Автор Тема: Це страшне слово "Епіляція" - 2  (Прочитано 13740 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline LLLesi4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +35/-0
  • мій тел. 0959253137
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анничка
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Re: Це страшне слово "Епіляція" - 2
« Reply #85 : 09 Серпень 2015, 12:23:28 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Цитувати
звичайно треба вчитися. Все наше життя - суцільне навчання і без навичок навіть чай не зробити, головне щоб руки звідки треба росли

Дуже добре коли руки ростуть звідки треба, а воскова депіляція це не так просто,  бо є безліч нюансів і правил, яких треба дотримуватись, це тільки в неті все так гарно виглядає, наніс ,зірвав і порядок.... добре, коли хоч ноги собі депілюють, травмували десь трошки епідерміс, нічого страшного оновиться, а опіки та розриви на статевих губах це уже не жарти.....
Думаю кожен має займатись тою справою в тонкощах якої добре розбирається.

Якщо, хочете сама собі вдома робити, то краще  депілятор, це моя думка. :flv

Ох, дівчата, чого ви так нападаєте відразу, я добре знаю що таке воскова депіляція, і прекрасно розумію, які небажані наслідки можуть бути, а от з епілятором познайомитись не було можливості   d104 от і спитала, може хто порівнював :flv звичайно ви б хотіли щоб всі до вас ходили на процедури, але буває, що треба вже і зараз, а бігти до майстра чи приймати його вдома немає можливасті. Тож заспокойтесь, я вам не конкурент.  :ua

Offline arcobaleno

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +149/-5
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #86 : 09 Серпень 2015, 12:27:50 »
а я епілятором одну ногу побрию,а от іншу це просто мука для мене,а інтимна депіляція епілятором d107 d107 ,я б не витримала

Побудь, мій Боже, отут, зі мною, У цьому полі, у розпал бою. Серед руїни і серед краху Не дай пізнати глибини страху.

Offline LLLesi4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +35/-0
  • мій тел. 0959253137
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анничка
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #87 : 09 Серпень 2015, 12:28:25 »
До речі, набагато професійніше і більш ввічливо з вашого боку було б написати
«Я, як майстер не рекомендую робити воскову депіляцію самостійно», а не нападати і розказувати які ви супер навчені майстри!!!

Сказали спасибо: fistashka

Offline ...Я...

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +178/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назар, Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Яна
« Reply #88 : 09 Серпень 2015, 13:03:55 »
Леся, прочитайте уважно, я нікого не закликала бігти до мене на процедури(клієнтів у мене і без цього вистачає), і не писала, що я супер майстер, не треба перекручувати мої слова, я написала, що це добре коли руки ростуть звідки треба, і що в кожній справі є свої нюанси, а знизу написала що краще купити депілятор (якщо не вчилися робити депідляцію). Така моя думка, маю на неї право, Ви спитали я відповіла, бо у мене є депілятор і віск, і я можу порівняти. А ви чомусь сприйняли це на свій рахунок, я не хотіла вас образити чи нападати на вас.
Ми ж на цьому форумі ділимось досвідом, от я вам і написала свою думку, ще раз повторюю не маючи на меті вас образити, чи напасти.
А за ваш пост про супер майстра, і що я б хотіла, щоб до мене всі бігли на процедуру, мені дуже не приємно, я такого не писала, це ваші слова, і повірте ви не знаєте чого б я хотіла, тому не треба за мене писати.
Тема:Чистка обличчя, Пілінги, Воскова депіляція та інші послуги косметолога.

Професійна  коспетика на розпив. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Euphoria

• Своя Мамка
  • Репутація: +123/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 18
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #89 : 09 Серпень 2015, 13:32:43 »
До речі, набагато професійніше і більш ввічливо з вашого боку було б написати
«Я, як майстер не рекомендую робити воскову депіляцію самостійно», а не нападати і розказувати які ви супер навчені майстри!!!
а  от я-не майстер з депіляції. і я буду більш різка. любій професії треба вчитися. і на лікаря, і на бухгалтера, і так само депіляції!. бо є купа нюансів, про які пересічна людина не знає!

Сказали спасибо: Margaryta

Offline Устина

• Своя Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 7р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #90 : 09 Серпень 2015, 14:11:10 »
а я епілятором одну ногу побрию,а от іншу це просто мука для мене,а інтимна депіляція епілятором d107 d107 ,я б не витримала
У мене теж були такі відчуття, поки не спробувала вологу епіляцію - набагато краще :bo

Offline Nadja_if

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко і Катя
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #91 : 10 Серпень 2015, 10:45:10 »
воскова менше болить ніж епілятором. тут смик і все, а там повільно себе катуєш.  d111

Online Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +272/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #92 : 10 Серпень 2015, 11:27:19 »
Устина,що за ''волога'' епіляція?
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline Устина

• Своя Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 7р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #93 : 10 Серпень 2015, 12:41:39 »
Епіляротором, що можна мочити і використовувати гель, у мене такий: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]. Я коли перший раз у воді попробувала, то зрозуміла, як я відстала d125 Зону бікіні не роблю, бо алергія, можу тільки кремом. А подружка і там робить d30

Offline Світлана237

• Активна Мамка
  • Репутація: +57/-1
  • чому би граблі нас не вчили,а серце вірить в чудес
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 01,11,2006 Діаночка 07,03,2014
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #94 : 10 Серпень 2015, 21:53:51 »
І я думала до сьогодні що депіляція це болюче! Не нападайте на Яночку вона справлі професійно і без мук приводить все що треба в порядок дуже вдячна!

