Автор Тема: Окуляри чи лінзи???  (Прочитано 13086 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Re: Окуляри чи лінзи???
« Reply #136 : 04 Липень 2013, 15:56:02 »
Це справді здійснена мрія! Вітаю! Де робили і скільки коштувало? Як відчуття?
Багато питань, але теж про таке мрію - як назбираю грошей, це перше, що зроблю.

Offline Надюша

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +13/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юля , Юра
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #137 : 04 Липень 2013, 17:48:44 »
вІДЧУТТЯ СУПЕР!!!! Як тільки у вас буде фінансова змога обовязково зробіть!!!!! робила в Києві. Напишіть в приват якщо буде щось цікавити.

Offline Яна_2012

• Свідома Мамка
  • Репутація: +26/-1
    • Награды
« Reply #138 : 13 Липень 2013, 07:37:50 »
Надюша, вітаю, це таке щастя d41 d41 d41 d41 d41 d41 d41
В мене така сама мрія, але на жаль не здійсненна :)
Хочу выразить благодарность создателям мультфильмов: Лунтик, Смешарики, Маша и Медведь, за возможность - Умытся, расчесатся и выпить кофе!

Online Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +598/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #139 : 20 Липень 2013, 00:02:22 »
Яна_2012,  а чому?
ця процедура має протипоказання?
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Liza0111

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іринка 10 років. Ромчик 16років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліза
« Reply #140 : 16 Серпень 2013, 22:25:55 »
В оптиці на Мельника, та що плюс-мінус, лікарка і  є власницею цієї оптики.. і їй дуже вигідно, щоб ви у неї купляли і лінзи і окуляри  ;) Але я знаю не один випадок, у моїх колєжанок, де вона тупо їм впихнула лінзи і у дитини почалося запалення ока- тепер дівчинка ніколи лінзи не одягне( z2.. А у другої дитини не виявила серйозну хворобу, задурила тим, що безкоштовно оглянула на скору руку і моя знайома пішла спокійно з дочкою додому,... а потім- обнаружилась "лажа" d109... Той, хто має своє приватне, оближе Вас з ніг до голови, лиш би Ви до нього ходили і в нього купували.. ще й знижку Вам запропонує, а втіхаря ту знижку в заказ доплюсує d30 d30 d30.
 Мусимо знати добре, хто є хто.

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #141 : 16 Серпень 2013, 22:32:22 »
Цитувати
В оптиці на Мельника, та що плюс-мінус, лікарка і  є власницею цієї оптики.. і їй дуже вигідно, щоб ви у неї купляли і лінзи і окуляри   Але я знаю не один випадок, у моїх колєжанок, де вона тупо їм впихнула лінзи і у дитини почалося запалення ока- тепер дівчинка ніколи лінзи не одягне( .. А у другої дитини не виявила серйозну хворобу, задурила тим, що безкоштовно оглянула на скору руку і моя знайома пішла спокійно з дочкою додому,... а потім- обнаружилась "лажа" ... Той, хто має своє приватне, оближе Вас з ніг до голови, лиш би Ви до нього ходили і в нього купували.. ще й знижку Вам запропонує, а втіхаря ту знижку в заказ доплюсує   .
 Мусимо знати добре, хто є хто
Ліза, а ваші знайомі що обстежували дітей тільки у оптиці, де їм і призначали лінзи чи окуляри?
Я теж користуюсь послугами цієї оптики, але до них приходжу вже з готовим рецептом на виготовлення окулярів , перед цим обстеживши дитину у двох різних спеціалістів. А щоб так, іти в оптику, і задовольнятись тільки їхніми обстеженнями, тим більше для дитини, точно не ризикнула б...

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #142 : 16 Серпень 2013, 22:36:11 »
А мені на Мельника дуже подобається і не мені одній, але в кожного закладу є свої прихильники і ті , кому він не подобається.А запалення ока в дитини від лінзи почалось не від того, що лікарка лінзи впихнула, а швидше за все від того що вона їх грязними руками вдягала, або ж просто несумісність якась виявилась з розчином чи з самою лінзою.Від цього ніхто не застрахований і лікар тут ні до чого.Мені от цікаво що то за запалення таке серйозне що дитина після нього ніколи не зможе лінзи носити ? Чомусь в мене склалось враження що у Вас до цієї оптики якась особиста неприязнь  d104
Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Liza0111

