Автор Тема: Планування статі та багатоплідної вагітності  (Прочитано 72936 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
А у нас усе співпало. :) І з першою дитинкою, і з другою!  d41

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
Співпало по першійтабличці!!!!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ПОЗИТИВНА

• КОНСУЛЬТАНТ З РУКОДІЛЛЯ
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +196/-1
    • Мій ФотоСвіт
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна

Дізнатися якою буде дитина ще до її народження – цього хочуть багато батьків. Хтось мріє народити саме хлопчика або саме дівчинку, хтось марить про дитину-генія. Наука дає можливість планувати майбутню дитину, від статі до кольору волосся. Сьогодні дійсно можна багато що, та чи варто?   Формула статі   Існують десятки способів спланувати стать дитини. Одні, наприклад, вважають, що якщо зачати дитину в дощову погоду, народиться дівчинка, якщо в сонячну – хлопчик. Інші використовують народні методи – дотримуються спеціальної дієти або складають графік занять коханням. Японські вчені, висунули таку гіпотезу: сигарета, викурена в ніч любові, значно зменшує шанси зачати сина.   Є декілька методик планування статі. Спосіб перший – планування статі згідно теорії оновлення крові. За цією теорією кров в організмі чоловіка оновлюється кожні чотири роки, в організмі жінки – кожні три роки. Чия кров "молодша" на момент зачаття дитини – той і "визначатиме" стать дитини.   Розрахувати це можна по формулі. Наприклад, матері на момент зачаття 23 року. Ділимо на 3, підсумок – 7, 6. Якщо батьку 27 років, ділимий на 4 – виходить 6,75. У залишку – кількість років, які пройшли з моменту оновлення крові. Чим менший залишок, тим молодша кров. Якщо кров молодша у майбутньої матері, то буде дівчинка, якщо у батька – хлопчик.   Другий спосіб планування статі дитини – за китайським місячним календарем. В цьому випадку потрібно знати тільки місяць зачаття і вік матері.   Жоден з цих способів планування статі дитини не визнаний в медицині. Вчені вважають, що навіть якщо якийсь з них "подіяв", то це простий збіг. Адже варіантів всього два – хлопчик або дівчинка, тому вірогідність вгадати: 50 на 50.   Шанс для близнят   Є такі сім'ї, які мріють народити двійнят. Запланувати народження відразу декількох малюків – неможливо. Але є декілька умов, при яких шанси народити близнят збільшуються: • якщо жінка тільки що припинила приймати протизаплідні засоби • якщо жінка пройшла курс лікування від безпліддя • якщо жінка старша 35 років • якщо в роду у когось з подружжя вже народжувалися близнята   Ген геніальності   Не так давно американські учені заявили про сенсаційне відкриття - створений препарат для отримання вундеркіндів. У організмі людини є білок ЭН-АР-2-БЭ (NR2B), який відповідає за процеси запам'ятовування і навчання. Збільшення його вироблення приведе до розвитку неабияких розумових здібностей. Проте препарат дає серйозний побічний ефект – збільшує ризик інсульту і інших смертельно небезпечних захворювань.   Є більш простіший спосіб наперед запланувати здібності дитини. Існує версія, що здібності майбутньої дитини безпосередньо залежать від віку батька. Коли народився Конфуцій, його батьку було 70 років, а матері – 16.   З віком в організмі чоловіка відбуваються мутації. Чим старше батько, тим більше він накопичив мутацій в своїх генах і тим більше відхилень в народженій дитині. А геніальність - це відхилення із знаком плюс.   Звичайно, в мріях про геніальних нащадків, можна спеціально відкласти народження дитини на пізній вік, але це дуже небезпечно. Данські учені досліджували 70 тисяч подружніх пар з новонародженими дітьми. Виявилось, що у батьків 50-ти років і старше, в чотири рази частіше народжуються діти з хворобою Дауна і іншими генетичними відхиленнями.   Сьогодні жінки вважають за краще спочатку зробити кар'єру, а вже після 35-ти займатися дітьми. Кім Бесінджер стала мамою після сорока. Мадонна зважилася на перші пологи в 36, а в 41 подарувала дочці братика. Джулія Робертс народила двійнят в 37 років. Тетяна Догильова, Олена Свірідова, Лариса Гузєєва, Лоліта Мілявська дозріли для материнства, коли їм було далеко за 30.   Проте жінкам після 35-ти лікарі настійливо рекомендують пройти генетичне обстеження.   На думку вчених, неординарні розумові здібності на 80 % даються дитині від народження. І лише на 20 % залежать від виховання і самодисципліни. Можна скільки завгодно підраховувати в своєму роді розумних прадідусів і прабабусь, але запланувати вундеркінда все одно не вийде. Геніальність – це генетична рулетка. Природа завжди залишає останнє слово за собою.       

