Автор Тема: Швидко жирніє волосся  (Прочитано 76100 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Re: Швидко жирніє волосся
« Reply #119 : 16 Січень 2013, 22:46:05 »
і де ти то чуда купляла?

Offline Syanka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #120 : 20 Січень 2013, 14:46:23 »
Спробувала маску з рожевої глини (така була вдома) + жовток. Мої побоювання щодо змивання глини дійсно були марні) вимилось волосся дуже добре і легко. Помила легенько потім ще шампунем. Не користувалась потім ні бальзамом, ні засобами для укладки. Волосся вийшло пряме рівне і прилизане, не пухнастилось. Але гарний колір, бдійсно шкіра ніби підсушилась) За 1 раз про ефект говорити важко)

Offline Olka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +458/-2
  • Щастя у ваших руках, не опускайте їх!;))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #121 : 20 Січень 2013, 19:21:12 »
В мене є чорна глина!
Як думаєте, можна її взяти для маски?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Syanka

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #122 : 20 Січень 2013, 19:41:07 »
Не знаю) Дівчата пишуть, що мабуть, будь-яку можна. На упаковці до моєї рожевої було купу варіантів використання: для обличчя, для волосся, для ванни і всього тіла. Так що дійсно передбачене використання  для волосся  z1

Offline Еля18

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка 2 роки і 2 місяці
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #123 : 14 Лютий 2013, 00:43:31 »
доброго вечора.скажіть будь=ласка де робили біохімію?Дякую.

Offline бабочка

• Активна Мамка
  • Репутація: +26/-0
  • Життя є квіткою, для якої кохання є медом. (Вікто
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 3 роки
« Reply #124 : 19 Лютий 2013, 10:56:25 »
в мене також жерн!э волосся,нав!ть дуже.смалець хоч на сковородку  :( я уже купу всього перепробувала,! з ютюбу рецепти,! шампун! в!д дитячого до самого найдорожчого,! сама робила шампунь,! от поки зима мариную уже п!шов 3-й м!сяць ,стараюсь мити 1-раз в тиждень але 5-ть дн!в хожу з таким жирним що !нод! здаэться, що м!й чолов!к скоро втратить витримку d108 бо уже на Новий Р!к подарив повну iзраiльську серiю,вiдвалив купу грошей а в результатi ще й перхоть  d107Коротче кажучи результат цих мук - моэволосся день не жирнiэ якщо помити зранку i наступний день до вечора бiльш- менш  d111.Я вир!шила що всежтаки проблема в гормональному,тому буду !ти до ендокринолога!!!Д!вчатка я думаю що самим купляти Д!ане не варто,так як вони гормональн! ! я колись !!х пила,хочу сказати що я не схильна до повноти але п!д час прийому мене на мучне просто перло добре що п!сля зак!нчення л!кування все стало на м!сце але це мен! коштувало величезно!!!!!! витримки, а моя подруга так п!сля них ! не похудала d107

Offline gattita

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
« Reply #125 : 07 Березень 2013, 11:10:35 »
це спричинено неправильною роботою сальних залоз на шкірі голови, є чудовий аппарат Дарсонваль,косметологи використовують після чистки обличчя, а в шкірвен диспансері є такий в кабінеті лфк. Він  лікує жирність ,лупу, випадіння волосся,прискорює ріст волосся і ще при багатьох інших захворюваннях можна використовувати. Процедура коштує від 10 до 25 грн залежно де робити, а аппарат коштує 395 грн.

Offline gattita

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
« Reply #126 : 07 Березень 2013, 11:39:16 »
придбала ,користуюсь вже два місяця...в мене правда не жирніє а лупа появляється і зуд,шампуні знімають тимчосово а от полікувати шкіру голови вирішила буде ефективніше...в мене і так не жирніє швидко але зараз коли почала користуватись можу більше тижня не мити. Процедуру проводити дуже легко. Потрібно помити голову і висушити на 100 відсотків, в аппарат вставити насадку - розчіску і включити в мережу. Спочатку треба ставити мінімум сили бо буде кусатись сильно, з часов звикаєш. І так сидиш перед зеркалом милуєшся собою і розчісуєшся 10-15 хвилин, але розчіска має по шкірі скользити. треба курсом по 15 - 20 процедур раз на пару місяців, я роблю один раз після миття,бо ніколи часу не вистачає на себе, і результат все одно є....ООО згадала подруга казала що ій косметолог цим аппаратом робить массаж обличчя(правда іншою насадкою) каже що підтягує шкіру:)

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #127 : 07 Березень 2013, 13:29:45 »
Цитувати
чудовий аппарат Дарсонваль,косметологи використовують після чистки обличчя, а в шкірвен диспансері є такий в кабінеті лфк. Він  лікує жирність ,лупу, випадіння волосся,прискорює ріст волосся і ще при багатьох інших захворюваннях можна використовувати.
скажу прямо -єрунда, я ходила на такі процедури,

