Автор Тема: Плани на літо. Що почитати  (Прочитано 1593 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline TaniaMAXNOАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Плани на літо. Що почитати
« : 11 Червень 2014, 12:14:24 »

Під час літньої відпустки хочеться відправитися подалі від міської суєти, захопити з собою найкращий настрій, найулюбленіших близьких і відпочити від повсякденних турбот. Щоб відпустка пройшла вдало, і ви не втрачали дорогоцінний час, радимо захопити з собою кілька книжок. Ми підібрали для вас книги, легкі у читанні, але які переносять нас у ті події, примушують прожити життя разом з головними героями

“Вбити пересмішника” Харпер Лі

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Унікальність книги в тому, що все відбувається в невеликому містечку, і ми спостерігаємо за подіями очима юної дівчинки. Завдяки такому наївному і чистому погляду ми дізнаємося, в кого можуть перетворитися дорослі, які колись мали такі ж щирі помисли, як і вона. У цій книзі є все: справжня дружба, щира любов, спокій, підтримка і милосердя, якого так не вистачає сучасному світу. Твір дуже різноплановий. Тільки прочитавши його, ви дійдете до самої суті.

Чарльз Діккенса і його “Великі надії”

Якщо ви любите історії про великі звершення і щастя, тоді прочитайте незрівнянного Чарльза Діккенса і його «Великі надії». У цій книзі ви дізнаєтеся про долю хлопчика Піпа, який проходить дивовижний шлях вириваючись з простого люду у вище суспільство. На жаль, досягнувши статусу, він розуміє, що щастя десь розчинилося. Беріть роман в круїз на Багамські острови або в подорож по Північній Африці.

"Квіти для Елджернона", Деніел Кіз

Головному герою оповідання, недоумкуватому Чарлі 37 років. Вчені запропонували Чарлі брати участь в експерименті, який вже був проведений на мишці по імені Елджерон. Чарлі і сам прагнув стати розумнішими, тому він погоджується на операцію. Після операції його здібності, як і у Елджерона, стали швидко розвиватися, але через деякий час настає регресія, і розумовий рівень Чарлі різко знижується...

Кен Кізі "Над гніздом зозулі”

Цуя книга створила багато шуму в літературному житті Америки. Кізі був визнаний найталановитішим письменником, а роман став одним з головних творів для бітників і хіпі.
"Над гніздом зозулі" - це грубе і спустошливе чесне зображення кордонів між розсудливістю і божевіллям. "Якщо хто-небудь захоче відчути пульс нашого часу, нехай читає Кізі. І якщо все буде добре і не зміниться порядок речей, його читатимуть і в наступному столітті", - писали в газеті "Лос-Анджелес Таймс". Дійсно, і в наші дні книга продовжує жити і не втрачає своєї шаленої популярності.

“Шантарам” Грегорі Девід Робертс

«Шантарам» - ідеальна книга для затяжної відпустки. Сучасний Мумбаї плавиться від спеки, індійці неквапливі і пофігістічні, а мафіозі - крутіші, ніж у Росії дев'яностих. Сюди-то і потрапив герой, втікши з австралійської в'язниці - тільки для того, щоб потрапити в іншу халепу. Роман порційно видає екшен, духовні пошуки, лавсторі, замальовки побуту аборигенів. Трохи рвана структура пояснюється тим, що описував свої пригоди Робертс, сидячи у в'язниці.

“Інферно” Ден Браун

Читачам доведеться попиваючи холодний чай або мохіто, стежити за черговим заколотом, у який потрапив професор Роберт Ленгдон. Мимохідь розтрощуючи найманих вбивць і розповідаючи цікаві байки з історії релігії, він за добу розкриє містичні таємниці «Божественної комедії» - і врятує світ від катастрофи, а як же інакше?

"Сага про Форсайтів", Джон Голсуорсі

Відома трилогія лауреата Нобелівської премії, автора хроніки життя трьох поколінь родини верхнього середнього класу, одержимою грошима і розкішшю. "Сага про Форсайтів" мала величезний вплив на погляди американців і європейців часів вікторіанської епохи і до цих пір залишається цінним внеском у літературне мистецтво. Якщо ви хочете відпочити і зануритися в захоплюючу історію сім'ї, наповнену любов'ю, ненавистю, нещастями і секретами, без зволікання приступайте до читання "Саги про Форсайтів".

