04 Липня 2015, 22:00:16 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти

Новини:
Для того щоб побачити посилання:
ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ або УВІЙДІТЬ
Проводиться модерація Дошки Оголошень!
Всі теми які порушують правила ДО,
будуть видалятись без попереджень!
Прохання ознайомитись з Правилами ДО!

Початок Допомога   Пошук   Увійти Реєстрація  
Сторінок: 1 ... 80 81 82 83 84 85 86 [87] 88 89   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Я вагітна!  (Прочитано 64183 раз)
0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
IR@
Своя Мамка

Щастя не можна купити, його можна НАРОДИТИ!!!

Репутація: +74/-0

Зареєстрований 2011-08-10
Ім’я ваших дітей і вік: донечка
Ваше справжнє ім’я: Ірина

Нагороди
« Відповідь #1462 : 21 Жовтня 2013, 08:57:53 »

Цитувати
діагностувати вагітність на узд треба обов'язково!!!
на скільки я памятаю зі своєї вагітності, то перше узд у 11-12 тижнів, а стала на облік я у 10 тижнів. Діагностували вагітність оглядом на кріслі. Раніше роблять узд тільки в окремих випадках. Але так щоб діагностувати вагітність тільки узд, то вперше чую.
Вітаю всіх пузанчиків!!!! Легкої вагітності!!!  daruju daruju daruju
P.S.
Цитувати
Але коли плідне яйце тільки-но прикріпилося, і ще зовсім манюсіньке, то я не виключаю можливість міні-струсу ультразвуковою хвилею.
в моєї приятельки саме так і стався викидень .узд було вагінальне(лікар сам так сказав)
Записаний

justmary
Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
Досвідчена Мамка

Мама найпрекрасніших діток в світі!;)

Репутація: +273/-0

Зареєстрований 2013-01-08
Ваше справжнє ім’я: Маряна

Нагороди
« Відповідь #1463 : 21 Жовтня 2013, 10:11:50 »

Цитувати
в моєї приятельки саме так і стався викидень .узд було вагінальне(лікар сам так сказав)
якщо плідне яйце погано прікріплене,то викидень станеться і без узд, я його робила при першій вагітності коли плідне яйце ще навіть не візуалізувалось, а вже через тиждень узд показало плідне яйце.
Цитувати
на скільки я памятаю зі своєї вагітності, то перше узд у 11-12 тижнів, а стала на облік я у 10 тижнів. Діагностували вагітність оглядом на кріслі. Раніше роблять узд тільки в окремих випадках. Але так щоб діагностувати вагітність тільки узд, то вперше чую.
Просто не кожен лікар захоче туди лізти до 11-12 тижня, моя перша лікарка в якої я ставала на облік сказала що дивитись мене на ранньому терміні не збирається і якщо я хочу переконатись в тому,що вагітність маткова,то щоб йшла на узд,воно нічого не шкодить і викидні стаються зовсім не через них
Я тут особисто нікого не агітую,це діло кожного особисте,але лежучи раз в гінекології надивилась достатньо,як попадали дівчата з кровотечами бо в них була позаматкова вагітність, а раніше вони її просто не діагностували
Записаний
miss pozitive
Своя Мамка

Репутація: +126/-0

Зареєстрований 2013-06-12
Ваше справжнє ім’я: Іра

Нагороди
« Відповідь #1464 : 21 Жовтня 2013, 10:15:35 »

Цитувати
Я тут особисто нікого не агітую,це діло кожного особисте,але лежучи раз в гінекології надивилась достатньо,як попадали дівчата з кровотечами бо в них була позаматкова вагітність, а раніше вони її просто не діагностували
от недавно подружка моя завагітніла, і був в неї десь 8 тиждень. наслухалась вона, що не можна ходити до лікарів, щоб там лазили, ну і на узд..
в результаті вночі її з кровотечею забрала швидка(позаматкова)...і там настільки серйозно, не буду брехати, але здається там щось її забрали..одним словом, дітей кажуть мати не буде
Записаний

Natalya
Віддана Мамка

Репутація: +532/-2

Зареєстрований 2011-05-17
Ваше справжнє ім’я: Наталя

Нагороди
« Відповідь #1465 : 21 Жовтня 2013, 10:43:29 »

Цитувати
на скільки я памятаю зі своєї вагітності, то перше узд у 11-12 тижнів, а стала на облік я у 10 тижнів. Діагностували вагітність оглядом на кріслі.
в мене ідентично
Записаний
Хонда
Досвідчена Мамка

Made in Ukraine)

