Автор Тема: Інтерв"ю з Ага  (Прочитано 3307 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline АгаАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
Re: Інтерв"ю з Ага
« Reply #34 : 24 Серпень 2014, 08:25:16 »
Цитувати
Може це також щось на Мамку тобі "пороблено" xmm
Дякую Наталю!
Сьогодні зранку вже все добре. То просто "Мамка" в нас розумна, я тут засиділась, а діти не приглянуті, от вона мене і відправила справами домашніми трохи зайнятись, щоб наш тато взагалі її не заборонив d27

Але вчора було цікаво, ті смайлики які в темках мала посміхатись, в мене плакали і соплі в хустинку дули d27

Цитувати
Розкажи якою ти була в шкільні і студентські роки?
Якщо б ти мене знала особисто, я б подумала, що це ти навмисно таке хитрюще питання задала, щоб мені стидно було. Але ж ти не знала правда? d27
Добре, так і бути, обіцяла бути чесною.  До класу 8-го вчилась добре, без особливих зусиль і старань, на 5 і 4   А ось в 8-му класі торкнувся мене тєжко перехідний вік, компанії, кавалєрка, 70% прогулів в третій чверті d100, та стараннями мами мізки вправили і рік я таки закінчила, не набагато гірше ніж попередні. В 10 класі в нашу згуртовану компанію(клас всім складом перейшов в 10 за винятком 1-го учня) додали ще кілька дівчат. Вони швидко влились в клас і почалось, було весело. Але особливо ми в 4-х здружились. Сіли перед столом класного керівника на дві перші парти і доводили його до білої горячки.  Класний керівник в нас був молодий, 27років, а поводився як пенсіонер, ну така натура в нього була. Це я тепер розумію, а тоді ми його діставали як могли. Його вже і заступник директора просив попуститься, але в нього або не виходило, або ще гірше йому ставало, бо було дуже смішно, а ми діти жорстокі ні одного проколу не пропускали. Випадків море, що не день то комедія, розкажу один.  Так як клас наш був кращим, нам дозволяли кожного четверга дискотеки в кабінеті. Керівник нас пантрувув, та тут йому треба було конче додому, а ми випросили ще годину, він дозволив і хлопці притягнули лікер, була колись така отрава "Салюте" називалось, це було якогось голубого кольору.  Ну по скільки на клас вийшло? По пару грам,   пляшку поклали за скло в сервант і забули. Зранку приходить керівник і бачить ту пляшку, шок це мало сказати, істерика. Нас з уроку викликав, директора, заступника і давай нас чихвостити. Заступник директора відвів його в підсобку, щось там пояснював, нам не все було чути, але щось типу ну нічого страшного, а ми які були, ну згадай. Ми розійшлись. Але після уроків виходячи з школи нас зустрів на дверях плакат "11-В алкоголіки" , реготали ми довго, це наш класний подумав, що нам стидно стане коли інші учні взнають d100.  А тепер мені стидно d100

Студентські роки, ну які там роки, вчилась я заочно, але за сесію ми доганяли все, що  інші за рік. Але ми дійсно вчились(це ще були ті роки існування цього закладу коли він рахувався одним з дуже не поганих приватних вузів, викладачі у нас були з львівського університету Франка, тепер його не існує, після смерті власника-ректора він швидко зійшов в руках спадкоємців на ніц). Компанією з 8-10-12 чоловік, ми в інститутському кафе сідали в кабінку на 4-х осіб, замовляли коньяк, шоколад, багато курили(тоді ще не було заборони курити на території навчальних закладів) і вчились. Ввесь стіл був закиданий конспектами,  зошитами, книгами, часто бігали за добавкою в бібліотеку, хтось задавав питання, хтось відповідав, інші доповнювали відповіді, коли хтось щось не розумів ми роз"яснювали. І так могло годин 4-6 пройти. Багато жило на квартирах, але там навчання чомусь швидко в п"янку переходило, тому ми відмовились від квартир, іноді в бібліотеці зависали, але часто приходилось перериватись бо комусь на перекур горіло, а всі чекали. З часом бібліотекарка нам книги по дзвінку приносила як офіціанти замовлення в кафе. Одним словом студенти-заочники d91. За пару дні матеріал за семестр освоювали z5
Підсумок, є що згадати нема, що дітям розказати d30

