Автор Тема: Інтерв"ю з Ага  (Прочитано 3656 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline АгаАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
Re: Інтерв"ю з Ага
« Reply #68 : 27 Серпень 2014, 16:28:36 »
Цитувати
А в мене запитання: як ти організовуєш свій час, щоб майже все встигнути? Маєш якісь секрети?
Які там секрети, що встигла то моє, а що не встигла то буде час дороблю d27  А якщо чесно, то в останні дні місяця згадую, що є важливе і обов"язкове в цьому місяці, можу занотувати. Потім десь субота-неділя складаю план надобов"язкових завдань на тиждень, чого можна уникнути, думаю як уникнути. А те чого уникнути я не придумала як, виконую в останній день строку d27. А далі кожної ночі просинаюсь  згадую, що маю зробити за наступний день, якщо не проснулась то мізкую над ранковою кавою, що ж то таке на сьогодні обов"язкове. Ввечері розмірковую з чоловіком, що ж я таке забула, бо мені чомусь здається що я таки щось не зробила.  Вище описане стосується звітів, податків, інших обов"язкових документів, платежів і зустрічей і т.п.  А все інше так само як вище описала тільки по мірі надходження. І між тим діти, і хатні клопоти. Так, так, саме так як написала, спочатку все вище перераховане, а потім діти і кухня з пранням. z5

Ось зараз дощ, так що зустріч перенесла, почала мити банки на сливове варення. Стоять банки повні води в раковані, а мама на мамці. d30

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #69 : 27 Серпень 2014, 19:27:06 »
А чоловік допомагає? Чи у вас робота ділиться на жіночу і на чоловічу?
А ще поділися досвідом, як привчаєш до роботи донечку. Вона вже має свої обов'язки?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Rosinka

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #70 : 27 Серпень 2014, 20:02:23 »
Цитувати
Сподіваюсь, що з часом станемо якщо не подругами, то хоч коліжанками.
:flv та я ж тільки ЗА!  d77 але якщо ти не будеш з мене посміюватись, та як ти можеш  d27

Offline АгаАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #71 : 27 Серпень 2014, 21:53:05 »
Роксоль, та ти не правильно мене розумієш. Я можу шпильку запхати і то ще яку, але не посміюватись d27

Offline АгаАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #72 : 27 Серпень 2014, 22:14:34 »
Цитувати
А чоловік допомагає? Чи у вас робота ділиться на жіночу і на чоловічу?
В нас чоловік мозг, а все решта дружина. Чоловік миє підлогу, драє унітаз, і бере на себе дітей, щоб дружина могла втілювати його грандіозні плани і ідеї. І робить генеральне прибирання коли дружина вже геть чисто запустить домашні справи.  Вміє все, але воліє когось "припахати" жінку, друга чи майстра d27  Наприклад, домовиться про зустріч, вивчить документи, все підготує, жінку в курс введе, дасть ЦУ і дзвонить: вибачте я прийти не зможу, прийде до вас така то , зв"язок через неї d27. Так і живемо.

Цитувати
А ще поділися досвідом, як привчаєш до роботи донечку. Вона вже має свої обов'язки?
А цьому мені треба в тебе вчитись, в основному ніяк. Коли навчання, вона має 2-3 год вільних, щоб зробити поточні уроки. В суботу гуртки і англійська, і уроки які можна зробити наперед. В неділю також уроки на перед і пів дня відпочинку. А на канікулах я проаналізувала, що її дома майже немає. Кепсько виходить. Іноді посуд миє, замітає, ну і чоловік заставляє, але то їх розборки, ну і її кімната.
Знаєш я звернула увагу, що я настільки привчена, що коли хтось з дорослих працював, діти не сиділи без діла, хоча б уроки вчили, або допомагали, що я не можу і тепер комфортно почуватись коли хтось, щось робить, а я наприклад телевізор дивлюсь.  Тому виходить, що я мию посуд,  а всі сидять, хоча б сьогодні в ввечері. Почала себе перевиховувати, відправляю малу мити посуд, а сама заставляю себе силою сидіти в інтернеті, і знаєш о диво, звикаю d27

Offline Rosinka

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #73 : 28 Серпень 2014, 09:40:43 »
Цитувати
Роксоль, та ти не правильно мене розумієш. Я можу шпильку запхати і то ще яку, але не посміюватись
d143 ну давай більше не пхати, я з миром прийшла  :flv

Offline АгаАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #74 : 28 Серпень 2014, 15:17:37 »
Цитувати
я з миром прийшла  daruju
А я що, мир значить мир  d27   d120

Offline АгаАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #75 : 29 Серпень 2014, 19:55:43 »
       Всім дякую за питання!
  Приємно було провести з Вами час!  d120
  Прийшлось мені трошки позгадувати, трошки задуматись, можливо зробити певні висновки d27
  Час проведений з Вами,  для мене проведений не даремно. Ще раз дякую!
Тепер я для Вас не незнайомка, фото таки навчилась вставляти z5  Тому зважайте на мою погану пам"ять  d100, якщо когось би мала знати, та не впізнала не ображайтесь, краще привертайте мою увагу d77

Ну і моє питання наступній майбутній "не незнайомці".
Сьогодні як ніколи хочеться поринути в дитинство, де все було радісне і безтурботне, і де з особливою безпечністю дивишся в майбутнє, яке виглядає таким прекрасним...   Повернись на -надцять років назад і розкажи нам про момент з свого дитинства, який ти найбільше любиш згадувати.

Всім па-па!  :*