Автор Тема: Інтерв"ю з Ага  (Прочитано 3780 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline АгаАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
Інтерв"ю з Ага
« : 21 Серпень 2014, 20:03:55 »
Привіт дівчата!  
Дякую за запрошення на інтерв"ю.   Це хороший спосіб для мене поглянути на себе як би з боку. На сьогодні є якась потреба зупинитись, і поглянути назад і заглянути вперед, а може і в себе. Буду сприймати ваші питання як можливість дати відповідь на питання в першу чергу собі.  Тому ще раз дякую за запрошення.

От тільки страшно після Мотрі брати участь в "допиті" d30. Її розповідь була для мене чи не однією з найцікавіших. Строго не судіть, мову в школі вчила погано(і не тільки мову d100), про що щиро жалкую.

Ось і я. Поки все, що знайшла пристойне. Це 2012р. Чехія замок Бухлов.  Малому Вові 6 місяців.

Як ти потрапила на мамку?
Нічого оригінального.  Напевне як і більшість вагітних шукала інформацію про лікарів-гінекологів. Будучи третій раз вагітна, знала що чекає мене КС, тому і вишукувала позитивну інформацію.  І от, що не заб"ю в гуглі, а одним із результатів обов"язково мамку видавало. Я її вперто ігнорувала d112, так як ні на одному форумі чи соц.мережах не була зареєстрована, і не дуже їм довіряю. Але цікавість перемогла, зайшла погортати теми про медиків, та про вагітність. Якось спонтанно вирішила зареєструватись. А тепер d9

Чому обрала такий нік?
Вже в інших темах про це писала, тому повторюся.  Почала забивати "зоряна" і щось подібне, але вперта система не приймала. Ну я і вирішила вибрати перше ліпше слово яке часто повторювалось на тій сторінці яку я читала, і комусь з форумчанок дуже подобається починати відповіді з "ага", так хтось з дівчат став моєю "хресною" на форумі. Та й не збиралась я тут затримуватись, тому й не переймалась милозвучністю. А затягнуло мене, чоловік сказав, що інтернет відключить як не схаменусь d108
Довший час нік різав мені вуха, забираючи перше СП стидно було його в голос сказати і дома не признавалась і сторінку з мамкою закривала  d27 Прийшлось признатись, коли дочку відправляла забрати СП, бо сама ніяк не встигала. ( я якщо дала обіцянку  прийти чи щось зробити " в лепешку" розіб"юсь, але виконати постараюсь)  Тепер вже звикла. Навіть подобатись починає.

Розкажи про свій характер, як би ти себе охарактеризувала?
Про мій характер... Навіть не знаю, що то написати.  Ось одну з рис вище описала, іноді вона мені шкодить. Бувають ситуації коли виконати важко, та й не дуже вже воно обов"язково(наприклад мама попросила сестрі на роботу бутерброд занести, а  мені то ну ніяк не виходить, але я буду крутити вертіти, тягнути дітей ввечері, але віднесу :/, то вчора я так мудрувала). А про важливі речі то мови немає, ще б добре думала перед тим як обіцяти d111
В молодості пишалась своєю витримкою і спокоєм, вивести мене з себе було нереально. Та з віком кудись воно вивітрилось( певно все таки в юності відповідальності небагато тому і легко "понти колотити"), зараз можу завестись швидше ніж щось подумати, про що здебільшого жалкую, бо в нервах не те сказала, можна було влучніше, або й просто варто було промовчати.

Ще я лінива, от як треба наприклад, посуд помити, то я можу себе вмовляти "ти помиєш декілька тарілок, а не захочеш відкладеш ", але ніколи не залишаю, домиваю і дуже собою горджусь d27

А ще я можу найти виправдання майже любому вчинку людини( принаймі для себе). Іноді до абсурду доходить.

Твердо переконана, що людина має право міняти свою думку, під впливом фактів, отриманої  інформації, досвіду, вивчення ситуації. Але це має бути дійсно зроблений висновок, навіть визнання вголос, пояснення своїх думок, а не так скажу, що думаю вже по іншому бо інакше не відстануть.  

