Автор Тема: Догляд за недоношеними дітками  (Прочитано 15811 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Re: Догляд за недоношеними дітками
« Reply #85 : 11 Липень 2011, 17:31:09 »
Бачиш, яка вона в тебе молодець! Не переживай, частіше до себе лялюсю пригортай і все в вас буде добре!

Offline ластівка

• Своя Мамка
  • Репутація: +76/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 Кукусі )))
  • Ваше справжнє ім’я: Влада
« Reply #86 : 11 Липень 2011, 23:49:15 »
Цитувати
А у мене була Марчук Леся Іванівна
І нас вона вела :)
Все намагалась мені якусь суміш продати, кожен раз іншу d27
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #87 : 12 Липень 2011, 09:04:25 »
І у нас була Стефанишин,дай їй Бог здоров,я.Професіонал,не взяточнтця,відповідальна ,строга.Якось чула,як вона псячила якогось лікаря по телефону ,він десь з району і не спішив привести недоношене малятко в лікарню у франківськ.Це було щось!!! Він там був зелений. d106 А жовті мої були досить довго.То ми лампою світилися і світилися у відділі.                                                                                     
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline beauty

• Своя Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #88 : 14 Липень 2011, 00:25:59 »
Цитувати
А у мене була Марчук Леся Іванівна
І як вона тобі? Бо вона вела дівчинку моєї коліжанки по палаті, то доводила останню до таких істерик d16 По-моєму, ця лікарка сама трохи не врівноважена. В мене була Олена Михайлівна, то дуже прікольна. Я якось недавно її зустріла на базарі, то вона мене згадала.
If one doesn"t have what one loves, one must love what one has!

Offline ластівка

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #89 : 15 Липень 2011, 19:35:26 »
Цитувати
По-моєму, ця лікарка сама трохи не врівноважена.
100% z4 Як ми поступили, то на огляді почала розказувати мені, що я чуть не наркоманка, пиячка і т.д.,а на дитину можна ставити штамп "інвалід" d110
В мене була страшна істерика, готова була йти до заввідділу і писати відмову від лікаря.
А коли до неї подзвонила гол.педіатр облвсті за мене, і інші знайомі лікарі прибігали то попустилась конкретно.

Offline ІРИНОНЬКА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +216/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 8 рочки і Юрчик 6 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #90 : 15 Липень 2011, 23:43:12 »
а для мене вона була класно, просто я її тактику вивчила лікування і розмовляла зі мною на рівних. (вона ще думала, що я медик лиш при виписці взнала, що ні) А так я ще до неї і зараз дзвоню та приїзджаю. Консультує обох моїх діток та мене. Мабуть ні одна з інших лікарок такого не робить d100

Offline ластівка

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #91 : 16 Липень 2011, 12:19:27 »
Цитувати
вона ще думала, що я медик лиш при виписці взнала, що ні
Так в історії хвороби відзначено місце роботи і посада ;)
Лікування у ВНД однотипне, навіть застосовуються ліки,в інструкції до яких не передбачено вткористання у такому ранньому віці. А уколи для запобігання ДЦП ми діставали аж у Києві, бо всім в палаті призначили,тільки забули попередити, що у Франківських аптеках їх немає d109

Offline ІРИНОНЬКА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +216/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 8 рочки і Юрчик 6 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #92 : 16 Липень 2011, 22:58:40 »
Цитувати
Так в історії хвороби відзначено місце роботи і посада
Так вона питалась чи я до вагітності працювала, я сказала, що переїхала і роботи ще не мала. Тому у історії нічого про роботу невказано

ластівка Я зараз стикнулась з такими лікарями, що мені зараз все одно чи вона лякає, чи ні. головне, що вона працює і з користю для мене.

