Автор Тема: Інтерв"ю з Ага  (Прочитано 3661 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline tanyar

• Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна, 15, Дарья 3.5рочки
  • Ваше справжнє ім’я: тетяна
Re: Інтерв"ю з Ага
« Reply #17 : 22 Серпень 2014, 09:25:33 »
Ага, ви дуже цікаво розповідаєте, поки просто послухаю :bo

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #18 : 22 Серпень 2014, 10:03:35 »
Цитувати
А затягнуло мене, чоловік сказав, що інтернет відключить як не схаменусь  
Довший час нік різав мені вуха, забираючи перше СП стидно було його в голос сказати і дома не признавалась і сторінку з мамкою закривала   Прийшлось признатись, коли дочку відправляла забрати СП, бо сама ніяк не встигала. ( я якщо дала обіцянку  прийти чи щось зробити " в лепешку" розіб"юсь, але виконати постараюсь)  Тепер вже звикла. Навіть подобатись починає.
Гарний нік, короткий і яскравий, мені правда не зі словом асоціюється, а з Бабою Ягою але в хорошому сенсі ;) Мій чоловік перший раз коли пішов на роздачу і мав забрати штани Пенелопи і лосіни Царівни мав психологічну травму d30
Ну і набагато краще, ніж булоб Зоряна -г 1984 d27

Вже все прочитала, так цікаво, Зоряна мушу дізнатись, ти так цікаво про своїх чоловіків розповідаєш, мемуари мали б літературний успіх точно!
Тепер кілька питань:
1. Твоя коронна страва?
2. Чи любиш ти читати художню літературу, якщо так, яким жанрам надаєш перевагу?
3. Чи сваришся з чоловіком через дурниці, напрклад розкидані шкарпетки?
4. Чи знаєш, щось про веди, якщо так, що думаєш про це?
5. Як обирали імена для дітей?
Поки, дякую! :chitaju

Offline surikova

• Своя Мамка
  • Репутація: +271/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександра 19.10.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #19 : 22 Серпень 2014, 10:11:46 »
 :hi і мені цікаво буде почитати- попитати. я бачила тебе на лекції з дитячого харчування і потім лише вдома зрозуміла, що ти Ага d100

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +478/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #20 : 22 Серпень 2014, 10:33:03 »
Привіт!Вітаю з інтерв"ю!
Більш люблю читати, ніж питати. і...
чекаю фото (здається бачила тебе один раз та не впевнена   :) )
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Ремонт дитячих візочків! Аргонна зварка алюмінію
узгоджено з адміністратором

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +245/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
« Reply #21 : 22 Серпень 2014, 10:41:35 »
Ага дуже цікаво тебе читати  :bo :*
Мої питання:
1.Чи є в тебе книга яку ти любиш перечитувати?
2.На яку подію ти найбільше чекаєш?
3.Що ти думаєш коли дивишся у дзеркало?
4.Якого придуманого персонажа тобі б хотілося зустріти у реальному житті?
5.Твоє улюблене морозиво???
Дякую за відповіді  :*

Offline Хонда

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +319/-0
  • Made in Ukraine)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #22 : 22 Серпень 2014, 11:18:45 »
Привіт!!! Вітаю з інтерв'ю!!! d120 :chitaju
Можна на "ти"? :flv
Дуже цікаво читати і переконуюся, що долю не змінити;)
Хто був ініціатором розставання з першим чоловіком? Чи спілкуєтесь зараз? І які стосунки з донькою другого чоловіка?
Чи уявляєш яке б було життя, якщо б тоді в університеті зразу зійшлися з Володею?;)
Домашні справи робляться по графіку чи як є настрій?
Маєте якійсь свої сімейні традиції?
Чи віруюча людина і наскільки?
Ти оптиміст по житті?
Дякую d120

Offline Irysya

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +643/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #23 : 22 Серпень 2014, 15:07:31 »
Дякую за цікаві відповіді!
Зорянко, в поміч супер тема

і окремо про фото ;)
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline АгаАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
« Reply #24 : 22 Серпень 2014, 18:48:56 »
Дякую всім за відгуки!

Цитувати
Чи використовуєш ти до дітей ті самі методи, якими виховували тебе батьки?
Ні, майже ні. Хоча намагаюсь привити ті самі основи, хоч іншими методами.  Важливими для мене є відповідальність, пунктуальність, порядність, розвиток особистості, самоосвіта.

