Автор Тема: Робота-лохотрон  (Прочитано 21254 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline lubochka

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анютка, Владик, Вероніка.
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
Re: Робота-лохотрон
« Reply #68 : 02 Листопад 2011, 10:25:36 »
Мені теж за місяць стажування ніхто не платив, щей запропонували продовжити (звичайно що безкоштовно)

Offline Ковальчук М Г

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-0
  • Щаслива мамуся
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Кароліна 1 рік
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #69 : 11 Березень 2013, 14:54:35 »
=))))))ви такі смішні))))))))))
МЛМ - то не лохотрон=)))) а от що треба паспорт і 10долароів дати то вже лохотрон.))))
а сама робота в МЛМ - приносить великі доходи якщо ти віддаєш багато часу, а також якщо тобі не встидно підійти до людини і запропонувати їй власний бізнес де вона сама буде собі бізнес робити.
Я найщасливіша мамуся=)

Offline MarjashaG

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #70 : 07 Квітень 2013, 00:09:55 »
Цитувати
А може хтось має досвід (сподіваюся і позитивний також) пошуку роботи по інтернету, за допомогую різноманітних сайтів по працевлаштуванню?
Я та кож шукаю роботу по інтернету , але позитиву поки що не бачу. d111 d128

Offline silvia

• Активна Мамка
  • Репутація: +17/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іллюша
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #71 : 07 Квітень 2013, 14:54:05 »
не знаю....я свою роботу знайшла власне через усім відомий сайт... оголошення було напряму від роботодавця......і вже 8 років там працюю ( наразі у декретній відпустці)
а от оголошенням від кадрових агенцій ( де пошукач роботи оплачує пошуки) взагалі не довіряю...Краще вже шукати рекрутингове агенство , де за працівника платить роботодавець, там точно не кинуть.
І взагалі звертати слід увагу на саме оголошення. Якщо там не вказано конкретний вік ( пишуть  часто 18-60 р.), конкретні обовязки і вимоги ( пишуть  досвід спілкування з людьми, комунікабельність, бла-бла...), вказано телефон якогось Володимира Петровича ...навіть не дзвоніть туди.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Тетяна371

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +929/-7
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #72 : 11 Квітень 2013, 01:16:42 »
Цитувати
МЛМ - то не лохотрон=)))) а от що треба паспорт і 10долароів дати то вже лохотрон.))))
то правда, ніколи не треба вестися на те щоб давати гроші чи там перший внесок. Я пробувала працювати через інтернет у багатьох таких структурах, то за той місяць заробила аж 40грн :oox

Offline Сhanel

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +383/-4
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мартіна
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #73 : 11 Квітень 2013, 01:20:25 »
Тетяна371 з такими заробітками навіть хліба неможливо купити  :oox d107
УВАГА! ПРАВИЛА СП!Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Тетяна371

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +929/-7
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #74 : 11 Квітень 2013, 01:22:22 »
Цитувати
з такими заробітками навіть хліба неможливо купити
то точно z4 але думала попробую, обіцяють тисячі d140

Offline Сhanel

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +383/-4
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мартіна
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #75 : 11 Квітень 2013, 01:28:36 »
Я раніше писала рерайтинг...на російській мові то бувало за два дні мала 40грн. а за місяць то виходило біля 600грн. але то якщо була моя темка ....там про косметику, волося, ремонт і т.д. на день сиділа біля 5 год. думаю цей заробіток не поганий :)
УВАГА! ПРАВИЛА СП!Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Елеонора9292