Offline Muwka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +111/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мариночка
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #93 : 17 Липень 2011, 01:03:03 »
kaktus, як ваша дівчинка? моя теж недоношена - 33тиж., 1.600 кг. шапочку одягали лиш на вулицю, їли кожні 3 год. дуже добре, що сама може їсти цицю - то просто благодать! я майже 2 місяці через одне годування давала суміш, вроді би Нутрілон 1 Комфорт.то суміш для комфорту животика. а потім перейшла повністю на цицю аж до пів-року. від коліків давала Еспумізан щодня на ніч, інколи і вдень при потребі. ставила теплу пеленочку (гріти праскою, якщо трохи загаряча, то ставила на бодік, і ніколи на голе тіло), робила масаж круговими рухами за годинниковою стрілкою і масаж ніжками також кругами, але в різні боки (піджимаєте ніжки до животика і розводите. получається ніби коліка роблять кола). ще дуже допомагало коли клала малу голеньким животиком на свій голий живіт і гладала по спинці зверху вниз (від голови до попи).
хтось писав про тріметабол, то в нас від нього були жахливі зригування. мала їла, все зригувала, далі їла і знову зригувала... це мабуть для тих у кого з апетитом зовсім зле.
якщо будуть питання - пишіть, з задоволенням поділюсь досвідом, лиш би допомогло.
п.с.: зараз моя мала абсолютно нічим не відрізняється від ровесників! хай вам щастить!
Кому-то – любимая… Кому-то – дочь… Кому-то – мама… Кому-то – кума… кому-то – сестра… Кому-то – подруга… а кому-то – и поперек горла..!!! Горжусь своїй универсальностю!!!

Offline KRISKA 22

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: максимко, 4 місяці
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #94 : 20 Липень 2011, 01:44:05 »
Привіт! Я щойно зареєструвалася на цьому сайті, так як раніше про нього не знала,випадково зайшла і побачила що таких як я тут  нажаль багато :(
    22.03.2011 р. мене терміново взяли на операцію,так як рухи плода з кожною хвилиною ставали меншими.Операція тривала 40 хвилин,народився хлопчик на 34 т.в., з масою тіла - 1850 г.,зріст - 45 см.Дихав самостійно,але на всяк випадок поставили масочку з кисним (так як трішечки спостерігалася задишка).Годували спочатку через зонд 5-8-12-15-20-25 мл.,протягом 9 днів ,які ми були в ОПЦ в реанімації, потім нас перевели у ВНД на Коновальця де ми були ще 2 тижні,тут знову почали годувати меншими порціями, через зонд, говорити не втішні діагнози (ми спочатку були ще тут в реанімації 3 дні),не давали ніяких гарантій, як лікарі, так і медсестри кидали слова на вітер, від чого мами падали в депресії,що було і зі мною( доречі я також працюю старшою медсестрою у дитячому відділі, але у нас недоношених дітей не має,їх відразу транспортують у Франківськ , але і медсестри і санітарки не дозволяють собі ставити невтішні діагнози)Потім нас перевели у відділ на палату, і тут почалося ще по-іншому.Кожний день якийсь новий лікар,нові консультації і відповідно нові діагнози.Говорили що тут нам буде краще,але я випадково почула розмови матерів, які розмовляли на кухні, вони тут вже знаходилися по 2-3 місяці. що там твориться, то в мене така депресія почалася. що до сьогоднішнього дня в мене мандраж коли чую про ВНД.Коли виписували ми мали 2150 г., нас ще могли довго тримати, але я категорично настоювала,щоб виписали. тому більше сил не було слухати плач малого, який був повністю синий від уколів,мені здавалося що в мене "їде криша" :(Коли нам дали виписку, то там таких діагнозів було що в мене впали руки, тим більше що я всі майже знаю по практиці і бачила таких діток( кисти в голові, овальне вікно,водянка яєчок, проблеми з ЦНС,з нирками, з очками і т.д.), але опинившись вдома чоловік сховав всі виписки і сказав,що малий здоровий,але йому потрібна моя любов. тепло і догляд і все буде добре. Дякуючи перш за все Богу, і підтримці рідних ми поволі виходимо на норму. Нам в п'ятницю 4 місяці, вага приблизно 6500 г.. зріст 65 см.їмо що 2,5 години по 170-180 мл.,нічна перерва уже 10 днів 5-6 годин ( у лікарні була відтоді і раз і то в нас у Косові, кисти слава Богу зменшуються,А решту з часом стане на норму, так як інші проблеми є і у доношених дітей і вони рахуються фізіологічними :)Звичайно ми ще маленькі, щоб щось прогнозувати, але зараз одна надія на Бога що все буде добре, так як кожний лікар говорить по-різному, принаймі я практично щотижня консультуюсь  зі знайомими лікарями по-телефону чи їду сама в лікарнюзі,то ще однакових консультацій не чула!!!Так що мамочки ми повинні бути сильними і вірити в краще тоді все буде добре, хоча я тільки зараз поволі це починаю розуміти :(

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #95 : 20 Липень 2011, 02:53:11 »
KRISKA 22, а годується ляля грудими чи сумішами?

