Автор Тема: Догляд за недоношеними дітками  (Прочитано 15270 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Re: Догляд за недоношеними дітками
« Reply #34 : 07 Березень 2011, 08:42:16 »
Моїм 1р.8міс.,але вони страшенні боягузи.Аби хтось прийшов до хати чужий, то плачуть,що не відірвеш від спідниці.Особливо одна боягузка ще та.Тай ще істерики у нас бувають чи не щодня.Вони люблять ,щоб мама тримала на руках,голубила.А я бюджетниця -в 3 р.конче на роботу,або звільняйся. Чи у всіх недоношених така нервова система зрушена,чи лиш мої такі нервові? d79 d79
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline juliАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +118/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечки школярочки, синочок бешкетник
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #35 : 07 Березень 2011, 11:08:20 »
Ні Люда, не тільки у тебе такі........мої до двох теж такі були, ми майже ніде о гостях не ходили, до нас теж рідко приходили, то діти як дикі були, а потім як підмінили, в два заговорили і такі комунікабельні стали, і зовсім безстрашні. На рахунок рук, то у нас було табу, бо я практично сама з ними була, я б нічого не могла зробити якби по руках носила... Твої може ще такі ручні, бо лікування тривале було, тоді завжди посилена увага до дитинки......

нічого, все минеться......важко зараз, але ще трошки і все буде лиш як страшний сон
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Счастье это когда ты просыпаешься от того, что тебя дергают за волосы,кричат в ухо маааам, обнимают, ложась всем тепленьким тельцем на лицо,перекрывая кислород, а потом целуют много много много раз!!!

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #36 : 30 Березень 2011, 12:38:35 »
Я також з ними цілий день сама,але у мене Тонічка така нервова,що мушу носити.От буде пити магне бе 6.Як потепліє- піду з ними до невролога .В мене таке враження,що плаче завжди. Але і ходить,і розуміє, по троху говорить. Вони в мене різні . :) :(

Offline ІРИНОНЬКА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +216/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 8 рочки і Юрчик 6 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #37 : 10 Квітень 2011, 23:32:55 »
І у мене родилась дитинка недоношена. Також пережили і реанімацію, і ВНД.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #38 : 11 Квітень 2011, 02:45:29 »
Боже-як згадаю,то аж страшно стає.Найбільші переживання-аби не померли.У мене в палаті в жінки дівчинка вмерла,а хлопчик (з двійні) декілька раз мав зупинки дихання.Я просила БОГА не здоров,я -життя для моїх донечок.На щастя ми то все пройшли щасливо.Та не усім так пощастило.Маленьке тільце в коробці-невимовне горе деяких мамів і татів.

Offline kaktus

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +66/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дівчатка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #39 : 13 Червень 2011, 21:21:36 »
я народила свою манюню на 35 тижні вагітності вагою 2490 і ростом 44 см. У мене було повне відшарування нормально розташованої плаценти і мене терміново кесарили. Зразу маленьку забрали в реанімацію і там вона пробула 3 дні,а потім дали її до мене. Тепер ми вдома,а я не знаю як правильно її доглядати і в мене виникає купа запитань.

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #40 : 13 Червень 2011, 21:46:24 »
Ви багато пережили... Добре, що все закінчилось добре.
Моїй сусідці по палаті також робили терміновий кесарський розтин на 34 тижні вагітності, правда потім вони ще довго лежали в дитячій лікарні на Коновальця, було багато проблем. Якщо Вас вже виписали, значить у Вас все добре. Знаю, що у таких діток проблема з теплообміном, тому їх треба тепліше вдягати. Дитинка моєї сусідки по палаті більш млява, більше спить. Їй прописали ліки, які збуджують нервову систему. Вони роблять масаж, зарядку.Зараз та ляля ще не зовсім досягла рівня розвитку, який відповідає її віку, але вже майже така сама.

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +907/-0
  • 0997014531
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
« Reply #41 : 13 Червень 2011, 21:52:22 »
kaktus ви дійсно багато пережили, але як вас так швидко виписали, то значить у вас все добре і за вас дуже рада!
Схожа темка була і я її об"єднала з вашою, можете перечитати, думаю знайдете необхідні поради і можливо мамочок які зможуть вам допомогти порадаю!
Ще раз вітаю з народженням! Ростіть здоровенькими!

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline kaktus

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #42 : 13 Червень 2011, 22:07:12 »
дійсно з теплообміном проблеми,бо як були у роддомі  спека була в 30 градусів,то вкривала лише рушничком і без шапочки,а прийшли додому погода різко змінилась і я її вже ковдрою вкриваю, а ручки і носик такі холоднючі були,що було аж страшно,а тепер ніби більш-менш нормально.

