Автор Тема: магазини для ремонту  (Прочитано 7457 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline айстраАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +143/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
магазини для ремонту
« : 06 Травень 2014, 09:34:20 »
Ремонт - актуальна тема для всіх. Давайте ділитися адресами різних гарних магазинів, в тому числі інтернет-магазинів, а я буду друкувати їх в перший пост ;).
Бо перечитувати всю тему про ремонт трохи довго d16
Отже,
магазини опалення, сантехніки (батареї, рушникосушки та інше)

Акрос (Бандери 8а, у п"ятиповерховому будинку напроти меморіального скверу, вхідні двері дивляться на дитячу бібліотеку, (0342) 50-81-80)

Сантехкомплект (Довга, 9, на території швейної фабрики,  +38 (0342) 77-03-10, +38 (098) 074-86-62). Водопостачання, Каналізація, Котли, Опалення, Сантехніка

магазин біля бази Гурман,яка поблизу складу Нової пошти на Мазепи 175б, заїжджати з Довженка - тут ще не була, тому не знаю точної адреси, вичитала з теми ремонтів

"ІНДИГО" на Короля Данила. Дуже дешево там - підказала Люче

магазин-склад з кранами позаду гутожитка на Хмельницього. там дійсно дешевші крани, ніж в епіцентрі, в 2 рази. справа від гуртожитку їдете по дорозі вниз до росташованї зліва гарної будови чорно-червоної (якесь підприємство будується). повертаєте до неї. біля тої будови повертаєте наліво . там склади. заїзжаєте у двір і другий поворот наліво(об"їзжаєте ще один склад). там у кутку п-подібного складу сходи на другий поверх-то магазин. там можна вибрати кран. - підказала Euphoria

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] м.Івано-Франківськ, ул. Гарбарська 39 - - підказала lisi4ka

А ще краще (буду тут радіатори скоро брати) ціни найдешевші по місту!!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
м. Івано-Франківськ, вул. С. Петлюри, 8, офіс 1,(вхід в ворота біля ресторану "Гармонія").
(0342) 75-70-60, (066) 80-50-499, (098) 17-8888-5, (063) 430-340-6
E-Mail: Для того щоб побачити посилання: Register or Login], ICQ: 670989267, skype: dolar.dolar68 - підказала lisi4ka

магазини кераміки (плитка, умивальники)

АРС-керамка (Кобилянської, 56, +38 (0342) 24-90-50)

Керамбуд (Ушинського, 1, +38 (0342) 50-03-53, +38 (0342) 50-03-13)

Центр кераміки (Галицька, 66, перед мостом на Пасічну справа,  +38 (0342) 71-11-77). Продаж плитки керамічної, сантехніки, мебелів для ванних кімнат.

Світ кераміки (Дністровська, 49 вхід з вулиці Воїнів-інтернаціоналістів по дорозі на оптовий ринок зліва, +38 (0342) 77-72-72).
Роздрібна торгівля керамічними виробами та сантехнікою.

довідник магазинівДля того щоб побачити посилання: Register or Login]

магазини меблів

магазин над Сільпо на Мазепи (не знаю назви)
інтернет -магазин "Домовик" вул. А. Мельника 11а (між вул. Незалежності та Сахарова, в будинку з віділенням УкрГазБанку) тел.(0342) 73-50-93 моб. (097) 541-79-21,   (067) 342-60-70,   (095) 20-10-167 Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
магазини ламінату, паркету

Лісокомбінат (вул. Шота Руставелі, 1, біля Трансгазу) - паркет

на Макухи не доїжджаючи до техніки(тобто в першім провулку ), є кузня, про неї не знаю, але рядом з кузнею є така собі невеличка сушарня , там є підлогова дошка(хвойних порід),3метри довжина, заходить в фельц так, як паркет, покищо це найдешевша в місті, що я знайшла, для квартири може не дуже, але в село супер,95грн.за м квадратний-підказала ната25

ВЕСТ ПАРКЕТ  тел. 75 92 67, приватна фірма,, Колектор''. Найдешевший паркет дубовий 22мм на Польова 5, можна їхати по Коновальця до водоканалу, впираєтесь, наліво і зразу направо , переїжджаєте колію і на право заїжджаєте в ворота, там є такий магазинчик(виставковий зал), можна їхати і з Чорновола, але я не знаю як, шофери знають без проблем -підказала ната25

магазини штор

магазин на початку вулиці Шевченка справа

Згадала ще одни магазин із шторами. Не знаю як вуличка називається - та, що іде від Велесу до Арсену. Вони десь з рік тому переїхали. Там на першому поверсі штори,  а на другому шпалери-підказала Galochka...

