Автор Тема: Тюбаж ("сліпе" зондування)... Хто пробував на собі?  (Прочитано 23152 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline марсіанкаАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аніта і Софія
  • Ваше справжнє ім’я: маряна
Тюбаж можна проводити і на мінеральній воді. Вранці натщесерце випиваєте 1 склянку попередньо відстояною (без газу) мінеральної води з розчиненим у ній сорбітом (5 г) або сірчанокислої магнезії. Кладете грілку на печінку і лежите хвилин 20, а потім випиваєте другий стакан мінеральної води. Воду обов'язково брати натуральну, краще за все «Боржомі» чи «Єсентуки-17». При відсутності сорбіту і сірчанокислої магнезії можна застосовувати насичений Отрар жовчогінних трав. Після прийому води необхідно лежати протягом 1,5-2 годин з грілкою на правому боці. Робити такий тюбаж потрібно раз 10 за попередньою схемою - через 2 дні на 3-й.
Наступний вид тюбажа ще більш простий і доступний. Для цього вам знадобляться 2 запліднених курячих яйця (це яйця, знесені куркою з допомогою півня) і 2 півлітрові пляшки натуральної мінеральної води. Випивши 2 жовтки (білок залишаєте), відкриваєте пляшку мінеральної води, чекаєте 20 хвилин, поки вийде газ, і випиваєте. На область печінки кладете грілку і, відкривши другу пляшку з мінеральною водою, так само випиваєте її невеликими ковтками. Після цього можна відразу ж йти в туалет.
• Така процедура добре стимулює печінку на виділення жовчі і виштовхування пробок з її каналів.
У літературі наводиться ще безліч інших способів чищення печінки, але ми зупинилися на цих, на наш погляд, найбільш ефективних, найбільш універсальних і простих. Аналізуючи їх, слід сказати, що останні з них є більш м'якими, ніж перший. Тому ті, у кого хвора печінка, великі камені в жовчному міхурі або хто просто не вирішується відразу братися за «головну» чистку, можуть спочатку провести курс очищення будь-яким з останніх запропонованих способів, використовуючи його як перший етап у підготовці до процедури очищення печінки за допомогою масла і лимонного соку.
• У перший рік чищення печінки потрібно проводити раз на квартал, потім - раз на рік.
давно хотіла зробити ніяк не насмілювалася . тай час день треба виділити для себе . Хто з вас пробував . Ваші коментарі . на рахунок цього .

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]мої ангелятка ...

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +226/-0
  • Тримаю на ручках свій скарб)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Раніше також займалась читкою печінки. Позитивно ставлюсь до таких методів, дійсно були потім помітні результати, шкіра чистіша стала.

Offline Катріна

• Своя Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
вибачте за тупість- а печінку від шоку не скрутить в кого вона збільшена чи трохи не здорова? d143

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
моє ставлення до такого негативне.
Треба чистти кров, лімфу (рідину в організмі яку всі органи пропускають через себе), а не печінку тощо. Печінку від паразитів треба позбавляти.
Сім"я- це моє основне натхнення у житті !!!

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +226/-0
  • Тримаю на ручках свій скарб)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
В тому то справа, я тоді була на дієті довший час, перехворіла мононуклеозом, і печінка поболювала і мені лікар це приписав, а не я десь вичитала.  Але не скажу що це на 100проц помагає, я 3 рази побавилась і все. А ще збір чаїв спеціальний пила.
 І фітосорбін приймала. Не раджу. Вважаю це розвод на гроші. Повний курс прийняла. Потім моя печінка ще чутливіша стала,  випила вина один раз то так обсипало що огого. Потім 2 міс десь чекала коли все пропаде.
 Розторопша більш менш нормальний варіант лікування.

Offline Astra

• Свідома Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
це хороший метод, нам колись в мед академії на парах про нього розказували, але сама не пробувала

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
а чим хороший метод? (як саме діє?)

Сім"я- це моє основне натхнення у житті !!!

Offline марсіанкаАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аніта і Софія
  • Ваше справжнє ім’я: маряна
розторопша це трава . чай з нього роблять ?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]мої ангелятка ...

Offline Les77

• Активна Мамка
  • Репутація: +105/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Розторопшу ідять по чайній ложці 3 р на день під час іжі, можна запиваючи

Offline chernentus

• Своя Мамка
  • Репутація: +130/-0
  • Вже тричі щаслива мама!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
Без УЗД тюбаж ні в якому разі не можна проводити, тим більш такий активний, як описаний у 1 пості. Краще розпочинати із звичайного легкого тюбажу - так званого сліпого зондування. Натщесерце не встаючи з ліжка випиваєте склянку теплої негазованої води, або шипшини із медом і дуже повільно лягаєте на правий бік на дуже теплу грілку на 30 хв. Звичайно вам хтось має допомогти цю процедуру провести.
Життя пройде, немов вода, і відцвіте, немов вишнева гілка... В житті одна помилка — не біда, біда, коли усе життя — помилка.

Offline Франківчанка

• Активна Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
Я теж колись таке робила з сорбітом. Гидота! Але допомагає. Звичайно, перед цим треба порадитись з лікарем.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Моя мама часто проводила тюбаж і їй він суттєво допомагав, але до даної процедури є відповідні покази і протипокази, тому самостійно назначати собі таку процедуру не рекомендую  d128

Тюбаж за допомогою лікарських рослин (жовчегінних)

Для процедури використовують по 1 упаковці сухих трав: безсмертник, подрібнений корінь кульбаби, полин, чистотіл, листя подорожника, перцева м’ята, подрібнені плоди шипшини. Також знадобляться кукурудзяні рильця, трава деревію, цикорій і рутка. Змішайте їх разом, засипте в суху скляну банку, щільно закрийте кришкою.

