Автор Тема: Секонд. А ви купляєте речі для дитини на секонді?  (Прочитано 76824 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline AntoshaG08

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +42/-0
  • everything's happen for reason !!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
 d104 А я думала навпаки, ми того року штанці купили, а курточку не вдалось піднайти!
Секонд - вигідна річ для мам, у яких дітки в садочок ходять z4.

Offline Eva

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мари
Девочки, я тоже "ЗА" секонды, можно купить новые(с бирками) вещи. Правда, единственный минус - то, что нужно облазить очень много мест......а мой муж этого не выдерживает d27. А больше всего я за покупку вещей у конкретного человека, знаешь, что чистенькое, что после одного ребенка, да и цена иногда еще ниже, чем на секондах d112

Offline Irenka

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 3 года
В мого малого багато речей з секонду,це дійсно в садочок супер,коли було тепло то в садочку ходив в футболках,постійно то суп розлиє ,то то ще щось,то по-перше футболку за 3 грн не так шкода,як за 50,а по-друге якість в них дійсно супер,колір майже не втрачають,не розтягуються,шви не розлазяться.Тепер вже беру на виріст про запас.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Talka

• Активна Мамка
  • Репутація: +28/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Ну, де мама з родини,що має середній (або ж й мінімальний)достаток,може тепло і пристойно вдягти своїх двох(чи й трьох...як моя кума)діток? Які-як не  б/у речі?
Хіба можу я купити сину,доці,собі,чоловікові,на зиму, (цього року, до прикладу) мешти,штани,куртку,шапку,.... :/
Скажу так.Купляю речі на секонді,а частіше в мамочок,в яких дітки повиростали з одежини.Купляю верхній одяг і взуття.До одягу натільного відношусь прискіпливіше. d128Те що до тіла-для мене не є досить прийнятним купляти б/у.Тому беру нові:бодіки,маєчки,трусики,колготки...
Ребенок больше всего нуждается в вашей любви как раз тогда, когда он меньше всего ее заслуживает.Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Дівчата,а в нас є комісійні магазини,але такі,щоб дорослі речі здати?
В мене є зимове пальтішко і шкіряне пальто в ідеальному стані,я б здала за пару рублів,а то лиш місце займає

Offline Непийпиво

• Своя Мамка
  • Репутація: +207/-0
  • stop narcotics
    • Награды
Цитувати
в нас є комісійні магазини,але такі,щоб дорослі речі здати?

Галицька, 32..... пару місяців тому був останній раз... точно брали речі на комісію... зараз не знаю...
краще маленька допомога ніж велике співчуття...

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
Це де саме?

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
Таня, мене теж таке цікавить, є речі практично нові, але вдягати я їх не буду - не подобаються, висять на мені d27 Викидати шкода  d143

Цитувати
До одягу натільного відношусь прискіпливіше.
я також  d104 d128

Offline Непийпиво

• Своя Мамка
  • Репутація: +207/-0
  • stop narcotics
    • Награды
Цитувати
Це де саме?

тут: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

ближче до перехрестя.... невеличкий магазинчик... але люди ходять...

d125
краще маленька допомога ніж велике співчуття...

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
А,вже знаю.
Дякую,треба туда сходити віднести,а то дурно місце в шафі займає

Offline Олька

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +182/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Ще є комісійний магазин на початку Бельведерської, від магазину "Немовлятко" пару метрів вниз по тій самій стороні. Там і дорослі, і дитячі речі.
Решила прибраться в шкафу: всё оттуда вывалила, перемерила, накрасилась, натанцевалась. Всё - устала.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
о, дякую за здані точки, а то в мене теж пару речей, що в ноормальному стані, але я вже точно не одягну. От чомусь не вмію зношувати речей. А потім і ходити набридне і ж викинеш...

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Недавно ще відкрився комісійний біля Пелікана. Але він у підвалі, трохи незручно з дітками заходити. Там теж здають дорослі речі. Це тих власників, що і на Галицькій,14. Питалась, які умови. То ставлять +30%своїх. 3місяці стоїть, якщо не продається, опускають ціну на 10%

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
Ходила я тепер в дорослий комісійний що на Галицькій 32.,але там неприємна і злюща тьотка сидить.
Я хотіла дати чоловікову шкіряну куртку,то вона по-перше почала стогнати,що вони приймають на комісію після 3год(ну так якби там було купа народу, сидить і кросворди розгадує d110)
Подивилася і так єхидно питає,ну і ск.ви за неї хочете?
Я кажу,ну десь 200грн.,а вона та її невізь муть,бо трохи ковнір потертий,а я кажу,Ну таж я і кажу таку ціну аби взяли, її всю прос то можна перекрасити,он в вас ціни на куртки по 1000-1400грн.
А вона "Та то нові куртки",а я "Як нові як це комісійний магазин?"

Коротше ужасна тьотка,я забрала куртку і пішла,більше туди не зайду.
Треба на Бельведерську сходити d130

Offline Олька

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +182/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Є такі люди злющі, яких до продаж і спілкування з людьми допускати не можна, хіба дресирувальником в цирк до хижаків  d129. Вони б серед них набагато гармонічніше виглядали. Вибачте за офф, не стрималась, часто з таким стикаюсь
Решила прибраться в шкафу: всё оттуда вывалила, перемерила, накрасилась, натанцевалась. Всё - устала.

Offline Pasichnak

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
бувають хороші речі, а от взуття потрібно пошукати

Offline nadija

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: надія
собі купляю одяг на хенді або фірмовий бутік як я називаю), дітинці ще не купляла (кажуть на перед не можна), але прошвирнулась магазинчиками, так за високі ціни, штучні нитки тай не зрозумілі виробники, якщо вже платити дорого то за дійсно якісну річ, в нашій державі  на жаль це ніхто не контролює. Коли за словами знайомих в Європі є чітко виписані норми яких дотримуються, то можливо секонд є якіснішим? на око виглядає що так ,і ціни підходять, правда взуття і одяг що прилягає до тіла не купляю.   та напевно мені треба поспішити з закупками ,а то кажуть що "бутіки"скоро закриють((