Автор Тема: Догляд за недоношеними дітками  (Прочитано 15557 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ластівка

• Своя Мамка
  • Репутація: +76/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 Кукусі )))
  • Ваше справжнє ім’я: Влада
Re: Догляд за недоношеними дітками
« Reply #17 : 18 Жовтень 2010, 14:59:31 »
Цитувати
Неонатолог коли побачила, що я сама даю раду з двома, не заперечувала моїм благанням поїхати додому, а не на Коновальця в дитячу лікарню.
А я сама просилася пошвидше у відділ недоношених оскільки дитина мала повно ускладнень нервової системи і ваду серця,мене ж тримали в роддомі і хотіли виписувати аж на 10 -й день за станом мого здоров*я...а далі 1,5 місяця на Коновальця інтенсивної терапії, потім вдома...
В мене спочатку була страшна депресія і постійна думка:чому саме зі мною таке? Особливо як поступили в лікарню і на першому огляді лікар зі мною розмовляла в дуже різкому тоні і з претензіями, мовляв,на дитині можна ставити штамп "інвалід",а ви така-сяка як допустили до такого (ото алкоголічка,наркоманка і т.д.), що я після такого початку вечір ревіла в палаті, а далі довелось взяти себе в руки і "повправляти мізки" медперсоналу через вищестоячі інстанції і керівництво...
Дуже допоміг нам візит до Галі (вже писали про неї на форумі), вона зразу сказала, що ДЦП немає і щоб ми не переживали, що ушкодження зазнали ділянки мозку, що відповідають за рух, а не за розумову діяльність, тому буде тремор, порушена координація, але це лікується... Від операції на серце нас відмовилила, і ми просто спостерігались, як наслідок, дирочка заросла за 2 роки повністю самостійно...
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline juliАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +119/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечки школярочки, синочок бешкетник
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #18 : 18 Жовтень 2010, 16:51:12 »
Молодчина Влада, що так поступили! А  лікарів взагалі треба ще й вчити спілкуватися з пацієнтами окрім лікувальної справи. У нас прблем особливих не було, сказали тільки в місяць показатись невропатологу, а все решта повільніше, але з"являлось і в наших діток, тому підстав турбуватись не було. А вам багато коштувало здоров"я весь цей жах пережити!!! Тримайтесь!!!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Счастье это когда ты просыпаешься от того, что тебя дергают за волосы,кричат в ухо маааам, обнимают, ложась всем тепленьким тельцем на лицо,перекрывая кислород, а потом целуют много много много раз!!!

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
« Reply #19 : 18 Жовтень 2010, 18:14:16 »
 :( ох дівчата, я тут як начиталась-ви такі молодці...А лікарі всюди є і хороші і погані...Я вже он розповідала що в мене малий народився з піодермією і його теж забрали від мене на 3 дні в інкубатор...Я ще й порізана вся була, ні обезболюючих, ні чого....так дохла, але найважче було це те що я навіть не бачила свого Іллюшу-його навіть мені на живіт не поклали...показали  на секунду і  винесли...а мене ще зашивали на кріслі...Я знаю що це відчуття і коли думаєш-ну чого саме зі мною...чого....
А потім я зрозуміла що у мене ще нічого страшного, що бувають випадки апогірше і що потрібно брати себе в руки...Найважчим було те-що тут в Болгарії я одна....А якби була в Франківську, то і мама, і сестри ...і друзі....А так....так важко....в чужій країні навіть якщо чоловік дуже турботливий.... :(

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #20 : 04 Березень 2011, 13:24:23 »
Хочу поділитись і я своїми "пригодами".Майже всю вагітність я пролежала на збереженні.Було всяке.Дойшло до того,що,завідуюча сказала,що діти вже мертві і треба робити чистку,та УЗД дало надію-серцебиття є.Води відійшли на 30тиж.Кесарили.Діти-1,500 і1,750.Одна не дихає,друга не какає.Я-як в тумані,ридаю день і ніч і годую чужу дитину грудьми в своїй палаті а мої їдять через катетер в носику по 4 млл на одне годування.Медсестри і лікарі кажуть -якщо і виживуть то можуть бути з вадами-ДЦП,сліпота, глухота,а я хотіла любих, аби тільки живих.Потім перевели на Коновальця.Япобачила, що я там не одна така.1.5міс в лікарні.постійні капання,уколи.Потім операція на очки в Києві.Але ми все витримали,боБОГ нам дуже допоміг.І ще.Любіть своїх дітей різних-і чемних,і не дуже,і здорових і з проблемами,бо не дай БОГ комусь ховати СВОЮ ДИТИНУ!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline beauty