Offline АгаАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #35 : 24 Серпень 2014, 11:30:00 »
Цитувати
А також як завжди питаю про божевільний вчинок...
Я тобі на інтерв"ю  всі твої питання процитую z5  Дівчата я їх бронюю, якщо можна z5
До років так 20 я через раз десь "лазила". Своїм дітям я бажаю такого янгола охоронця як в мене, я в більшості випадків навіть не розуміла якому ризику себе піддавала.  Один раз з подругою ми зібрались погуляти, як завжди в двох, але третя подруга, котра не дуже була до гульок, попросилась з нами. Познайомились ми з трьома студентами, коротше я додому на таксі їхала, перша подруга пішки йшла, але не сама, її провели, третя сама пішки о 3год ночі, зимою.  Це так в двох словах.  Просто дякую Богу за те, що охороняв від неприємностей. Зате після одруження  через тиждень, коли з першою подругою ішли по дорозі, притормозила машина, хлопці хотіли познайомитись, я драпака давала дальше ніж бачила, аж подруга здивувалась з моєї дикості. Отак міняє людей життя d30

Цитувати
Куди саме ти хотіла б поїхати (країна, місто...)?

На сьогодні в мене мрія не далека, але вже і не проста, хочу в Крим d104

Цитувати
ТИ назвала багато якостей які виховуєш в дітях, а якими саме Конкретними діями (н-д: заставляєш читати, щоб розвиватись, обмежуєш в чомусь за провини.....і.т.д.)
Так іноді я буяню, тієї осені їхав колектив танцювальний, де займається дочка, в Францію,  в листопаді. Літо в дочки було активне, як завжди,  відпочинок з нами в горах, табір, відпочинок з татом, море з танцювальним колективом, дома була тижня зо два і повернути на "землю" було не просто, трохи хамила, літала десь, я попередила, що не пущу в поїздку (хоча документи збирала і віддала керівнику колективу,навіть щось заплатила була), якщо не виправиться. За два тижні до поїздки я заборонила їхати. Таке протвережує і запам"ятовується. А так стараюсь дозволяти все, що є в межах розумних.  Маю визнати, поки вона розуміє ці межі, та чи надовго. Скажемо так дозволяю багато, але якщо караю то також жорстко.
Ну і наприклад самоосвіта, я ніколи не роблю уроки з нею, підкажу де знайти інформацію, де прочитати, як краще це зробити, але ще не було щоб я задачу за неї розв"язала.    Читає вона і так багато, правда і я їй до 5 років багато читала.   А ще я їй пояснюю, що мені важливі знання, а не оцінки, добра оцінка без знань - не зараховується, а знання з поганими оцінками я приймаю( а чи вони є, якщо не  я d100 то тато точно провірить d27)  Я в свій час наприклад не дуже географію вчила чи історію, за що тепер соромно і дуже шкодую, намагаюсь надолужити. Хоча іноді це списую на нудних викладачів, де були цікаві уроки ми сиділи як миші. До тих предметів які в школі відверто викладають не цікаво стараюсь привернути увагу цікавою додатковою інформацією.

Цитувати
Які в тебе відносини були і є з батьками і батьками мужа, ти можеш сказати що в тебе довірчі відносини з мамою?
Моя мама дуже любила свою маму яка була трудягою, тому всі канікули і  вихідні ми проводили в селі, бо треба садити , сапати, щось з городу прибирати, хто знає , що це таке то й зрозуміє. Звичайно, що я була не в захваті колись і тепер від того, що нічого крім села до 16 років не бачила, я і тепер ще за це злюсь на батьків. Робота це добре, дітей треба виховувати роботящими, але має бути межа,  нас не заставляли працювати понад силу, не експлуатували, але і в парк на вихідні ми не ходили, бо приїздили  в місто в неділю в ночі, а в селі батьки в неділю в хаті відпочивали, бо  другу половину дня п"ятниці і всю суботу на городі сильно замучувались. Але не так все було й сумно, це я вже тепер зрозуміла, що могло бути по іншому, а тоді я так це не сприймала бо і не знала, що буває по іншому.
Та і з якоюсь проблемою до мами не піду, бо вона дійсно сильно хвилюється, а її переживання не полегшують мою проблему, тому кудись, але не до мами.Та й повчань буде море, і щось типу  "ну як ти могла.." Можу вже через деякий час розказати, спростивши ситуацію.  Так вона поступала з своєю мамою, а моєю бабусею. Вже в цьому році я зрозуміла, що це мама цінить, після того як розказувала мені, що моя двоюрідна сестра біжить зі всі до мами, а навіщо та і так їй не поможе, а хвилюватись буде дуже, і казала що їй легко бо ми її не "грузимо" своїми проблемами, вона знає, що вони в нас є і постійно за нас молиться.
І все таки я не хочу таких стосунків з дочкою, тому вчуся і стараюсь в першу чергу її просто вислухати не перебиваючи, щоб вона знала, що її не будуть повчати і осуджувати, пробую зрозуміти важливість проблеми чи дочці потрібно моє втручання і чи вимагає ситуація прийняття якихось дій з мого боку.