Offline бабочка

• Активна Мамка
  • Репутація: +26/-0
  • Життя є квіткою, для якої кохання є медом. (Вікто
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 3 роки
« Reply #128 : 07 Березень 2013, 16:00:42 »
ще за цибулю згадала :)моя сп!вроб!тниця розказала кумедну, з! сторони пригоду,як !шла на побачення та вир!шила надати краси волоссю ,згадала як !й хтось там радив -зробила соб! маску з цибул! ,походила ,все добре вимила -каже запаху чути не було,але от б!да коли вже чекала на свого мачо дощ п!шов,то так додому б!гла, що й забула про своэ побачення,бо коли волосся намокло, цибулею розпахнючилосся d27нав!ть в пижик не с!дала, бо напевне б н!хто не до!!хав d140 тому для мене цибуля точно нонграт d128
а що до жирност! ,то напевне всеж таки гормональне d143

Offline Бенджаміна

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стас 7років, Яна 1рік 4місяці
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #129 : 20 Березень 2013, 19:58:19 »
я прочитала що волосся може жирніти швидко через часте миття. і дійсно, я мила голову через день, бо через два було вже не свіже. пішла в дикрет і почала мити раз в 5 днів, і як на диво, волосся не жирніє так швидко. може спробуйте

Offline Lu

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #130 : 29 Березень 2013, 22:20:09 »
В мене теж волосся перестало жирніти від того, що коли народився малюк - стала рідше його мити, бо не ставало часу кожен день. Тепер можна мити раз на тиждень, не жирніє.
Хоча може то не тільки від того, а все-таки і якісь гормональні зміни, зміна режиму харчування і т.п.

Offline milka

• Своя Мамка
  • Репутація: +131/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #131 : 02 Квітень 2013, 15:44:55 »
В мене теж дуже жирніє волосся, мию через день, той день коли помила то все ок, а на наступний вже так собі, раніше пробувала мити кожен день то волосся ставало все гіршим просто ніяким, пробувала вже вагон різних шампунів і аптечних також, нічого не допомагає, прочитала темку згадала що колись робила маски з глини тоді трошки допомагало, треба знову попробувати, ще купила була шампунь Дьогтьовий такий дешевий що капець, бо у мене вже так свербіла голова від всіх засобів, допоміг  d41 волосся було гарне, голова не свербить, але запах просто d111 d111 d111 d111 d111, ще після нього підвозила одну людину поважну, то мені здавалося що в машині не має чи дихнути від того дьогтю, так було соромно після того не мию, але дивилася передачу "Все буде добре" там Сеймур розповідала про якусь маску для волосся , казала щоб не було запаху треба додати пару капель ефірної апельсинової олії, попробую ще раз додати до шампуню може переб'є запах!!!
І на рахунок гормонів це напевне правда, пам'ятаю як тільки народила донечку то волосся почало менше жиріти я була здивована, але через місяць знову то саме!!! А так щоб не мити і ходи з смальцем я не можу, раніше як ходила на роботу то вставала через день в 5,30 щоб помити і висушити волосся : d111
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Syanka

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #132 : 02 Квітень 2013, 17:06:49 »
Цитувати
на роботу то вставала через день в 5,30 щоб помити і висушити волосся
Ото справжній жіночий подвиг! Явно з серії: краса потребує жертв  :)
Жорстока правда: макіяж і зачіска самі не робляться -- це недоспаний час зранку  :)

Offline nafanya

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володя 10років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #133 : 02 Квітень 2013, 19:57:16 »
У мене дико свербить шкіра голови, якщо волосся вже не свіже (це десь 4-5 день після миття голови). Взяла шампунь з екстрактом часника - супер!  :) Не смердить, а результат - клас! d112. Тепер після нормалізації переходжу на ектракт оливки... подивлюсь на результат - напишу

Offline Syanka

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #134 : 02 Квітень 2013, 21:07:31 »
nafanya, напишете детальніше про шампуні (виробника, назву), якщо вам сподобаються  :8

Offline Pozutuvchuk

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +250/-0
  • До мене на "Ти"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Василинка 14.01.2010р Яночка 16.01.2014р
  • Ваше справжнє ім’я: Мар’яна
« Reply #135 : 02 Квітень 2013, 22:59:05 »
Цитувати
ще купила була шампунь Дьогтьовий такий дешевий що капець,
скажіть де ви купили цей шампунь бо не може його знайти.
Быть мамой – не просто работа, Быть мамой – не просто мечта… Стать самой родной для кого-то Доверил мне Бог неспроста…

0665446308