• Своя Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #21 : 04 Березень 2011, 15:56:25 »
В мене теж малий родився на 33 тижні, з вагою 1740 гр. і ростом 45 см. Сам не дихав, тому його інтубували. На Коновальця ми теж побували. Мало там позитивного :( Я свої враження про лікарню вже писала в темі про лікарні. Десь ми в лікарні пробули загалом 3 тижні. Слава Богу, тепер все нормально, правда, малий повністю сам почав ходити десь аж в рік і сім місяців, я йому масажі кожен день на ніжки робила. Кажуть деякі лікарі, що недоношеним дітям так багато призначають антибіотиків (всім однакових) не так через їхню недоношеність, як через те, щоб вони в тих кювезах не померли від лікарняної інфекції. Там ж усе йде по конвеєру, одних з кювеза забрали, інших на їх місце, може максимум прокварцують його. А, виявляється, кювез має не менше місяця після дитини проходити дезінфекцію. Але ж не в нашій країні таке щастя - в нас ітак тих кювезів катастрофічно не вистачає, а ті, що є, то гуманітарна допомога з інших країн, тобто ті, які там вже списали. Ну, може, є кілька нових.   
If one doesn"t have what one loves, one must love what one has!

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #22 : 04 Березень 2011, 17:41:13 »
Може в нашій лікарні кювези і не всі нові,та лікарі реально рятують життя наших діток.Знаю точно,що мої без лікарської допомоги не вижилиб.Нас лікувала завідуюча.Хоч і строга,але дуже відповідальна.І чисто-я маю з чим порівняти(наприклад відділ неонаталогії, де таракани як мурахи.) А уявіть,як знайти дитині вену,якщо ця ручка як ваш мізинець.Медсестри (за деяким винятком)-від БОГА.

Offline beauty

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #23 : 04 Березень 2011, 22:32:07 »
Цитувати
А уявіть,як знайти дитині вену,якщо ця ручка як ваш мізинець.
Тому, у відділення такого типу повинні брати професіоналів, а не вчорашніх студенток  :/  Коли я там лежала, то там була одна маніпуляційна сестра, яка дійсно добре колола у вену, всі решта називається "авось попаду" :/ То вам ще з лікаркою повезло, бо завідуюча дійсно хороший спеціаліст :). В нас була Олена, по-моєму, Михайлівна, то просто супер z4 А в моєї коліжанки по палаті Леся Іванівна, може, ви про неї чули, то це просто жах d128 Коли в неї коліжанка питалась, що з дитиною, то вона їй казала беріть медичну літературу, або інтернет і читайте (це приблизно, як би я своїм студентам дала англійську книжку (особливо, першокурсникам) і сказала - читайте самі і лиш від цього будете знати мову). Кричала на неї, словом, можна про неї книжку писати. Явно якась не врівноважена  d110 То моя коліжанка там пережила - сплакалась, схудала, від того і молоко пропало :(

Offline beauty

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #24 : 04 Березень 2011, 22:34:15 »
Але, основне, що всі ми живі-здорові звідти вибрались  :) і не дай Боже жодному через це все пройти і туди попасти.

Offline Cinderella

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #25 : 04 Березень 2011, 22:40:34 »
Цитувати
І чисто-я маю з чим порівняти(наприклад відділ неонаталогії, де таракани як мурахи.)
Как вспомню, так вздрогну :( :( :(Ніколи не могла подумати що такі палати ще існують d111 та я взагалі думала, що тараканів вже не буває, а комарі!!!... Але якщо чесно, то на це не дуже звертаєш увагу, коли хвора дитинка. Тепер дякую Богу,що ми здоровенькі, і молюсь,щоб ніколи більше туди не попали.

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 05 Березень 2011, 09:45:48 »
Іра,а коли народився ваш синочок? Моїм зараз 1рік і8міс.Може ми з вами і знайомі.Нас перевели в відділ десь в перших числах липня.А з очками не було проблем? ,бо ми Тоні робили в Києві операцію.Пішли мої зайчики в 1рік і2міс. Іриночка набагато більша і спокійніша.Ще до 4 місяців ми мали судоми .Кричали діти страшенно по 5годин ,аж мій тато,дорослий чоловік,плакав.А мама казала" Боже,хоч би котре не вмерло."Швидкі приїжджали чи не що ночі.Та що вони можуть? В них одна відповідь--животик.Я практично не спала.І що 2 години цідилася ,бо діти грудь не брали,а я хотіла,щоб вони їли грудне. А з двомо недоношеними справді дуууже важко.

