Автор Тема: Еміграція в Канаду, Green Card. Увага Нова програма Nova Scotia!  (Прочитано 57598 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline марсіанка

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аніта і Софія
  • Ваше справжнє ім’я: маряна
Re: Іміграція в Канаду, Лотерея GREEN CARD ...
« Reply #170 : 02 Грудень 2011, 08:40:43 »
Асюня цілком з тобою згідна . в мене теж був досвід проживання і заробляння грошей за кордоном . Як кажуть добре там де нас нема. Одна ціль для всіх їхати це заробляння грошей .їх і тут мож заробити якщо будеш пахати як і за границею . і спати по 5 год.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]мої ангелятка ...

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #171 : 02 Грудень 2011, 08:54:30 »
Цитувати
їх і тут мож заробити якщо будеш пахати як і за границею
Якщо пахати, то дійсно можна заробити і тут. Але за кордоном ті самі гроші можна все таки легше заробити. От, наприклад, моя мама працює переважно по 4 год. в день, деякі дні зовсім не працює, і тих грошей все одно їй вистачає, щоб заплатити за квартиру, ні в чому не відмовляти собі в їжі, і ще й нам помагати. А тут вона працювала по 8 год. і відповідальності більше і нервів йшло більше, а тої зарплати (порівняно не дуже маленької) ніде видно не було. От ми з чоловіком навряд чи змогли би розкрутити якийсь бізнес (не всім дано), так само я не хочу працювати на якійсь супер керівній посаді, бо розумію, що хоч і зарплата буде більша, але тоді весь свій час прийдеться присвятити роботі. Я хочу просто працювати по спеціальності рядовим працівником і отримувати за це нормальну зарплату, а не нещасних 2 тис. грн., хіба в нашій країні це реально d104 Чи який толк з диплома мого чоловіка, якщо по спеціальності він може піти на працювати на мінімальну зарплату, а щоб заробити гроші, то все одно треба шукати якусь "чорну" роботу не по спеціальності, і толку з того, що він буде в Україні, як реалізуватися все одно нема можливості. Йти переучуватися на щось інше можна, але знову ж таки не факт, що після тисячів викинутих грошей на навчання, можна буде знайти нормальну роботу. Тому ми настроєні, якщо виїждати за кордон, то вчитися там і працювати по спеціальності. З мовою я впевнена, що проблем не виникне, бо її вивчення мені навіть тут дається досить легко, а коли жити в середовищі тої мови, тоді ще легше. І до речі за кордоном не так як в нас, всі підряд мають вищу освіту, її мають одиниці, а решта мають якісь середню спеціальну, різні курси, і з такою освітою так само реально влаштуватися на нормальну роботу, звичайно не на супер оплачувану, але на нормальне життя буде вистачати.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline марсіанка

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #172 : 02 Грудень 2011, 09:13:16 »
Незнаю ...але ж рідних людей нема коло тебе . тай на Україні можна внормувати свій грофік робіт . графік відпочинку . Я теж маю вищу освіту . але толку з того .як платять копійки  . Тому я знаю що робити на державній роботі не буду . а пенсія та певно треба дожити до пенсії  d104. в нашій державі . з нашими порядками . президентами . От виїхали б ми за кордон а коли буде таке що діти не приживуться за кордон і з часом скажуть . що то не їхня земля . Дітей би планувала дійсно вчити за границею.а дальше то буде їхній вибір ..