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Елеонора
« Reply #76 : 07 Травень 2013, 11:00:15 »
Дівчатка по власному досвіді нераджу звязуватись з кадровими агенствами,вони так само всіх розводять,я раз пішла на одну роботу через кадрове агенство попрацювала я місяць потім як і положено заплатила з першої зарплати 40% кадровому агенству,так мене тупо потім звільнили сказали мол ви нам не підходите,ми скорочуємо персонал так як фірма в тяжкому скрутному становищі...... Ну думаю ладно фіг з вами (мені недуже та робота подобалась) і тут через тиждень мені моя знайома каже шо через те саме кадрове агенство пішла на стажування на ту саму роботу що і я була і так само потім відстігнула з першої зарплати 40% і її звільнили потім.Тобто висновок такий кадрові агенства співпрацюють з цими роботодавцями і тупо розводять людей  d107......А ще саме більше бісить те що ці кадрові агенства потім ще рік тобі видзвонюють і намагаються випитати чи найшов ти собі роботу чи ні,якщо так то де ти її найшов і всякі такі топі питання задають.   Незнаю я звичайно но з багатьма людьми спілкувалась і ніхто ніколи через кадрове агенство ненаходив номальну постійну роботу((((

Offline Елеонора9292

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Елеонора
« Reply #77 : 07 Травень 2013, 11:07:24 »
я так само була там на Бельведерській 2А і тепер навіть звязуватись нехочу з ними,розводчики ще ті слів просто немає d128Дівчатка по власному досвіді нераджу звязуватись з кадровими агенствами,вони так само всіх розводять,я раз пішла на одну роботу через кадрове агенство попрацювала я місяць потім як і положено заплатила з першої зарплати 40% кадровому агенству,так мене тупо потім звільнили сказали мол ви нам не підходите,ми скорочуємо персонал так як фірма в тяжкому скрутному становищі...... Ну думаю ладно фіг з вами (мені недуже та робота подобалась) і тут через тиждень мені моя знайома каже шо через те саме кадрове агенство пішла на стажування на ту саму роботу що і я була і так само потім відстігнула з першої зарплати 40% і її звільнили потім.Тобто висновок такий кадрові агенства співпрацюють з цими роботодавцями і тупо розводять людей  ......А ще саме більше бісить те що ці кадрові агенства потім ще рік тобі видзвонюють і намагаються випитати чи найшов ти собі роботу чи ні,якщо так то де ти її найшов і всякі такі топі питання задають.   Незнаю я звичайно но з багатьма людьми спілкувалась і ніхто ніколи через кадрове агенство ненаходив номальну постійну роботу((((

Offline Gala-Gala

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #78 : 07 Травень 2013, 11:25:42 »
Знайома собі таким способом шукала роботу.Заплатила 200 грн. за послугу,а агенство мало шукати їй роботу.Агенство вже рік шукає а вона чекає,добре що хоч має основну роботу.На питання "доки мені чекати",відповідь "покищо нема вакансій саме для вас".Така бурда.

