Автор Тема: На які прививки ви давали згоду і від яких відмовились  (Прочитано 70040 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +226/-0
  • Тримаю на ручках свій скарб)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
ось найшла таку інформацію.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Женя, а на який день в дитинки вашої виникла жовтизна і коли пройшла? І якщо не секрет то які таблеточки ви давали? 
   Не хочу сказати нічого поганого про жодного лікаря, бо робота в нас просто каторжна, але не завжди той лікар який призначає уколи чи таблетки робить краще для дитини ніж той, що просто вичікує...
Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
Жовтяниця була до 1.5 місяця. все ж це надто довго, як для фізіологічної на скільки я знаю. в нас з синочком резусконфлікт, то по ходу на цьому фоні ми й мали таке щастя, а виникла десь на 2-й день.

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
    • Награды
А таблетки хепель, ми їх попили і пройшло. Це при тому, що лікарка одна розумна заглядала на малого і казала, ну жовтяниця може вплинути на мозок, я в жасі питаю, що робити, а та каже шо нічого, побачим може і не вплине.

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
А я роблю всі прививки. От сьогодні кололи КПК. Правда в роддомі гепатит не кололи, медцестра порадила не робити, а зробити краще в місяць. Так і зробили.

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
    • Награды
О я теж за те, щоб робити всі прививки, якщо нема протипоказів.

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
Женя це вам лікарка попалась добра d109 "подивимось може і не вплину"...В лікарні взагалі таке можна почути що іноді вуха скручуються в трубочку від почутого...
Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ІренаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
В питанні "робити - не робити" і "такі чи інші" мене найбільше засмучує позиція багатьох педіатрів. Замість того, щоб переконувати, аргументуючи, вони просто залякують.

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Метелик от-от і я про те ж.  Та надіюсь, що та жовтяниця не зашкодила синочку, але мене добиває, що лікарі якісь такі, ну навіть слів не підберу які... Як так може бути начхати, це ж дітки, малесенькі, беззахисні, невже не хочеться допомогти, я би всім діткам помогла, якби могла? Деколи люди гірші ніж звірі  :(

Offline ІренаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Я завжди, приймаючи те чи інше важливе рішення, зважую всі "за" і "проти". Хіба так важко прийняти позицію мами? Адже, матиме викцинація позитивний чи негативний ефект, завжди відповідальність лише на батьках.
В тому то вся суть, Zhychok. Надто часто людей розглядають як звичайну вибірку в статистичних обрахунках. Але ж кожна людина має право на інформацію, на безпечне життя, на допомогу...

Offline кася

• Своя Мамка
  • Репутація: +41/-0
    • Награды
Привіт. Моєму синочкові 2 роки і 6 місяців. У нас є БЦЖ, 2-ва гепатити(більше категорично робити не хочу, треба було зупинитись на першому, або взагалі відмовитись) і одне АКДП. Проблема в тому що у нього постійні алергії, причину яких визначити неможливо. Зараз вже в легшій формі.Влітку взагалі вже було все окей, з осінню певно почалось загострення. До двох років два рази ставили діагноз мікробна екзема. Коли прояви дематиту чи алергії зникають, тобто в період ремісії щеплення робити дозволяється. Але ж я не знаю причину хвороби і коли вона може знову загостритись. Поки я ще не готова до щеплень, поки не буду впевнена ,що це нам не зашкодить. Хто може з цим стикався. Порадьте що робити. В садочок хочеться.

Offline ІренаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
кася, та у вас, напевне, і не вимагатимуть для садочка прививки.

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Цитувати
Привіт. Моєму синочкові 2 роки і 6 місяців. У нас є БЦЖ, 2-ва гепатити(більше категорично робити не хочу, треба було зупинитись на першому, або взагалі відмовитись) і одне АКДП. Проблема в тому що у нього постійні алергії, причину яких визначити неможливо. Зараз вже в легшій формі.Влітку взагалі вже було все окей, з осінню певно почалось загострення

Кася, ну все точно як в нас, але в нас замість АКДС, є Кір,краснуха паротит.
Через діатези нічого не можу зробити,літом вже був спокій,даже ягоди вже їв червоні,але прививку немогли зробити, бо прививки не було, а тепер прививка появилася, але ми тепер невилазим з діатезу.Вже незнаю чим мацькати, до лікарів даже неходжу,вже ск.переходили,ще ніхто нічого розумного  і дієвого не сказав.