Це те що сходу пригадалось. А решту ви зробите свої висновки з моїх відповідей.

Звідки ти родом?
Майже все свідоме життя живу в Івано-Франківську, за виключенням літніх місяців шкільних років. Літні канікули до 9-го класу( і всі вихідні і інші канікули) проводила в бабусі в селі Олешів, Тлумацького району. І в паспорті написано, що народилась в Тлумачі. І дошкільнятком жила в селі з бабусею, крім якогось одного року коли ходила в дит.садочок.

Ого-го скільки понаписувала d100 Розійшлась.

А ще одна риса, виявляється  люблю поговорити,  що чоловікові ніколи не визнаю. Кількість вище написаного  ще раз це підтверджує z5.

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
Re: Інтерв"ю з Ага
« Reply #1 : 21 Серпень 2014, 20:12:10 »
Ага вітаю з інтервю. якщо чесно в мене твій нік завжди аоціювався з серіалом Величне століття, знаєш там теж є ага калфа, тобто ті що наглядають і розвязують суперечки в гаремі, якось так.
Тепер питання.
1.розкажи про дітей.вік імя.
2.Яка ти мама -консирвативна чи сучасна,подруга чи наглядач.
3.Знайомство з чоловіком.
4.Яка найромантичніша історія спогад в твоєму житті.
5 Ну і твій карєрний ріст ,ну дуже б було цікаво.

А де ж фото...

Offline Сон Я

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
  • [URL=http://lines.lvivport.com/children2/][IMG]htt
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Соня
« Reply #2 : 21 Серпень 2014, 20:15:40 »
о! моя бабуся теж Олешева тлумацький рн
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #3 : 21 Серпень 2014, 20:22:47 »
Ой, щойно побачила  :hi

Привіт Агашечка, вітаю з інтерв"ю  :flv

Я ще, правда, від Мотриного не відійшла, але думаю ввечері зайду до тебе на вогник  d27

А ти чимось гостити будеш?  d30 Ладно, шуткую, я зі своїм чаєм завітаю  :k58

П.С.

А де фото? :xo-xo

Offline nadinka_m

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +371/-0
    • Награды
« Reply #4 : 21 Серпень 2014, 20:31:00 »
Цитувати
проводила в бабусі в селі Олешів, Тлумацького району.
Я теж там все літо проводила! Правда по віковій категорії ми не співпали!  :(
У Каламбур ходили?? Зараз навідуєтесь??

Offline АгаАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #5 : 21 Серпень 2014, 21:56:20 »
Цитувати
Розкажи, будь ласка, як ти дізналася, що станеш Мамою? Як це було, що ти відчула, як зреагував чоловік, коли до тебе прийшло усвідомлення цього факту: одразу чи з часом? Словом, опиши нам свої думки та емоції, щоб ми ще раз пережили цей момент (моменти) разом з тобою!
Коли я завагітніла вперше, тоді це на мою думку було дуже невчасно, я вчилась і не планувала ще дітей, хотіла себе реалізувати в обраній професії, а ще тільки вчилась . Спочатку, перший тиждень, плакала бо не уявляла собі, як зміни, які мене чекали, я маю вставити в своє життя. Мені було аж 22роки z5, зараз і смішно і d100  Але вже за тиждень почала сприймати свою вагітність по іншому, і здавалась собі склянною, ходила дуже обережно щоб не розбитись, бо носила щось дуже делікатне. А вже на 5 місяці носилась по горах, перескакуючи через завали сосон.Як відреагував чоловік? Не памятаю, ніяк напевне, раз не пам"ятаю...  Інститут таки закінчила, але стала такою собі "справжньою" мамою, приділяла час тільки дитині. Вирвалась з образу мами аж коли було малій 4 роки d112
З другою вагітністю було все по іншому. Ми з дочкою уже жили з іншим татом, тобто жилими ми разом, троє - я, дочка і теперішній чоловік. Ми дуже хотіли спільну дитину, та я не вагітніла протягом 4х років. Лікувалась. І кожна затримка на 1 день закінчувалась тестом на вагітність і розчаруванням. В чоловіка є дочка від першого шлюбу. І ми перестали чекати вагітність, вирішивши, що що має статись того не минути. На Різдво помер мій тато.  А в липні я взнала, що вагітна. Тому стверджувати, що думки деяких екстрасенсів, про те що іноді десь має убути, щоб в іншому місці прибути, є безпідставними не буду.  В липні в чоловіка день народження, яке ми весело відсвяткували. А на ранок мені було дуже і дуже кепсько, хоча пила тільки трохи вина, бо відповідала за доставку гостей до дому і за цілість дітей, бо святкували коло водойми. А коли на наступний день не попустило і з унітазом я не розпрощалась, стала дещо підозрювати. Зранку придумала чоловікові відмазку, що мені треба на базар по продукти, а сама шукала УЗД яке працює в суботу. Так і було, 5 тижнів вагітності. Не втрималась і подзвонила чоловіку, отримала на горіхи за те що напередодні пила вино. Але поки дійшла додому то чоловіка попустило і він уже не стримував радості.
А третій раз було все дуже просто. Коли Вові було 6 місяців я дуже гостро відчула, що хочу ще дитину і то вже d112  Я  розуміла, що він швидко росте і я не встигаю насолодитись цим чудовим періодом, до року.
Тому ми не береглися і в 1.9місяців Вова перестав бути наймолодшим в сім"ї d27
Третю вагітність тато сприйняв ніби так і має бути. Я носила без особливого кайфу, бо надоїло "3 роки бути вагітною" d112 і просто чекала на свою донечку. Вагітність сприймала як необхідність яку треба пережити щоб зустрітись з дитятком.