магазини дверей

Галерея дверей (Вовчинецька, 191, (0342) 71-23-95, моб. (050) 165-12-71, (067) 343-15-47)

Хороша фірма по виготовленню дверей на зупинці навпроти Велмарту,там є дві фірми поруч,то ми робили в тій,що зі сторони нічного клумбу Bomba - підказала Tania.M

Двері купляли того року, правда ще весною. По цінам мені підійшов магазин-склад на Петлюри. Як треба, пошукаю їх візитку. Їхній же магазин був на Новгородській  (кут з Бельведерською), але там продавали двері вже на 300-400грн. дорожче(. - підказала BlowingWind.

​Салон Правильні двері Довженка 21б (біля WOG) +38 (066) 533 5223 Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

магазини техніки

на Макухи (По Бандери(чи по Коновальця) вверх, повертаєте  на Ребета і за домом трауру поворот на ліво і зразу по правій  стороні другий провулок , там такий великий склад пише фанера, його минаєте, і впираєтесь в цю базу) - так писала ната25. Замовляти, а вони привозять.-підказала  ната25

магазини електротоварів

"Ваш електрик" Івано-Франківськ, вул. Вороного (біля Бельведерської), 3 , тел.+38 (097) 241-27-20. Хороший магазин з електротоварами,ціни хороші.
Там розетки, вимикачі, світильники і все інше, що пов'язано з електрикою - дешевше, ніж в Епіцентрі та інших магазинах. - підказала   lisi4ka.

магазини шпалер (обоїв)

"Оскар" на вул. Галицькій непоганий магазин. У наявності не дуже вибір є, а от по каталогах вибір великий! - підказала bbc

магазини фурнітури для кухонь, шаф-купе
на Вовчинецькій біля Кобзарика (магазин в підвалі новобудови, там величезний вибір і помірні ціни - підказала Roxa
На Ребета, минаєте дім трауру, і через 50метрів по правій стороні є магазин з меблями і зразу арка в двір, там все видно: зразу склад з столешнями і трошки далі такі прості зварені з металічного пруту сходи на 2 поверх, там і фурнітура, і деякі фасади до кухонь, а в другому залі плити дсп(під ними на 1пов.порізка і поклейка кромки) - підказала Ната25

будівельні матеріали

АРСБУД комплект база  м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201 тел. (0342) 58-30-60, вул. Дудаєва, 24-А, тел. (0342) 522555, 523055, вул. Петлюри 6, тел. 757760
e-mail: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] - - підказала lisi4ka

інтернет-магазини

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (франківський) Замовляли гіпсокартон,цемент,оті довгі штуки залізні(забула як називаються )
Ціни дешевші ніж всюди,а доставка була безкоштовна- підказала Асюня

BUDVEKTOR  Для того щоб побачити посилання: Register or Login], Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
+38 (097) 642 18 54, +38 (063) 347 25 82, +38 (095) 089 11 65
Ціни трошечки дорожчі,ніж в Арсбудкомплект.  Але, є великий + в них доставка в них безкоштовна на суму від 1000грн.  Підйом на поверх 1 лист гіпсокартону 1,50/за поверх
якщо листів 20-30,то ще дешевше. Хороша консультація по телефону.
Рекомендую :bo :bo :bo
В Арсбуді також написано,що доставка безкоштовна,але я сьогодні туди дзвонила,то це зовсім не так. Приблизно 70грн доставка d108  - підказала lisi4ka

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] - декоративні штукатурки

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] - меблі

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] - двері

Сказали спасибо: zoo, Харитя, Euphoria

Offline Улянчик

• Свідома Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олег, Андрій
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Re: магазини для ремонту
« Reply #1 : 06 Травень 2014, 16:03:49 »
Дуже гарна темка.  :bo Обов"язково скористаюся поданою іформацією, так як купили квартиру в новобудові (ще не добудований)  d16, але ремонт треба буде робити.

Сказали спасибо: Brun

Offline айстраАвтор темы

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #2 : 07 Травень 2014, 09:14:55 »
Дякую, Уляна.
Теж роблю зараз ремонт. І треба було плитки. У одних немає потрібної кількості, другі не возять, треті беруть тільки під замовлення (декор). По інтрнету знайшла дешевше, але в Луганську. А в них така ситуація, що ніхто з перевізників з ними не хоче зв"язуватись d16.
А якщо дівчата будуть здавати рибні точки, то буде простіше щось потрібне знайти.

