Автор Тема: Поради вагітним  (Прочитано 29155 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kroshka

• Своя Мамка
  • Репутація: +44/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юра
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Re: Поради вагітним
« Reply #51 : 14 Травень 2013, 09:52:33 »
Я недавно була в родичів у селі в гостях з татом своїм, коли ми там обідали то я поклала біля своєї тарілки хліб, а тато його взяв, ну я йому жартом сказала: куда це ви мій хлібчик взяли? то мені сказали що не можна жаліти їди комусь бо моя дитина буде голодна вічно. Ну як таке можна казати вагітній жінці?????????
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Надюсик

• Своя Мамка
  • Репутація: +134/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #52 : 14 Травень 2013, 10:08:10 »
Я себе вела дуже і дуже активно під час вагітності. В ЖК ходила пішки через ціле місто, і в стаціонар на дородову, а як була в селі, то по мені не мож було сказати,що я вагітна d30, мене всюди було багато. Теж на 2 УЗД знайшли загрозу (хоча почувала я себе прекрасно), тиждень покапалась на денному і все.
Мені є з ким порівнювати, бо моя сусідка теж була вагітна, і вона нічого не робила, тільки сиділа, лежала, мало рухалась.Ми  з нею були дві абсолютно різні під час вагітності.
Тому я вважаю, якщо вам вагітність дозволяє і немає ніяким протипоказань - рухайтеся побільше і будьте активними.

Offline Світланик

• Своя Мамка
  • Репутація: +259/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віра і Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #53 : 14 Серпень 2013, 18:33:43 »
Мене також мама настроїла, що то буде важко, так, ніби отруїдась... (просто в неї так було). нічого подібного - ходила кілометри на день, їздила у відрядження по роботі, вдома підлогу мила до останнього дня десь по годині (ремонти якраз були, як завжди, на кінець d140) і пропускала повз вуха, коли мені казали, що стільки рухів чути на останніх термінах - це погано!!! (багато, ну активна дитинка була... d112). І нічого, родила легко, без особливих :) болей (як і чекала) і навіть сміятись під час потуг не забувала, і фотографувалась з малюткою відразу після народження...(кажуть, що не можна...а знаєте, яке це зараз миле фото - воно - такий маленький клубочок :* в перші хвилинки !!!
Так що отримуйте задоволення від усього! Це неповторний час!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login][/url]

Вставай! Будильник дзвонить! - Передай, що я передзвоню.

Offline Manechka666

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #54 : 03 Вересень 2013, 21:36:42 »
Дівчатка,як порадите,можна на перших місяцях вагітності зуби лікувати із знеболенням? без нього ніяк :oox

Offline chernentus

• Своя Мамка
  • Репутація: +126/-0
  • Вже тричі щаслива мама!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
« Reply #55 : 04 Вересень 2013, 09:52:38 »
Що означає перші місяці? Мені лікар сказала з початком другого триместру "ласкаво прошу на відвідини". Лікувала зуби у неї перед початком вагітності і була в процесі коли завагітніла, як тільки дізналась, лікування відразу припинили. Стосовно гострого випадку, ви повинні повідомити лікаря про термін вагітності і він вам підбере знеболюючий препарат найменшої шкідливості. Коли була вагітною першим синочком, то мені вскрили зуб і так з полоканнями і тимчасовим закриванням я ходила до другого триместру, а потім мені його полікували і закрили пломбою, яку я після закінчення годування міняла на іншу.
Життя пройде, немов вода, і відцвіте, немов вишнева гілка... В житті одна помилка — не біда, біда, коли усе життя — помилка.

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #56 : 04 Вересень 2013, 10:03:21 »
Мені   колись   лікар   сказав,що   в   першому   триместрі   взагалі   іх   не   бажано   лікувати,хіба   би   була   дуже   критична   ситуація,   а   так   то   найкраще   іх   лікувати   в   другому   триместрі   і   можна   застосовувати   знеболення :)

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #57 : 10 Вересень 2013, 02:44:07 »
Порадьте   будь   ласка,чи   можна   пити   імбирний   чай   вагітним? :xmm   Адже   імбир   э   дуже   корисним,до   вагітності   його   пила,а   зара   не   знаю   чи   можна...в   неті   знайшла   інформацію,що   можна   в   невеликих   кількостях,але   не   на   останніх   термінах   та   якщо   немаэ   тонусу,   а   от   чи   можна   його   пити   в   першому   триместрі   не   знаю d104   Буду   дуже   вдячна   за   поради :flv