Цитувати
Улюблені місця Франківська.
Люблю площу Міцкевича.
  А зараз дуже люблю балкон свого 10-го поверху d112, такий вид на місто, супер.. Дуже гарно виглядає сонячного ранку і в ночі  осітлене місто. Люблю стоячи на балконі сама, попити спокійно кави, або в двох з чоловіком. Та точно без дітей, бо тоді балкон перетворюється на сильний стрес, ковані перила  на не заскленому балконі 10-го поверху mish

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #36 : 24 Серпень 2014, 16:32:45 »
Цитувати
Якщо б ти мене знала особисто, я б подумала, що це ти навмисно таке хитрюще питання задала, щоб мені стидно було. Але ж ти не знала правда?
Та ні точно тебе не знаю, бо в мене тільки три мами багатодітні і вони на мамці не сидять. Але мені твоя відповідь про шкільні роки підходить, тому вже можеш не питати мене я просто твій абзац скопіюю ;)  Тай за що стидно, я вже подумала може щось таке страшне робила..навіть писати не хочу...а то таке "по мєлочам" d27
Цитувати
За два тижні до поїздки я заборонила їхати
Ого, і що так і не дозволила? d107 Мені аж шкода дитину стало, ну ти і Мать-гроза d27
О, я ще одне придумала d27  люблю Карпачовва дивитись, а твій чоловік бере уяасть у вихованні дочки? Чи не буває у вас як у тих передачках : Я тебе слухатись не буду, бо ти не мій тато! Або навпаки він занадто пасивний, ти дозволяєш йому виховувати свою дитину? :xmm
Цитувати
Я в свій час наприклад не дуже географію вчила чи історію,
А чого тобі соромно знов, а мені не соромно d27, ми лиш історика доводили до інфаркту :bo
Мені відповіді сподобались-"відмінно", спасибі, слухай Мотррю, вона в тому розуміється, пишеш ти дійсно легко і цікаво :bo (я ніколи не роблю компліментів якщо так не думаю)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline АгаАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #37 : 24 Серпень 2014, 21:46:09 »
Привіт, Мотрю!

Цитувати
Ми з тобою одної крові, ти і я
Це точно, співпадінь і дійсно багато.  Коли читала твоє інтерв"ю, думала якщо б таке мене питали, то я б просто відповіді на деякі питання з твого скопіювала :bo   І волосся в мене також не світле d30
А ще дякуючи тобі, форум отримав ще одну віддану мамку в моїй особі.  Твоя вчасна підтримка, жінки яку будуть в третє кесарити, була мені дуже необхідна. Дякую!

Цитувати
Що тобі подобається на "Мамці", а що - ні? Маю на увазі і форум сам по собі (як він зроблений, які є теми, які правила), тобто об'єктивне, і людей, які за цим форумом стоять, які на ньому спілкуються, - мамок. Які речі в чужих постах тебе дратують, заводять з півоберта?
Почнемо з того, що подобається мені саме існування цього форуму, добре що можна поспілкуватись з мамками  свого міста, можна знайти корисну інформацію про життя  міста, а не займатись не завжди результативними пошуками, не завжди вірної інформації.  Наші активні мамки зразу доносять все і позитивне і негативне і непотрібне, і дуже важливе d30  На форумі я знайшла рецепт піци яку оцінили всі домашні(включаючи чоловіка).  Взнала що існує СП, правда трохи пізно  бо користі не багато, долар то ого-го.   На днях зайшла в КОРИСТУВАЧІ і була шокована там скільки "мертвих душ", я б їх "повидаляла" з форуму, ну наприклад тих хто вже більше року не заходить, хоча може це і не правильно.
Прослідковується на форумі традиція відноситись з осторогою до нових мамок. Я це "запасла" і будучи новенькою дивувалась, та старалась "помалківать". А зараз і сама здається заразилась d112 Але то реально дратує, коли заходиш на форум, там декілька тем підряд з повідомленнями від одного користувача, та ще й на диво змістовні, з трьох слів, во істину "краткость сестра таланта"  d111  
А ще не переношу, а іноді з півоберта заводять, як ти кажеш, повідомлення з інформацією: " Я їхала в пижику і одна жінка другій розказувала"  Особливо в розділі далекому від "лялякалки"d104

