Автор Тема: Коли можна дівчинці сідати?  (Прочитано 24722 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline *olja*Автор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка 2.08.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Коли можна дівчинці сідати?
« : 21 Жовтень 2011, 19:42:47 »
Дочка не дуже хоче лежати, і обертається на бік і пробує вставати. Наскільки я знаю, то дівчаток не можна швидко садити. Це правда чи міф?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я беру твою ладошку в руку! И целую венку на запястье.Я не зря испытывала муки, чтоб родить себе такое счастье!

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +478/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: Коли можна дівчинці сідати?
« Reply #1 : 21 Жовтень 2011, 19:47:37 »
Думаю не зважаючи чи то дівчинка чи хлопчик, треба прислухуватися до дитини. Я ніколи малу спеціально не садила, не обкладала подушками і т. д., коли сама навчилася сидіти, тоді і сиділа, довший час вона спиралася на ручки і так собі сиділа, це було десь від 6 міс., а зовсім без рук вона почала сидіти аж у 8,5 міс. Сумніваюся, що у 2 міс. у вас дитина сяде сама, тому логічно, що їй ще зарано. Так само із ходінням, я не признаю ходунців, водіння спеціально за ручки і т. д., коли дитина буде фізично готова вона сама піде. Взагалі дитина сама знає, що їй коли робити d112

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +475/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #2 : 21 Жовтень 2011, 19:56:53 »
Я згідна з Оксаною. Садити дитину не треба, якщо схоче сидіти і буде до цього готова, сяде сама, але не в 2 місяці це точно. Там хребетик ще слабенький, тому навіть не думайте садити, навіть якщо здається, що дитина дуже хоче. Всьому свій час.

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline іскринка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
« Reply #3 : 21 Жовтень 2011, 20:17:19 »
я почала трошки садити в 5 місяців,бо мала дуже рвалася сидіти і то всі на мене сварили нащо я сажу,я перестала садити,а вона трималася за поруччя ліжечка і сама сідала,пару секунд посиділа і падала,а в 6 місяців сіла сама і могла 30 хв. сидіти,а потім падала

Online lilineth

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +79/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія, 3.02.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
« Reply #4 : 21 Жовтень 2011, 20:19:18 »
Наша донечка почала тягтися сідати з 4х місяців. Коли вдавалося їй за шось потриматися то сиділа, але недовго. Сама сідати спираючись на ручки почала в 6 місяців, а так шоб без підпирання гарненько почала сидіти в 8 місяців :)
Думаю що в 2 місяці то зарано! і ні в якому разі неззя d128

Offline Мартусічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша, Владочка
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #5 : 21 Жовтень 2011, 20:23:38 »
мені здається , що то майже кожна дитина у такому віці рветься сідати, вставати, в них якісь як інстинг коли береш їх за ручки одразу встають, але то пройде
в мене малий так само рвався, але звідки він у два місяці розуміє що таке сидіти d27, а вже сам сів десь в сім місяців

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +72/-1
  • Життя - це казка і ми в ній живемо :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангелінка і Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #6 : 21 Жовтень 2011, 20:25:39 »
чи це дівчинка чи це хлопчик - різниці немає -не можна примусово висаджувати дитину  d128 вона сяде сама! тоді це для неї буде нормально. Тим паче, що вона сяде і не буде довго і нудно сидіти - вона сяде сама і відразу впаде, бо хребет в неї ще слабенький і вона не зможе довго сидіти. А це природнє попередження, що хребет сам по собі не буде мати часу викривитися! І подушками ніякими не смійте підпарати дитинку  d128 це найбільша шкода для хребта!  У мене перша дівчинка, а другий хлопчик, то я їх не садила і не підпирала, то мала почала сама на лікоть опиратися і потрохи пробувала сідати вже у 6 місяців, а малий лежав горілиць на низесенькій подушці і так старався сісти, що зрозгону ніби качаючи прес сів сам і впав личеньком вперед (обіперся на кисті рук) у майже в 5 місяців  d107 Я була в шоці, що то ще рано, але проти природи не попреш, я його не садала, а сам він не міг сидіти і так помалу у пізнішому віці вже сидів добре.
А ще знаю, що для дівчаток особливо шкідливо впливає перебування і пересування в ходунках - дуууже викривлюється хребет, потім погана осанка, "заминаються" жіночі статеві органи в тазовому відділі. І коли дівчинку водять у "віжках" то деформують їй грудну клітку і це негативно впливає на розвиток молочних залаз. Не можу сказати чи це све дійсно так, бо знаючи це все я не купляла ні ходунки ні вожжі і мої діти виросли з того віку і без них  :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Женщина дoлжна быть счастлива. Бoльше oна никoму ничегo не дoлжна.