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #143 : 19 Серпень 2013, 18:39:55 »
Цитувати
А запалення ока в дитини від лінзи почалось не від того, що лікарка лінзи впихнула, а швидше за все від того що вона їх грязними руками вдягала, або ж просто несумісність якась виявилась з розчином чи з самою лінзою.Від цього ніхто не застрахований і лікар тут ні до чого.Мені от цікаво що то за запалення таке серйозне що дитина після нього ніколи не зможе лінзи носити ? Чомусь в мене склалось враження що у Вас до цієї оптики якась особиста неприязнь  не знаю
- мама дитині одягала лінзи, дотримуючись всіх правил гігієни:) спеціально розпитала- кератит одного ока, внаслідок того, що лінза була надірвана- в центрі мікродірочка ( це їй потім в лікарні сказали, коли дивились під мікроскопом, а ще сказали, що та дірочка- це  бракована лінза). Це елементарщина- вона зобов,язана була дитину подивитися в контактній лінзі! d107;
- неприязні немає, застереження є... підтримую повністю Knopo4kу-
Цитувати
Я теж користуюсь послугами цієї оптики, але до них приходжу вже з готовим рецептом на виготовлення окулярів , перед цим обстеживши дитину у двох різних спеціалістів. А щоб так, іти в оптику, і задовольнятись тільки їхніми обстеженнями, тим більше для дитини, точно не ризикнула б...
В тому то й справа, що це оптика- прийшов-замовив-пішов....
я обстежувалась в цій оптиці- висновок лікаря: дитині потрібні окуляри, які в них і замовили ( потім виявилися неправильно підібрані d111); далі огляд в на коновальця у світила -висновок: дитина здорова; ще через пів року- у іншого світила- дитина здорова!
 Так в чому справа? :xmm А в тому, що я не могла зрозуміти, що, якщо доця здорова, то чому не може і не любить дивитись 3Д мультики? Мене турбувало, чому вона знервована після них? А виявилось уже пізніже на ще одному огляді, що у Іринки- розлад бінокулярного зору!!! І це  встановив тільки один офтальмолог!
Зараз проблеми немає...ми її збулися, дотримуємося рекомендацій.. але який шляш ми пройшли! d111 d16
Тому, Метелик, мені і дивно, коли люди так завзято щось відстоюють, не знаючи деяких істин- ньюансів. Якби таке трапилось з Вашою малечею, Ви б не подивились, що .... з плюс-мінус так мило Вам усміхається і готова для Вас зіроньку з неба дістати-огляд всього 20грн d141. Саме на 20 грн я і повелася. Це пастка, щоб заманити людину. Гроші- ось основний мотив. d30
p.s. Може Ви- це і є вона? d34 d34 d34

Offline Liza0111

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #144 : 19 Серпень 2013, 18:45:27 »
Метелик, я вважаю, що оптика для того і існує, щоб там виготовляли окуляри.
Але обстеження дитини( тим паче) мало б бути у спеціаліста вищого класу. Того, який хоче допомогти Вам конкретно. ІМХО. Без образ. ;)

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #145 : 19 Серпень 2013, 22:31:55 »
В цьому я і не спорю, що обстежувати зір в дитини треба не в оптиці 100 % а в офтальмолога якому довіряєш, якого тобі радять знайомі .Я  просто написала, що мені подобається ця оптика саме як оптика, як магазин в якому я можу купити окуляри чи лінзи.І абсолютно я нічого не відстоюю, ви мій допис ще , раз перечитайте, нікого ні в чому я не переконую.
Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Liza0111

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #146 : 19 Серпень 2013, 22:47:22 »
 :)згідна

Offline Natalina20

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
  • Мої дітки - моя радість, сенс мого життя!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія, Юрій
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #147 : 20 Серпень 2013, 14:57:27 »
 Я теж ношу лінзи, вже 6 років, до того носила окуляри а коли спробувала, то аж тоді зрозуміла наскільки все навколо яскраве, бо які б окуляри не були в них трохи не таке зображення, беру собі завжди на місяць дихаючі, мені в них дуже комфортно, паралельно маю ще й окуляри, переважно ходжу в них по дому або деколи собі роблю перерву з лінзами то тоді вдіваю. Згідна з дівчатами що спочатку потрібно обрати кваліфікованого лікаря, до якого б ви ходили на обстеження і який може оцінити стан вашого здоров' я , і виписати рецепт на окуляри чи лінзи, бо хто би що не говорив але зараз дуже багато людей, які з метою заробітку можуть зіпсувати вам здоров'я

Offline Natmer

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #148 : 26 Серпень 2013, 23:02:34 »
Я з дитинства маю міопію, в окулярах багато-багато років. Зараз користуюсь і лінзами і окулярами. Лінзи, в основному, на вихідні і якісь поїздки. Не можу сказати, що я задоволена ними на 100%, хоча, напевно, треба приділити цьому питанню трішки більше часу.Окуляри в мене підібрані просто ідеально, про це не один лікар мені казав. А от нарахунок лінз були різні спроби - перша -  діоптрії, такі, як і в окулярах (мені вже потім сказав інший лікар, що так не можна)- не вдало, все було дуже різко, очі швидко втомлювались. Друга спроба - діоптрії в лінзах зменшили. Ніби стало краще, але комфорт не на 100%.
І з допомогою лінз теж заробила кератит - в свіжих лінзах добу проходила, а на ранок око я не змогла відкрити.
Тому лінзи - це все дуже індивідуально. І краще підбирати їх у лікаря-офтальмолога.

Offline Cестра Керрі

• Свідома Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 19
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
« Reply #149 : 27 Серпень 2013, 10:11:37 »
Natmer, хто ж Вам лінзи підібрав з тими самими діоптріями, як і окуляри? В якій оптиці? (це щоб не попастися на таких "спеціалістів" d128)

Offline LUCKY

• Своя Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка 2-03-2011 марко 14-08-2014
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана
« Reply #150 : 27 Серпень 2013, 10:20:46 »
Цитувати
І з допомогою лінз теж заробила кератит - в свіжих лінзах добу проходила, а на ранок око я не змогла відкрити.
Тому лінзи - це все дуже індивідуально.
в мене така ж історія не можу в лінзах ходити,а в окулярах не хочу!!

Offline інессс

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
« Reply #151 : 07 Травень 2014, 15:24:40 »
Дівчата,підкажіть! Надумала змінити свої окуляри на лінзи. Які краще взяти і де? Хто які носить?
Жаль, що проходить літо, а не війна...

Offline Мартусічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша, Владочка
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #152 : 07 Травень 2014, 15:53:30 »
я вже десь 5 років користуюсь ось такими Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
купую в Оптиці "Медекс" задоволенна  :bo