Offline ТопІТоп

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +400/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #58 : 10 Вересень 2013, 10:44:48 »
Привіт! Мою вагітність аж ніяк не можна було назвати хворобою. То був період підвищеної активності. Працювала майже до самих пологів, подорожувала і машиною, і поїздами, і літаками, море (правда майже не купалась), гори, верхом на конику, правда дуже обережно. Зуби теж лікувала, але то був десь 5 може й 6 місяць. В ЖК ходила з позитивним настроєм, правда коли приходили старші жіночки, не вагітні, і пхалися без черги то так і хотілося їх спитати чи вони ніколи не були вагітними і чому так себе поводять. Думаю що якщо нема загрози то треба побільше рухатись. Що до їжі - то якось і не хотілось багато їсти (токсикозу не було), правда яблук напевно тону згризла :) Так що насолоджуйтеся своїм станом і не слухайте ніяких забобонів.
СП АліЕкспрес, меламінові губки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Залишки після СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline chernentus

• Своя Мамка
  • Репутація: +126/-0
  • Вже тричі щаслива мама!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
« Reply #59 : 10 Вересень 2013, 11:32:00 »
Вагітним імбир та корицю  d128 Вірніше там проблема у дозі та терміні вагітності. Пов'язано з тонусом матки.
Життя пройде, немов вода, і відцвіте, немов вишнева гілка... В житті одна помилка — не біда, біда, коли усе життя — помилка.

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #60 : 10 Вересень 2013, 11:59:13 »
гм :xmm...а   за   корицю   я   навіть   не   знала...в   мене   при   першій   вагітності   у   другому   триместрі   був   часто   тонус,хоч   він   мене   й   не   турбував   та   зара   припускаю,що   можливо   через   те   що   вживала   якісь   продукти   чи   чаі   які   провокують   тонус,бо   апетит   був      у   мене   огого...іла   все   іто   багато d112   А   зара   з   імбирем   мабуть   зачекаю,бо   якось   страшнувато,хоч   здавалось   би   простенький   чайок :xmm   А   от   чим   можна   підняти   імунітет?   Зара   раціон   в   мене   не   дуже   то   різнонітний,бо   тільки   недавно   позбавилась   токсикозу   і   тому   продукти   які   мені   не   апетитні   не   вживаю,фруктів   та   овочів   дуже   мало   ім,   вітаміни   я   не   дуже   люблю   пити   тим   більше      вони   інколи   можуть   також   провокувати   токсикоз   а   я   ще   поки   в   першому   триместрі   боюсь   повернутись   знову   до   нього.   Хтось   пробував   Віферон   під   час   вагітності   і   на   якому   терміні?      Бо   в   інструкціі   до   Лафербіона   пише   що   не   рекомендовано   вагітним,а   от   Віферон   можна   після14   тижня :xmm   якось   дивно   наче   препарати   одноі   діі,один   можна,а   інший   ні d104   Хтось   щось   може   порадити   для   підвищення   імунітету?   

Offline Olga21

• Щастя - це жити для тих, кого любиш, і знати, що хтось живе заради тебе…
  • Своя Мамка
  • Репутація: +141/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марія і Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #61 : 10 Вересень 2013, 12:17:11 »
Я для підвищення імунітету пила в першому триместрі вагітності енгістол, але мені його призначили тому, що виявилося, що один із моїх співробітників захворів на кір. Ото я напереживалася, щоб теж не захворіти  d111
When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile.

Offline iuliia53

• Свідома Мамка
  • Репутація: +66/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #62 : 11 Січень 2014, 09:22:47 »
не нервуйтеся, їжте багато вітамінів, більше відпочивайте, і готуйтеся до зустрічі з малятком

Offline Kinashka

• Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #63 : 26 Січень 2014, 17:17:05 »
Я цілу вагітність можна сказати пробігала, ми купили квартиру і облаштовували її, і час швидко минав і завжди в русі була, і легко родила. Так що думайте про приємне і багато часу проводьте на свіжому повітрі

Offline Kinashka

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #64 : 26 Січень 2014, 17:18:27 »
а ТАКОЖ ДОБРЕ ЗАПАСТИСЯ ПРИРОДНИМИ ВІТАМІНАМИ.

Offline Kinashka

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #65 : 26 Січень 2014, 17:18:59 »
яКЩО НЕМАЄ СВІЖИХ, ТО ХОЧА Б ЗАЗДАЛЕГІДЬ ЗАММОРОЗИТИ

Offline alonagaljuk

• Активна Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя - 16р, Марія - 15 р, Оля - 11р., Андрійко - 1р.
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #66 : 29 Липень 2014, 18:25:32 »
Налаштуватися на крихітку просто - вона ж одне ціле з тобою! Більше позитива, краси, прислухатися до себе і ... до неї, і все буде гаразд! Можна ще молитися...

Offline Cris

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катерина
« Reply #67 : 13 Серпень 2014, 09:25:47 »
Я теж за природні вітаміни.!