Автор Тема: Секонд. А ви купляєте речі для дитини на секонді?  (Прочитано 78702 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline vikoosha

• Свідома Мамка
  • Репутація: +30/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка , 3 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
купляємо не тількі малій одьожку на секонді, а й собі. Як вам босоніжки Minelli шкіряні на початку літнього сезону 280грн? при чому з нової колекції z4. Я в Києві в цих босоніжках зайшла в фірмовіий магазин Minelli в цих чудо босоніжках, а вони "Нова Колекція" d41 і ціна ... 1800грн. так продавці це пропелінгували, що я така вся стильна і модна, то вони мене там водили по магазину як ВІП клієнта d142. А я вишла з магазину з короною на голові висотою в півтора метра d140
купила тиждень назад футболку красивющу МЕХХ за 1грн 80 коп!!!РоЗОВУ, гламурну. собі :*.Абажаю ці "Бутікі" пройшлася по реальним бутікам нашим і Чернівецьким в пошуках собі класичного офісного плаття - так мене здивувало те, що там дешевше 500 грн нічого нема і при чому ВСЬО з СЕКОНДУ!!!! d107 Навіть без бірок і характерне для секонду відрізання розмірів і фірмених тканиних бірок, а ще так як на секонді на цій бірці тканинній, якщо вона присутня- написано цифри, тобто ціна ,яку поставили на цю одьожку на секонді, до того як вона попала в БУТІК. А ще присутність брендового одягу,який ніяким чином не може попасти в наші бутіки окрім як з Секонду. Так що , навіть той, хто думає, що секонд- це фууууууууууууу, не знаючи цього одягається  з секонду....
Як закриють СЕКОНДИ , то я навіть з своєю великою зп не зможу позволити собі того офісного плаття за півштуцера z2. Будем приєднуватися до страйкарів. Я за якісний і дешевий одяг, а не за фуфлижні  китайські майки по 60 грн на 2дні
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Тааа, на секонді дійсно можна класні речі нарити, я частенько раніше заходила ,але на себе щось нічого і не підібрала

Offline karposhka

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-0
  • Щаслива:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
у мене свекруха по цих ділах))
маленькому одяг купує. вже на 2 роки вперед лежить))
дітки ростуть швидко, одяг навіть секондівський не встигаєш заносити...
думаю, що ще й наступна ляля зможе поносити))
Посмішка врятує світ!:)

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
А я щось ніколи не можу щось знайти в Євросеконді, була пару раз в Юності, то купила пару речей, але в них там тепер такі ціни стали, що не скажеш що то секонд, а як звичайний магазин...
Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
Таня, то треба ходити по них Секондах де на вагу і то в день завозу і то зранку, тоді можна натрапити і то треба часто ходити-шукати щось прікольне

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
А я в Калуші часто буваю на секонді. В мене малий має багато речей звідти, пропали б якщо треба би було все купляти.
Трохи там, трохи свекруха, трохи чоловіковий брат - так і рятуємся.
А на себе мені дуже важко щось найти, розміри якісь всі великі d143

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Мені більше щастить з дитячим одягом. А як на себе - то або фасони дурацькі або розміри великі і ніби розтягнуті.

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юстина
  • Ваше справжнє ім’я: христина
я теж обожнюю секонди, на звиклому базарі навіть нема нічого, а якість взагалі жахлива
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline іскринка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
на секонді можна хіба до до року щось гарне купити,вже для старших діток все знищене

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
А на себе мені дуже важко щось найти, розміри якісь всі великі
І в мене такі проблеми d104

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
Іра, добре кажеш, ще на манюнь можна знайти, а от на Ассіка зовсім вже нічого немає.
І мене вбивають ті тьотки-перекупщики,які завалюють, все підряд змітають, а потім 2 год риються по легньки перебирають.,а мені вже нічого не лишається.

Така ситуація в секонді біля Антошки, там все якась жінка все згрібе і перебирає полегки d109, вже більше тому т уда не ходжу

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
чому, на Андрія я завжди купу штанів знаходжу. Вже накупувала, а все рівно, як бачу щось його розміру, то дуже важко стриматися. Ну як тут не купувати, якщо речі по 6-10 грн і новенькі майже! А вже з сорочками набагато важче... В нас на базарному секонді можна знайти хороші речі, але там і ціни вищі, джинси, прміром, можуть коштувати і 50 грн, так само батніки. Ну ніби то все рівно недорого...

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юстина
  • Ваше справжнє ім’я: христина
а мені проблеми нема на секонді щось купити, просто ті речі які подобаються нам з чоловіком, навряд чи хтось ще захоче носити, стиль такий, от светри попадаються жирнючі, і спідниці індійські, коротше одягу море, прикольного, але наш народ щось не доганяє d104

Offline vikoosha

• Свідома Мамка
  • Репутація: +30/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка , 3 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
"коротше одягу море, прикольного, але наш народ щось не доганяє" - підтримую.
Я купила собі пуховик  Esprit, прийшла в ньому до своєї знайомої, а її мама каже : " який класний в тебе пуховік", а я їй " та це ж Espritовський"!. вона на мене  d107. ніц не поняла . а грошей мають уйму. одіваються на базарі z5 і дивуються чого так швидко речі їхні виходять з ладу!!!!
а одяг є на всіх  я була 38 європейського- купувала шмотки на секонді, стала 40 го там же, зараз 44 - всьо там же. моя мама 54го -там же, подружка XS- там же. Ми просто шопомани, тільки СЕКОНДУ z5 d41 d41javascript:void(0);

Offline Мартусічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша, Владочка
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
хочу похвалитись, який я костюм малому купила- за 20 грн., повністю новенький. А собі я речі теж в дитячому купую деколи, бо там де доросле, все таке розтягнуте, мені важко найти
зад

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
моднячий z4, а де вимацала z3
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
Мартусічка  d107 z4 бомба