Автор Тема: Коли можна дівчинці сідати?  (Прочитано 24268 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Re: Коли можна дівчинці сідати?
« Reply #34 : 12 Грудень 2011, 08:28:08 »
Так, дитина сама підказує, коли готова сісти - тягнеться, проситься все бачити ну і звичайно сидить самостійно без подушок. Насильно напевно і не всадиш -коли буде незручно, буде плакати.

Offline klym_valya

• Активна Мамка
  • Репутація: +27/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таня (6 р.), Яна (3 р.)
« Reply #35 : 23 Грудень 2011, 02:56:03 »
Моїй меньшій 4,5 місяці, також почала нахилятись в перед, заглядати за всіма, садити знаю не можна, старша сіла сама в рівно 7 місяців, і тому не спішу її садити. Але їй подобається вправа, коли вона хапає мої ручки, і сама підтягується, таким чином підніметься в сидяче положення, засміється що вдалось, і я її назад знову кладу... Так пару раз, і для неї цікаво, і думаю в користь також...
Про загиб матки я також чула, та й хребет ще формується, тому не потрібно йому сильних навантажень!!!!!!!

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #36 : 23 Грудень 2011, 02:59:43 »
Цитувати
Але їй подобається вправа, коли вона хапає мої ручки, і сама підтягується, таким чином підніметься в сидяче положення, засміється що вдалось, і я її назад знову кладу... Так пару раз, і для неї цікаво, і думаю в користь також...

Цікава і корисна для дитини. Таку вправу я виконувала з дівчатами своїми ще зааааааадовго до 4, 5 міс. :)

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #37 : 23 Грудень 2011, 12:34:47 »
ми теж таку вправу вже давно робим :) таку вправу невропатологи роблять ще і коли дитина голову не тримає, памятаю моїй десь 2міс нам так робили я мало не вмерла я думала що та голова відпаде d27
я знаю що про загин матки це не правда, але свою дитину не спішу садити на все свій час, зараз вона вже сама підтягується (якщо має за що злапатися) і сидить але не довго
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline klym_valya

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #38 : 23 Грудень 2011, 14:29:23 »
так ми цю вправу почали робити десь з 2-х місяців, і їй подобалась вона завжди... З кожним разом получалось все краще й краще z4...
А які ще вправи хто робить???
Я виконую невеличкий масаж по всьому тілу, потім розводимо ножки так як у нас ставили обемеження розведення ключових суглобів (але не дисплазія), розводимо ручки і схрещуємо на грудках, вверх та вниз, коли перевертається на животик, то любить впиратись в мою руку і тим самим підтягує колінка і впирається, просуваючись в перед.... Аж сміється коли таке виконує...
може ще хтось щось цікавеньке порадить? :) :)

Offline klym_valya

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #39 : 23 Грудень 2011, 14:30:45 »
а ще робимо "велосипед" забула добавити, зі словами "біжим до татка!", Довольна як слон!

Offline lizka

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: настка
  • Ваше справжнє ім’я: ліза
« Reply #40 : 24 Грудень 2011, 00:07:04 »
нам зараз 5 міс. і малеча хоче дуже сильно сидіти, але ми тільки граємось. я вважаю, що коли в дитини будуть сили вона сама сяде. ми теж розводимо ножки і бігаєм, але зі словами "тішки-потішки ми ходили пішки"

Offline Sunshine

• Своя Мамка
  • Репутація: +68/-0
  • "Laugh everyday, even if it is at yourself"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #41 : 24 Грудень 2011, 14:41:56 »
Ми цю вправу з підтягування й зараз любимо, хоча мала вже добре сидить. Але бере падає спіцяльно і кричить, щоб їй руки дати. Встає і знов падає, і дуже тішиться. :)

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1036/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #42 : 05 Грудень 2012, 00:21:51 »
і я задалася питанням чи можна садити дівчинку до 6 міс., бо були минулого тижня в ЛОРа і вона для огляду посадила Лізоньку мені на коліно, я звичайно зразу перелякалася і запитали, хіба можна садити?, то лікарка сказала, що можна d107 ну я зрозумілі, що напевно на декілька секунд d104 та й мала останні дні почала сама тягнути голову вверх без будь-якої сторонньої допомоги