Offline lenchik778

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
« Reply #95 : 17 Серпень 2015, 18:22:41 »
Користуюся епілятором фірми BRAUN, спочатку була проблема "вростання волосків" у шкіру, потім все швидко минулося, дуже задоволеня, вже привикла, болі майже не відчуваю.Правда купила собі спеціальну олійку після епіляції.
[/quo,]
Дівчатка, а як позбутися від вросших волосків?

Offline Badyaka

• Своя Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #96 : 17 Серпень 2015, 21:42:35 »
У мене епілятор, звичайний, класичний браун, вже 2-й, бо попередній згорів, користуюсь вже напевно  8- й рік d107, дуже задоволена, мені підходить для всіх зон, 2-3 тижні чистого спокою. Звичайно спочатку, після бритви дуже боліло, але ж то і воломся таке густезне і грубезне після бритви- тож головне перші рази, а далі воно тоненьке стає, росте через раз, тож пару хвилин і все готово. Як згадаю, як противно після бритви воно відростає, і ця гидка щетина вде на другий день, аж мурахи пробігають, я б нінащо не проміняла свій епілятор

Offline ...Я...

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #97 : 17 Серпень 2015, 21:56:20 »
Цитувати
Дівчатка, а як позбутися від вросших волосків?

Привіт, скрабуйте, щоб позбутись відмерлих клітин шкіри, а після скрабування зволожуйте ( але не живильний крем наносьте, а саме зволожуючий) .....має допомогти. :flv

Професійна  коспетика на розпив. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Online Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +272/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #98 : 17 Серпень 2015, 22:37:25 »
Яна,а замість крему можна використовувати олійку,ато в мене після малого ще досить лишилось
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline ...Я...

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #99 : 17 Серпень 2015, 22:47:52 »
Якщо шкіра суха до шелушіння, то можна замінити, а якщо ні, то не бажано. Але якщо вибирати між наносити олійку, або нічого- тоді краще олійку, 2 максимум 3 рази на тиждень.

Offline Femida

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангеліночка, 18.07.2012
« Reply #100 : 21 Серпень 2015, 16:44:05 »
У мене епілятор, звичайний, класичний браун, вже 2-й, бо попередній згорів, користуюсь вже напевно  8- й рік d107, дуже задоволена, мені підходить для всіх зон, 2-3 тижні чистого спокою.
То ви і зону бікіні може епілятором проробити d107? Якщо так, то я вам навіть трохи заздрю d100
Я епілятором користуюся тільки для ніг і під пахвами, а для зони бікіні купила у Ватсоні непрофесійний віск (Veet - Salon), який топити можна у МХ печі або на паровій бані, в комплект входила лопатка для нанесення воску із датчиком температури - дуже зручно, жодного разу не впеклася. Одне у цьому воскові недобре - не забирає все волосся, де-не-де лишаються волоски, і вже їх я забираю епілятором. Але епіляцію таким чином я можу робити лиш по лінії трусиків (класичне бінікі, до глибокого ще не доросла  d27). Пробувала я цим воском ноги епілювати,  у той час мала суху шкіру, то він ще й ороговілі часточки зняв разом з волоссям, шкіра була після епіляції значно краща, ніж до неї. Але в домашніх умовах епілятор для мене краще ніж віск, бо швидше (не треба час на розплавлення воску, прання полосочок) і не треба ніяких супутній витрат.
Епілятор у мене - Rowenta AquaPerfect. Ним можна користуватися сидячи у ванній (працює від батареї), вода ніби-то зменшує больові відчуття, але для мене це непотрібна функція, бо перший епілятор в мене був майже 10 років назад, і епіляція зараз для мене не є болючою процедурою. Ще у Rowenta AquaPerfect є різні насадки - масажна, скрабуюча, бікіні. Використовую лише останню d108

Offline Badyaka

• Своя Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки
« Reply #101 : 21 Серпень 2015, 18:18:57 »
Ну, я можу зробити таке в міру глибоке бікіні, типу танга:))), все не можу забрати не через біль, а скоріше, через те, що не зручно, не можу собі гарного кута огляду знайти:), я йтак з тим епілятором вивертаюсь, як акробатка:)