Автор Тема: Робота-лохотрон  (Прочитано 21241 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Tasiya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрій
  • Ваше справжнє ім’я: НАТАЛЯ
Re: Робота-лохотрон
« Reply #34 : 20 Жовтень 2011, 19:10:15 »
Цитувати
коли я працювала, то всі лікарняні компенсував соцзабез фірмі
Зараз теж саме залишилося. Соцзабез відшкодовує підприємствам та підприємцям повний обсяг лікарняного, більше того, поки не відшкодують жінка не може отримати кошти. d112
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #35 : 20 Жовтень 2011, 19:11:56 »
Тепер перших 5 днів лікарняного буде оплачувати підприємство
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Tasiya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #36 : 20 Жовтень 2011, 19:12:33 »
Цитувати
на посаду прибиральниці треба мати вищу освіту і володіти шваброю в техніці теквондо
d140 d140 d140 Рома, то певно за такі унікальні здібності і вимагати зарплатню  відповідну, ще й фірма може на охороні зекономити.
Дзвонила сьогодні в КА на Дудаєва за заповнення анкети потрібно заплатити 100 грн. Цікаво а в КА з роботодавців теж кошти беруть?

Offline Tasiya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #37 : 20 Жовтень 2011, 19:13:00 »
Цитувати
По вагітності і пологах все платить соцстрах.

Offline ARI_NA

• Активна Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #38 : 20 Жовтень 2011, 19:13:13 »
Дякую, Романія, за докладну інформацію +

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
    • Торти на замовлення
    • Награды
« Reply #39 : 20 Жовтень 2011, 19:15:41 »
Не за що, ARI_NA! Користуйтеся на здоров"я, тільки б допомогло!
Забула написати! На Гординського є Молодіжна кадрова агенція, її послуги безкоштовні!
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18

Offline іскринка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
« Reply #40 : 20 Жовтень 2011, 19:22:19 »
Цитувати
Дзвонила сьогодні в КА на Дудаєва за заповнення анкети потрібно заплатити 100 грн. Цікаво а в КА з роботодавців теж кошти беруть?
В мене знайома працювала на Дудаєва,то я її теж питала чи вони з роботодавців беруть гроші,то вона сказала,що ні.І хвалила своє дуже КА.Но потім коли я прийшла додому,задумалася,якщо кадрове агенство пропонує такі класні роботи,то чого  тоді вона там сидить за 1200 грн .якщо може собі кращу роботу знайти за більшу зарплату?
І ще вона казала,що в них можна зразу неплатити гроші і укласти з ними договір,що ти зараз немаєш грошей но якщо вони тобі знайдуть роботу,то ти першу зарплату віддаєш їм.

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
    • Торти на замовлення
    • Награды
« Reply #41 : 20 Жовтень 2011, 19:24:56 »
Тому що більшу зарплату часто треба ЗАРОБИТИ, а не відсидіти d30

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +171/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #42 : 20 Жовтень 2011, 19:25:55 »
Цитувати
Я щось також чула про ці зміни
Цитувати
Соцзабез відшкодовує підприємствам та підприємцям повний обсяг лікарняного, більше того, поки не відшкодують жінка не може отримати кошти.
Це вже залежить від організації, там де я працюю завжди платили вчасно ,а соцзабез з ними розраховувався потім.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #43 : 20 Жовтень 2011, 19:32:35 »
Це вже залежить від організації, там де я працюю завжди платили вчасно ,а соцзабез з ними розраховувався потім.
Недавно закон змінили і тепер фірма передає лікарняні і всі папери в соцзабез, і тоді вже безпосередньо він оплачує лікарняний, а не підприємство (мається на увазі після 5 днів).

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
« Reply #44 : 20 Жовтень 2011, 20:06:44 »
в мене таке враження, що жінок взагалі на орботук нікому не треба. Бо коли ти ще без дітей - ну от в любий момент можеш завагітніти і народити. Що природньо. А коли в тебе вже є діти - то вони можуть в любий час захворіти. І, знову ж таки, ти можеш народити ще.
Але ще дивніше, бо в кожного мужика на любій роботі є жінка і діти (!). а коли жінка не працює, то особливо нахабні типи докоряють, що ти ж не працюєш, а живеш за мої гроші  d140 ну, це вже інша тема. Але суть та сама, всі одружуються, але працівників із сім"ями на роботу не беруть.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #45 : 20 Жовтень 2011, 20:13:21 »
Я так само спочатку довго не могла знайти роботу, бо мала 17 років, без стажу і не одружена, таких ніхто не хоче. Переважно хотіли з досвідом, двома дітьми і старших. Я вже ті всі оголошення в газетах тоді знала на пам"ять. Якщо в оголошенні нічого толком не пишуть і по телефону так само "лапшу на вуха вішають", то це точно лохотрон. Зараз в мене вже 3-я робота, першу знайшла через знайомих, другу по оголошенню, а про теперішню мені були сказали в КА (безкоштовно), а потім знайома записала на співбесіду, я не планувала йти на цю роботу. І так працюю на останній роботі вже 5-й рік.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
« Reply #46 : 20 Жовтень 2011, 20:40:19 »
забула сказати. Коли стояла на біржі, мені два рази лиш пропонували роботу і то я приходила і виявлялось, що їм взагалі не така посада потрібна.