Offline АгаАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #38 : 24 Серпень 2014, 22:55:51 »
Цитувати
2. Які вимоги до себе як до мамки-форумчанки ти ставиш? Чого намагаєшся уникати в повідомленнях? Якими є твої правила віртуального спілкування?
До недавна, моїм правилом, життя на форумі, була можливість залишитись інкогніто. Ну але то вже позаду, реалії життя заставляють "попуститись", то чому б не почати це з "Мамки". Стараюсь уникати в повідомленнях шпильок, на 90% , ну а за 10 хай вибачають d112  А також стараюсь користуватись попереднім переглядом,  дякую винахідникам "червоного підкреслення", стараюсь його не ігнорувати;  не пишу не перепровірену інформацію, те що "вчула в пижику" перед тим як написати, постараюсь перевірити, хоча б в інтернеті.  Навіть те, що знаю точно, в темах з розділів не "лялякалки" перепровіряю. Ну є в мене такий пунктик, нікому не довіряю, навіть собі d112

Цитувати
3. Чи не жаліла ти про народження третьої дитини? Чи виправдало воно твої очікування? Чи не приходили думки, що очікування були вищими, а насправді вже все знайоме і буденне?
Ні, це виявилось вдалою "авантюрою", якраз те, що треба  d9  А завдяки тому, що все знайоме, не виникало відчуття "зупинки життя" і очікування трьох, шести місяців.  Я з новонародженою з перших днів стала активним учасником життя сім"ї, що не могло не тішити.

Цитувати
4. Чи встигаєш ти насолоджуватися тим, як ростуть твої діти, коли між ними така маленька різниця? Чи буденні клопоти і обов'язки не забирають надто багато часу?
Ну сьогодні я наприклад висунула теорію, що треба до них відноситись як до двійнят і тоді буде мир в хаті. Відколи Маруся повзає, Вова відчув в її особі загрозу своїй унікальності.  Він ще мало говорить і ми жартуємо, що добре вони говоритимуть одночасно z5  Зараз він відбирає в сестри всі іграшки до яких вона доповзає, кашу з її тарілки з"їдає швидше за неї, і разом з нею знову їсть бридотне овочеве п"юре з кабачка. Коли її береш на руки, в ідеалі і його хтось має взяти на руки, або  як мінімум по голові погладити. Дуже мило гладить її по голові і цілує в щічку, після чого треба поцілувати його.  Але то якась добра ревність, швидше не ревність, а потреба впевнитись, що його люблять як і раніше. Тому й кажу, що зараз з ними треба як з близнятами, якщо даєш печенько то обом і кашку однакову.
А буденні клопоти, якщо вони забирають багато часу,я їх просто ігнорую. Хоча стараюсь зробити все, що можливо зразу, так менше часу трачу і потім так тяжко себе заставити  взяти і доробити. От готую, поки активно не працюю, майже завжди свіже, але стараюсь мінімізувати кількість затраченого часу на приготування, підібраними рецептами і оптимізацієї процесу.

Цитувати
5. Чи є в тебе комплекс "кесарської жінки"? Чи не плекала ти надію народити самій? Якщо мріяла про це, то чому не вийшло? Чи жалієш про це?
Комплекс був після першого КС, я навіть перші місяці уточнювала, що я не родила, мене оперували d30 Другий раз жевріло бажання родити самій, бо 100% знала, що хочу ще дітей, а після двох КС всяке могло бути. Але мене протверезили, моя гінеколог обізвала мене старою, сказала, що велика різниця між дітками то також зле, ну і  УЗД за 2 тижня до родів поставило крапку в моїх терзаннях, приблизна вага дитини була 4.600  d112  Тепер і натяку на комплекс не залишилось і майже рада, а то дуже тяжко переношу будь-яку біль, навіть не сильну.

