Автор Тема: До якого віку ви користувалися візочком?  (Прочитано 2345 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline MacMurphyАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія

До якого віку ви возили діток своїх у візочку?

Нам 2,10, в садок і на ринок ми досі їздимо у візочку. Ніколи не замислювалася чи нормально це, але...

Якось спало на думку, що в нашу групу ніхто не возить дітей у візочку. Якось почала комплексувати вже  :xmm

Та й деякі люди на вулиці почали говорити, ніби жартома: "Ой, така доросла а у візочку", або "То вже ніжками пора".

Мені піти на ринок з малою і волочити сумку і малу, то легше взяти візочок. Без візочка в садок добиралися б годину, як мінімум.

Розумію що він нам мені потрібен виключно для мого комфорту.

Offline Bile Sonce

• Щаслива тричi:-)
  • Своя Мамка
  • Репутація: +125/-0
  • До мене тільки на ''ти''
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія 21.12.08, Віталій 26.11.10, Вікторія 25.09.14
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
Re: До якого віку ви користувалися візочком?
« Reply #1 : 06 Серпень 2014, 11:15:47 »
Я би не заморочувалась цим питанням. Якщо вам так зручно - будь-ласка. Ви ж не завжди у візочку. Мені , наприклад,  зі старшою малою легше було ножками ходити. Вона десь з 1,4 пішкі ,тому що я була вагітна , і піднімати візок по сходах було важко. З малим у візку їздили до 2-х років. Я б возила його й довше ,тому що дійсно з продуктами легше було у візку (ніж двоє дітей за руки+пакунки), але він категорично відмовився сідати у візочок ,тому поважали його вибір. Знайома в мене майже до 4-х років возила малу на далекі дистанції. Не звертайте увагу на інших , робіть , як вам добре.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Сон Я

• Активна Мамка
  • Репутація: +28/-0
  • [URL=http://lines.lvivport.com/children2/][IMG]htt
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Соня
« Reply #2 : 06 Серпень 2014, 11:18:51 »
Я старшого возила в візочку до 1,6 р, і донечку там само. моїм діткам краще було ніжками ходити, і не хотіли в візочку сидіти d79 ( хотя я би їх ще повозила d100)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Online Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +562/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #3 : 06 Серпень 2014, 11:22:55 »
включно до червня майже щодня в садок возила. Чоловік носив на плечах його зранку, то малий зі мною зранку просто відмовлявся йти пішки. До садка нам трохи далеко ходити, тож прийшлося брати візок.
[/url]
;) залишки після спДля того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #4 : 06 Серпень 2014, 11:29:13 »
У мене Олег категорично відмовився від візка десь біля 1,9, оскільки то була каторга він в один бік-візок в другий, я відмовилась від нього, але по факту, ще до цієї весни включно ми час від часу, коли мені треба було швиденько кудись добратись користувались велосипедом, що до садка, то у нас реально з цілої групи, де мій Олег один з найстарших був, то возити тільки одну дівчинку, d104 у них був старенький-чисто символічний візок, то вони його під дашком просто на вулиці лишали
Цитувати
включно до червня майже щодня в садок возила. Чоловік носив на плечах його зранку, то малий зі мною зранку просто відмовлявся йти пішки. До садка нам трохи далеко ходити, тож прийшлося брати візок.
У нас теж така штука, ящо з чоловіком, то зразу на плечі проситься, а зі мною зараз може все місто обійти, ніяких проблем, але то вже  за літо він так окріп

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +461/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #5 : 06 Серпень 2014, 11:31:11 »
Я возила свого синочка до 4-х рочків і пару місяців. Він в нас дрібненький хлопчик. Також перехожі дивились на мене та дивувались, але нам байдуже було. По-перше, йдучи на базар, то таки виручало, ніж тягнути за собою торби і дитину за руку, по-друге, я могла спокійно порозмовляти зі знайомими, котрих зустрічала поки доходили до місця призначення, а не одним оком слідкувати, куди понесеться мій шустрик.
Їхали в Трускавець, коли сину було 3,3 рочки, то візок з собою брали. Гуляли цілими днями (горбиста місцевість), то він казав, що хоче перепочити і ниряв у візок. Дитині комфортно і мамі спокійно.

Online Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #6 : 06 Серпень 2014, 14:14:29 »
пересали користуватись візком у 2роки, мала не хотіла сидіти, а як сідала то товклась так, що  вилітала з нього "на ходу" d27 а зараз вона б уже з задоволенням їздила у візочку d27 але  я уже не позволяю  d128 d100 по-перше, знаю що вона може ногами пів міста перетоптати, а по-друге, вона в мене висока і от через такі "Ой, така доросла а у візочку" ляпи  деяких тьоть я б теж почала комлексувати  d100

Offline melodika

• Своя Мамка
  • Репутація: +156/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана Володимир
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #7 : 06 Серпень 2014, 14:46:29 »
ми користувались візочком десь до 2-2,6 років. але у мене трошки інша ситуація- ми живем за містом і за продуктами я все рівно їду на машині, біля хати гуляли пішком, якщо треба було десь трохи дальше від хати прогулятися то брали велосипед. візок у мене був як черговий варіант коли треба було з донечкою побігати по місту, то я його кидала його в багажнік і в місті витягувала щоб було швидше. а моя сусідка, яка не має машини, малого в садочок 2 роки возила на візочку( до 4,5 років) і ніхто її не засуджував бо реально дитині до садка далеко було іти, а ще і вернутися потім треба. тому я би сказала, що в цій справі все індивідуально, роби як тобі з дитиною краще і не звертай ні на кого уваги