Як проводити тюбаж?

Насипте в термос 3 ст. л. суміші, залийте 0,5 л. окропу. Це доза на один день. Залиште настоюватися всю ніч, вранці процідіть, випийте 1 склянку теплого настою. Пити потрібно обов’язково натщесерце. Процедуру проводите  вранці.

Тюбаж за допомогою сорбіту

Ця процедура комфортна, досить ефективна і її легко можна зробити в домашніх умовах. Для цього, випийте ввечері 1 таблетку но-шпи і 1 аллохолу, це розкриє жовчний протоки. Вранці, натщесерце випийте 1-2 ст. л. сорбіту, розчинивши в 1 ст. кип’яченої води. Потім потрібно обов’язково лягти під ковдру, поклавши під правий бік теплу грілку. Полежати так потрібно 1-2 години. Після чого почнеться виділення жовчі.

Сорбіт можна замінити теплою мінеральною водою «Єсентуки» без газу.

Після процедури тюбажа  наступні кілька днів не їжте жирних, борошняних, смажених продуктів. Найкраще віддавати перевагу легкій їжі: овочевим салатам з рослинним маслом, кисломолочним продуктам. Якщо не можете обійтися без м’яса, можна їсти нежирне відварене куряче м’ясо.

Протипоказання до тюбажу

- застуда,
 - грип,
- інші інфекційні захворювання,
- період загострення хвороб,
- менструація,
- вагітність,
-годування груддю.

Процедура суворо протипоказана при наявності каменів у жовчному міхурі. Тюбаж робить їх рухливими. Камені кинуться назовні по жовчних протоках, що може привести до їх розриву. Наслідки цього можуть бути дуже важкими.

Вирішуючи питання, як зробити тюбаж, обов’язково слід врахувати всі протипоказання. Тому перед проведенням процедури обов’язково пройдіть медичне обстеження. Будьте здорові!
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Kerri

• Своя Мамка
  • Репутація: +75/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Сьогодні по каналу СТБ була передача про чистку печінки, виведення каміння, чищення від шлаків... Лікарі не радять чистити печінку олією та лимонним соком чи то коньяком, та їншого роду різні чистки, навіть клізма без призначення лікаря- не радиться! Це нічого не дасть доброго, тільки навпаки може зашкодити. Щоб печінка була здоровою, ніяка чистка не допоможе, дивно тут читати таку пораду від лікаря-педіатра! Треба вести здровий спосіб життя, не переїдати, не зловживати шкідливою, тяжкою, жирною їжею. А наші люди шукають швидкий, простий спосіб почиститися, щось випив і чистий став! А шлаки в організмі- це чистої води міф, шлаки існують тільки в горно-рудних шахтах.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Щоб печінка була здоровою, ніяка чистка не допоможе, дивно тут читати таку пораду від лікаря-педіатра!
Якщо ви не орієнтуєтесь у медичних термінах, то не пишіть таке. Тюбаж - це не чистка ні печінки, ні організму, а так зване "сліпе зондування" і проводять його тим людям у кого гіпотонічний жовчний міхур і застій жовчі (просто сприяє виділенню її). Його заміняє зондування (шляхом ковтання зонда), але така процедура  в даний час частіше використовується з діагностичною, а ніж з лікувальною метою.
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Kerri

• Своя Мамка
  • Репутація: +75/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Віра, Ви думали що я не побачу, що Ви редагували свій попередній пост, і видалили спосіб чищення печінки за допомогою коньяку та оливкової олії. А про Тюбаж я нічого не писала, тай цю процедуру може призначати гастроентеролог, но не радити педіатр.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
це я редагувала, щоб не виникало знов запитань (але це не чистка печінки!, такий метод також застосовується, власне як жовчегінний засіб)
Цитувати
тай цю процедуру може призначати гастроентеролог, но не радити педіатр.
я чітко написала, що її не можна проводити самому без призначення лікаря!

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +484/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Цитувати
Треба вести здровий спосіб життя, не переїдати, не зловживати шкідливою, тяжкою, жирною їжею. А наші люди шукають швидкий, простий спосіб почиститися, щось випив і чистий став! А шлаки в організмі- це чистої води міф
z4 z4 z4 z4 z4 z4 z4     Ага і ще роблять орошення кишечнику частенько.

Нащо заморочуватись. Рядом Трускавець, Моршин.... пару сотень і п"єте водичку "Нафтуся", "Марія", котрі і нирки почистять і стимулюють роботу жовчного.........

Лікувальні властивості мінеральної води «Марія»:
-знижує шлункову секрецію,
-стимулює моторну функцію кишечника,
-посилює жовчоутворення і жовчовиділення,
-знімає запальні і спазматичні явища шлунково-кишкового тракту,
-зменшує концентрацію холестерину в жовчі.

Лікувальні властивості мінеральної води «Нафтуся»:
-сприяє виведенню дрібних каменів і піску з нирок, жовчного міхура, сечо-і жовчовивідних шляхів,
-зменшує літогенність сечі і жовчі (усуває небезпеку каменеутворення),
-підвищує активність залоз внутрішньої секреції,
-покращує діяльність шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози,
-захищає і відновлює клітини печінки,
-виводить з організму радіонукліди, шлаки і недоокислені продукти обміну речовин,
має сечогінну, жовчогінну, спазмолітичну, знеболюючу дії,
-знімає запальні процеси в нирках, сечових шляхах, печінці, кишечнику,
-нормалізує обмін речовин, роботу шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози
-мінеральна вода Нафтуся підвищує імунітет, запобігає розвитку онкологічних захворювань.