Автор Тема: Швидко жирніє волосся  (Прочитано 77275 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline prosana

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: Швидко жирніє волосся
« Reply #51 : 15 Листопад 2011, 14:27:48 »
Прочитала статтю "Правда і міфи про жирне волосся" тут можливо, найдете на деякі ваші питання, відповіді.
Здорове та красиве волосся завжди прикрашає і ніколи не виходить з моди. Але що робити, коли вже через кілька годин після миття воно виглядає несвіжим? Мити знову? Дерматологи попереджають, що надто часте миття шкодить шкірі голови, а отже, і самому волоссю. Це насправді проблема, до того ж, дуже неприємна. То що ж робити? Розглянемо кілька правил щодо жирного типу волосся і спробуємо розібратися, які з них вірні.

Жирне волосся має сухі кінці

Це правда. Оскільки жирніє у першу чергу не волосся, а шкіра голови. А згодом при зачісуванні, укладці та ін. цей жир розноситься по волоссю. Але не завжди по всій довжині, якщо, наприклад, волосся довге або ж піддається частому миттю. Саме тому кінці, як правило, залишаються пересушеними.

Жирне волосся можна «приручити», якщо мити його вкрай рідко

Неправда. Якщо жирне волосся мити надто рідко, це йому тільки нашкодить. Надмірний жир почне утворюватися у волосяних цибулинах, що може призвести до запального процесу і випадіння волосся.

Високі температури сприяють тому, що волосся швидше жирніє

Так справді є. А тому якщо у вас жирний тип шкір голови краще утримуватися від гарячої ванни, миття голови надто гарячою водою, сушки волосся феном та механічної укладки і навіть вживання гарячих напоїв. Небажаними також є візити до сауни.

Жирне волосся не можна мити щодня, бо це призводить до його ще швидшого жирніння

Правильно. Дерматологи радять мити голову двічі-тричі на тиждень. Якщо ж ви все ж таки мусите мити голову щодня, то повинні робити це виключно за допомогою спеціальних косметичних засобів (найкраще купувати їх в аптеці).

Маючи жирне волосся не можна користуватися бальзамами та масками

Неправда. Хоча завдяки жирному покриттю волосся справді захищене від пересихання (на відміну від нормального чи сухого волосся), жирне волосся однаково є вразливим, особливо довге. Тому і бальзами, і маски йому необхідні. Єдине, що обирати їх слід зважаючи на тип шкіри. Бальзам можна накладати тільки на кінці волосся.

Жирне волосся корисно мити трав’яними настоями

Це правильна теза, але таке миття не дає видимого ефекту, який дають спеціальні шампуні. Але якщо Ви таки хочете робити трав’яні процедури для свого волосся, то треба користуватися відварами з шавлії чи календули 2-3 рази на тиждень.

Коли волосся дуже швидко жирніє варто звернутися до лікаря

Правильно. Спочатку можна звернутися до дерматолога. Та часом необхідно піти і до гінеколога або ж ендокринолога. Лікар випише ліки, які допоможуть опанувати ситуацію. Крім того, корисною є знежирена дієта, що не дозволяє вживання жирних та гострих страв, кави, чаю та алкоголю.

Жирне волосся не можна сушити феном

Неправда. Сушити можна, але тільки холодним струменем повітря. І хоч це забере більше часу, однак є менш шкідливим і для шкіри голови, і для волосся.

Вживання контрацептивів зменшує ожиріння волосся

Правда, але не у всіх випадках. Контрацептиви допомагають, якщо причиною ожиріння волосся є гормональне порушення в організмі. У будь-якому випадку обов’язково треба порадитися зі своїм лікарем.

Offline кася

• Своя Мамка
  • Репутація: +41/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #52 : 15 Листопад 2011, 16:44:27 »
Знаю що насамперед треба грамотно підібрати шампунь, бо жирне волосся, а жирна шкіра голови то є різні речі і шампуні мають бути відповідні. Але я для жирної шкіри голови ще не зустрічала, хоча знайома казала, що бачила такий у якійсь аптеці.може хтось знає і користувався, поділіться досвідом

Offline Олька

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +182/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #53 : 15 Листопад 2011, 19:42:00 »
я завжди перед тим, як купувати якусь косметику в аптеці, прошу, щоб мені дали пробники, тестую дома, а тоді вже купую. бо купити шампунь за 150-200 грн, а якщо він не підійде - шкода, щоб потім стояв без діла... всім раджу починати з пробників  d23
Решила прибраться в шкафу: всё оттуда вывалила, перемерила, накрасилась, натанцевалась. Всё - устала.

Offline Sunshine

• Своя Мамка
  • Репутація: +68/-0
  • "Laugh everyday, even if it is at yourself"
    • Награды
« Reply #54 : 16 Листопад 2011, 10:47:56 »
Ще можу порадити перед миттям голови втирати в шкіру знежирюючі засоби, наприклад сік алоє або кефір.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #55 : 16 Листопад 2011, 10:49:27 »
Цитувати
або кефір.