Offline Muwka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +111/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мариночка
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #96 : 20 Липень 2011, 08:02:23 »
 ВСЕ буде Ок!!!!!! :) :) :) :) ми були такі самі
Кому-то – любимая… Кому-то – дочь… Кому-то – мама… Кому-то – кума… кому-то – сестра… Кому-то – подруга… а кому-то – и поперек горла..!!! Горжусь своїй универсальностю!!!

Offline KRISKA 22

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #97 : 20 Липень 2011, 09:37:20 »
Місяць, який була в лікарні то зціджувала грудне молоко, але його з кожним разом ставало все менше і менше, мабуть через нерви і постійні плачі, а вдома почало різко пропадати, а малий ніяк не хотів брати груди...ось і прийшлося переходити на НАН - 1, на початку третього перейшли на "Малиш"( вівсяний) від нього нам найкраще...поки що, десь в жовтні плануємо перейти на коров'яче, якщо все буде добре!!!!

Offline kaktus

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +67/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дівчатка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #98 : 20 Липень 2011, 09:56:05 »
Kriska 22, тримайтеся, нехай вам Бог дасть сили і здоров'ячка вашій дитині. Моя мала виключно на ГВ, за місяць набрала 1 кг, жовтизна її зійшла, навіть стала більше плакати, вже затримує погляд на мені, пробує тримати голівку. Ось такі у нас досягнення за 1.5 місяці. Ще іноді у мене з'являється почуття провини зате що може мало побереглася під час вагітності(носила старшу на руках, бо було її шкода), говорила часто,що заважає живіт. Знаю,що треба налаштуватись на позитив,але іноді гризе мене це.

Offline KRISKA 22

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #99 : 20 Липень 2011, 10:41:38 »
 kaktus........на рахунок провини я вас прекрасно розумію, сама себе тоже звинувачую у всьому, але тепер нічого вже не змінеш...ми також інтенсивно набираємо вагу 1місяць - 600 гр., 2 м. - 1700, 3м.- 1200.  4м. - десь тоже 1200г.
з 2.5 місяців по-трошечки сторцувала,зараз вже тримаємо голівку,голосно сміємося з 3 міс., агукаємо,розмовляємо поки що на його мові)Ґ))реагує сміхом чи плачем на інших людей,грається з кольоровими калатушками і іграшками ярких кольорів, все ніби добре, але став дуже капризним, як приходить час істи, то так плаче, що аж заходиться,що мене трішечки лякає, лікар пояснював. що це все внаслідок недорозвиненої нервової системи, що тільки в здорових мамів, здорові діти....ось так мене порадувала вона!!! d104

Offline ластівка

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #100 : 20 Липень 2011, 13:02:33 »
KRISKA 22, а не хочете піти на прийом з малечею до Галі (див. в темці Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Після ВНД зразу відвезли нашу старшу дитину до неї - одні діагнози, що були у виписці підтвердила, інші - спростувала, головне порадила не робити операцію на серце і дійсно за 2 роки вада заросла сама поступово, хоча лікарі давали невтішні прогнози. І чітко сказала, що ДЦП немає і крововиливи не заділи ділянки головного мозку,
що відповідає за розумову діяльність! Це допомогло продовжити лікування у потрібному напрямку)

Offline juliАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +122/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечки школярочки, синочок бешкетник
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #101 : 20 Липень 2011, 14:22:55 »
Цитувати
прийшлося переходити на НАН - 1, на початку третього перейшли на "Малиш"( вівсяний) від нього нам найкраще...поки що, десь в жовтні плануємо перейти на коров'яче, якщо все буде добре!!!!

Христя, подумай добре на рахунок такого годування. Ми народились на 33му тижні, трошки було мого молочка, догодовувались сумішами, спочатку була Хумана, але апетит ріс, малявок двоє і нам стало накладно через день купляти пачку Хумани, перейшли на малиш, тільки в півтора року зважилась дати молоко, а тепер коли нам 4роки, виявилось, що у нас атопічний дерматит і причиною йому є харчування ще коли вони були маленькими. Коли лікарка одна узнала, що я давала Малиш, то чуть не побила мене, каже, що то соціальна суміш, а якщо ми хочем мати здорових дітей, то треба шукати суміші з імуноглобуліном..........до речі недавно брала виписку в лікарні, то там цікавий плакат був впро грудне вигодовування, так от остання фраза була щось типу "якщо у вас пропало молоко, біжіть в аптеку і купляйте найдорожчу суміш"..... мабуть доля правди в цьому є
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Счастье это когда ты просыпаешься от того, что тебя дергают за волосы,кричат в ухо маааам, обнимают, ложась всем тепленьким тельцем на лицо,перекрывая кислород, а потом целуют много много много раз!!!