Але в садік ми ходим

Offline Марія

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анютка-13 років, Миколка-9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Дівчата, якщо є якісь прояви алергії, прививки краще поки відкласти, а то і взагалі не робити. А найкраще піднімати дитині імунітет як вчить Комаровський, і прививок не треба буде зовсім...це моя думка. Враховуючи якість вакцини, яку нам завозять, наслідки від вакцинування непередбачувані... Я ні в якому разі не є противником прививок, але хочеться якихось гарантій, а дати їх не може ніхто..

Offline ІренаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Та взагалі питання гарантій - ключове.   d130 Краще вже б ці вакцини були платними, але з гарантією.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Та взагалі питання гарантій - ключове.   d130 Краще вже б ці вакцини були платними, але з гарантією.
а я думаю, що навіть у такому випадку 100% гарантію ніхто б не дав. Це ж ліки, це не є склянка ромашкового чаю, що корисна всім. Імхо, чим потужніші ліки, чим від серйозніших хвороб вони лікують (чи захищають), тим серйозніші в них побічні ефекти. А якщо розглядати таку індивідуальну штуку як алергія - то, образно, і на таблетку від головного болю може бути реакція, що вже казати про таку складну штуку, як вакцина... А от хоча б знати, що вакцини спарвді тестуються, перевіряються, що вони робляться не тяп-ляп, як для України, а серйозно та з якісного матеріалу та на якісному обладнанні, що витримуються всі умови зберігання, що на здоров"ї дітей ніхто не спекулює - це було б супер. Звичайно,я  теж хочу бути певна, що моїй дитині ніщо не загрожує, але то надто складне питання.

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +226/-0
  • Тримаю на ручках свій скарб)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Я теж за платні прививки і з гарантією на 100 %. І за пробу на алергію перед прививкою. Тоді я б хоч не переживала за наслідки. Для кожної мами і тата - основне , щоб їх дитина була здорова, посміхалася і не хворіла.

Я дивилася прикольний серіал на тему дослідження   вірусів.

О сериале "РеГенезис"
Организация НорБак, созданная для исследования спорных вопросов биотехнологии. Ящик Пандоры открыт. Это современная золотая лихорадка, где миллиарды … будут сделаны и будут установлены сферы влияния. Вовлечены все: правительство, многонациональные фармацевтические компании, страны-изгои и террористы. О новых идеях нельзя умолчать — раз они уже вырвались на волю.
Начало XXI века принесло жителям Земли новые проблемы. В руках террористов с университетскими дипломами оказалось не только старое биологическое оружие ― возбудители чумы и сибирской язвы, но и новые, гораздо более опасные микроорганизмы. Вирусы гриппа начали мутировать с необыкновенной скоростью. Появились и совсем неизвестные ученым возбудители болезней. Человечеству стали грозить все более страшные эпидемии.

Чтобы бороться с новыми угрозами, в Канаде была создана передовая биотехнологическая лаборатория NorBAC, или Северо-Американская комиссия по биотехнологиям. Ее возглавляет известнейший ученый Дэвид Сандстрем (Питер Аутербридж). Опытные специалисты под его руководством помогают решать самые сложные проблемы с инфекциями по всей Северной Америке. Причем далеко не все расследования NorBAC связаны только с химией, биотехнологией и медициной. Ученым все чаще приходится отстаивать свою независимость от властей, делать сложный нравственный или политический выбор…

Почти каждый сезон этого необычного сериала заслуженно получал премию Gemini, которая вручается лучшим канадским передачам и телефильмам. И не случайно. Создатели «РеГенезиса» ушли от банальной полицейской драмы и переместили действие в принципиально иную плоскость ― в стерильные лаборатории, на экраны мониторов и под окуляр микроскопа. Крутых полицейских заменили люди в защитных очках и белых халатах, а проблемы отныне решаются не в открытой схватке, а в противостоянии умов и передовых технологий. Но все перечисленное ничуть не делает сериал менее интересным, чем традиционные детективные истории. «РеГенезис» умудряется одновременно держать зрителя в напряжении, расследуя самые запутанные дела, и в то же самое время интересно и доступно рассказывать о сложных проблемах современной науки. А среди них и смертельно опасные вирусы, и клонирование, и генно-модифицированные продукты, и вспышки коровьего бешенства, и СПИД, и лечение лейкемии, и даже черви-паразиты. Популярность сериала в Канаде и США оказалась так велика, что он привлек в университеты на факультеты биотехнологий множество студентов.