Пробувала... Волосся після того не дуже виглядає... d104

Offline Sunshine

• Своя Мамка
  • Репутація: +68/-0
  • "Laugh everyday, even if it is at yourself"
    • Награды
« Reply #56 : 16 Листопад 2011, 15:41:27 »
Не знаю... То ж в шкіру втирається.  d104 В мене не впливало на вигляд...

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
« Reply #57 : 16 Листопад 2011, 15:44:39 »
я точно знаю що потрібно мити ледь теплою водою-це раз...Обовязково...НЕ ГАРЯЧОЮ як ми звикли....І полоскати -розбавляти яблучний оцет-2-3 столові ложки на літр води...І вже коли помила волоссячко, в кінці-оцим прополоскати...Волосся не буде жирніти  і буде мати блтск. А ще буде гарно рости....Випробувано на мені.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
« Reply #58 : 16 Листопад 2011, 15:46:11 »
Цитувати
я точно знаю що потрібно мити ледь теплою водою-це раз...
Я мию майже холодною, то в перукарні все з мене сміються, що всі хочуть теплішої, а я холоднішої d27

Offline Irena 08

• Активна Мамка
  • Репутація: +8/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #59 : 16 Листопад 2011, 16:06:55 »
Потрібно почисти печінку. Галстенна накращий засіб. І місяць посидіти без жареного, жирного, соленого. Бо жирне волосся це наслідок зашлакованої печінки і сальних залоз.

Offline prosana

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій
« Reply #60 : 17 Листопад 2011, 00:35:18 »
Цитувати
Знаю що насамперед треба грамотно підібрати шампунь, бо жирне волосся, а жирна шкіра голови то є різні речі і шампуні мають бути відповідні. Але я для жирної шкіри голови ще не зустрічала, хоча знайома казала, що бачила такий у якійсь аптеці.може хтось знає і користувався, поділіться досвідом
Я бачила, колись в Великій Кишені, в Аптеці біля супермаркету, шампуні, кондеціонери марки Nature's Sunshine Products - Естонська фірма, яка випускає медикаменти,  біодобавки, декоративну косметику. Нам цієї фірми дитячий лікар-гастроентеролог радив взяти медикаменти тай братова бере вітаміни та для нирок препарати, каже, що класний виробник. Суть того, що в тій аптеці я бачила шампунь та кондиціонер для жирного волосся, баночка шампуню в 200мл., коштувала тоді 69грн., але це було десь 4 роки назад.

Offline Мармеладка

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олексій і Софія
« Reply #61 : 20 Листопад 2011, 19:34:54 »
В мене теж дуже швидко жирніє волосся на голові. для себе зробила висновок-більшість шампунів в нас або підробки якісь,або спеціально виробниками розроблені так,щоб волосся швидко жиріло,щоб якнайбільше їх використовувати. В магазинах напевно перепробувала напевно шампуні всіх виробників. Купляла в аптеках.теж нічого не змогла підібрати. В результаті зараз користуюсь дитячим шампунем Чіко. Він мені більше підходить d104

Offline Tasiya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрій
  • Ваше справжнє ім’я: НАТАЛЯ
« Reply #62 : 21 Листопад 2011, 21:20:51 »
Цитувати
дитячим шампунем Чіко.
Оксана, а який стан волосся після такого шампуню - не електризується, не пухнаститься. Бо я колись теж помила дитячим шампунем голову (не таким відомим) ... було на що глянути  d16 :8

Offline Мармеладка

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олексій і Софія
« Reply #63 : 23 Листопад 2011, 12:02:45 »
Ні,не електризується. Що для мене головне,що нема себореї. А то з іншими взагалі капець-голова чешеться.та й взагалі якісь не знаю як правильно назвати,такі білі ніби нарости з"являються. d16

Offline Барбара

• Активна Мамка
  • Репутація: +13/-0
  • Мене на форумі більше немає
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #64 : 19 Грудень 2011, 22:22:54 »
Якщо швидко жирніє волосся то можна робити 1 раз в тиждень маску з рожевої глини і 1 яйця. Єфект після першого використання видно

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +226/-0
  • Тримаю на ручках свій скарб)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #65 : 19 Грудень 2011, 22:57:46 »
Може це від харчування залежить d104

Offline n.nitsak

• Бути мамою-найбільше щастя!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артемчик, 19.10.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #66 : 23 Грудень 2011, 08:20:27 »
Моєму чоловікові дуже підходить Еллатон для жирного волосся, але куплений в аптеці!!!

Offline galja

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +140/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іра
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #67 : 23 Грудень 2011, 09:38:59 »
я тепер попробувала маску для волося і цієї фірми шампунь,подивлюсь як буде якщо супер тоді скажу шо робила і яким :)
СП Косметика з Франції Для того щоб побачити посилання: Register or Login]