Цитувати
Розкажи про своїх друзів

Тут у мене поділ. Є знайомі, коліжанки і родичі і друзі.  Знайомих, коліжанок і родичів є багато. А от друзів одиниці. З знайомими і коліжанками можна спілкуватись кожен день, але вони не стануть друзями. А друзі є такі, що можна перекинутись двома словами, зустрітись два рази в рік, але знати 100%, що по першому зверненню, кинуть все і примчать.

Цитувати
чоловік перший раз коли пішов на роздачу і мав забрати штани Пенелопи і лосіни Царівни мав психологічну травму
Це так і є, дівчатам що проводять СП напевне не раз приходилось спостерігати, як ніяковіють чоловіки коли ніки жінок називають. Я іноді люблю спостерігаю, коли СП забираю. Деякі ніяковіють, деякі називають так ніби то не моє і я її не знаю, а є такі які гордо кажуть, бо вважають, що в них жінка розумниця дбає про сімейний бюджет d27

Цитувати
1. Твоя коронна страва?
Навіть не знаю d112 Є багато страв які я люблю готувати, тому коли готую святковий стіл довго вирішую, що приготувати в конкретному випадку.  Останнім часом експериментую з відкритими пирогами(киш лорен). А ще в мене ну дуже смачна телятина виходить. Читаючи рецепт вперше, я можу собі приблизно уявити смак готової страви. Готую не пробуючи. Був один випадок. Чоловік любить чеську кухню.Тому я люблю його побалувати. Чула від нього багато про свічкову, один раз їла її в Чехії, але з чого воно так і не зрозуміла. Весь зміст там в соусі, м"ясо, кнедлики і соус, а ще журавлиновий джем (я його не мала). Ну от ідучи до дому вирішила приготувати ту свічкову, на вгад накидала продуктів в магазині.  Соус, коли я його їла, був такого приємного персикового кольору. Розмірковую, що ж то таке. Карі? Ні, воно має смак, який не сплутаєш. Може куркума? Беру. Уже дома шукаю рецепт в інтернеті. Знайшла, виявилось що то припущена, блендерена морква з вершками, і іншим. На смак не розібрала(чоловік також потім був здивований) Чоловікові не признаюсь, що готую, кажу вгадай.  Вгадав, сказав, що дуже схоже, але як завжди в мене смачніше d30  Я тієї страви, що зварила так і не пробувала, сиділа на дієті.

Цитувати
Чи любиш ти читати художню літературу, якщо так, яким жанрам надаєш перевагу?
Так, читати люблю. Але читаю мало, бо читання мене з колії вибиває, вже як книжку візьму то їм читаю, готую читаю, навіть в туалеті, особливо в туалеті(це поки єдине місце де вже і ще попід ноги діти не лазять) і так поки не дочитаю до кінця, а все решта в цей час закинуто.  Подобаються  просто цікаві книжки, так що улюблених авторів і жанрів не маю. Не люблю фантастику. І важко читаються мені ті книжки де вже дуже багато героїв, і декілька ліній сюжету паралельно розвиває автор, починаю плутатись d112

Цитувати
Чи сваришся з чоловіком через дурниці, напрклад розкидані шкарпетки?
Ні, через таке не сваримось, ніколи. Але сваримось в основному через дурниці, через те, що не стосується наших стосунків, в основному через роботу. Ну наприклад чоловік вибрав якусь лінію поведінки в певному випадку, а я починаю запитувати, а якщо станеться так, а може варто зробити по іншому. Тоді чоловік каже, ти постійно мене критикуєш, а я йому доказую, що таким способом я шукаю слабкі місця, і даю йому шанс їх підлатати, бо той хто попереджений той озброєний. В таких випадках бувають конкретні скандали d105

Цитувати
4. Чи знаєш, щось про веди, якщо так, що думаєш про це?
Уявляю, що це таке, чисто підсвідомо, хоч не впевнена, що моє уявлення правильне. Може бути, що щось читала в якомусь журналі. Тому і думки якоїсь про це не маю.   Моє уявлення про веди якесь таке, наші думки матеріалізуються. Хоча може це і не має відношення до вед d143  Після твого питання  як мінімум в вікіпедію загляну.