Репутація: +319/-0

Зареєстрований 2013-10-11
Забанен
Ваше справжнє ім’я: Надія

Нагороди
« Відповідь #1466 : 21 Жовтня 2013, 11:54:05 »

Мені лікар УЗД казала, що на ранніх термінах, коли активно росте дитя, то самі хвилі цього випромінювання можуть пошкодити. Не знаю чи це доведено, але казала, що можуть навіть порушити в чомусь розвиток!
Записаний
sunsun
До мене тільки на "ти"
Досвідчена Мамка

Репутація: +252/-0

Зареєстрований 2013-05-05
Ім’я ваших дітей і вік: Максим 19.08.2011
Ваше справжнє ім’я: валентина

Нагороди
« Відповідь #1467 : 21 Жовтня 2013, 12:42:36 »

Цитувати
на ранніх термінах, коли активно росте дитя, то самі хвилі цього випромінювання можуть пошкодити. Не знаю чи це доведено, але казала, що можуть навіть порушити в чомусь розвиток!
то добре якщо з малям все добре і жінку нічого не турбує, а якщо є якісь проблеми то хоч не хоч треба іти на узд, може я не права але безпечніше піти на узд, чим іти на огляд на крісло, мені здається що  другий варіант більш небезпечний для дитини. Я на облік стала теж в 12 13 тижнів, помоєму раніше навіть не хочуть ставити.але мені здається що чим швидше жінка яка дізналась що вагітна піде до лікаря тим краще, і не обовязково зразу на крісло чи не узд, ніхто вас не змусить якщо не хочете. просто можна задати питання які вас турбують, так вам буде спокійніше.Я була на огляді і на узд на терміні 1 місяць то і там і там мені сказали що не вагітна,і на другий день тест показав що таки вагітна, а через пару днів відкрилась кровотеча.
Записаний

Життя ламає навіть залізо, а я всього навсього людина
Хонда
Досвідчена Мамка

Made in Ukraine)

Забанен

Нагороди
« Відповідь #1468 : 21 Жовтня 2013, 13:32:20 »

Цитувати
то добре якщо з малям все добре і жінку нічого не турбує, а якщо є якісь проблеми то хоч не хоч треба іти на узд
узд - монета з двох сторін, чи палка... Кожен вирішує для себе...
Я от почуваю себе добре, нічого не турбує, навіть токсикозу нема..тьфу-тьфу . тому піду пізніше
Записаний
miss pozitive
Своя Мамка

Нагороди
« Відповідь #1469 : 21 Жовтня 2013, 13:34:07 »

Цитувати
навіть токсикозу нема..тьфу-тьфу
як вам добре
я з унітазом до 4 місяця обнімалась без перестанку
але, як казала Пилянська з відділу невиношування"раз тошнить, значить все добре просувається"
Записаний
sunsun
До мене тільки на "ти"
Досвідчена Мамка

Нагороди
« Відповідь #1470 : 21 Жовтня 2013, 14:14:33 »

Цитувати
раз тошнить, значить все добре просувається"
а що якщо не тошнить то щось може бути погано, мене взагалі не тошноло. я десь читала що токсикоз спадковий, і якщо тошнота була в мами при вагітності то буде і в її дітей, не знаю може і брехня, але мама казала що токсикозу в неї не було, не було його і в моєї сестри і в мене.
Записаний

Liloo
Своя Мамка

happymommy:)

Репутація: +199/-0

Зареєстрований 2011-04-04
Ваше справжнє ім’я: Ліля

Нагороди
« Відповідь #1471 : 21 Жовтня 2013, 14:19:40 »

Цитувати
як казала Пилянська з відділу невиношування"раз тошнить, значить все добре просувається"
то не значить шо у всіх інших шось не так, я думаю вона просто так підбадьорювала)))
Записаний

justmary
Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
Досвідчена Мамка

Мама найпрекрасніших діток в світі!;)

Репутація: +273/-0

Зареєстрований 2013-01-08
Ваше справжнє ім’я: Маряна

Нагороди
« Відповідь #1472 : 21 Жовтня 2013, 14:29:11 »

Цитувати
раз тошнить, значить все добре просувається"
а що якщо не тошнить то щось може бути погано, мене взагалі не тошноло. я десь читала що токсикоз спадковий, і якщо тошнота була в мами при вагітності то буде і в її дітей, не знаю може і брехня, але мама казала що токсикозу в неї не було, не було його і в моєї сестри і в мене.
Якщо не тошнить, то теж все добре...токсикоз це ж реакція організму на чужорідне тіло в організмі жінкию, яке недавно появилось. По спадковості він не передається, бо в моєї мами був страшенний токсикоз всі 6м, а в мене з малою не було а зара майже до кінця першого триместру тошнило Десь читала, що якщо в жінки нездоровий шлунок то може бути або організм зашлакований то також виникає, тому й до вагітності рекомендують провести підготовку не тільки здавши аналізи, а й переглянути свій раціон харчування і зробити певну очистку
Записаний
miss pozitive
Своя Мамка