Offline іскринка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
« Reply #47 : 20 Жовтень 2011, 20:45:51 »
Цитувати
Коли стояла на біржі, мені два рази лиш пропонували роботу і то я приходила і виявлялось, що їм взагалі не така посада потрібна.
в мене теж таке було

Offline Віра

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія - 07.08.07, Назар - 20.11.09.
« Reply #48 : 20 Жовтень 2011, 21:48:42 »
в мене був дуже яскравий приклад лохотрону, коли я сама шукала роботу по оголошеннях, це було щось, не забуду до смерті! записалася на співбесіда десь 2 міс тому на крайківського, де кіліманджаро, вакансія адміністратора, прийшла, заповнила анкету, пройшла співбесіду, сказали на наступний день прийти на стажування, прийшла, приставили мене до якогось пацика, який виявився торговим агентом (ага, забула сказати, це база по парфумерії і косметиці "Преміум"), але він мав мене просто "просканувати", дізнатися яка я людина. ну і починає мені цей пацан розповідати про всі прекрасні моменти з життя торгового агента, як вони заробляють мішками гроші, тягне мене з собою в калуш, я йому пояснюю, що мене не цікавить робота торгового агента, я йшла на іншу посаду, він зі мною у всьому погоджується і все одно паралельно вербує у свої лави)))коротше ходила я за ним до вечора, доки у франківськ не вернулися, свою думку я склала про це все, сказала що на торгового агента не піду, він сказав що юуде рекомендувати мене на адміністратора, щою я подзвонила на наступний день і дізналася результат, коли я подзвонила, то почула в телефоні слова: ця вакансія вже зайнята, нам зараз потрібні тільки агенти" то виникає питання, якого милого писати всяку фігню в газету і там дурити людей! зараз я оформлена в кадровому агенстві, на море співбесід ходила, завтра йду на стажування перший день, а далі буде видно, може якраз зачеплюся за ту роботу

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
« Reply #49 : 21 Жовтень 2011, 00:24:36 »
я взагалі ні на які оголошення не ведусь, і ужасно не люблю цих торгових агентів що розносять косметику, як вчепляться то відчепитись від них не можливо

Offline polya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна.17.05.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #50 : 29 Жовтень 2011, 01:02:09 »
В мене теж була купа казусів з тими роботами.Ще як вчилась в інституті,то по оголошенню хотіла піти на офіс-менеджера,не пам"ятаю точно як та вулиця називається,недалеко від Хоткевича.Прийшла туди,там сиділа дівчина,я заповнила анкету,сказала,що робота там в неї в офісі.Приходьте завтра зранку з головною на співбесіду,до речі з собою я притащила ще подругу.Коротше приходим зранку,музика рубає так,що аж вуха затикає,нас сидить чоловік 8(хлопці і дівчата),чекаєм на співбесіду.Правда ця голосна музика мене зразу насторожила,а ще за дверима дивні крики,типу як лозунги.Я зрозуміла.щось не так.Тут починають по двоє викликати за двері.мою подругу покликали з іншою і дівчиною,через 5 хв вони вийшли з якоюсь дівчиною і пішли.Мене закликали останню з хлопцем,це юула робота тіпа торгового агента,ходити і клянчити,щоб хтось купив косметику.Вийшла я з тими 2 пацанами і кажу,хай самі ходять торгують,була зла як пес і поїхала додому,а моя бідна подруга по Долині ходила.а я їй казала не їдь,от такий прикол d27Потім вона попуткою верталась додому.
А коли одружилась,то було на останньому курсі,подзвонила в якийсь магазин теж на посаду офіс-менеджера,то як я відповіла,що одружена,то зразу сказали,що я не підходжу.
Як тепер і де шукати роботу не знаю.
А що кадрові агенства...я вже майже 5 років тому стала в чергу на роботу в МіськНО і мені так і ніхто не подзвонив.А зараз щоб попасти на роботу в школу за поганих 800 грн. треба відвалити коло 5000 баксів d110