Offline Irysya

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +647/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #6 : 21 Серпень 2014, 22:20:21 »
Зорянко, вітаю з інтерю :hi цього разу встигла на початок :)
мої питання:
що ти найбільше не любиш робити? d27
і трохи приємніше: де ти любиш відпочивати, в яких країнах була і де мрієш побувати?
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline АгаАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #7 : 21 Серпень 2014, 22:47:32 »
Привіт Валю!
Цитувати
Ага вітаю з інтервю. якщо чесно в мене твій нік завжди аоціювався з серіалом Величне століття, знаєш там теж є ага калфа, тобто ті що наглядають і розвязують суперечки в гаремі, якось так.
І в мене була така думка, що так можуть сприймати і мені було смішно, від цієї думки завжди посміхалась про себе.
Цитувати
А де ж фото...
Цитувати
А де фото?
З фото не все так просто  :) Треба його спочатку знайти, або й сфоткатись, а потім ще й навчитись загрузити. Я з технікою на ви і через перепрошую d100
Цитувати
1.розкажи про дітей.вік імя.
Старша дочка  Владислава, їй 11 років. Вчиться в 1 школі, така собі дівчинка-хмаринка, в відношенні до життя дуже легка, тому я постійно її приземлюю. Але напевне пора зав"язувати, виникають сумніви чи не переборщую, хоча "глаз да глаз"
Далі синуля Володимир Володимирович, йому 2.5 роки. Ну дуже пустотливий хлопчик, який ще дуже погано говорить d30
І є в нас дівчинка Маруся, ця ще зовсім крихітка їй після завтра буде 8 місяців.
А також Роксолана, якій я приходжусь мачухою(дуже не люблю це слово). Вона вже сама мама, тому я жінка дідуся d27