Цитувати
6. Як вважаєш: мама любить усіх дітей однаково (колись моя мама казала, коли я допитувалася, кого вона більше любить: "От є 5 пальців. Який не вріжеш - болить однаково"). Як думаєш, це міф чи реальність? Якщо міф (для тебе особисто), то хто тобі найближчий з дітей? Хто є найбільшою твоєю любов'ю? Чи не картаєш себе за це?
Як би то правильно пояснити. Я люблю їх однаково. Хоча старшим перепадає більше уваги, бо вони швидше і гостріше відчувають нестачу, в той час коли найменшій ще солодко годинами спиться.  Але буває , що когось з дітей я люблю сильніше ніж інших, ну наприклад в той момент коли дитина захворіла, чи просто потребує більшої підтримки. Але це сьогодні хтось один, а завтра інший. Це швидше просто загострюється почуття до когось, хто цього потребує більше в даний момент.  Хоча закрадалась підозра, чи не буду любити спільних дітей більше ніж Владу, чи не буде вона після їх народження, чимось окремим,  мої сумніви на щастя не мали місця бути. Але і тепер я спостерігаю за нею, щоб упевнитись чи не вертиться в її голівці така думка, а то добрі однокласники, навчені своїм досвідом просвітили :(

Offline АгаАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #39 : 24 Серпень 2014, 23:18:13 »
Цитувати
У тебе є доросла донька,от я б і хотіла знати,як ви пережили перехідний вік. А може його у вас і не було?Ти з дочкою колєжанки,чи довіряє вона тобі свої секрети і переживання.
Люда, уточни будь ласка кого ти з доньок маєш на увазі, або котрий перехідний вік. Бо я не зовсім зрозуміла. d100   Влада  ще не дуже доросла, думаю що перехідний вік в неї, ще не настав. Чи ти може про кризу 3х років? Чи ти про доньку чоловіка? :xmm

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +458/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #40 : 24 Серпень 2014, 23:55:07 »
Цитувати
До недавна, моїм правилом, життя на форумі, була можливість залишитись інкогніто.

Вже ні, дівчата тебе розпитали, а я ще й впізнала за дописами.  Два дні згадувала ...

Фото таки давай, щоб пересвідчилась.

Offline АгаАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #41 : 24 Серпень 2014, 23:58:46 »
Цитувати
Тай за що стидно, я вже подумала може щось таке страшне робила..навіть писати не хочу...а то таке "по мєлочам"
А ти думала, я отак візьму, і привселюдно, щось супер компромативне напишу, та я ж мама багатодітна, а ну хтось донесе d27

Цитувати
Ого, і що так і не дозволила? Мені аж шкода дитину стало, ну ти і Мать-гроза
Ні не дозволила, та вона не довго горювала, бо поїзда не вдалася. Була погана погода, ходили в дощовиках, тому ж і мало, що побачили, ще й батьки бідкались, що в купі дуууже дорого вийшло. Так що ми виграли в двійні, і гроші зекономили і профілактику хамству провели d27

Цитувати
О, я ще одне придумала   люблю Карпачовва дивитись, а твій чоловік бере уяасть у вихованні дочки? Чи не буває у вас як у тих передачках : Я тебе слухатись не буду, бо ти не мій тато! Або навпаки він занадто пасивний, ти дозволяєш йому виховувати свою дитину? xmm
Теж дивлюсь його передачі, і маю думку поставити в хаті відеокамеру,щоб можна потім з боку подивитись на поведінку всіх особей стада рідного. Бо наша сім"я іноді нагадує мені стадо свиней, слонів і тих мавп, що голосно кричать, перекрикуючи один одного і телевізор d27

Так, про виховання. Участь бере і то найактивніше, навіть активнішу ніж мама. Коли мала підходить до мене з якимось питанням ( а яка столиця? а хто? а що? де росте? скільки важить? і чого дощ паде?), я тільки піднімаю на неї очі і вона відповідає:"Я зрозуміла, з дурними питаннями до тата... " І йде мордувати чоловіка, навіть не знаю, щоб я їй відповідала, "Відчепись, не знаю" d143  Кличе вона його тату,  це було її бажання, ми тільки дозволили. Вона може йому нахамити, точно так як і мені, а він може на неї насварити, точно так як і я. І при цьому, дякувати Богу, ніхто ні на кого не дується. Коли вони сперечаються я взагалі "удаляюсь", всі дорослі самі розберуться. В цьому цілковита заслуга чоловіка і його делікатної поведінки, налагоджувався цей контакт довго, терпеливо, делікатно.