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1036/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #43 : 05 Грудень 2012, 00:25:12 »
а от про загин матки прочитала ось таке: Дівчаток взагалі не рекомендують висаджувати рано, оскільки вважають, що це може призвести до загину матки. Насправді загин матки – це генетична особливість будови органів і раннє сидіння тут ні при чому. Раннє висаджування малюка не потрібно ні хлопчикам, ні дівчаткам. У дітей в ранньому віці м’язово-зв’язковий апарат ще не сформований, а примусове сидіння може викликати викривлення хребта та порушення розвитку тазових кісток. Так як малюк ще не здатний прямо утримувати спинку він горбиться, а тому деформується його грудна клітка і, порушується дихання.

У 3-4 місяці маля починає тягтися вгору, це воно тренується і пройде ще кілька місяців, перш ніж воно сяде. Потім малюк вчиться перевертатися зі спини на живіт і назад, з великим задоволенням стоїть на колінах і тільки потім, після остаточної готовності до сидіння починає самостійно сідати. У більшості випадків це відбувається в 5-7 місяців, але за нормами охорони здоров’я дитина може сісти і в дев’ять місяців.

Online Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +478/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #44 : 05 Грудень 2012, 08:17:50 »
Цитувати
і я задалася питанням чи можна садити дівчинку до 6 міс.
А для чого взагалі задаватися таким питанням d104, якщо дитина сама сіла, то значить можна, бо організм до цього готовий, а якщо вона сідати не вміє, то не потрібно допомагати, всьому свій час, а стать дитини тут взагалі ні до чого.

Offline Olga21

• Щастя - це жити для тих, кого любиш, і знати, що хтось живе заради тебе…
  • Своя Мамка
  • Репутація: +134/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марія і Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #45 : 01 Лютий 2013, 10:05:36 »
Я недавно була в педіатра - коли дітям виповнилося 5 місяців, то вона вже сказала висаджувати їх з такою мотивацією: а як же вони інакше навчаться сидіти. То я вже взагалі втратила довіру до свого педіатра. Дітей не висаджую - хіба підтягуємося за ручки - це їм подобається робити. І на колінах в мене деколи лежать напівсидячи.
When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #46 : 01 Лютий 2013, 22:59:25 »
Цитувати
а як же вони інакше навчаться сидіти.
Невже таке можливе?  d107

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #47 : 01 Лютий 2013, 23:07:48 »
іванка, можливо!
моїй коли бул 5міс до нас приходила наша дільнича тотеж казала щоб я малу починала садити і ще подушкою підпирала d27 але я такого не робила

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #48 : 01 Лютий 2013, 23:10:28 »
знаю, що в Європі педіатри наголошують на тому, що дитина повинна вчитися спочатку повзати, а потім з того положення "повзання" сідати....так воно ніби природньо
 а в нас як завжди......такого нарадять що  d111
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #49 : 01 Лютий 2013, 23:12:06 »
Ми робили вправи з підтягуванням ще до 6м...десь в 4-4,5м. точно вже не памятаю, але моя малеча рано почала тримати голову, повертатися наживіт і назад і сама дуже вже хотіла сидіти, дуже гарно підтягувалась тримаючи мене за пальці :) А потім сама сіла у 5,5м коли я з нею гуляла в колясці-люльці...і тоді почалось веселе гуляння, вона постійно підтягувалась сідала сиділа десь 1-2 хв і лягала і так по пару разів за гуляння і ще й інколи нервувалась і кричала що довго сидіти не могла, а лікарка нам взагалі заборонила дитину пересаджувати у коляску-кріселко до 7м, я з таким гулянням витримала ледве до 6м і посадила її в кріселко і в 6м вона до того ж добре вже сиділа. Але є і серед моїх знайомих які діти ще й в 7 погано сидять...такщо це все залежить від дитини, якщо дитина не може сісти то не треба заставляти і підкладати купу подушок, вона просто ще не готова, погано розвинені мязи. А на рахунок загину  матки то в це не вірю, от те що проблеми з спиною можуть бути в подальшому то це так.

Online lilineth

• Своя Мамка
  • Репутація: +78/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія, 3.02.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
« Reply #50 : 01 Лютий 2013, 23:12:37 »
Я не знаю що це за педіатри!!! d111 це кошмар просто!!! Я б такого лікаря зразу міняла d112