Цитувати
2.Яка ти мама -консирвативна чи сучасна,подруга чи наглядач.
Мама я в міру сучасна, якщо я правильно розумію сучасність мами d30 Нігті в школу ніколи не дозволю намалювати (ну хіба в 10 класі і то не впевнена), на канікулах прозорим лаком можу дозволити. А от волосся висвітлити, якщо б Владуся захотіла, дозволила б, вона русява і в дитинстві була дуже світленька і мені це дуже подобалось. Дозволяю в школу ходити в шортах, які вчителька з укр.мови називає трусами, але то такі собі дуже короткі штани на кант d112 Захотіла вона на гітару ходити, я дозволила і купили ту гітару, але чесно контролювала щоб вона не пропустила жодного заняття, і рік відходити. Чи буде і цього року ходити вирішувати буде вона, але якщо вирішить ходити то я вже проконтролюю щоб рік вона відходила. Мені здається, що так я прив"ю їй відповідальність, але чи це так d104
У Вови з відповідальністю якось легше, він як розіллє то зразу витре, викидати сестри використані памперси то його робота яку він виконує відповідально, якщо пора спати він приходить і ще мені про це нагадає. Та й маленький він ще, в основному слідкую щоб шкоду собі не зробив. Маруся - ця сама маму виховує d27
А от чи подруга чи наглядач? Буваю і такою і такою. Наприклад як подруга дозволю гуляти доки хоче(межі встановлені ще раніше), але має сказати коли буде і як наглядач проконтролюю до хвилини коли прийде і лихо їй коли запізниться. От скаже літом, що прийде о п"ятій годині і прийде в пів шостій. Точно сваритимусь і не тому що пів шоста то пізно, а тому що сама пообіцяла, і ніхто їй не заважав сказати що прийде в сьомій, я б дозволила. А ще могла б подзвонити і відпроситись, за такої умови я б напевне також дозволила затриматись. Я маю чітко знати де мої діти знаходяться, бо дозволяю багато де знаходитись і багато чого робити, але мене треба ставити до відома і поки з моєю думкою рахуватись. Ось якось так складно d16

Цитувати
3.Знайомство з чоловіком.
З котрим?  z5

Цитувати
4.Яка найромантичніша історія спогад в твоєму житті.
Ух, прийшлось позгадувати
Перебрала багато історій в пам"яті. Напевне все таки це було коли в 3-му класі мені однокласник  додому портфель носив. Вчилась я тоді в 23 школі, а жила на трикотажці і ми додому пішки йшли, попри парк, і листя під ногами так приємно шаруділо і так ще сонячно було, довго тягнулось бабине літо. А автобуси тоді ще справно ходили, а ми чомусь пішки йшли... Романтика... Він бідолаха так пихтів під вагою двох портфелів  :)

Offline Муза

• Своя Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єлизаветка 6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #8 : 21 Серпень 2014, 22:53:33 »
Привіт! Отримуй і від мене питаннячка! :hi Яка в тебе професія і чи працювалала по спеціальності?

Offline АгаАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #9 : 21 Серпень 2014, 22:54:38 »
Привіт Настю, дякую за вітання!
Заходь, буду рада відповісти на твої питання.
Цитувати
А ти чимось гостити будеш?
Дуже люблю каву, добру , всяку і вино сухе червоне. Але прочитала колись в інтернеті, що вони одне до одного не пасують. Тільки халепа зі мною, ще щось вставити крім тексту в віконечко для повідомлень не навчилась d112  Навіть цитату по-людськи не можу зробити d100

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
« Reply #10 : 21 Серпень 2014, 23:11:44 »
Цитувати
З котрим?  
а давай з двома. а фото ми навчимо вставляти, о то буде як з мотрею, всі думали що то пишногруда дама а то виявилась молоденька тендітна мама.

Offline АгаАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #11 : 21 Серпень 2014, 23:38:08 »
Цитувати
о! моя бабуся теж Олешева тлумацький рн
Цитувати
Я теж там все літо проводила! Правда по віковій категорії ми не співпали!  
Ну от, шифрувалась, шифрувалась і таки спалили z5
Чи бува ми з вами не далекі родичі, а то в мене іноді враження, що в Олешеві, обов"язково хтось комусь, хоча б троюрідний вуйко d27

Цитувати
У Каламбур ходили?? Зараз навідуєтесь??
Ой, не треба до мене на ви, я ще не така стара :)
Ні, Каламбуру здається тоді ще не було, коли я до клубу бігала. Здається ресторан був на верху і магазин в низу, а там де зараз "Каламбур" був господарський магазин.  Ох і кавалєрка була mish
Зараз звичайно в селі буваю, бо мама туди після виходу на пенсію переїхала жити, але набагато рідше ніж хотілося б.