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +647/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #79 : 07 Серпень 2013, 15:56:03 »
Я була найшла в "афіші" що на роботу потрібний офісний працівник, подзвонила мене запросили на співбесіду на 10:00.В результаті довгого очікування під закритими дверима(крім мене було ще чоловік шість) в 11:00 прийшов якийсь пацанчик (на вигляд років 18-ть та ще й з будуна  d141) та сказав що ця фірма займається дистрибюцією (тобто треба їздити по обл. та нависати на людей які працюють у фірмах,магазинах та ін. щоб у них купляли їхню косметику).Ото тобі й офісний працівник  d27
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #80 : 09 Серпень 2013, 00:05:25 »
Цитувати
Дівчатка по власному досвіді нераджу звязуватись з кадровими агенствами,вони так само всіх розводять,я раз пішла на одну роботу через кадрове агенство попрацювала я місяць потім як і положено заплатила з першої зарплати 40% кадровому агенству,так мене тупо потім звільнили сказали мол ви нам не підходите,ми скорочуємо персонал так як фірма в тяжкому скрутному становищі...... Ну думаю ладно фіг з вами (мені недуже та робота подобалась) і тут через тиждень мені моя знайома каже шо через те саме кадрове агенство пішла на стажування на ту саму роботу що і я була і так само потім відстігнула з першої зарплати 40% і її звільнили потім.Тобто висновок такий кадрові агенства співпрацюють з цими роботодавцями і тупо розводять людей  .
І я в свій час познайомилась з декількома кадровими агенція в нашому місті d30 Спочатку взагалі була дуже наївна і вірила що це реальна допомога людям,так як по оголошеннях взагалі мало що накльовувалось,але більшість телефонів були саме в агенства d112 ось ще один нюанс,який мені страшенно бісить - це те що агенства тупо збирають собі всі можливі оголошення на роботу і виставляли свій номер(не співпрацюючи з роботодавцями, бо деякі були навіть дуже здивовані що я найшла їхнє оголошення в кадровій агенції). Тож я зареєструвалась у двох агенціях і почались мої походеньки по співбесідах...більшість з них - це був розвод,тобто якісь дестрибютори чи працівники, роботу яких навіть не описували а казали що коли приступимо до роботи то нам скажуть що робити(ну якось дивно було таке слухати,тож навіть не хотілось пробувати d30), інша частина - заповнення анкет, тобто оголошення для галочки d112 Співбесіди я проходила десь 1,5-2м і за весь той час в мене було тільки 2 реальні співбесіди, по одній з яких мене і взяли. Ну і  звичайно ж я заплатила тих 50% від зарплати а це було 500грн. d18 іто на мене ще й трохи наїжали на мене в агенції,типу що мені обіцяли 1000 ставки і відсотки, але ж відсотки то обіцяли в подальшому...якомусь далеко майбутньому d27 Ну менше з тим, я то думала що далі буду там працювати, бо робота була неважка і ніби все йшло добре,але обіцяну цілу ставку я отрималу тільки на другу зарплату,далі мені сказали,що скрутні часи і можуть тільки по 500 платити d30 Так я там ще третій місяць посиділа, за той час найшла і паралельно трохи постажувалась на іншій роботі і пішла звідти, хоч на іншій теж довго не затрималась. Ну з того всього я зрозуміла що з роботою в нас реально дуже сумно...і або треба бути просто дуже везучим, або гарні знайомства, бо інакше просто ніяк d112 А доречі, з іншого кадрового агенства мені ще мабуть рік телефонували,незважаючи на те що я їм казал що я вже офіційно працевлаштована... аж поки я не сказала, що я вже йду в дикрет d101

Offline Lerine

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #81 : 15 Серпень 2013, 23:22:29 »
Я преконалась, що на дiйсно хорошiй роботi люди тримаються роками ,як не десятирiччями , а де не все так iдеально то йде потiк кадрiв d128

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +448/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #82 : 16 Жовтень 2013, 21:40:15 »
Зоряна, ви темку перечитали? Тут якраз мамки радять одна одній не зв"язуватися з таким лохотроном, як у вас z5 z5 z5

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline lesya22

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Олеся
« Reply #83 : 25 Листопад 2013, 11:38:56 »
як на мене то в кадрове агенство взагалі не варто звертатись, за винятком якщо в цьому кадровому агенстві працюють ваші знайомі, які дійсно вам поможуть у пошуку роботи.
Особисто я була присутня при співбесіді в одній фірмі (якій персонал взагалі не потрібен був) яка потім посилала в кадрове агенство типу що фірма працює виключно через кадрове агенство і тільки після укладання договору з кадровим агенством, можуть розглядати їх кандидатуру. Короче лохотрон повнейший був і люди самі в шоці були.

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
« Reply #84 : 25 Листопад 2013, 11:47:35 »
Напишу пару слів і я про кадрові агенства. Те що на Бельведерській 2а мене ще 5 років назад розвело на гроші. А от з агенства Станіславське чи як називається точно не знаю бо то деректриса знає їхнього директора то ми на фірму вже  d77взяли 3-ох працівників. Чи було б так якби вони не були знайомі незнаю і яких працівників то агенство нам посилає чи своїх приближених чи ні неможу сказати але факт залишається фактом