Автор Тема: До якого віку ви користувалися візочком?  (Прочитано 2631 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline MacMurphyАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія

До якого віку ви возили діток своїх у візочку?

Нам 2,10, в садок і на ринок ми досі їздимо у візочку. Ніколи не замислювалася чи нормально це, але...

Якось спало на думку, що в нашу групу ніхто не возить дітей у візочку. Якось почала комплексувати вже  :xmm

Та й деякі люди на вулиці почали говорити, ніби жартома: "Ой, така доросла а у візочку", або "То вже ніжками пора".

Мені піти на ринок з малою і волочити сумку і малу, то легше взяти візочок. Без візочка в садок добиралися б годину, як мінімум.

Розумію що він нам мені потрібен виключно для мого комфорту.

Offline Bile Sonce

• Щаслива тричi:-)
  • Своя Мамка
  • Репутація: +130/-0
  • До мене тільки на ''ти''
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія 21.12.08, Віталій 26.11.10, Вікторія 25.09.14,Олексій 10.07.17
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
Re: До якого віку ви користувалися візочком?
« Reply #1 : 06 Серпень 2014, 11:15:47 »
Я би не заморочувалась цим питанням. Якщо вам так зручно - будь-ласка. Ви ж не завжди у візочку. Мені , наприклад,  зі старшою малою легше було ножками ходити. Вона десь з 1,4 пішкі ,тому що я була вагітна , і піднімати візок по сходах було важко. З малим у візку їздили до 2-х років. Я б возила його й довше ,тому що дійсно з продуктами легше було у візку (ніж двоє дітей за руки+пакунки), але він категорично відмовився сідати у візочок ,тому поважали його вибір. Знайома в мене майже до 4-х років возила малу на далекі дистанції. Не звертайте увагу на інших , робіть , як вам добре.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Сон Я

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
  • [URL=http://lines.lvivport.com/children2/][IMG]htt
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Соня
« Reply #2 : 06 Серпень 2014, 11:18:51 »
Я старшого возила в візочку до 1,6 р, і донечку там само. моїм діткам краще було ніжками ходити, і не хотіли в візочку сидіти d79 ( хотя я би їх ще повозила d100)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #3 : 06 Серпень 2014, 11:22:55 »
включно до червня майже щодня в садок возила. Чоловік носив на плечах його зранку, то малий зі мною зранку просто відмовлявся йти пішки. До садка нам трохи далеко ходити, тож прийшлося брати візок.

когда чувствуешь одиночество, лучше побыть одному, потому что нет ничего хуже, чем чувствовать одиночество рядом с другими людьми, особенно близкими

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #4 : 06 Серпень 2014, 11:29:13 »
У мене Олег категорично відмовився від візка десь біля 1,9, оскільки то була каторга він в один бік-візок в другий, я відмовилась від нього, але по факту, ще до цієї весни включно ми час від часу, коли мені треба було швиденько кудись добратись користувались велосипедом, що до садка, то у нас реально з цілої групи, де мій Олег один з найстарших був, то возити тільки одну дівчинку, d104 у них був старенький-чисто символічний візок, то вони його під дашком просто на вулиці лишали
Цитувати
включно до червня майже щодня в садок возила. Чоловік носив на плечах його зранку, то малий зі мною зранку просто відмовлявся йти пішки. До садка нам трохи далеко ходити, тож прийшлося брати візок.
У нас теж така штука, ящо з чоловіком, то зразу на плечі проситься, а зі мною зараз може все місто обійти, ніяких проблем, але то вже  за літо він так окріп

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +469/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #5 : 06 Серпень 2014, 11:31:11 »
Я возила свого синочка до 4-х рочків і пару місяців. Він в нас дрібненький хлопчик. Також перехожі дивились на мене та дивувались, але нам байдуже було. По-перше, йдучи на базар, то таки виручало, ніж тягнути за собою торби і дитину за руку, по-друге, я могла спокійно порозмовляти зі знайомими, котрих зустрічала поки доходили до місця призначення, а не одним оком слідкувати, куди понесеться мій шустрик.
Їхали в Трускавець, коли сину було 3,3 рочки, то візок з собою брали. Гуляли цілими днями (горбиста місцевість), то він казав, що хоче перепочити і ниряв у візок. Дитині комфортно і мамі спокійно.

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #6 : 06 Серпень 2014, 14:14:29 »
пересали користуватись візком у 2роки, мала не хотіла сидіти, а як сідала то товклась так, що  вилітала з нього "на ходу" d27 а зараз вона б уже з задоволенням їздила у візочку d27 але  я уже не позволяю  d128 d100 по-перше, знаю що вона може ногами пів міста перетоптати, а по-друге, вона в мене висока і от через такі "Ой, така доросла а у візочку" ляпи  деяких тьоть я б теж почала комлексувати  d100

