :flv :flv :flv :flvі завжди даю діткам своїм натільні хрестики на шию,щоб Бог їх завжди оберігав.І завжди коли когось з дому провожаю,говорю Щоб тебе Бог і Матінка Божа оберігали

Offline Оксана-05

• Свідома Мамка
  • Репутація: +87/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #171 : 20 Вересень 2015, 00:43:21 »
Цитувати
І якщо не помиляюсь до до 7 покоління. Так що я завжди стараюсь про це думати, якщо маю якось згрішити.
Доречі це міф і неправда.Я особисто питалася дуже мудрого і званого священника до нього з усюди приїжжають просити про молитву.Він сказав що Бог не бухгалтер який карає до якогось там покоління.Будь хто з покоління може вимолити прощення за предків,і за те щоб небуло кари.Тому потрібно завжди не тільки давати на службу за померлих,а й молитися за померлих,щоб Бог їм дав прощення.Там в книзі поражена блискавкою теж було описано що душі в чистилищі не можуть випросити собі прощення за свої гріхи.Лишень душі живих можуть просити за їхнє прощення.Тому кажуть що перед смертю потрібно покаятися,і щоб Бог дав ласку можливість це зробити. :flv :flv :flv

Сказали спасибо: куклочка

Offline elvira

• mamka
  • Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
  • mamka
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: віра
« Reply #172 : 20 Вересень 2015, 14:27:15 »
А де можна цю книгу купити

Offline Lyubа

• Не важливо скільки днів в твоєму житті...Важливо скільки життя в твоїх днях...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +154/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #173 : 20 Вересень 2015, 14:32:34 »
і я цю книжку читала..моя мама в церковній лавці її купила,але вже давно....
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Mary5

• Своя Мамка
  • Репутація: +59/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар*яна
« Reply #174 : 23 Квітень 2016, 19:51:33 »
Дівчатка,незнаю чи сюди мені,але напишу,що сталося зі-мною тиждень назад...
Це не зовсім страшно,але досить неприємно..і осад залишився і досі... :/
Пішла прибирати на цвинтар на могилі,де похований прадід мого чоловіка,а по праву його сторону поховані наші найдорожчі хлопчики,які передчасно з*явилися на світ. d35
...Коли я почала прибирати внизу могили я побачила з лівої сторони під плитою щось незрозуміле....і коли я дістала-це була маленька пластмасова пляшечка розміром у мою долоню,закручена червоним корком,біля неї була ще одна,але без корка чимось закрита іншим...я не розуміла що це і навіщо...і досі незнаю,але не знаходжу для себе якихось адекватних пояснень...Пляшечки викинула на смітник,не спалила...
....я б можливо і не думала дурниць,але по стороні чоловіка практично всі п*ють....можливо і нерозумно це цим пояснювати.,але тоді що це?
...найдивніше те,що коли я прийшла додому чоловік прямо з пляшки пив вино.. mishЯ була в шоці.бо він таке НІКОЛИ не робив,пояснив це тим,що йому дуже захотілося d110
...чекаю свят але з великим острахом,бо знаю ,що без п*янки не обійдеться,а як себе поведе чоловік....незнаю,але це може багато вирішити у наших стосунках :(

Offline Mashka_Mashka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +205/-0
  • щаслива мамуся :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #175 : 23 Квітень 2016, 20:35:29 »
Дівчатка,незнаю чи сюди мені,але напишу,що сталося зі-мною тиждень назад...
Це не зовсім страшно,але досить неприємно..і осад залишився і досі... :/
Пішла прибирати на цвинтар на могилі,де похований прадід мого чоловіка,а по праву його сторону поховані наші найдорожчі хлопчики,які передчасно з*явилися на світ. d35
...Коли я почала прибирати внизу могили я побачила з лівої сторони під плитою щось незрозуміле....і коли я дістала-це була маленька пластмасова пляшечка розміром у мою долоню,закручена червоним корком,біля неї була ще одна,але без корка чимось закрита іншим...я не розуміла що це і навіщо...і досі незнаю,але не знаходжу для себе якихось адекватних пояснень...Пляшечки викинула на смітник,не спалила...
....я б можливо і не думала дурниць,але по стороні чоловіка практично всі п*ють....можливо і нерозумно це цим пояснювати.,але тоді що це?
...найдивніше те,що коли я прийшла додому чоловік прямо з пляшки пив вино.. mishЯ була в шоці.бо він таке НІКОЛИ не робив,пояснив це тим,що йому дуже захотілося d110
...чекаю свят але з великим острахом,бо знаю ,що без п*янки не обійдеться,а як себе поведе чоловік....незнаю,але це може багато вирішити у наших стосунках :(

не знаю,  що це означає,  але в мене мурашки від прочитаних слів...

Offline shupeniyk

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +163/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #176 : 23 Квітень 2016, 21:36:36 »
Цитувати
внизу могили я побачила з лівої сторони під плитою щось незрозуміле....і коли я дістала-це була маленька пластмасова пляшечка розміром у мою долоню,закручена червоним корком,біля неї була ще одна,але без корка чимось закрита іншим...
пляшечки були на могилі прадіда чи ваших хлопчиків?