Offline Tayana

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +148/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Оля
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #43 : 13 Червень 2011, 22:09:10 »
Моя мама народила мого молодшого брата на 28 тижні вагітності 2300гр і 45см (як на свій гестаційний термін він був дуже великий :)). Пологи були дуже складними і тривали  172год, так було записано у виписці. Саме стільки часу пройшло від того часу як відійшли передні води до народження дитини. Хвала Богу малий був у сідничному передлежанні, тому голівонька його знаходилась у задніх водах. Розказувати можна ще багато чого, але перейду до теми. Після родів він був в "інкубаторі", потім їх перевели у відділ недоношених на Коновальця, там вони пробули десь до місяця. За цей час малий з'їдав за одне годування половину пеніцилінової баночки, а для того щоб протерти за вушками, мама користувалась пінцетом, тому що вони були схожі на папіросний папір. Короче був він дуже махенький. Коли їх виписали це вже була більш-менш нормальна дитина до якої вже не було страшно доторкнутись. В розвитку він звичайно відставав від своїх ровесників так в 5місяців він тільки почав тримати голівку, у 8-сидіти, у 1,4-пішов :) А ще був випадок, який я пам'ятаю дуже добре, у 3 місяці невропатолог з Тичини при обстеженні сказала, що він не буде ні сидіти, ні стояти і взагалі, похлопавши над дитиною в долоні, констатувала: "Він у вас глухий"  d110 Повбивала би таких горе-лікарів. Я не знаю, як це все мама пережила, але бачили би ви цього парубка зараз d9 високий блондин з голубими очима. Дуже зрібний хлопець, ходить на всі можливі олімпіади у своєму ліцеї... Тому такі дітки є дуже розумними, здібними, адже вони як ніхто знають ціну життя, томущо із самого народження боролись за нього...
Використай код CDJ936 і економ на Для того щоб побачити посилання: Register or Login] від 5$ до 10$

Offline nadja_fr

• Свідома Мамка
  • Репутація: +6/-0
  • Мій солоденький синочок)))
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярослав 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #44 : 13 Червень 2011, 22:24:36 »
Дуже співчуваю тим мамусям чия дитина була в реанімації після народження! Ми теж то пройшли, дуже важко, гарантії в лікарів не було, але я дуже сильно вірила і просила Бога щоб тільки був живий. 9 днів реанімації в роддомі, при чому був сильний кризис на 7 добу, ще місяць реабілітації в дит. лікарні. Дитину я тримала вперше на руках коли йому було десь 20 днів. Рідні підтримували як могли, молоко ледь вберегла бо годували його з шприца. Я кожен раз вмлівала коли бачила свою дитину, недай Боже нікому це все пережити. Велику силу має молитва, хрестили дитину прямо в реанімаціїї і це її врятувало. Для таких дітей дійсно потрібний особливий догляд, головне це масажі, грудне молоко і багато спілкування з дитиною, розвивати, співати, говорити в віршовій формі до дитини, і все буде добре. мій Славчик вже у 7 місяців говорив, зараз знає більше як потрібно на свій вік.

Offline juliАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +118/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечки школярочки, синочок бешкетник
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #45 : 14 Червень 2011, 00:26:51 »
Лєна, якщо малишка мерзне,то не бійся її запарити,теліше одягни і накривай,а згодом будеш бачити як вона себе буде поводити,вона покаже, коли буде не комфортно. Ми взагалі після реанімації тиждень грілисьна грілках і в синтепонових конввертах, це в серпні,коли жара стояла, а потім потихеньку звикли.
Ростіть здоровеньми!!!

Счастье это когда ты просыпаешься от того, что тебя дергают за волосы,кричат в ухо маааам, обнимают, ложась всем тепленьким тельцем на лицо,перекрывая кислород, а потом целуют много много много раз!!!

Offline kaktus

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #46 : 14 Червень 2011, 07:35:37 »
Та я так і роблю, але страшнувато,що так вкутана,а така холодна. Мені доводиться будити її, щоб покормити. Іноді бачу, що як підходить час до годування і вона спить,то плямкає ротиком. Вона практично не плаче, лиш пару разів сплакнула.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #47 : 14 Червень 2011, 08:26:29 »
Моя мала після реанімації так само мерзла, руки, ноги були льодяні, але потім адаптувалася і це пройшло. Лікар казав, що це всі дітки так проходять адаптацію, бо в реанімації їх гріють і там постійно однакова температура.

Offline kaktus

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #48 : 14 Червень 2011, 11:53:12 »
Мене ще хвилює таке питання чи варто пару разів вдень давати суміш? Так радила педіатр в роддомі, щоб маленька набирала краще вагу напротязі першого місяця життя. І ще одне питання годувати кожних 2 чи 3 години?

Offline ластівка

• Своя Мамка
  • Репутація: +76/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 Кукусі )))
  • Ваше справжнє ім’я: Влада
« Reply #49 : 14 Червень 2011, 12:00:51 »
Так, давайте суміш частіше, але невеликими дозами,щоб краще завоювалась. Нам ще приписували Тринітабол по 1 краплі 3р/день для стимуляції апетиту. А що дитинка млява,  то вона просто немає ще достатньо сил, щоб кричати - легені фактично не повністю розвинуті. Головне знайдіть хорошого невропатолога, щоб тримати на контролі розвиток  :)

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #50 : 14 Червень 2011, 12:10:39 »

У Вас не вистачає молока? Якщо починати давати суміш-це перший крок на шляху до штучного вигодовування. Якщо дитині не вистачає сил смоктати груди, то вже краще зцідити своє молоко і дати, причому краще зі шприца, ніж з пляшечки.
А годувати треба кожних дві години, так годує моя знайома, про яку я розказувала.