Offline midsummer

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
У мене чомусь не відкриваються таблики на першій сторінці. d104

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка Євочка
  • Ваше справжнє ім’я: Жанна
В мене по всім табличкам получається дівчинка  d41. Через 2 тижня побачим, чи співпало.

Offline polya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна.17.05.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Цитувати
планування статі згідно теорії оновлення крові.
Я вмію це вираховувати,але по-іншому,ніж написала Позитивна.Я це навчилась рахувати,будучи вагітною.В мене співпало.Так в мене вагітніла сусідка по цим підрахункам,хотіла дівчинку і народила.Мене цього навчила одна старша жіночка.Якщо хочеш Жанет,можу тобі порахувати,але в приват.

Offline Sunshine

• Своя Мамка
  • Репутація: +68/-0
  • "Laugh everyday, even if it is at yourself"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
А у мене по  двох таблчках різні дані, по одній хлопчик, а по іншій дівчинка.
От і в мене так. Тому в це не вірю.
Недавно вичитала інформацію про визначення статі по тесту, якщо показав вагітність до затримки - дівчинка, ні - хлопчик, бо в дівчинки вищий рівень гормону. От і перевірю чи збудеться.

Offline ПОЗИТИВНА

• КОНСУЛЬТАНТ З РУКОДІЛЛЯ
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +196/-1
    • Мій ФотоСвіт
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
polya о і я по тій теорії вирахувала дівчинку!!!!!!

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Танюш, порахуй, будь-ласочка! З мене шоколадка! ;)

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +120/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 12,09,2008 і Алісочка 27,05,2014
Жанет, а з якого боку почала дитинка копатися?
І якщо на пузику зявилася полоска то більше схиляється до якого боку до правого чи лівого?

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
про визначення статі по тесту, якщо показав вагітність до затримки - дівчинка, ні - хлопчик
Це неправда,бо в мене наприклад тест не показував,що я вагітна.А я була вже на 3 тижні,а затримка була 2 тижні.

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Мій тест показав 2 полоски ще до затримки, а народився Хлопчик!

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Людмілка, відчула дитинку перший раз біля пупка, а полосочка в мене чітко посередині. d104
То ж так мені стать не визначити. d112

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
 d104 d104 d104 Вмене також полоска стала хилитися,коли животик підріс d112

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Мені Таня порахувала по своїй методиці, і получилась дівчинка. В мене все вказує, що буде дівчинка, всі таблички, і початок вагітності (страшенний токсикоз, тяга до солодкого), то ж я в цьому вже не сумніваюсь, що буде мала. d41

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
Жанна, а сама як відчуваєш?

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
відчула дитинку перший раз біля пупка, а полосочка в мене чітко посередині.
В мене теж рухи біля пупка і полоска посередині.
Цитувати
страшенний токсикоз, тяга до солодкого
І в мене до 5 місяця страшенний токсикоз був,а от від запаху солодкого ужасно тошнило,тому до 5 місяця я солодке взагалі не їла(хоча я страшенна солодкоїжка).