Автор Тема: Робота-лохотрон  (Прочитано 21240 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kseniya81

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +170/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Антоніна, 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: Робота-лохотрон
« Reply #85 : 25 Листопад 2013, 11:53:37 »
я раз заплатила кадровому агенству 100 грн. Хотіла змінити роботу. Дала їм свої дані ну і що я саме шукаю, яку посаду ну і в якому районі. Твк вони мені разів 10 звонили і пропонували одну й ту ж саму роботу. Я їм говорила, що мене ця рообта не влаштовує, имені не підходить та година і той район, а ткаке враження ніби не чули мене. То я вже потім просто трубку не брала. Так і викинула гроші на вітер...

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +119/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
« Reply #86 : 25 Листопад 2013, 13:16:27 »
в мене знайомий через кадрове агенство колись знайшов непогану роботу, крім того йому пропонували декілька реальних варіантів, проходив співбесіду і зупинився на одному. Правда назви агенства не знаю

Offline Галюська 27

• Своя Мамка
  • Репутація: +27/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Наталя 8 роки, Максимчи 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #87 : 30 Жовтень 2014, 19:48:44 »
РОЗКАЖУ І Я.Прочилала в інтернеті потрібен помічник бухгалтера, прийшла а там людей 30. Заповнила резюме, потім усна співбесідо, ввечері подзвонили що успішно пройшла, хоча по бухгалтерії не питали взагалі. Сказали походити 4 дні на безкоштовні курси, де взагальному економічна теорія.І аж потім виявилося що це звичайна піраміда.Суть: приносиш їм 300 доларів, і шукаєш ще трьох лохів які ти підписуєш під собою і получаєш з них %. Всі вони приїхали з чернігова(говорять ламаною українською), розвивати Івано-Франківськ, всі на каблуках, улибаються, щебечуть, дають читати крижки, коротше зомбують. Ну а щоб все ще виглядало серйозно на ці 300 дол. ти береш китайських БАДів, шампуні, пасти.Чим більше знайдеш лохів то більше зірочок будеш мати.Зарплати обіцяють космічні.І що найголовніше що вони і долі працюють на Грушевського. Не попадіться ....

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +647/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #88 : 31 Жовтень 2014, 00:50:27 »
Галюська 27 а ви їм щось заплатили?  d107

напишіть адрес і назву фірми щоб інші знали
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Offline Kseniya81

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +170/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Антоніна, 7 років
« Reply #89 : 31 Жовтень 2014, 08:22:17 »
я була на цих курсах, але не дійшла до того щоб гроші давати, бо тільки була на 1 занятті. Фірма називається Євростар. А знаходяться вони на Грушевського 22А

Offline ОльгаКуш

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настуся, Сергійко, Анютка
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #90 : 31 Жовтень 2014, 23:09:18 »
Коли я раніше шукала роботу одна меблева фірм ахотіла на безоплатний місяць мене на роботу  d128. Ясно що таких дурненьких 12 штук набереться в році! Не ведіться

Offline ОльгаКуш

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настуся, Сергійко, Анютка
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #91 : 31 Жовтень 2014, 23:18:24 »
А ще не ведіться на телефонні номери з підозрілими кодами, за те що в и висите на трубці, хочете розпитати про роботу  - забирає гроші

Offline ksushik7890

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аліна, 3 роки
« Reply #92 : 01 Листопад 2014, 00:12:29 »
в газетах багато таких лохотронів

Offline Галюська 27

• Своя Мамка
  • Репутація: +27/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Наталя 8 роки, Максимчи 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #93 : 02 Листопад 2014, 00:22:37 »
Т о на дверях євростар,щоб не прочитати нвчого в інтернеті,а так Тянші або Тьєнс можете прочитати в неті.Ще раджу не передзвонювати на пропущені дзвінки незнайомим номерам, особливо якщо ваш номер підвязаний до Приват 24. Можуть вкрасти гроші

Offline jordik

• Активна Мамка
  • Репутація: +24/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богуслав, 7р., Богодар 6Р. Августин 2міс
  • Ваше справжнє ім’я: Йордана
« Reply #94 : 02 Листопад 2014, 02:35:50 »
дівчат, перечитала темку тай скажу таке- відмовляти жінці у пацвлаштування через те, що є  діти- це протизаконно. певне, що ніхто судитися не буде. але теоретично можна