Offline melodika

• Своя Мамка
  • Репутація: +156/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана Володимир
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #7 : 06 Серпень 2014, 14:46:29 »
ми користувались візочком десь до 2-2,6 років. але у мене трошки інша ситуація- ми живем за містом і за продуктами я все рівно їду на машині, біля хати гуляли пішком, якщо треба було десь трохи дальше від хати прогулятися то брали велосипед. візок у мене був як черговий варіант коли треба було з донечкою побігати по місту, то я його кидала його в багажнік і в місті витягувала щоб було швидше. а моя сусідка, яка не має машини, малого в садочок 2 роки возила на візочку( до 4,5 років) і ніхто її не засуджував бо реально дитині до садка далеко було іти, а ще і вернутися потім треба. тому я би сказала, що в цій справі все індивідуально, роби як тобі з дитиною краще і не звертай ні на кого уваги

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #8 : 08 Серпень 2014, 19:41:53 »
Сьогодні ми вперше пішли в садочок пішки. Ну і результат, великий відрізок дороги мала була на руках, бо бачте стомилася  d143

Таки буду брати візок, бо тягати стільки кіло щастя не можу  d27

Offline Nina2013

• Своя Мамка
  • Репутація: +130/-0
  • В мене вже є щастячко!!! Родіть і собі!!! :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ніна
« Reply #9 : 08 Серпень 2014, 20:45:35 »
Солідарна абсолютно, що в деяких випадках візок незамінний!!! :bo Я на базар без візка в житті не поїду d142 А так, прогулялася до ринку, скупилася, що аж візок здається от-от розвалиться d27, і потихенько знову прогулялася назад  d102  Правда моя доня вимагає постійної зупинки в Парку воїнів інтернаціоналістів, там на майданчику на пів години зависаємо,щоб вона свою енегрію виплеснула d38
А так всюди гуляємо ніжками, бо не люблю тягатися по сходах з візком! ;)
Цитувати
великий відрізок дороги мала була на руках
І результат - мала незадоволена, мама стомлена, і напено ще й спина почала боліти(бо в мене це було б 100% d100).. Хай собі говорять хто,що хоче d141 Якщо слухати кожного такого "доброжелателя", то й ворогів не треба d111

Offline *Аля*

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +415/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Неля
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #10 : 08 Серпень 2014, 20:47:34 »
Моя доня їздила у візку до півтора рочки. :)

Offline Irynia

• Свідома Мамка
  • Репутація: +72/-0
  • Моя сім'я - це моя сила і моя слабкість.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка і синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #11 : 08 Серпень 2014, 23:26:24 »
Моя їздила до 2р.,потім візок відвезли у село і там залишили,то Танюшка вже й не просила його, так як на очі він їй не потрапляв.А вирішила залишити візок тому що,коли гуляли,то візка їй не потрібно було,не хотіла їхати,вискакувала,просилася на руки,то бувало дуже часто,коли я тягнула візок і свою донечку на руках  mish Потім вирішила,що краще вже когось одного тягнути  d27,але тепер (2.10р.) тільки ножками ;),правда якщо кудись йдемо то по 20раз зупиняємося,на одну качелю,на іншу і т.п.

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +120/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 12,09,2008 і Алісочка 27,05,2014
« Reply #12 : 08 Серпень 2014, 23:41:46 »
Я старшого возила десь до 2,6.  Мені теж так було легше, малий дуже шустрий, постійно тікав від мене,  за руку ходити не хотів, забрати з дитячого майданчика було просто нереально, а так посадив у візок і плач-не-плач а якось добираєшся додому  d140 d140  думаю возила б і далі, але візок почав "здавати".  В садок тоді їздили пижиком, бо жили в іншому районі міста,  а на вихідних гуляли на великі відстані тільки з чоловіком для підстраховки якщо змучиться малий  d30 

Offline Тетяна.

• Активна Мамка
  • Репутація: +53/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка, 10.01.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #13 : 08 Серпень 2014, 23:45:46 »
Ми катались у візьку до 1,5 потім не хотіла, купили велосипед - до 2,5 катались, але я більше сумку з продуктами в ньому возила, а мала ішла поряд, а після того як в липні ціле озеро навколо обійшли і ще й у парку погуляли і вона ні разу(!!!!) в нього не сіла (хоч я пропонувала і не раз, сама так втомилась що вже б і сама в нього сідала) то ми тепер ходимо пішки і на дальні дистанції.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #14 : 09 Серпень 2014, 12:57:56 »
Сьогодні я взяла візочок на прогулянку, ну щоб не тягати її на собі у випадку як втомиться. І що ви думаєте? - Не втомилася  d27

Ех, краще про всяк випадок буду брати візок, бо на руках не можу тягати її  d102

Offline Мaro4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #15 : 20 Серпень 2014, 11:13:56 »
Старший і зараз, у свої 4 роки, не відмовився б їздити в візочку z5  Він їздив до 2,5  років. Потім народився молодший братик і довелося  поступатися місцем йому. Дуже неохоче віддав той візок і ще місяці з 2-3 возила його разом з меншим в візку. Він на самому крайчику сидів. А потім молодший підріс і почав копатись у спину. З тих пір або на ровері їде (в 3 роки навчився їздити на двохколісному),або на самокаті, або пішки

Молодшому 1,5 роки - ще їздимо, але часто він всю дорогу іде пішки, а я або старший син веземо візок поруч

Offline ЛьоліK

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #16 : 06 Вересень 2014, 09:05:25 »
Ми їздли в візочку до 1.9 місяців потім нехотіла сідати в візок і ми пересіли в велосипед з ручкою