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #8 : 08 Серпень 2014, 19:41:53 »
Сьогодні ми вперше пішли в садочок пішки. Ну і результат, великий відрізок дороги мала була на руках, бо бачте стомилася  d143

Таки буду брати візок, бо тягати стільки кіло щастя не можу  d27

Offline Nina2013

• Своя Мамка
  • Репутація: +124/-0
  • В мене вже є щастячко!!! Родіть і собі!!! :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ніна
« Reply #9 : 08 Серпень 2014, 20:45:35 »
Солідарна абсолютно, що в деяких випадках візок незамінний!!! :bo Я на базар без візка в житті не поїду d142 А так, прогулялася до ринку, скупилася, що аж візок здається от-от розвалиться d27, і потихенько знову прогулялася назад  d102  Правда моя доня вимагає постійної зупинки в Парку воїнів інтернаціоналістів, там на майданчику на пів години зависаємо,щоб вона свою енегрію виплеснула d38
А так всюди гуляємо ніжками, бо не люблю тягатися по сходах з візком! ;)
Цитувати
великий відрізок дороги мала була на руках
І результат - мала незадоволена, мама стомлена, і напено ще й спина почала боліти(бо в мене це було б 100% d100).. Хай собі говорять хто,що хоче d141 Якщо слухати кожного такого "доброжелателя", то й ворогів не треба d111

Offline *Аля*

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +415/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Неля
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #10 : 08 Серпень 2014, 20:47:34 »
Моя доня їздила у візку до півтора рочки. :)

Offline Irynia

• Свідома Мамка
  • Репутація: +72/-0
  • Моя сім'я - це моя сила і моя слабкість.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка і синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #11 : 08 Серпень 2014, 23:26:24 »
Моя їздила до 2р.,потім візок відвезли у село і там залишили,то Танюшка вже й не просила його, так як на очі він їй не потрапляв.А вирішила залишити візок тому що,коли гуляли,то візка їй не потрібно було,не хотіла їхати,вискакувала,просилася на руки,то бувало дуже часто,коли я тягнула візок і свою донечку на руках  mish Потім вирішила,що краще вже когось одного тягнути  d27,але тепер (2.10р.) тільки ножками ;),правда якщо кудись йдемо то по 20раз зупиняємося,на одну качелю,на іншу і т.п.

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +120/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 12,09,2008 і Алісочка 27,05,2014
« Reply #12 : 08 Серпень 2014, 23:41:46 »
Я старшого возила десь до 2,6.  Мені теж так було легше, малий дуже шустрий, постійно тікав від мене,  за руку ходити не хотів, забрати з дитячого майданчика було просто нереально, а так посадив у візок і плач-не-плач а якось добираєшся додому  d140 d140  думаю возила б і далі, але візок почав "здавати".  В садок тоді їздили пижиком, бо жили в іншому районі міста,  а на вихідних гуляли на великі відстані тільки з чоловіком для підстраховки якщо змучиться малий  d30 

Offline Тетяна.

• Активна Мамка
  • Репутація: +53/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка, 10.01.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #13 : 08 Серпень 2014, 23:45:46 »
Ми катались у візьку до 1,5 потім не хотіла, купили велосипед - до 2,5 катались, але я більше сумку з продуктами в ньому возила, а мала ішла поряд, а після того як в липні ціле озеро навколо обійшли і ще й у парку погуляли і вона ні разу(!!!!) в нього не сіла (хоч я пропонувала і не раз, сама так втомилась що вже б і сама в нього сідала) то ми тепер ходимо пішки і на дальні дистанції.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #14 : 09 Серпень 2014, 12:57:56 »
Сьогодні я взяла візочок на прогулянку, ну щоб не тягати її на собі у випадку як втомиться. І що ви думаєте? - Не втомилася  d27

Ех, краще про всяк випадок буду брати візок, бо на руках не можу тягати її  d102

Offline Мaro4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #15 : 20 Серпень 2014, 11:13:56 »
Старший і зараз, у свої 4 роки, не відмовився б їздити в візочку z5  Він їздив до 2,5  років. Потім народився молодший братик і довелося  поступатися місцем йому. Дуже неохоче віддав той візок і ще місяці з 2-3 возила його разом з меншим в візку. Він на самому крайчику сидів. А потім молодший підріс і почав копатись у спину. З тих пір або на ровері їде (в 3 роки навчився їздити на двохколісному),або на самокаті, або пішки

Молодшому 1,5 роки - ще їздимо, але часто він всю дорогу іде пішки, а я або старший син веземо візок поруч

Offline ЛьоліK

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #16 : 06 Вересень 2014, 09:05:25 »
Ми їздли в візочку до 1.9 місяців потім нехотіла сідати в візок і ми пересіли в велосипед з ручкою