Автор Тема: Тюбаж ("сліпе" зондування)... Хто пробував на собі?  (Прочитано 22862 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Цитувати
Нащо заморочуватись. Рядом Трускавець, Моршин.... пару сотень і п"єте водичку "Нафтуся", "Марія", котрі і нирки почистять і стимулюють роботу жовчного.........
воно то так, але пару разів на рік не поїдеш туди. А приймати постійно ліки теж не всі хочуть. А тюбаж гарно виводить жовч і стан суттєво покращується (ще раз пишу для людей, кому це потрібно). Власне тому і написала протипокази, щоб ніхто просто так не займався даною процедурою.
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +484/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Цитувати
(ще раз пишу для людей, кому це потрібно). Власне тому і написала протипокази, щоб ніхто просто так не займався даною процедурою.
Віра ви це виділіть червоним, бо моя співробітниця чиститься постійно. Без будь-яких консультацій у лікаря.
П"є всяку хрєнь і по 20 разів на унітаз бігає напротязі дня. Вичитує ті рецепти в інтернеті і зразу ж випробовує на собі.  
Основне, що вона здорова жінка і їй це зовсім не потрібно, але вже має пунктик на рахунок чистки.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Віра ви це виділіть червоним, бо моя співробітниця чиститься постійно. Без будь-яких консультацій у лікаря.
П"є всяку хрєнь і по 20 разів на унітаз бігає напротязі дня. Вичитує ті рецепти в інтернеті і зразу ж випробовує на собі. 
Основне, що вона здорова жінка і їй це зовсім не потрібно, але вже має пунктик на рахунок чистки.
Нажаль, є люди, які залежні від різних чисток, але цьому сприяють ЗМІ
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
мені призначали сліпе зондування, бо жовчний з перетинками і перетяжками, то мені допомагало і набагато краще себе почувала) зараз вже давно нічого не робила, бо то вагітна, то годую ;)
маю двох близьких знайомих вже старших лікарів, то вони постійно щось таке собі роблять
Цитувати
чищення печінки за допомогою коньяку та оливкової олії
просто я не дуже розпитувала і вникала :xmm

Offline Nightwish

• Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Євгенчик - 30.12.2011р.,Олеся -10.10.2014р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Сліпе зондування застовуеться при безкам 'яному холециститі і при дискінезіі жовного міхура по гіпотонічному типі..коли жовчний перерозтягнений і застійний..не можна при ерозивному гастриті та вирашці і при холелітіаші(жовчекам'яній хворобі).. Робити сліпе зондування потрібно тільки після необхідни обстежень за призначенням лікаря!!

Offline oksanozka

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катя 5 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
Я була в санаторії в Трускавці і нам назначались такі процедури з їхньою водою
Випивалось води наше серце а потім грілку приклада лось до печінки, пам'ятаю так тошнило що жах

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тімур
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
я недавно робила собі пару разів, боржомі з сорбітом і грілку. все ок. :bo я роблю вечором, правда перед цим вдень тільки кефір, а за години чотири нічого.

Offline Alenka-28

• Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
Хочу зауважити, що УЗД не бачить холестеринового каміння у жовчному. Собі чистила печінку і жовчний багато разів з олією і лимонним соком.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Віро, а чому годування грудьми є протипоказом до тюбажу??? А як же тоді собі допомогти, коли годуєш грудьми, адже ліки жовчогінні та трав`яні збори тимбільше приймати не можна (в мене ДЖВП по гіпотонічному типу і я часто робила цю процедуру, навіть годуючи грудьми)?
малось на увазі з використанням жовчегінних трав, а просто з грілкою і мінеральною водичкою можна.
П.С. Лежання на грілці у одному положенні може сприяти лактостазу, тому у перші місяці ГВ ризиковано.

Offline Любов К

• Жінка в сім'ї як перекладач, тому що вона розуміє п'яний бред і дитячий лепет
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
 :hi Я теж колись робила таке, і в дитинстві в лікарні так виводили мені лямблії. Пила стакан теплої мінеральної води нашої, закарпатської, але не грілку ставили, під правий бік, так на ній лежала. Коли робиться сліпе зондування потрібно дотримуватись дієти  d128 Зашкодити воно не може якщо немає протипоказань, а корисним може бути після свят особливо  d108
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Yulichka87

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
  • Мир создан, чтобы я в нем мурлыкала...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Дівчатка, тюбаж можна робити тільки після УЗД, бо якщо у жовчному є камінці, а зондуванням ви їх зрушите, то може бути велика біда...

Offline Світлана84

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володя
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
в мене свекруха проводить сліпі зондування  каже , що їй набагато краще після нього, немає такої важкості у правому підрбір'ї