Автор Тема: Планування статі та багатоплідної вагітності  (Прочитано 74620 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Romanochko

• Свідома Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
а таблички на близнят, тройнят тоже є??? бо можна вскочити d103 d103 d103

Offline Кукуся

• Найщасливіша мамуся...
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Недовіряю я цим таблицям d105

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
У мене теж зійшлося все по табличках, але це я вже перевірила, коли була вагітна d101, бо стать дитини ми не планували - покладалися в цьому на Божу поміч ;).
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline chychyndra

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +539/-1
  • Русские не сдаются
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
У меня не совпало по первой табличке...А во второй я ничего не поняла d130

Самый страшный зверь - девушка, сидящая на диете, при месячных, бросающая курить.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Во второй таблице нужно сначала определить общую цифру по дате рождения мужчины и женщины, а потом находим эту цифру во второй части таблицы и смотрим по вертикали. Например цифра 6 - в феврале большая вероятность зачать мальчика, в апреле 50 на 50, а в августе большая вероятность, что будет девочка.

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline мамця

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Я. не вірю в табличку,вірю в Божий дарунок,кого Бог  вирішить нам подарувати, того й будемо  мати. d101

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
По першій у мене не зійшлося, по другій 50/50, але я теж в це не вірю. Мені всі пророкували хлопчика і тільки маленька племінниця якось сказала, що буде сестричка, а коли ми її запитали чому, то вона відповіла - ти ж хочеш дівчинку, от Боженька тобі її і допоможе народити! Так і сталося.

Offline midsummer

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
Після свого невдалого планування статі, я більше в таблички не вірю. Єдиний науково обґрунтований метод планування статі це по овуляції

Потрібно сказати, що деякі способи планування статі мають під собою науково обґрунтовані факти. Спосіб заснований на наявному розходженні меж Х – і Y-сперматозоїди. Х-хромосома істотно більше за розміром і «важчий» Y-хромосоми. Тому Х-сперматозоїди повільні, але ще витривалість та життєздатної власних найбільш спритний Y-побратимів. Запліднення яйцеклітини сперматозоїдів може бути лише опісля її виходу з яєчника, тобто опісля овуляції. Якщо статевий акт був за кілька днів до овуляції, то збільшується можливість народження дівчинки – швидше за все, в статевих шляхах пані залишилися лише довго живуть, витривалі Х-сперматозоїди, яким і дістанеться знатна місія запліднення. Якщо майбутнім батькам вдасться вгадати з днями овуляції, утримуючись від сексу більш тижня до цього дня, і статевий акт станеться в день овуляції, то зростає можливість зачаття хлопча: легкі і дуже рухливі Y-сперматозоїди першими досягнуть яйцеклітини, випередивши Х-сперматозоїди . Чергове з наукових роз’яснень цього способу полягає в зміні рН піхвового секрету в залежності від гормональних коливань протягом циклу: за 2-3 дні до овуляції середу в піхві найбільш кисла, що сприяє найбільш стрімкою смерті Y-сперматозоїдів. По-іншому кажучи, якщо статевий акт відбувається до овуляції, то сперматозоїди-«хлопчики» гинуть. Під час овуляції рН середовища трохи збільшується, що зберігає найбільш уразливі носії чоловічої хромосоми. Таким чином, щоб підвищити можливість зачаття хлопча, необхідно, щоб статевий акт припадав на день овуляції або сходу опісля неї. При найвищої статевої активності, нерідко, постійної статевого життя (статеві акти відбуваються раз на день або через день) частіше з’являються хлопчики (вище можливість запліднення стрімкими Y-сперматозоїди). При низькій статевої активності збільшується можливість народження дівчинки (Х-сперматозоїди «чекають» овуляції в статевих шляхах пані, тому що вони життєздатні до 4-5 діб опісля статевого акту). Спосіб ефективний у 80% випадків. Щоправда, його важко використовувати жінкам з нерегулярним циклом, при якому утруднене визначення закономірності і чіткого дня овуляції. Слід врахувати, що й у здорових дам з досить постійним менструального циклу дата овуляції може зміщатися. Практичні поради. Потрібно протягом декількох циклів визначати час овуляції або за графіком базальної температури .

Offline Cinderella

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
У мене також щось не співпадає, але хто-знає може на узи помиляються d104

Offline мамця

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
По овуляції я теж вірю, наука річ сильна. :)

Offline ксенька

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
А в мене коли я була вагітна по всіх табличках і УЗД в тому числі казали що буде дівчинка а яка ми дівчинка ми справжні МУЖЧИНИ d27 Так що вони придумані напевно для розваг d111

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
А в мене співпало по першій табличці. Правда я як ходила вагітна, ще її не бачила, чоловік роздруковану з роботи приніс вже після родів і ми почали всіх перевіряти знайомих. Були здивовані, у всіх співпало. Так що як будем другу планувати, попробуємо по цій таблиці, дуже хочу дівчинку... :)

Offline Cinderella

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Не знаю, але у моїх знайомих не співпало та і в мене також, але скоро побачим. ше чуть-чуть d102

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +120/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 12,09,2008 і Алісочка 27,05,2014
 Про ці таблички я знала ще під час вагітності, але вийшло повністю навпаки!   ДУУУУже хочу другу дівчинку!

Offline Irenka

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 3 года
В мене теж по табличці не співпало

Offline shammm13

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 6 років, Артур 10 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Тетянка
я теж планувала другу дівчинку, а вийшов хлопчик... а дівченку дуже-дуже хочу  d112

Offline midsummer

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
А у мене по  двох таблчках різні дані, по одній хлопчик, а по іншій дівчинка. А народився хлопчик, хоча планували дівчинку. d142