Offline Сашка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #3 : 08 Травень 2014, 21:46:51 »
Класна темка те що треба. :hi

Offline ната25

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
« Reply #4 : 16 Травень 2014, 00:37:23 »
Всі ці магазини обходила по 100 разів, щоб щось вибрати d6, а тепер треба, щоб хтось здав точку з люстрами d143, до речі, на Макухи не доїжджаючи до техніки(тобто в першім провулку ), є кузня, про неї не знаю, але рядом з кузнею є така собі невеличка сушарня , там є підлогова дошка(хвойних порід),3метри довжина, заходить в фельц так, як паркет, покищо це найдешевша в місті, що я знайшла, для квартири може не дуже, але в село супер,95грн.за м квадратний.А найдешевший паркет дубовий 22мм на Полюя, десь маю телефон, правда до подорожання був 200-220грн., а зараз 280, але всі магазини , що в центрі звідти беруть, і в 2рази дорожче, собі там брала, і особливо сподобалось, що геометрія ідеальна, бо до іншої кімнати брала в центрі, нижчого класу, щоб зекономити, то так намахались, і стики не співпадали, і шпари робились, а тут лягав ідеально, ще там є з фоскою, який в місті дуууууже дорогий, а тут весь в одну ціну і 50см і 70см і90см і 1м20см papusik

Offline ната25

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #5 : 16 Травень 2014, 00:44:09 »

Ой, опечаточка, не фоскою, а фаскою-тобто такий ярочок на стиках, дуже гарно виглядає !

Offline айстраАвтор темы

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #6 : 16 Травень 2014, 09:36:03 »
Наталочка, уточни, будь ласка, де саме на Полюя є паркет, бо мені якраз треба.

Offline ната25

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #7 : 16 Травень 2014, 11:00:28 »
 d100 d129 Не Полюя, а Польова 5, можна їхати по Коновальця до водоканалу, впираєтесь, на ліво і зразу на право , переїжджаєте колію і на право заїжджаєте в ворота, там є такий магазинчик(виставковий зал), можна їхати і з Чорновола, але я не знаю як, шофери знають без проблем. Тільки та тьотінька не завжди в настрої d100, але там був такий дядя Вася, з ним можна (втіхаря) порішати(поторгуватись)!
Називпється завідєніє,,ВЕСТ ПАРКЕТ'', тел. 75 92 67, приватна фірма,, Колектор'' :flv0

Offline ната25

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #8 : 16 Травень 2014, 11:05:10 »
Тобто там не тільки паркет, а є й дошка паркетна дубова(масив), там вроді би тільки дуб, але різних сортів :flv

Offline айстраАвтор темы

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #9 : 16 Травень 2014, 11:16:43 »
Величезне дякую :flv!

Offline Юлясик

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януся, Іннуся
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #10 : 16 Травень 2014, 11:56:49 »
Ната 25, світильників великий вибір є на керамбуді , ушинського,1

Offline Інночка

• Своя Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександра і Кароліна
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
« Reply #11 : 16 Травень 2014, 12:01:56 »
дівчатка а де є великий вибір обоїв, крім Епіцентру :xmm

Offline bbc

• люблю...
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #12 : 16 Травень 2014, 12:14:02 »
На вул. Галицькій непоганий магазин "Оскар", здається, так називається. У наявності не дуже вибір є, а от по каталогах вибір великий!

Offline andjy

• Свідома Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стас 05.11.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #13 : 16 Травень 2014, 13:23:34 »
Магазин "Оскар" непоганий, вибір шпалер достатній, але ціни mish. Їздили туди і говорили з власником на рахунок фотошпалер в дитячу, то ціна в 90 євро ( під замовлення) мене просто вразила.

Offline ната25

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #14 : 16 Травень 2014, 15:46:15 »
Юлясик, дякую, давніше вже там була, то люстр там ще не було, дякую, обов'язково збігаю d6

Offline setya

• Своя Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко, Денисик
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #15 : 03 Липень 2014, 14:49:21 »
Дівчата, порадьте де дешевше ламінат купити?..
Не терплю, когда от меня чего-то ждут. У меня сразу же появляется желание сделать все наоборот.  
Ж.П.Сартр.

Offline інессс

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +244/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
« Reply #16 : 03 Липень 2014, 15:13:46 »
В мене знайома брала на "п'яному" базарі. Казала що там найдешевше.
Жаль, що проходить літо, а не війна...