"Вище крокви, теслі", Джером Д. Селінджер

Невимушена історія, написана Джеромом Д. Селінджером. Дія розгортається в задушливий літній день на Манхеттені, через кілька годин після невдалого одруження одного з членів сім'ї. У книзі є натяки і припущення, вона наповнена фрагментами з життя головного героя, але багато моментів так і залишаються відкритими для читача.  Якщо вас чекає нетривалий відпустку з друзями, то "Вище крокви, теслі" - ваша ідеальна книга.

Еріх Марія Ремарк. “Три товариші”

Дія відбувається в Німеччині приблизно в 1928-му році. Три товариші мають невелику авторемонтну майстерню. Головний герой, автомеханік Роббі познайомився з чарівною дівчиною Патріцією Хольман.  Роббі і Пат - люди різних доль і з різних верств суспільства - полюбили один одного. У романі показується розвиток їх кохання на тлі кризи тих років.

“Новина про викрадення” Габріеля Гарсіа Маркеса.

У кожну строчку знаменитий колумбієць вклав стільки динаміки, що просто дух захоплює з першого рядка. Справжній роман, пронизаний точної і цікавою документальністю, яка не зрівняється з простою констатацією фактів, адже секрет успіху книги криється в мудрому сюжеті. У недалекому 1990 колумбійські наркобарони організовують викрадення найзнаменитіших журналістів ... Якщо цікаво, чим закінчилася ця історія, тоді вирушайте в книжковий магазин за цим романом або шукайте його на просторах Інтернету. З такою книгою літо не здасться нудним.

“Їсти, молитися, любити”. Елізабет Гілберт

У 32 роки у Елізабет Гілберт є і освіта, і будинок, і чоловік, і успішна кар'єра письменника. Але вона нещасна в шлюбі, а безсонні ночі часто проводить, ридаючи на підлозі у ванній. Розлучившись з чоловіком, у неї змінюється життя. Вона провела чотири місяці в Італії, куштуючи місцеву їжу («Їсти»). Чотири місяці в Індії в пошуках духовності («Молитися»). І решту року на острові Балі в Індонезії, де шукала «баланс», а знайшла любов в особі бразильця Феліпе («Любити»).
Декор для дитячих свят Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
*   *   *

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Re: Плани на літо. Що почитати
« Reply #1 : 11 Червень 2014, 22:32:44 »
Дякуюємо за книги  ;) Ну прям відчула себе школяркою  d27 Список літератури на літо, конспекти...ех...були часи  d9

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +915/-0
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
« Reply #2 : 11 Червень 2014, 22:41:34 »
О, Настя дало підмітила  d27 мені ще читати і читати, а то я зовсім від клубу відбилась :xo-xo

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Надюшка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #3 : 11 Червень 2014, 23:15:54 »
дякую за такий гарний списочок, якраз сьогодні дочитала свою, беруся за книги зі списку!!! Є деякі, які вже прочитані :no-no :no-no

Offline *Аля*

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +415/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Неля
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #4 : 12 Червень 2014, 13:30:30 »
список супер!  :bo якраз почала читати "шантарам",хоча поки так нікуди і не поїхала  :(

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +361/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #5 : 12 Червень 2014, 13:50:44 »
В мене Шантарам давно закачена, але щось ніяк до неї не доберусь. Таня, дякую за списочок :) Я вже декілька книжок з нього собі скачала, як раз буду читати на відпочинку

Offline TaniaMAXNOАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #6 : 12 Червень 2014, 13:59:14 »
Молодці дівчата! Рада, що вам подобається!
 :k58
Декор для дитячих свят Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
*   *   *

Offline yljasik

• Активна Мамка
  • Репутація: +105/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дівчинка Ксенія рік і 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #7 : 12 Червень 2014, 14:20:23 »
Гарна підбірка книжок  :bo бачила фільм " Їсти , молитись , любити" з Джулією Робертс, ну дуже сподобався, тепер почитаю ще книжку d9

Offline Solomka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Соломія
« Reply #8 : 15 Липень 2014, 15:30:31 »
 :flv я вчора придбала Шантарам, хоч одну книжку з перелічених прочитаю d100

Offline aqustina

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар`яна
« Reply #9 : 06 Листопад 2015, 15:30:56 »
 :chitaju Люблю почитати. Цікавий список.