Цитувати
5. Як обирали імена для дітей?
Обирала імена я , навіть скоріше діти самі собі обирали.
Коли носила Владиславу, почула в маршрутці, щось подібне, тільки чоловіче. На той момент жодної дівчинки з таким ім"я не знала і не чула про таке ім"я. І свекруха також, тому сказала, що я собі це придумала і дуже впиралась. Ми жили разом, тому терор тривав місяців п"ять. Я вистояла.
Вова (Володимир Володимирович) назвав себе сам, якось на четвертому місяці вагітності мене осінило, що він Володимир і все, як відрізало. Чоловіку було спочатку трохи не зручно, тому  натякав може ще подумаємо, але ніяких варіантів не міг засропонувати. Зійшлись на тому, що коли народиться дитина і побачивши її він зрозуміє, що пасує інше ім"я то я погоджусь. Але це питання так більше і не виникало.
Марусю я назвала ще не знаючи кого ношу, хлопчика чи дівчинку, твердо сказала, що якщо дівчинка то буде Марія( можу ще подумати над Анна-Марія), а хлопчик як буде - називайте собі як хочете z5
Тому виходить, що імена були в одному варіанті і вибирати особливо не було з чого.

Offline АгаАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #25 : 22 Серпень 2014, 19:31:02 »
Цитувати
я бачила тебе на лекції з дитячого харчування і потім лише вдома зрозуміла, що ти Ага
Я ще здається в твоєму СП брала участь.   d41

Цитувати
Так, я ще нічого не прочитала, але де фото?
Про фото вже писала, виправлюсь.  Irysya вже мені і підказок накидала. Думаю справлюсь d30  Дякую!

Цитувати
1.Чи є в тебе книга яку ти любиш перечитувати?
Є. Але це в основному дитячі книги.  Недавно з малою про Карлсона читали. І чомусь "Мавку" Лесі Українки, але не можу зрозуміти чому, як тільки книжка на очі попадає, так і перечитую.  А ще Ярослава Гашека "Пригоди бравого вояка Швейка".

Цитувати
2.На яку подію ти найбільше чекаєш?
Зараз чекаю поки пройде так десь років ще зо три і діти підростуть, щоб ми змогли зробити в квартирі ремонт і отримувати задоволення від того, що є штори і всі речі мають свої місця. Ми в своїй квартирі ще двох років не живемо, а Вова вже так її розніс, що  :oox, меблі уже нищити почав, навіть плитка в коридорі в деяких місцях вищерблена... Ну є у нього диструктивна риса в характері.  Я коли переїхали думала, що потрохи доробиться, люстри повісимо(є тільки в коридорі, кухні і в ванні з туалетом), штори - немає ніде, столики журнальні на дерев"яні поміняю, барні крісла в кухні( у нас ікеа). А чоловік наполягав на тому щоб в"їхати в по максимуму зроблену квартиру, бо потім нічого не доробиться. Так і сталось d112  А тепер розумію, що і не треба, бо наприклад столики ми привезли з Чехії і вони нам тоді по 40 грн. обійшлись, а дорогого дерев"яного шкода буде і треба було б постійно дитину приструнювати.  А так робить з ними що хоче d16

Цитувати
3.Що ти думаєш коли дивишся у дзеркало?
Пора постригтись!   Пора пофарбуватись!   Пора б і дістати з полички той кремчик від зморшок.   А взагалі може ще бути, дехто з ровесниць і гірше виглядає.   О цим боком, взагалі непогано.   Тааак, пора з собою щось робити!

Цитувати
4.Якого придуманого персонажа тобі б хотілося зустріти у реальному житті?
Напевне ніякого, бо іноді уявляю як побачила привида, чи зустрілась з полтергейстом і точно знаю, що з ними зустрічатись не хочу. Я б певно померла від жаху.

Цитувати
5.Твоє улюблене морозиво???
Плодово-ягідне, а в ідеалі без глазурі.