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
« Reply #173 : 02 Грудень 2011, 09:22:18 »
Я якось не дуже прив"язана до рідних людей, може тому, що вони за кордоном, на даний мама, тато і сестра. Єдині, хто мене тут стримує, це старенькі бабця і дідо, їх я самих лишити не можу. Але, якщо би наприклад мама приїхала за ними доглядати, то ми би їхали за кордон.
Цитувати
що діти не приживуться за кордон і з часом скажуть . що то не їхня земля
Думаю, це нереально, бо коли дитина виростає і стає свідомою в певному середовищі, то вже воно і буде їй рідним.
В мене, наприклад, нема якихось особливих почуттів до України, бо то моя рідна земля d112, і що з того, мені головне, щоб я комфортно почувалася, а на якій мові говорити абсолютно все одно, чи на українській, чи на російській, чи на англійській чи ще якійсь. Навіть в нас мені все одно, яка буде державною, хоч китайська, лиш би на якість життя то не впливало d112
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline SlavaАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +20/-1
    • Награды
« Reply #174 : 02 Грудень 2011, 10:02:53 »
ну незна...я люблю Україну,укр.музику,українські свята особливо......але все життя жити тут на мінімальну зарплату із-за любові - я не хочу і не буду...от приїжати колись (якщо вдастся пройти інтервю) я буду прилітати сюди ...але жити я хочу там, за океаном,щоб мати свою хату , заднє подвіря,щоб з дітками там мячиком погратись і шашлик пожарити таки в себе на тому подвірї,щоб на Новий Рік прикрасити всю хату гірляндами d100....
Ех ...мрії.....
Краще зробити і жаліти ніж не зробити і жаліти...

Offline марсіанка

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #175 : 02 Грудень 2011, 10:26:10 »
,,Слава ..зайдіть у однокласники там багато є груп про еміграцію . в тому числі і про квабек . люди розказуєть що їм пройшлося пройти і багато цікавої= інформації .

Offline SlavaАвтор темы

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #176 : 02 Грудень 2011, 10:41:00 »
ок, попробуй знайти z4

Offline midsummer

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
« Reply #177 : 02 Грудень 2011, 10:50:41 »
Дівчата , ну про що ми тут говоримо. У мене чоловік психолог за освітою, а працює будівельником і отримує 3500-3500 тис грн. в місяць (як коли) працючи по 10-11 годин надень. На ці гроші ми можемо собі дозволити купити продукти, без ікри але з м"ясом і рибою кожного дня, заплатити комунальні послуги і купити саме обхідне типу ліків, сигарет (чоловік палить) пижики ну і дитині усілякі дрібнички, іноді дозволяємо собі попити пива вдома з якимись сухариками. Все по сути грошей майже не залишається, а потрібно ще одягнутисьі взутись...
І хтось там писав про соціальне дно? А тут не дно, ні не дно, а жопа.
Далі наведу приклид знайомих в Америці. Живуть досить давно там, але працює тільки він на траку нормований робочий день, а  вона сидить з дитиною. Так от: мають квартиру,2 машини, їдять і куплять усе що їм потрібно, їздять кожного року на Україну і ще на 2-3 тиждні на море, кожних вихідних вечеряють у ресторані. За цей час 2 рази робили тут штучне запліднення і ще висилать знайомим невеликі подарунки.Хтось із вас ПАТРІОТІВ може усім цим похвались (працюючи нормовано і не крадучи у Неньки України)?  Заправка повного баку між іншим у них обходиться в 15$, а у нас?????
Тепер про Канаду. Там живе подруга моєї мами уже 12 років. Усі 12 років вона там працює офіціанткою (зараз їй 54). За цих 12 років вона купила там квартиру (живе без чоловіка), поміняла не одну машину, забрала туди двох дітей і утримувала сама декілька років, вивчила доньку у коледжі і інституті, вивчила бездоганно 2 мови і сама закінчила коледж. Середня зарплата у Канаді 3000 тис. дол. 600-900 дол. квартира, 300 страховка, 500-600 продукти і що, 1000 (мінімум) залишається на одяг, машину, відпочинок чи щось інше. Тут у мене  і близько такого немає, а тому я буду робити усе для того щоб жити як людина, нехай у чужій країні, сидячі на касі у супермаркеті за 1500$ і чоловік робитиме ту ж роботу, що і тут 40 год. на тиждень за 2500 тис. зарплати на яку можна купити УСЕ необхідне і мати безкоштовне медичне обслуговування.

Сказали спасибо: MacMurphy

Offline марсіанка

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #178 : 02 Грудень 2011, 11:04:27 »
Звичайно з боку дивитися як доробився чогось інший легко і розкішно здаєть . Там медом не помазано і не знати з якого г.. а в яке попадеш . На своїй шкірі не випрбовувала як там життя у канаді . )) треба форумчан з Канади запросити на форум .