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #27 : 05 Березень 2011, 12:12:58 »
Мала спитати вашої поради,та й не спитала.А ви своїм недоношеним діткам робили прививки? Це все ж таки особливі діти.Мої не мають жодних.Хочеться порадитись у справді фахівця,бо мене дуже лякає ,щоб не повернулись судоми.Тільки-тільки ми стали схожі на здорових і доношених.Тільки дуже плаксиві . d79 d79

Offline beauty

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #28 : 05 Березень 2011, 15:06:49 »
Цитувати
Іра,а коли народився ваш синочок? Моїм зараз 1рік і8міс.Може ми з вами і знайомі.Нас перевели в відділ десь в перших числах липня.А з очками не було проблем?
Мій народився 15 травня. Ми з вами не перетинались, бо нас десь 17 червня виписали. З очками в нас все, слава Богу, нормально :)
Цитувати
А ви своїм недоношеним діткам робили прививки?

Мій, поки-що, немає жодної, не знаю ,коли будемо робити. В нас періодами низький гемоглобін, зуби зараз постійно лізуть, від чого понижений імунітет, то з прививками ще чекаємо. Щось порадити дуже важко d104

Offline juliАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 05 Березень 2011, 16:27:50 »
Моїм 3.7 сокро, ми жодної прививки не маємо..........тут є окрема темка по прививках, досить багато написано. Ми зробили вибір не робити прививок, дітки здоровенькі, активні розумниці........

Счастье это когда ты просыпаешься от того, что тебя дергают за волосы,кричат в ухо маааам, обнимают, ложась всем тепленьким тельцем на лицо,перекрывая кислород, а потом целуют много много много раз!!!

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #30 : 05 Березень 2011, 22:31:22 »
juli ,а як з садочком?Проблем не було?Чи дітки домашні?Дуже рада,що з вашими малятами все гаразд.У нас ніби також все майже OK.

Offline juliАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #31 : 06 Березень 2011, 14:28:37 »
Дякую, Люда! І з вашими крихітками все буде добре, головне вірити і сильно-сильно їх любити, ніщо так не зцілює як ЛЮБОВ!!!!

З садочком на рахунок довідок нема проблем, а от на рахунок здоров"я то виникли, пішли ми в садочок в кінці травня минулого року, було нам 2.8, дуже тяжко привикали, стрес був страшенний, від мами відірвали. Походили 1.5 тижні захворіли, кашель, соплі......потім ще 2 тижні походили, і знов горло, соплі, кашель + почало обсипати, виявили аскариди, лікували ті аскариди, а потім їздили відпочивати в Шацьк, туди-сюди і знов попробували в садок у вересні, вже зовсім інакше все сприймали, без плачів, з радістю бігли, але 2 дні і температура, горло, 3тижні витрясала, потім знов 2дні і знов те саме, після третього разу я вже в садочок і не вела, от сидимо вдома і не знаю що робити, водити в садачок чи вдома залишатись......

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +908/-0
  • 0997014531
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
« Reply #32 : 06 Березень 2011, 20:49:49 »
Трохи не по темі, але я недавно дивилась цікаву передачу і там як раз говорили про садочки і те, що діти дуже хворіють.
І от вони говорили, що дітка привикли до дому до мами і попадають в садок, в незвичні для себе умови.Тому дітки починають хворіти і вертаються знов до мами в звичні для організму умови.
Ну я для себе зробила величезні висновки з цієї передачі!

Дійсно важко дитинці пояснити, що таке садок але треба підготувати, щоб не було такого великого стресу. Бо я як працювала колись в садочку то я таких істєрік d16 d16 d16 надивилась, що про садік навіть боюсь думати, але ж треба дитинку десь давати...

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline juliАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #33 : 07 Березень 2011, 01:37:26 »
В психологічному плані у нас тепер все ОК, моїм цікаво, хоча вихователька казала, що знають вони набагато більше як їх однолітки, у нас зі здоров"ям гірше, тим більше їх дві, зазвичай хворіє одна, через 3-5днів друга, а поки видужає та, що другою захворіла, то перша вже знов щось підхоплювала......ось в чому у нас проблема.......а стрес ми якось швидко побороли :)
Бажаю всім діткам легко звикати до садочка і не хворіти ;)