Цитувати
що ти найбільше не любиш робити?
От ненавиджу, в прямому розуміння слова, робити те чого не планувала. Буває ти собі день розплануєш, а тут щось як на зло не клеїться  в графіку, хтось або щось хоче тобі вклинитись, дуже не вчасно і таке, що треба зробити і безапеляційно. Це мене дуже дратує,  мушу вдихнути видихнути і порахувати до десяти, іноді декілька раз, щоб перестати дратуватись.  Якщо виникають непередбачені справи в будь-який день я їх приймаю як частинку дня, але коли день розпланований, а воно лізе - це d24

Цитувати
де ти любиш відпочивати, в яких країнах була і де мрієш побувати?
Я просто люблю відпочивати, будь-де лиш не дома на дивані. Ось минулий тиждень ми були в Микуличені, красота. І який(ну будемо говорити правду) відпочинок з двома молодшими дітками, та ще й без старшої(хоча і без них певно довше дня засумувала б), але було 30хв, коли ми від"їхали глибше в гори, зупинились на березі Прута, діти заснули в машині, і ми бродили вдвох тримаючи машину в полі зору(бо не закривали двері), збирали малину, ожину, навіть 4 ягідки чорниці і стрибали по камінню на березі під гучний шум потоку, і так сонячно і не жарко, і така приємна очам зелень, лафа. Мені стало цих 30хв щоб відпочинок зарахувався і я поскладала себе до купки.

В країнах я була в небагатьох, Чехія і Польща.  А мрію мати можливість просто подорожувати. Правда є ще одне міні бажання, побачити пальму яка росте дико(не висаджена на газоні), а так як в нас в лісі граби. d100

Offline АгаАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #12 : 21 Серпень 2014, 23:58:55 »
Цитувати
фото ми навчимо вставляти, о то буде як з мотрею, всі думали що то пишногруда дама а то виявилась молоденька тендітна мама.
От тільки виберу, буду допомогу просити.  А тендітною мене тяжко було б назвати d112

Цитувати
а давай з двома
З обома то з обома.
Я з ними познайомилась в один рік, восени. З другим(Володя) познайомилась швидше, він прийшов вчитись на другий курс до нас в групу, провчився рівно один семестр(це друга освіта мала бути, аж цього року знову поступив на юридичний, тепер закінчить z5) і залишив, бо викладачі йому бачте не такі. Але ми спілкувались досить довго і ніде правди діти, почуття були в обох. Але... Але він одружений, з дружиною не жив, та була дочка 5 років. Я молоде зелене дівчисько 18 років, сказала йому, що ще з дружиною помириться і відступилась, хоч сподівалась, що буде наполягати. На той час якраз познайомилась з своїм першим чоловіком(Юра), про що дізнався Володимир (добрі друзі доклали) і вирішив що нічого мені життя ламати, тому і не зупиняв(про це я дізналась набагато пізніше).
А от з Юрою знайомство було цікаве. Запросила мене подруга Юля на дискотеку в будинок офіцерів. Дискотека до 11, тролейбуси їздять до 10, самій пішки йти страшно. І час провести хотілось класно. А в подруги подруга також Юля. Ну і я нічого мудрішого не придумала, як загадати бажання, між двома подругами Юлями, щоб познайомитись з нормальним хлопцем, тоді і вечір проведу класно і додому проведуть. Моє бажання збулось.

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +391/-1
  • ...все, що віддав, - твоє!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #13 : 21 Серпень 2014, 23:59:14 »
Привіт! Вітаю з інтерв'ю :hi
Поки послухаю твої відповіді без лишніх запитань ;)

Offline Ірисик

• Активна Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійко, 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #14 : 22 Серпень 2014, 00:13:52 »
  Привіт! Вітаю з інтерв'ю!
  Чи використовуєш ти до дітей ті самі методи, якими виховували тебе батьки?
  Розкажи про своїх друзів  :flv
Все в житті пов'язано начисто,
Все міняється без вороття,
Якщо жінка змінює зачіску,
Значить, скоро змінить життя...

