Автор Тема: Розкажіть про Болгарію )) - 2  (Прочитано 36521 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Лєнкамала

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
Re: Розкажіть про Болгарію )) - 2
« Reply #119 : 11 Серпень 2014, 10:17:21 »
Мамусі підкажіть. Збираємся в Болгарію в 20-х числах, але переднє скло має тріщину з сторони шофера 30 см. Наші знайомі мали аналогічну ситуацію, то кажуть, що ніхто не спиняв і не штрафував. Можливо хтось теж з таким стикався?

Offline inna2345

• Активна Мамка
  • Репутація: +271/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька 4р,Владік 1 hsr
  • Ваше справжнє ім’я: інна
« Reply #120 : 12 Серпень 2014, 00:40:17 »
Цитувати
Мамусі підкажіть. Збираємся в Болгарію в 20-х числах, але переднє скло має тріщину з сторони шофера 30 см. Наші знайомі мали аналогічну ситуацію, то кажуть, що ніхто не спиняв і не штрафував. Можливо хтось теж з таким стикався?
ми в липні їхали в Болгарію.то прям перед границею за 10 км .від фури на швидкості вилітає камінь і прямо в скло від шофера.спочатку зробилась тріщина кругла в кутку.думали що нічого не буде .шукали наклейку якусь.щоб заклеїти .але нічого підходящого не було.але дальше в дорозі тріщина почала йти.загалом 30 см .на кардоні нас ні туди ні назад ніхто  за це не питав.але ми постійно були в очікування .що все таки будуть проблеми. бо читала раніше на інших форумах .що з тріщиною точно їздити не можна ні по Україні .ні закордоном .тому як тільки приїхали .то зразу чоловік замінив
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ivi

• Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
« Reply #121 : 18 Серпень 2014, 07:12:28 »
В Обзорі вчора був дощ, сьогодні поки що прохолодно і море штормить  :/

Offline komawka

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +27/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик
  • Ваше справжнє ім’я: Oксана
« Reply #122 : 18 Серпень 2014, 14:59:45 »
Ми повернулися з Поморьє тиждень назад, скажу Вам сервіс так конкретно впав, пляжі не чистять, меню ніби одне на всі кафе, ми старались частіше самі готувати бо від тих спецій вже тошнило. відпочивали там 5 років назад тому є з чим порівняти. з погодою теж не підфортило, хвилі, хмарно, водорослі mish останні 2 дні були просто ідеальні, але з 10!!

Offline ice-cream

• все буде добре)
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +86/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
« Reply #123 : 18 Серпень 2014, 15:25:31 »
Ми зараз в Святому Власі. Минулого року були в Созополі і тому весь час порівнюю. Мені чомусь здалось що тут болгари менш привітні, хоч я і не дивуюсь, тут більше росіян і ведуть себе дуже не приємно: і хамлять, і кричать і діти їхні істерики влаштовують.
Святий Влас більший за Созополь, ми живем в новозбудованому районі - Русалка, тут дуже красиво. Проте район складається повністю з готелів і не відчувається місцевого колориту.

Offline Вітамінка 88

• Модератор форуму!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +252/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яночка 03.07.2014
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
« Reply #124 : 21 Серпень 2014, 22:45:36 »
Ми у весільну подорож їхали на відпочинок у  СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ, це так зване "місто молодьожі" і десь так в годині 12 ночі воно тільки прокидається, там море нічних клубів, дискотек та барів, їздили на екскурсію у СВЯТИЙ ВЛАС-то там набагато спокійніше і там було більше подружніх пар старшого і середнього віку.Ходили в аквапарк Сонячного Берега, хоча нам казали, що кращий-у Несебрі, але нам там сподобалось + в тому аквапарку ще невеличкий зоопарк, загалом цікаво.Правда така довга дорога для мене була нестерпною, зареклась більше автобусом так далеко не їздити d112

СП товарів ІКЕА Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline мама_мамуся

• Порушник ДО
  • Активна Мамка
  • *
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: віталінка
  • Ваше справжнє ім’я: маряна
« Reply #125 : 25 Серпень 2014, 22:50:02 »
і я хочу в болгарію...але в нас манюня...може на наступний рік получиться...

Offline Viki Kiki

• Активна Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #126 : 29 Серпень 2014, 17:56:08 »
Дівчата, хто вже бронював через Букінг поділіться досвідом  ;) При бронюванні там необхідно ввести дані кредитки, так от чи підходить для цього звичайна кредитка Приватбанку і чи нема там підводних каменів, бо коли робиш бронювання з можливістю безкоштовної ануляції також необхідно вводити дані кредитки, хоча пише :"Дані необхідні лише для гарантії вашого бронювання"
Якщо в житті щось не клеється - викинь клей, купи цвяхи і забий!