Offline Асюня

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +107/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нікіта ,Тимофій, Зоя
  • Ваше справжнє ім’я: Ася
« Reply #179 : 02 Грудень 2011, 11:09:52 »
Цитувати
У мене чоловік психолог за освітою, а працює будівельником
а чому ж він отримував таку освіту,яку зараз не може використати?в Канаді він же також піде на стройку...
машини там дійсно дуже дешеві(як у нас жигулі)-звичайно ж б/у і бензин дешевий,але дороге обслуговування.
Медичне обслуговування не безкоштовне.Безкоштовно лише для незахищених слоїв населення,хоча якщо до 54 років працюють офіціанткою,то саме так і є.
Я говорю саме про себе-що Я б не поїхала,бо прислугою і на касі не буду.А кожен вирішує сам для себе.Мені тут добре d104
Не бойтесь дарить согревающих слов,
И добрые делать дела.
Чем больше в огонь вы положите дров,
Тем больше вернется тепла

Offline SlavaАвтор темы

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #180 : 02 Грудень 2011, 11:19:16 »
наші імігранти сидять на іншому форумі, кафе квебекуа називається...
але там дійсно так і є...
середньостатична сімя (чол і жін) мають хай би 5-6 тис в місяць, за квртиру оренду хай 650, садік 600-700, ну і за потребами вже дивитись ,кому шо тре....
звичайно що реально там скласти певну суму на власне житло, хай і за 5-6років, але є...а в нас? навіть за все життя не збереш шоб квартиру купити

Offline Асюня

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +107/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нікіта ,Тимофій, Зоя
  • Ваше справжнє ім’я: Ася
« Reply #181 : 02 Грудень 2011, 11:21:11 »
Цитувати
навіть за все життя не збереш шоб квартиру купити
d128
ми зібрали тут за 4 роки.
Не бойтесь дарить согревающих слов,
И добрые делать дела.
Чем больше в огонь вы положите дров,
Тем больше вернется тепла

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +306/-0
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
« Reply #182 : 02 Грудень 2011, 11:22:42 »
Slava, дай посилання на той форум, будь ласка. Цікаво почитати.

Offline midsummer

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #183 : 02 Грудень 2011, 11:25:14 »
Асюня То ви тут мабуть президентом компанії працюєте, якщо вважаєту роботу на касі прислугою? А якщо ви бухгалтер чи менеджер то по-моєму не сильно відрізняєтесь від касира по класовості(не в образу).
Так піде і там працювати на будову, але тут за 3000 грн, а там за 3000 дол. А чому здобував таку освіту, бо мама грошей не мала для поступлення на програміста. Вас ображати і переконувати не хочу, але у цій задниці сидіти не буду і прислуговувати панам та панянкам. Хочу нормального життя собі і своїм дітям, а при можливості ще й батьків заберу і працюватиму по 40 годин на тижень, нехай за касою. А ви живіть тут як вас усе влаштовує і пахайте як самі ж і писали, зато в Україні. Думаю на цьому варто заікнчити, бо ми оффтопимо, тема називається Іміграція в Канаду а не Перконайте мене не їхати в Канаду і навчіть вижити в Україні.

Сказали спасибо: MacMurphy

Offline SlavaАвтор темы

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #184 : 02 Грудень 2011, 11:26:48 »
можу..зараз кину в приват...

..
Асюня,молодці...гарна знач зп що тут вам вдалось зібрати, мені і мому чол не світить  :(

Offline midsummer

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #185 : 02 Грудень 2011, 11:28:20 »
Цитувати
ми зібрали тут за 4 роки.
З чим вас і вітаєм!!!

Offline SlavaАвтор темы

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #186 : 02 Грудень 2011, 11:33:11 »
тсссс.....ми тут різні думки збираємо...можливо хтось заоче почати процес, і комусь ця інформація важлива...і нічого згортати ми не будемо d128