Offline *olja*Автор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка 2.08.2011
« Reply #7 : 21 Жовтень 2011, 20:27:40 »
Я ж не збираюсь її садити!!! :) Просто цікаво коли ви садили своїх дітей. Це для того, щоб мати на увазі :)
Я також за те, щоб дитина сама сіла і пішла :)

Я беру твою ладошку в руку! И целую венку на запястье.Я не зря испытывала муки, чтоб родить себе такое счастье!

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +475/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #8 : 21 Жовтень 2011, 20:32:24 »
Ще, якщо зарано садити дівчинку, це грозить загибом матки

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
« Reply #9 : 21 Жовтень 2011, 20:52:49 »
Нам так і казали в полікілніці, що до 6 місяців дівчинку садити не можна, то я не садила, а коли в 6 місяців пішли до ортопеда, то вона питає чи малеча сама сидить, я кажу - ні, ви ж казали не садити, відповідь - ну то вже садіть d104
Ми теж ні ходунцями, ні віжками і т.п. не користувалися, дитина сама в 7 сіла, у 8 поповзла, в 11 пішла :)

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
« Reply #10 : 21 Жовтень 2011, 21:03:14 »
а я взагалі дітей не садила, якщо могли, то намагались сісти, тобто для тренування в них була така вправа, як підтягування за ручки, але сідати вони почали тільки тоді, коли самі змогли сісти, тобто спочатку вони починали повзати, а вже потім з повзучого положення навчились сідати

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +164/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #11 : 21 Жовтень 2011, 21:20:48 »
Цитувати
Ми теж ні ходунцями, ні віжками і т.п. не користувалися, дитина сама в 7 сіла, у 8 поповзла, в 11 пішла посмішка
Ми ходунцями користувалися, та вже тоді коли діти сиділи. А сиділи самі вони в мене в сім місяців вже добре, до шести сидіти не ставила. Так само у 8 міс повзали. Ліда пішла в рік, а Саша в 11міс.

Offline Таля@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
    • Авторські торти Наталі Федишин
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 25.02.08.!Олександр 17.10.10
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #12 : 21 Жовтень 2011, 21:25:50 »
Моя сіла в 7.5.до того ніяк не хотіла переверталася повзала а потім сама сіла.На все свій час.А малий вже 6 сидів як має бути.

Offline Sunshine

• Своя Мамка
  • Репутація: +68/-0
  • "Laugh everyday, even if it is at yourself"
    • Награды
« Reply #13 : 22 Жовтень 2011, 10:53:42 »
Цитувати
І я таке знаю. Малу не саджу, але вона сама пробує. Коли я сиджу спершись, а мала лежить на мені, то сама сідає. І в ліжечку вже майже сідає. 

Offline Олюсик

• При желании , и до неба можно дотронуться.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +714/-0
  • Стоит только захотеть )
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка 6 років, Арсенчик 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #14 : 22 Жовтень 2011, 11:09:12 »
Цитувати
Запитайте будь-якого лікаря - він скаже, що це повна маєчня! Ніякого впливу на матку мадіння чи не садіння не має!
На мою думку, не має значення чи то дівчинка, чи то хлопчик, ранне садіння обидвох може негативно вплинути на хребет! Своїх обох малят сама не садила, допоки вони самі не почали підтягуватись і сідати та тримати самостійно спинку. Для них це, по-перше гарний стимул самостійно сісти - так же краще все видно! А по-друге, чудова зарядка для зміцнення м'язів! z4

Offline Олюсик

• При желании , и до неба можно дотронуться.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +714/-0
  • Стоит только захотеть )
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка 6 років, Арсенчик 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #15 : 22 Жовтень 2011, 11:14:35 »
Додам, що моя донечка почала в 5,5 повзати, в 6,5 вже гарно сиділа сама, і ще не було 7 місяців як вона самостійно встала в ліжечку, підтягнувшись ручками. А синочок майже за тиждень почав сам сидіти, гарно повзати і вставати d16, це сталося зовсім недавно, наступного дня як йому виповнилось 7 місяців :).

Offline iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +159/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #16 : 22 Жовтень 2011, 12:28:30 »
Цитувати
Запитайте будь-якого лікаря - він скаже, що це повна маєчня! Ніякого впливу на матку мадіння чи не садіння не має!
На мою думку, не має значення чи то дівчинка, чи то хлопчик, ранне садіння обидвох може негативно вплинути на хребет! Своїх обох малят сама не садила, допоки вони самі не почали підтягуватись і сідати та тримати самостійно спинку. Для них це, по-перше гарний стимул самостійно сісти - так же краще все видно! А по-друге, чудова зарядка для зміцнення м'язів! z4
загибом матки це грозить!!!! а звідси потім і болючі місячні!!!! дівчинку не треба садити примусово, та і хлопчика теж, просто робити вправи, за ручки піднімати в сидяче положення і ложити назад, але не заставляти!!! Не підпирати подушками!!!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]