Автор Тема: Фобії  (Прочитано 18823 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Re: Фобії
« Reply #136 : 09 Березень 2013, 01:56:08 »
А ще я дуже сильно боюсь боятися, бо коли я усвідомлюю що я боюся, то мене охоплює паніка страшна і я починою ще дужче боятися d111 d107

Offline Lu

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #137 : 10 Березень 2013, 02:13:50 »
Цитувати
А ще я дуже сильно боюсь боятися
В мене приблизно таке саме. Я люблю себе накручувати. Колись лишалася одна вдома, то замість того, щоб насолоджуватись життям роздумувала - блін, як страшно, багато людей бояться бути самі, і я напевно боюся.
Того мені здається, що багато людських страхів чисто психологічні. Ніколи не бачили змію, але бояться. Це так як в фільмах жахів, перед страшним епізодом моторошна музика, щоб людину підготувати до того, що вона має боятися.

Offline Ната-лія

• Активна Мамка
  • Репутація: +26/-0
  • Мрії - найкраще що є в житті...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олеся і Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #138 : 08 Квітень 2013, 22:06:16 »
саме ільше я оюсь висоти.Ібоюсь на стільки що неможу вилізти на підвіконник вікно помити.Чоловік постійно сміється з мене ікаже що шукаю просто відмазки!!! d128 d128

Offline Оля marmyljadka

• Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +247/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Соломійка 02.07.12.
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #139 : 23 Квітень 2013, 08:05:28 »
а я боюсь павуків, буть-яких, навіть маленьких ... і ще висоти (лампочку вкрутити)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

ЖІНКИ, МАТЕРІ!!!!! МОЛИМОСЯ ЗА НАШИХ ЧОЛОВІКІВ, БРАТІВ, БАТЬКІВ!!!!!! ЦЕ ЗАРАЗ ЇМ ДУЖЕ ПОТРІБНО!!!!!!

Offline Lerine

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #140 : 11 Серпень 2013, 02:47:18 »
Я боюсь павукiв особливо великих, маленькi то таке терпимо, а вiд великих то аж трусить, а ще боюсь змiй, добре що живу там де ъх немаэ , а тоб здурiла  d111 ...

Offline таньчик 01

• Своя Мамка
  • Репутація: +158/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владик 4 роки,Дениско
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #141 : 11 Серпень 2013, 07:35:43 »
Я найбільше боюсь глибокої води(навіть якшо вода по пояс),боюсь шось у воді побачити,а ше боюсь темноти,павуків,черваків(скоріше бриджуся).Ну і ше всього іншого.

Offline Pozutuvchuk

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +250/-0
  • До мене на "Ти"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Василинка 14.01.2010р Яночка 16.01.2014р
  • Ваше справжнє ім’я: Мар’яна
« Reply #142 : 11 Серпень 2013, 09:18:17 »
я боюся виття собак колись не боялася а тепер страх як боюся,мишей,і павуків боюся але все накручую думку вони мене не чіпають а я їх d108
Ще деколи можу накрутити собі щоб боюся бути сама і в ночі не можу заснути :oox
Быть мамой – не просто работа, Быть мамой – не просто мечта… Стать самой родной для кого-то Доверил мне Бог неспроста…

0665446308

Offline двічі мамуся

• Своя Мамка
  • Репутація: +201/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олечка і Настінька
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #143 : 11 Серпень 2013, 09:25:31 »
І я відношуся до тої кагорти мамок, які бояться павуків. Мишей не боюся, а от павук для мене це щось d107 :oox. НІколи  з тої причини, що вночі виліза з-за ліжка павук не буду спати від стінки(якщо ми десь за межами дому ночуємо d112).

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #144 : 11 Серпень 2013, 10:10:26 »
І я відношуся до тої кагорти мамок, які бояться павуків. Мишей не боюся, а от павук для мене це щось d107 :oox. НІколи  з тої причини, що вночі виліза з-за ліжка павук не буду спати від стінки(якщо ми десь за межами дому ночуємо d112).

От от..... Була у мене така ситуація.... Чомусь ніхто не вірить в те що я дійсно дуууууууже боюся ось цих всяких павуків і тараканів, думають що я випендрююся...

Але був такий випадок...

Я організувала поїздку в село, та ще й втягнула в це сестру молодшу...

Перша ніч в селі була жахлива, там вночі починали повзати по всій хаті якісь чорні жучки (не таракани)... Я то жуків не так аж сильно боюся, але дівчата вони лазили по стінах  d107 В итоге, я підняла на вуха абсолютно всіх родичів, мене перевели в другу хату (там ніби зроблено ремонт і жуків тих немає), але я таки і там вгледіла їх цілу купу... В результаті ні я ні сестра через мене не спали, всю ніч увімкнене світло, і о 6 ранку ми збираємося і йдемо на автобусну зупинку додому (а планувалося бути в селі десь тиждень)... Всі родичі думали що я повну ідіотка, бо питали чому збираємося додому, а коли чули що то через якихось жуків, то ледь не крутили пальцем у виска  :oox

Ось така то весела історія вийшла...