Offline Karmelita89

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: -
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #95 : 04 Листопад 2014, 17:59:55 »
На вакансії від Насосенергопром на посади офіс-менеджера, менеджера зі збуту і т.п. не ведіться!!!Їхні вакансії кожного тижня оновлюються на сайтах work.ua і rabota.ua вже від місяця квітня 2014 року! Була на тій співбесіді з самого початку тільки як вони кинули свої вакасії. Було досить багато людей, співбесіда була з самим директором особисто в мене, бо інша тьотя була занята. Він казав, що їм потрібні працівники, бо вони відкривають ще один офіс. Основний обовязок це шукати клієнтів, приймати від них заявки і вже дальше курувати ті заявки, робота вже з діючою базою. Зарплата оклад більше тисячі (вже навіть не памятаю скільки точно) + певний відсоток від суми тих заявок, які покупці уклали з фірмою. На всі мої питання "Це як і як це всьо розраховується і відслідковується?" мені відповідали дуже розмито бла-бла-бла... Мені було цікаво яка ж все-таки там система і вирішила на годинку попробувати ту роботу. Я питаю жінку "У Вас є база даних Ваших клієнтів?" Вона каже "Так", підходить до мене за комп, за який мене посадили, відкриває Інтернет Експлорер вводить в пошуку "спиртзаводи Вінницької області", або просто "промисловість Вінницької області" (бо якоїсь там іншої області вчора інша дівчина шукала). І я маю обдзвонювати ті всі заводи і пропонувати їм насоси, і якщо мені задають питання, які  в нас насоси чи кажуть саме моделі, які їм потрібні, то я рєхом це маю шукати в їх каталозі. Короче поскидала я пару комерційних пропозицій парі заводів, які все-таки або підняли трубку, або не на межі краху, або які хоть трішки були зацікавлені. І тут попадаю я на якийсь завод, який каже "А я  вже вчора зробив у вас заявку, дівчина Маша прийняла". Я питаюсь цю жінку " І як це ви відслідковуєте, хто прийняв заявку (тобто та людина, якій накапають проценти за суму угоди), яка система і як це відбувається, коли стажується десяток людей і всі те й роблять, що обдзвонюють всіх?" То вона сказала " Та ми шось самі не знаєм толком" )))Короче почала спригувати..Я все зрозуміла  і більше там не появлялась, і я думаю я така не одна, раз вони так активно шукають собі стажерів і потім працівників...А головна умова це здійснювати кожен день 120 дзвінків і це все фіксується!!! Заманюють зарплатою величезною, бо насоси є дорогі і дешеві, і якщо тобі повезе, то ти можеш попасти на дорогу заявку і мати великі проценти ..називають цифри 5-8 тис. грн. доходу. За цей весь час люди обдзвонили їм всю Україну! Я б одна за пару тижнів обдзвонила всю Україну, виходячи, що я мала здійснювати 120 дзвінків в день, то як потім працювати, коли вже нема що і кого шукати, відповідно і заявок нема, і грошей!!!!!Навіть не дивітся на ці вакансії!!!

Сказали спасибо: galtschonok

Offline Христя@

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим та Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #96 : 04 Листопад 2014, 18:04:53 »
Дуже цікаво почитати і взяти до уваги :bo

Сказали спасибо: galtschonok

Offline bohdana

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маріанна, 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
« Reply #97 : 04 Листопад 2014, 23:52:22 »
Лохотрони всюди

Offline Магнолія

• Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
  • синок - моє щастя
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олег, Святослав
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #98 : 17 Грудень 2014, 02:14:18 »
Ще таке є, коли запрошують на співбесіду, пропонують каву, проте нічого відразу не пояснюють. Ти їдеш з ними в інше місто продавати пояси та ін.Мій чоловік "попав" на таку роботу і відразу відмовився. А ще пропонують неабиякий заробіток, а то -лохотрон

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #99 : 17 Грудень 2014, 10:41:27 »
Якщо на співбесіді вам не розказують про ваші:
1) обов"язки
2) зарплату
3) графік
то це перша ознака лохотрону. d127
Про ці три пункти ви зобов"язані запитати, а вам зобов"язані відповісти. Якщо щось темнять і недоговорюють, розвертайтеся і ідіть шукати далі нормальну роботу. У мене на такі випадки була універсальна фраза (дарую безвозмездно  z5): "Давайте коротко і по суті, не будемо витрачати марно ваш і мій час". Якщо робота - лохотрон, то вам можуть розказувати "про космос і педалі" дуже довго і нудно, щоб задурити вам голову. Якщо ви переконалися, що вам тут нічого не світить, не соромтеся перебити "словесний понос" і закінчити "співбесіду". Це збереже ваші нерви і час. Успіху у пошуках роботи.
    Пи.Си: Щодо поїздок в інше місто. А ви подумали, куди вас можуть завести такі "роботодавці", яких ви бачите перший раз в житті?
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline LLLesi4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +35/-0
  • мій тел. 0959253137
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анничка
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #100 : 30 Грудень 2014, 12:06:06 »
Із схожим тато стикнувся. Обіцяли роботу водія на своєму авто. зарплат+амортизація+бкнзин.  Вирішив спробувати. Понасідало в машину торгашиків, тато їх повіз по точках, а потім йому тичуть товар і кажуть, скільки продаш, така зарплата. Добре хоч бензин вернули.

Offline Nina2013

• Своя Мамка
  • Репутація: +147/-0
  • В мене вже є щастячко!!! Родіть і собі!!! :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ніна
« Reply #101 : 30 Грудень 2014, 12:34:40 »
Ох, і я на днях в той Євростар попала. По телефону все дуже гарно, їм треба бухгалтера, прийшла, анкету з усіма заповнила, біля мене був старший чоловік і я його питаю "а ви на яку роботу?", той на "оптову базу". І ми перекинувшись ще пару словами не дочекавшись співбесіди зрозуміли,що то розвод повний d111
Обідно :(  З роботою такий капєц, а їсти і одягатися ж дитині треба d143