Offline Jenni

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #127 : 29 Серпень 2014, 18:02:29 »
Були цього літа на курорті "Сонячний день" - дуже гарна природа, багато зелені, хвойних дерев, жара сильно не відчувається, пляжі не переповнені. Море чисте навіть у шторм.

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +178/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 15 років, Влад 1,10 року
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #128 : 29 Серпень 2014, 19:23:28 »
Відпочивали цього року в Обзорі, жили в готелі Black Sea. Приїхали дуже задоволені, з Кримом не порівняти. Кухня смачна, якщо знаєш що саме замовити. Лише важко автобусом їхати. Місце чисте, спокійне, підходить для затишного сімейного відпочинку. Правда море увесь час штормило, великі хвилі, страшно було купатися. Хоч вода була тепленька. Ночі і ранки прохолодні. Нас врятувало те, що при готелі був басейн. Син навчився сам плавати.  :bo То відпочинок нам пішов на користь!

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #129 : 29 Серпень 2014, 20:04:05 »
Цитувати
Дівчата, хто вже бронював через Букінг поділіться досвідом   При бронюванні там необхідно ввести дані кредитки, так от чи підходить для цього звичайна кредитка Приватбанку і чи нема там підводних каменів, бо коли робиш бронювання з можливістю безкоштовної ануляції також необхідно вводити дані кредитки, хоча пише :"Дані необхідні лише для гарантії вашого бронювання"
Бронювала на букінгу багато разів, ніяких проблем не було, але треба добре читати всі умови конкретного готелю, картка може бути будь-яка, не обов"язково кредитка, я і зарплатною бронювала, хоч на ній і грошей не було. Правда, одного разу, готель заблокував на картці потрібну суму (про це має бути вказано в умовах бронювання). Потім можна вже в готелі тією ж карткою завершити розрахунок, а можна і готівкою розрахуватися.

Offline Viki Kiki

• Активна Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #130 : 29 Серпень 2014, 20:29:16 »
Цитувати
Бронювала на букінгу багато разів, ніяких проблем не було, але треба добре читати всі умови конкретного готелю, картка може бути будь-яка, не обов"язково кредитка, я і зарплатною бронювала, хоч на ній і грошей не було. Правда, одного разу, готель заблокував на картці потрібну суму (про це має бути вказано в умовах бронювання). Потім можна вже в готелі тією ж карткою завершити розрахунок, а можна і готівкою розрахуватися.
Дякую за інфо, з мене +  d120
Якщо в житті щось не клеється - викинь клей, купи цвяхи і забий!

Offline ice-cream

• все буде добре)
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +86/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
« Reply #131 : 29 Серпень 2014, 21:44:15 »
Я також вже декілька раз бронювала, ніяких проблем не виникало, навпаки - власники дуже догоджали щоб ми написали гарний відгук. Бронюю кожен раз кредиткою від приватбанку. Останній раз при бронюванні на кредитці "заморозили" на декілька днів суму рівнозначну вартості першої ночі, але через 10 днів знову ці гроші повернулись на карточку, але це все пише в умовах бронювання, треба уважно читати. Найкращий варіант бронювання там де є опція "безкоштовна відміна бронювання " та "оплата на місці в готелі".

Offline Nikavvv

• Активна Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наташа
« Reply #132 : 10 Вересень 2014, 11:06:42 »
Бронювала карткою  приват на яку приходила зарплата. Пізніше в приватбанку мені сказали, що  ця картка не підходить, але готель був заброньований, гроші при цьому з картки не зняли, ми розраховувались за проживання готівкою на місці.

Offline Mary-Dina

• Активна Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марьяна
« Reply #133 : 10 Вересень 2014, 14:12:17 »
І я неодноразово бронювала готелі через букінг - зручно, але й дорожче трохи ніж замовити напряму на сайті того чи іншого готелю - приблизно 10% бере букінг за свої послуги.

Offline Любов К

• Жінка в сім'ї як перекладач, тому що вона розуміє п'яний бред і дитячий лепет
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
« Reply #134 : 20 Жовтень 2014, 10:18:35 »
Цитувати
І я неодноразово бронювала готелі через букінг - зручно, але й дорожче трохи ніж замовити напряму на сайті того чи іншого готелю - приблизно 10% бере букінг за свої послуги.
але дешевше як через турагенства  :xmm
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline малявка))

• Активна Мамка
  • Репутація: +56/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарчик 2.6р
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #135 : 30 Жовтень 2014, 16:23:12 »
ми на медовий місяць їхали на Сонячний Берег,у кінці серпня,то на початку вересня там ще й попали на розпродажі,готель брали тільки з сніданком і були дуже задоволені,але автобусом їхати d111 d111жесть як довго