Цитувати
А чого тобі соромно знов, а мені не соромно , ми лиш історика доводили до інфаркту
Мені відпові

Та мені перед дітьми соромно, коли про столицю якоїсь країни питають, все до тата, до тата d27

А, і мій класний керівник є істориком. Він бідолаха нам навіть за ті уроки де нас не було п"ятірки ставив, певно натякав, що йому буде легше житись якщо ми його уроки прогулювати будемо, а до нас не доходило d27

Offline АгаАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #42 : 25 Серпень 2014, 00:03:43 »
Цитувати
Вже ні, дівчата тебе розпитали, а я ще й впізнала за дописами.  Два дні згадувала ...
Тепер "колись" щоб і я тебе ідентифікувала d30

Offline АгаАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #43 : 25 Серпень 2014, 09:20:19 »
Цитувати
Які в тебе відносини були і є з батьками і батьками мужа, ти можеш сказати що в тебе довірчі відносини з мамою?

Про батьків мужа забула d100
 Вони в нього вже старенькі, їм по 78 років. Тато нарешті після народження внука визнав за мною право на існування. d27 Хто йому не до вподоби, того просто ігнорує. А так мене за столом питає," що ти думаєш по цьому, чи цьому поводу", а це вже ого-го яке визнання, бо за столом має право говорити тільки він, годинами розказувати щось з минулого і то вже не вперше, до певних свят приурочені певні розповіді z5 А мама то жінка ангельського терпіння, бо витерпіти тата не просто. До нас вона з порадами не пхається, хіба чоловіку тихенько каже щоб мене не ображав, а мені вдячна що я терплю її сина. Якщо чесно то характер в її сина, про що їй відомо як нікому, не простий, коли ми разом перший рік працювали, мій робочий день починався з плачу, хоч зараз я вже знаю де в нього "пульт управління". Я свого чоловіка завжди жартома попереджаю, що я не його мама і якщо в старості в нього буде татів характер, я терпіти не буду d112

Offline АгаАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #44 : 25 Серпень 2014, 14:28:07 »
Нарешті і я вмію фото загрузити d41  То зовсім виявилось не складно, аби було бажання поцікавитись як це робиться d27  
Фото одненьке і стареньке, за 2012р..  Пізніше додам свіже.

Offline iryshka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макар 21.12.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #45 : 25 Серпень 2014, 15:52:33 »
Цитувати
Нарешті і я вмію фото загрузити
Вітаю!  :flv Нарешті вже всі дочекалися  d41
Зоряна, на фото ти з чоловіком? Якщо так, то ви дуже схожі, як брат з сестрою  ;)

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +458/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #46 : 25 Серпень 2014, 16:00:51 »
То таки ти. Зовсім не змінилась.
Скажу, що з першим чоловіком ви були красивезна пара , от як в житті буває, що в сімейних стосунках не пара.

Ще нам фото всієї сім'ї пліз, зі всіма дітками. Полюбуємось.

Offline АгаАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #47 : 25 Серпень 2014, 16:01:21 »
Цитувати
оряна, на фото ти з чоловіком? Якщо так, то ви дуже схожі, як брат з сестрою  
Так, це чоловік. Похожі? Ну напевне правду кажуть, що чоловік і жінка з роками прожитими разом, стають і зовні подібні. d112

Offline АгаАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #48 : 25 Серпень 2014, 16:02:13 »
Цитувати
Скажу, що з першим чоловіком ви були красивезна пара , от як в житті буває, що в сімейних стосунках не пара.
Оце заїнтригувала.....
Цитувати
то я , свисну в приват, якщо згадаєш кінець 90-х
Постараюсь згадати. Я багато в голові перепорпала, але щоб  то кінець 90-х.  Пиши в приват.

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #49 : 25 Серпень 2014, 16:06:36 »
Цитувати
Оце заїнтригувала..
Та Люда недавно виставляла свою фотку, подивись може згадаєш
Ой, дівчата ви такі цікаві, що Мотря зробила нам навіювання що вона якась "старенька мати", що ти тут розказувала "нє, я не тендітна, не молода...." d27  ну та, бачу по фотці, що 100 кг і зморшки всюди d140. Ай дівки, любите ви собі ціну набивати d27 d27  Файні жіночки, нічого вам не бракує, наговорюєте дурниць на себе d104

Offline iryshka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макар 21.12.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #50 : 25 Серпень 2014, 16:11:56 »
Цитувати
ну та, бачу по фотці, що 100 кг і зморшки всюди
я собі так і уявляла, поки фото не побачила  d30