Offline Lyubа

• Не важливо скільки днів в твоєму житті...Важливо скільки життя в твоїх днях...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #177 : 23 Квітень 2016, 22:24:34 »
Є на світі зло.І є люди які роблять зло.Хоч я вірю в Бога.Та є і диявол..І чого він лишень не робить через людей.Багато раз чула як пороблено було людям.

Offline Mary5

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #178 : 24 Квітень 2016, 17:12:06 »
Пляшечки зі сторони діда в лівому куті,бо з іншого боку мої дітки.
Через тиждень поїхала у Страдч і помолилася за всіх хто бажає нам зла,я думаю це все ,що можу зробити....бо більше незнаю що... d104

Offline Mary5

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #179 : 26 Квітень 2016, 16:58:00 »
Lyubа,і я багато раз чула скільки всього можуть зробити люди свідомо і не зовсім,але коли я побачила це я просто сіла біля тої могили і плакала,бо завжди думала,що це десь ,тільки не тут.... :(

Offline Mary5

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #180 : 03 Травень 2016, 14:45:02 »
.....дівчата,сталося так як я і думала,чоловік напився,закрив очі на те,що я сказала-Ще раз і все....більше не вибачу...
Незнаю чи пов*язувати це із знахідкою...
Зараз пішов і прийде напевно пізно,а я не знаходжу собі місця і незнаю,що робити завтра,бо я сказала,що не хочу  говорити,він -Дивися би не було пізно....і пішов,мене дуже це лякає,дурні думки лізуть до голови... d35
...може це все не зовсім в тему,вибачте,більше не буду....

Offline Lyubа

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #181 : 03 Травень 2016, 15:05:57 »
Маряна не падайте духом..А може дійсно щось поробили вам " добрі" люди...Моліться.Нехай вам Бог допоможе в такий важкий час.

Сказали спасибо: Mashka_Mashka, Mary5

Offline Mashka_Mashka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +205/-0
  • щаслива мамуся :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #182 : 03 Травень 2016, 15:15:39 »
Маряна не падайте духом..А може дійсно щось поробили вам " добрі" люди...Моліться.Нехай вам Бог допоможе в такий важкий час.

підтримую,  потрібно молитися і вірити,  що все буде добре :)

Сказали спасибо: Mary5

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +273/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #183 : 03 Травень 2016, 15:59:39 »
Lyubа,і я багато раз чула скільки всього можуть зробити люди свідомо і не зовсім,але коли я побачила це я просто сіла біля тої могили і плакала,бо завжди думала,що це десь ,тільки не тут.... :(

Ще колись моя баба казала,що треба боятися живих,а не мертвих,і це чиста правда,бо є багато людей заздрісних,які іншим шкоду роблять,навіть родині.

Вам,Мар'яна,залишається лиш молитися щоб все було добре.
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Сказали спасибо: Mashka_Mashka, Mary5

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +596/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #184 : 03 Травень 2016, 19:59:07 »
мене всякі посторонні речі біля могили б теж збентежили...та, може, просто хтось пом"янув дідуся...а порожні пляшки залишив
ще як  в родині є п"яниця, то беруть пляшку,яку він тримав у руках і несуть на могилу, де похоронена праведна і хороша людина, щось таке приблизно чула...

якщо хтось і хоче вам зла, то не піддавайтеся так сказати на провокації...не випускайте негатив тим більше в такі дні,
якщо хочете поплакатись, то лиш тій людині, яка вам точно добра бажає, бо в гніві і в сльозах людина слабка і є люди, які енергетично цим підживлюються і навмисно викликають такі емоції.

не думайте про цю знахідку, прийміть це як випадковість,
 якщо це вас заспокоїть, помоліться за здоров"я ваших недоброзичливців, попросіть в Бога сил і розуму прийняти вам правильне рішення, щоб бути більш впевненою у своїх рішеннях.

Вірте в себе, ви самі керуєте своїм життям, і ваш чоловік теж керує своїм життям сам, якщо він цінує вас і родину, не вийде нікому нічого зруйнувати...і найперше не виправдовуйте його порушену обіцянку самі перед собою тим, що хтось там щось підклав
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline Дафне

• Свідома Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #185 : 03 Травень 2016, 20:42:45 »
подумайте над тим чи потрібен вам такий чоловік

Offline Badyaka

• Своя Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #186 : 03 Травень 2016, 21:04:44 »
На кладовищі можна знайти все, що завгодно, особливо з зими, я б не здивувалась, якби хтось сусідню могилку так прибирав, що пожбурляв сміття до вас, і скоріш за все, хтось собі хильнув, та й кинув ті пляшки, навіть підлітки могли ховатись і щось пробувати.

А ваш чоловік, щось не ясно, якщо у нього є зриви і це невперше-проблема серйозна, і вам треба до спеціалістів, це біда і хвороба.
Якщо вперше- не дивно, зараз свята, важко знайти, хто б не хильнув зайвого, тим більше така ситуація зараз важка, працюють ті чоловіки важко, а отримують мізер- постійно за родину хвилюються, он і мій батько непитущий так рознервувався, що випив на свята і пішов спати, бо вже з усіх боків дерли з роботи:(

Сказали спасибо: Ключик, Чорничка, Mary5