Нагороди
« Відповідь #1473 : 21 Жовтня 2013, 15:04:19 »

Цитувати

Цитувати
Якщо не тошнить, то теж все добре...токсикоз це ж реакція організму на чужорідне тіло в організмі жінкию, яке недавно появилось. По спадковості він не передається, бо в моєї мами був страшенний токсикоз всі 6м, а в мене з малою не було а зара майже до кінця першого триместру тошнило Десь читала, що якщо в жінки нездоровий шлунок то може бути або організм зашлакований то також виникає, тому й до вагітності рекомендують провести підготовку не тільки здавши аналізи, а й переглянути свій раціон харчування і зробити певну очистку посмішка

дівчатка, та це ж в шутку вона казала...   звичайно, щоб підбадьорити
Записаний
Хонда
Досвідчена Мамка

Made in Ukraine)

Забанен

Нагороди
« Відповідь #1474 : 21 Жовтня 2013, 22:17:22 »

Дівчата, а фолієву кислоту обов'язково пити? І можна собі самій купити чи за призначенням лікаря треба?
Записаний
sunsun
До мене тільки на "ти"
Досвідчена Мамка

Нагороди
« Відповідь #1475 : 21 Жовтня 2013, 22:36:02 »

вона точно не пошкодить. я ж кажу що треба піти до лікаря але просто на консультацію.мені наприклад приписали ще елевіт пронеталь,нейровітал. ну і фолієва кислота.
Записаний

orlina
Досвідчена Мамка

Репутація: +309/-0

Зареєстрований 2012-07-12
Ваше справжнє ім’я: Ірина

Нагороди
« Відповідь #1476 : 21 Жовтня 2013, 22:44:29 »

Не обов"язково, але це краще хай лікар вирішує 
Записаний

Лучше плакать у психолога, чем смеяться у психиатра!

Натуля
Досвідчена Мамка

Репутація: +122/-0

Зареєстрований 2011-02-03
Ім’я ваших дітей і вік: Нелічка та Тімошка
Ваше справжнє ім’я: Наталя

Нагороди
« Відповідь #1477 : 22 Жовтня 2013, 20:46:04 »

Достатньо нормально харчуватися і пити тоді додатково щось непотрібно. Фолієва кис-та міститься майже у всіх зелених овочах (зелень, капуста, салат) є у м"ясі, яйцях...Нащо ще приймати таблетки? Вона навіть виробляється у нас в кишечнику  xmm Я не приймала фолієву, діти здорові тьфу-тьфу 
Записаний

Дитячі очі говорять: "Я тебе пам'ятаю, я тобі вірю, я тебе люблю! Будь-ласка і ти мене люби..."
budymamoiu
Новенька
*

Репутація: +2/-0

Зареєстрований 2013-10-20
Ваше справжнє ім’я: Світлана

Нагороди
« Відповідь #1478 : 22 Жовтня 2013, 21:32:40 »

Дякую всім дівчатам за відповіді і привітання  Думаю, що УЗД зроблю раніше, щоб виключити позаматкову вагітність і переконатись, що все проходить добре. Знайду в обласному центрі сучасно оснащений кабінет УЗД (переконують, що сучасне обладнання абсолютно безпечне). А похід до лікаря відкладу хоча б до 10-того тиждня, якщо на УЗД все буде добре і добре себе почуватиму. Вітаміни я стала пити з першого ж дня як зробила тест. Я п'ю Елевіт. Ще раніше проаналізувала для себе всі види вітамінів для вагітних, так в цих найбільша доза фолієвої кислоти. В раціон свій включила більше молочних продуктів, овочів і фруктів. Зменшила собі фізичні навантаження. Стараюсь більше часу знаходитись на свіжому повітрі. Ну що ще мені може порадити лікар?
Записаний

Найдитячіший магазин
Мама Купи

Набори для свят,
фотобутафорія

Подарунки
ручної роботи

Дитячий клуб
Мері Поппінс

СП Італія!
Шопінг для всіх!

Сторінок: 1 ... 80 81 82 83 84 85 86 [87] 88 89   Нагору