Offline АгаАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 22 Серпень 2014, 20:11:49 »
Цитувати
Можна на "ти"?
Треба :flv

Цитувати
Хто був ініціатором розставання з першим чоловіком? Чи спілкуєтесь зараз?
Я мінімізувала свою присутність вдома, якраз працювала майже цілодобово, забирала дочку з садочку, в 9 вечора клала спати і десь в 10-11год вечора їхала на роботу, поверталась в 4-5год. ночі Зранку на 9 год відводила в садок і йшла на роботу. Іноді її забирав чи відводив чоловік. А з ним ми майже рік не пересікались. Свекруха проводила переговори. Я тільки перші місяці гроші віддавала, щоб борги віддавав, а заробляла навіть дуже не мало. Чоловіка певно все влаштовувало бо ні слова не казав проти, а я ще сподівалась.Ні почуттів не було, але я мала таке уявлення, що треба спробувати зберегти сім"ю. Та коли зрозуміла, що борги не віддаються перестала гроші віддавати. Багато нюансів було. А потім використавши моїх батьків для своїх інтересів, подав заяву на розлучення.
Зараз майже не спілкуємось, хіба по телефону іноді, і коли випадково пересічемось то вітаємось. Все спілкування зводиться до обговорення деяких глобальних питань, що стосуються дочки. Але вона до тата по можливості їздить на вихідні, я ніколи не забороняю. Але можу придумати на вихідні цікаве заняття, щоб вона сама зробила вибір в нашу користь d142

Цитувати
І які стосунки з донькою другого чоловіка?
Рівні. Вона напевне думає, що я її не розумію, іноді придираюсь.  А я деяких її вчинків дійсно не розумію(чоловік також не розуміє), але приймаю. Сподіваюсь, що з часом станемо якщо не подругами, то хоч коліжанками.   Ми один період жили разом, а припав він на її 16років, самостверджуючийся вік, а чоловік хотів щоб я їй донесла те, що повинна була мама донести дочці в ранньому віці(прибрати за собою, попрасувати, посуд помити, тушканчика погодувати).

Цитувати
Чи уявляєш яке б було життя, якщо б тоді в університеті зразу зійшлися з Володею?
Знаю точно. Хтось з нас двох вже б вийшов з "мест не столь отдаленних". І це напевне була б я, а може і Вова z5

Цитувати
Домашні справи робляться по графіку чи як є настрій?
Тільки під настрій. Або з примусу, коли немає вже куди далі відтягувати. Можу зимовий одяг з шаф в кінці червня прибрати d108

Цитувати
Маєте якійсь свої сімейні традиції?
Не багато, але є. Наприклад снідаємо з чоловіком разом, а вечеряємо обов"яково всією сім"єю як би то пізно не виходило, чекаємо поки зберуться всі.

Цитувати
Чи віруюча людина і наскільки?
Так, знаю що Бог є. Але в церкву не ходжу, хіба по великих святах.

Цитувати
Ти оптиміст по житті?
Так, я супер-пупер оптиміст. Вірю, що зі мною і моїми рідними нічого поганого статись не може, бо просто не може. Цю віру підірвала смерть тата, але мій оптимізм підказав мені варіант який я описала в відповіді на питання Мотрі про те ,що я відчувала коли взнала що буду мамою.

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
« Reply #27 : 22 Серпень 2014, 20:44:52 »
Цитувати
о ти думаєш коли дивишся у дзеркало?
Пора постригтись!   Пора пофарбуватись!   Пора б і дістати з полички той кремчик від зморшок.   А взагалі може ще бути, дехто з ровесниць і гірше виглядає.   О цим боком, взагалі непогано.   Тааак, пора з собою щось робити!
а були якісь глобальні зміни в зовнішності, там з блондинки в брюнетку...чи щось подібне.

Offline АгаАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #28 : 22 Серпень 2014, 22:06:35 »
Цитувати
а були якісь глобальні зміни в зовнішності, там з блондинки в брюнетку...чи щось подібне.
Захотіла я бути рижою і то вже, зараз, купила саму "рижу" фарбу і сама пофарбувалась.  Волосся було фарбоване, а коріння на сантиметрів  10 відросше.  Пофарбувалась сама, результат  mish  Відросше волосся гарно фарба взяла, таке риже-риже, а от там де фарбоване як було темний каштан, так і залишилось, красота "неопісюєма".
А так то максимум з каре до короткого, майже їжачок на чубку, і знову каре.