Offline Натуля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +130/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нелічка та Тімошка
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #145 : 11 Серпень 2013, 11:44:49 »
Цитувати
саме ільше я оюсь висоти
теж висоти боюся...Але зараз чомусь почала боятися летіти літаком. Хоча й нікуди не плануємо летіти найближчим часом  d104 Коли бачу як в небі високо летить літак який ледь помітний над хмарами, то одразу уявляю там людей, які там сидять і їхнє життя в цей момент повністю залежить від справності двигунів і здоров"я пілотів :oox Може й дурна, але як подумаю про це то погано робиться  d100

Дитячі очі говорять: "Я тебе пам'ятаю, я тобі вірю, я тебе люблю! Будь-ласка і ти мене люби..."

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +159/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #146 : 11 Серпень 2013, 14:02:32 »
Цитувати
Всі родичі думали що я повну ідіотка, бо питали чому збираємося додому, а коли чули що то через якихось жуків, то ледь не крутили пальцем у виска
Stacey, уявляю собі реакцію твоїх родичів, для них же ті жучки, мабуть, вже стали деталлю інтер"єру d27

А я павуків зовсім не боюсь, як бачу - просто замітаю у совок і виставляю за двері (з дитинства засіло у голову, що павуків вбивати не можна, бо не буде грошей d27).
Але панічно боюсь майських жуків, як бачу, не можу навіть підійти до нього на відстань ближче метра, а як літом вони починають гупати у скло, то опускаю ролети, щоб навіть їх не бачити.

Offline Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +876/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #147 : 11 Серпень 2013, 14:16:27 »
Я теж боюся павуків, жуків ,тараканів (мала щастя побачити їх в нашому роддомі ,я думала вони вже вимерли),
 різних літаючих жуків великих. Часто під вечір мушу закривати двері балкону,бо з річки все те щастя летить на світло.Звичайно ,що миші і пацюки, а ще змії. Бррр. Коротше,теж маю повний набір жіночих  страхів, а іноді як насниться щось страшне ,то боюсь навіть вийти в туалет))) Хоч висоти не боюсь. d30
СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #148 : 11 Серпень 2013, 14:30:54 »
Цитувати
Stacey, уявляю собі реакцію твоїх родичів, для них же ті жучки, мабуть, вже стали деталлю інтер"єру

Та це 100 пудов, ти розумієш вони повзуть по стіні до стелі аж  :oox А у мене ж хфантазія бурна, то я як уявила що кілька штук можуть бути вже під одіялом, то аж біліла від страху  d107 d107 d107

А я нє, вбиваю павуків і навіть не ойкну, але ще перевіряю щоб вмер остаточно, а то ще воскресне і відомстить  d27 d27 d27

Ну якщо павук залізе у ванну, то там його кип"ятком ошпарю, щоб жеж з труби назад не виліз d30

Offline Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +876/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #149 : 11 Серпень 2013, 14:34:40 »
Цитувати
А я нє, вбиваю павуків і навіть не ойкну, але ще перевіряю щоб вмер остаточно, а то ще воскресне і відомстить  хі-хі-хі хі-хі-хі хі-хі-хі

Ну якщо павук залізе у ванну, то там його кип"ятком ошпарю ги-ги-ги
Настя d140
Я все кличу чоловіка таким голосом , що він вже знає ,що треба бігом шукати тих повзучих. d27
Ще я боюся,щоб мені ті жуки в вухо чи ніс не залізли і не залишили там своє потомство (хоч розумію ,що це брєд), але колись дивилась такий фільм  в дитинстві і мені на все життя такий бзік залишився.
 Як то кажуть, у кожного своя хвороба. ;)

СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Lerine

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #150 : 21 Серпень 2013, 22:50:09 »
Я маленькою страшенно боялась тараканiв, як бачила то так кричала , маму чуть iнфаркт не хватав вiд мого крику d16, нащастя я cвiй страх преборола)))

Offline askim

• Свідома Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #151 : 19 Вересень 2013, 18:24:37 »
Я до ужасу боюся павуків d107 d107. На тараканів, мишей, черваків, слимаків мені пофіг, а от ПАВУКИ - це щось d127. От вже 2 дні поспіль, в один і той же час (21.40), по одній і тій самій шторі повз павук, і то такий здоровий (на цілу ладонь), таких бачила тільки по ТВ. То в перший день чоловік забрав його пилососом, а вчора дома була сама, то коли його побачила, то мене охопила така істерека d107 d107 d107 d107 d107 d24 d24 d24 d24 d24, години 2 не могла відійти. Думала, що схватки почнуться через це. А всі мої рідні кажуть, що я дурна, він ж бідний беззахисний. То якого дітька йому на дворі не живеться, а лізе мені в хату - ТВАРЮКА. Я тепер кожні 2 хв на штори ті дивлюся, чи там знов, якийсь кінконг не повзе. d47 d47

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
« Reply #152 : 20 Вересень 2013, 21:27:46 »
боюсь змій.фу