Offline АгаАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #15 : 22 Серпень 2014, 01:37:50 »
Цитувати
Яка в тебе професія і чи працювалала по спеціальності?
Цитувати
5 Ну і твій карєрний ріст ,ну дуже б було цікаво.
Ці питання мабуть об"єднаю.
По освіті я юрист. А якими професіями володію, тяжко визначитись d112
Мій кар"єрний ріст швидше не ріст, а метання між варіантами, де себе реалізувати.
Ще на першому курсі(вчилась я заочно, бо грошей у батьків платити за стаціонар за юр.фак.  не було, тим більше за вступ на державний ніхто б не платив, але вчилась, цілими днями сиділа в бібліотеці, за що собі вдячна) працювала медреєстратором в дит.обл.лікарні, а по нормальному друкаркою d30  Зарплата рівнялась, вартості 100 гр цукерок "Ромашка" які я купувала кожен день коли виходила з роботи і проїзду з і на роботу за місяць. Тому вийшовши заміж з чистою совістю звільнилась. Мій новоспечений чоловік вирішив зайнятись бізнесом, звільнився з роботи де працював в бригаді по виготовленню меблів. Залучив свого друга і ми почали меблі збирати самі. В мої обов"язки входило приймати замовлення, і помагати в цеху, клеїти кромку, прикручувати ручки і дверки. Результат - дрібний ремонт меблів можу зробити сама, з дрелькою і шуруповертом спілкуюсь на ти(але ніколи ці вміння тепер принципово не застосовую). Потім була вагітність, і на 4 роки моєю професією стало бути мамою. Як дочка пішла в дит.садок я  вирішила, що не даремно ж батьки гроші платили за навчання. Влаштувалась помічником адвоката(без офіційного працевлаштування), щоб знання відновити, навиків набути. Платив він зарплату сміхотворну, я жартувала, що якраз на каву з дівчатами по поводу отримання зарплати і стало б. Я терпіла бо йшла на роботу не за грошима. Наївна. Адвокат виявився конкретний жлоб,  від нього відмовився клієнт в якого він вів юридичний супровід, і він запропонував мені задурно попрацювати поки він іншого не знайде. Потім були нові пошуки роботи. Стосунки в сім"ї на грані. Після того коли мені свекруха запропонувала піти в баню працювати, бо коло хати близько,цілодобово по дзвінку відкривати і з клієнтами там сидіти, прибирати, простиньки і пивко видавати mish я шукала підтримки в чоловіка, а він сказав, а що тут такого можна буде на халяву в баньку сходити d24 Мій терпець увірвався........... і я пішла на роботу касиром в ігровий зал(провокацію чоловіку хотіла організувати, та його це влаштувало). Та касиром пропрацювала тільки сутку, стала адміністратором і інкасатором і зав.відділом кадрів і бухгалтером і ще щось там - все в одному.  Забула уточнити, що це я вже працювала з своїм теперішнім чоловіком, він директором на якусь там фірму працював, а я все решта d100  Потім були ще літні майданчики і кафешка. Два роки цілодобової роботи. А потім в 2008 році заборонили ігровий бізнес... І ми залишились  з купою кредитів, на зйомній квартирі.Зате уже троє, я, Влада і наш теперішній тато. Починали все не з нуля, а з мінуса. Були знову кафе, ломбард. Але поки ми працювали в ігровому бізнесі, наладили хороші зв"язки з чехами і поляками. І вони знаючи про мою юридичну освіту, запропонували допомогти їм оформити фірму в Україні. А далі був юр. супровід. А далі інші фірми , інші юридичні питання з якими звертались друзі, господарські і цивільні суди. Досвіду в мене після роботи в ігровому бізнесі в спілкуванні з любими органами влади було більш чим досить. А потім почали до нас звертатись друзі друзів і т.д.  На сьогоднішній день довго вагаючись, як ми будемо заробляти на життя, ми з чоловіком таки зупинились на юриспруденції. Станом на сьогодні, поки діти ще малюсінькі, я офіційно оформлена помічником адвоката, мені потрібен офіційний юридичний стаж, так як досвіду досить, а реально стажу нема  :oox
 Ось таке у мене кар"єрне топтання-метання.

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #16 : 22 Серпень 2014, 09:13:12 »
Так, я ще нічого не прочитала, але де фото? :no-no