Автор Тема: Ровесники 2012 - 9  (Прочитано 21237 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
Погруддя Шевченка. Якщо їхати з Чорновола, то по боковій алеї йдеш, а навпроти того погруддя є квадратні клюмби  :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +391/-1
  • ...все, що віддав, - твоє!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Цитувати
Я вже ховаю з очей, щоб не бачив, відволікаю як можу. Трохи побавиться і далі йде до ноута. ЧИм цей мультик так зачаровує дітей?   Зате вчора ходили в перукарню з татком, то постриглись без проблем завдяки Маші 
класно, приїзджайте і показуйте свою стрижку!
Я теж мультики включаю малому, але він знає, що в основному вранці і ввечері (коли хочу його забрати від телевізора, пультом тихенько виключаю, кажу, що буде "потім" і поки діє) ;)

Ми плануємо бути (теж якщо нічого форс-мажорного не вилізе) ;)

Offline RoksolanKaАвтор темы

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
відписуємося про присутність в темці Для того щоб побачити посилання: Register or Login] :bo

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
А ми ще точно шмаркаті будемо, тому до вас не прийдемо 
Та й що, то ж на вулиці зустріч, давай зробим опитування, я не проти шмаркатих, навіть ЗА...ми готуємось в садок по повній d27  ото вже з Кітті 2 рази шмарки приносили, і навіть кашляли пару днів...отака адаптація до чужих мікробів  :bo
хоч ми самі не зрнаєм чи встигнем, бо спимо а пеотім істи...і.т.д хіба якщо тато буде мати час і відвезе :xmm
а мая мала вже нічого не дивиться, також була пристарасть до Машки десь місяць :xmm, то кожпен ранок , включали, потім Лунтік...а тепер нічого не хочпе, і навіть часом треба мені щоб вона посиділа сама, а вона подивиться пару хвилин і встає d111

Mum

• Гість
Я почала кампанію "йдем попісяти на горщик"  d27, показую Атосу що і до чого, а він сміється  d30, а Лілічка мені каже "Мама, виросте, сам навчиться", отака дитяча мудрість  d9

Offline Ага

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
Ого, я аж чотири сторінки прохляпала.  Всі хворі видужуйте :flv

А я дракончиків 95 нарахувала, чи я в школі погано вчилась d100

Мій дракон впав в глибоке дитинство. Я молодшій щоб в жару допоювати купила бутилочку з соскою, вона звичайно ж відмовилась, все ж таки прийдеться тягати за собою ложечку, бо до горнятка чи поїльника напевне ще не скоро доберемося. Так от це дитя-драконеня побачило ту соску і вже другий день з бутилочки п"є і ніяк більше  :oox   А в "младєнчєствє" категорично відмовлявся.  Вчора на вулицю з нею зібрався йти , ну це я вже допустити не могла.   Це все деструктивне виховання тата d112

І ще питання, щасливі мами хлопчиків які пісяють в горщик стоячи, як ви цього їх вчили.  А то ми все сидячи, і той пісюн норовить  з горшка вискочити, попа на горшку, а коло горшка калюжа mish

Offline RoksolanKaАвтор темы

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
Цитувати
А я дракончиків 95 нарахувала, чи я в школі погано вчилась
та то я не перераховувала d100 і ще тільки що дописала одного дракончика, то всього 96 d41

Offline Ага

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
то всього 96
Ще треба по форумі порити, думаю натягнемо до 100  Оце б була зустріч!!!!  Треба і нам з вами знайомитись, це ж скільки в наших діток потенційних друзів d41      Або конкурентів на місця в садочок z5

Offline surikova

• Своя Мамка
  • Репутація: +271/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександра 19.10.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Цитувати
Це все деструктивне виховання тата
ой, Сашка як збирається гуляти, то  ятеж ледве витримую. і з хати в се підряд тягне - і велосипед, і машинку, і візочок з ляльою. ну а пасочки, лопатку і відерко навіть не пробую не брати d111
а у вихідні я хворіла, вони з татом гуляли. то вона налемачила сама шапку на голову ще й задом наперед і так шо вуха в різні боки. то я так реготала d27 так і пішла в шортах, майці і в шапці.  d27

Offline Ага

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
в шапці.
Це потішно.
А от коли синуля хоче погратись, ну наприклад біноклем, або машинкою для стрижки волосся то татко дозволяє, а мама сидить і дивиться щоб не поламав d112   Хотілось би тата виховати, та речей шкода.  То я в залежності  від ситуації не реагую, або стережу. Ну от дістало сьогодні,  не звертала увагу, тепер тато буде в не прасованій футболці, хай ремонтує, а ще краще нову купить бо в цій прасці вся підошва ще давно сином подряпана. Ох ця безмежна любов.

Offline surikova

• Своя Мамка
    • Награды
ну ми за техніку сваримо, бо в неї немає міри. сьогодні дістала гітару - спочатку  пальчиком бринькала, потім - ногою, потім - кулькою повітряною, а потім взяла грабельки і як не почне гатити  d107
і так з усім.
а ще вона так мило роздає нам шоколад. знає, що діткам шоколад не можна, то відкриє і носить, то мені, то чоловікові. і так мило каже: "мама кояд ам, тато кояд". і так по колу d27

Offline Ага

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
так мило каже: "мама кояд ям, тато кояд". і так по колу
Щедра дівчинка.
Наш  такий хлопчик уважний, коли всі за столом вечеряють, він слідкує щоб все всі собі поклали. Тільки салат закінчиться в когось він обов"яково докладе d30  Хоч ввесь стіл в тому салаті та я мужньо мовчу, бо ж не можна до джентельменства охоту відбивати.  Та зараз сіла на дієту і малий ніяк не зрозуміє чому мама їсть не все те що інші, і норовить кашки підкинути d112   Якщо зірвусь то буде його вина z5

Offline surikova

• Своя Мамка
    • Награды
справжній джентельмен росте angel1

Offline krapochka

• Своя Мамка
  • Репутація: +118/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Олеся
Така гарна малеча в цей вік  d9 Найголовніше не відбити охоту до помагання  d27 Я теж інколи зачаровано сиджу і спостерігаю, а в середині кипить вулкан  d27
Цитувати
Якщо зірвусь то буде його вина
Зоряна, на якій дієті сидиш? Не пошкодить на ГВ?

Offline Ага

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
Зоряна, на якій дієті сидиш? Не пошкодить на ГВ?
Протасова.  Сиділа в 2012 коли малому було 4 місяці, то змін в кількості молока не було. Зараз тільки 2 день як сіла. Звичайно дієта і ГВ не дуже сумісні, але я виходжу з того що те що я їм кожен день не дуже корисно і без того можна обійтись, або й треба. Кількість їди не зменшується. Я можу зранку кави випити з молоком і піти гуляти, на вулиці булочок натоптатись,  нормально їм раз в день десь в 10 год вечора.Тобто сидіння на дієті  для мене щось приблизно як здорове харчування d100

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
Ятак ніколи на активному ГВ не могла. Зранку тільки вставала - зразу снідати. А за годину ніби й не їла. Якби на 2-3години вийшла голодна, то б, певне, на людей кидалася  d30.

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +391/-1
  • ...все, що віддав, - твоє!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Цитувати
певне, на людей кидалася
як я тебе розумію... В нас на роботі я найбільш голодна: завжди (!) хочу їсти d100 то печенько, то цукерку..., то банан, то яблуко... І це все після бутерброду. Коротше кажучи, я теж весь час хочу їсти і зовсім себе не стримую в цьому d100