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #29 : 22 Серпень 2014, 23:33:50 »
Так оперативно відповідаєш, молодець :bo  і пишеш ти також цікаво, думаю всім не нудно :bo
Тепер питання:
Розкажи якою ти була в шкільні і студенські роки?
А також як завжди питаю про божевільний вчинок...
Куди саме ти хотіла б поїхати (країна, місто...)?
ТИ назвала багато якостей які виховуєш в дітях, а якими саме Конкретними діями (н-д: заставляєш читати, щоб розвиватись, обмежуєш в чомусь за провини.....і.т.д.)
Які в тебе відносини були і є з батьками і батьками мужа, ти можеш сказати що в тебе довірчі відносини з мамою?
Улюблені місця Франківська.
Дякую

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #30 : 23 Серпень 2014, 00:31:10 »
Ну, привіт, Ага!
Ми з тобою одної крові, ти і я d30: тричі мами, тричі "кесарські жінки", левиці, матері драконів, майже однолітки, я в 23 школі теж вчилася і не така вже я тендітна, хоча таки не пишногруда, і грамотна ти, не прибіднюйся, і відповіді твої мені теж близькі, і події в житті були схожі (офіційна дата початку моєї вагітності з малою - день смерті моєї мами), і поговорити я теж люблю, і нік твій мені подобається, люблю я, щоб українськими буквАми і містко, а "ага", до речі, то не тільки калфа, то ввічливе звертання до старших у тюркських мовах (йой, знов мене понесло, не дивуйтесь, люди добрі, що я язиката: ще-м не годна від інтерв'ю відійти d30)...
Словом, вчора я безсоромно проспала вечір без "Мамки", а нині це інтерв'ю побачила, а чекала на нього давно, бо мені твої виважені, змістовні пости завжди подобалися і було цікаво дізнатися про тебе більше. Тому не можу таке пропустити, ще й щось тебе запитаю.
1. Що тобі подобається на "Мамці", а що - ні? Маю на увазі і форум сам по собі (як він зроблений, які є теми, які правила), тобто об'єктивне, і людей, які за цим форумом стоять, які на ньому спілкуються, - мамок. Які речі в чужих постах тебе дратують, заводять з півоберта?
2. Які вимоги до себе як до мамки-форумчанки ти ставиш? Чого намагаєшся уникати в повідомленнях? Якими є твої правила віртуального спілкування?
3. Чи не жаліла ти про народження третьої дитини? Чи виправдало воно твої очікування? Чи не приходили думки, що очікування були вищими, а насправді вже все знайоме і буденне?
4. Чи встигаєш ти насолоджуватися тим, як ростуть твої діти, коли між ними така маленька різниця? Чи буденні клопоти і обов'язки не забирають надто багато часу?
5. Чи є в тебе комплекс "кесарської жінки"? Чи не плекала ти надію народити самій? Якщо мріяла про це, то чому не вийшло? Чи жалієш про це?
6. Як вважаєш: мама любить усіх дітей однаково (колись моя мама казала, коли я допитувалася, кого вона більше любить: "От є 5 пальців. Який не вріжеш - болить однаково"). Як думаєш, це міф чи реальність? Якщо міф (для тебе особисто), то хто тобі найближчий з дітей? Хто є найбільшою твоєю любов'ю? Чи не картаєш себе за це?
Якщо якесь з питань вимагає занадто відвертою відповіді - не відповідай.

Offline АгаАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #31 : 23 Серпень 2014, 19:16:02 »
Цитувати
Так оперативно відповідаєш, молодець

От ти Наталю і наврочила (мала бути посмішка).  Не можу я оперативно відписати, щось в мене форум буксує, все кольору не того, не цитується, смайлики не ставить і  повідомлення зависають. Або щось з нетбуком, але інші сторінки в інтернеті нормальні. А стаціонарний комп. тато окупував, хіба пізно в нічку звільнить(ну і тут мав бути смайлик)

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +86/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #32 : 23 Серпень 2014, 20:54:48 »
Привітик . ;)На нашому форумі  так цікаво поспілкуватися з досвідченими мамусями,до яких я і себе відношу. d112У тебе є доросла донька,от я б і хотіла знати,як ви пережили перехідний вік. А може його у вас і не було?Ти з дочкою колєжанки,чи довіряє вона тобі свої секрети і переживання.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #33 : 23 Серпень 2014, 23:02:53 »
Зоряна, а якщо з іншого браузера зайти то також глючить? В мене колись таке з контактами було, то я просто вводила в гуглі своє питання і там мені поетапно вибило що робити, ну коротче це був якийсь вірус суто на контакт, вже не памятаю що я робила, бо не дуже розбираюсь в тих штуках, просто слідувала інструкції і все запрацювало. Може це також щось на Мамку тобі "пороблено" :xmm