Автор Тема: Ускладнення пологів:опущення органів малого тазу, зміни шийки матки, грижі і їх лікування.  (Прочитано 6591 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline совонька

• Свідома Мамка
  • Репутація: +36/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 хлопці та дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: олександра
Випадіння  матки лікується операцією або носити кільце,що підтримує матку.

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +354/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
кільце-не варіант. це чужорідне тіло всередині. тому й контрацепцію типу мірени я не розглядаю взагалі. цікаво скільки це коштує? і до кого звернутись?

Offline julkina

• Щасливий той, хто навчився захоплюватись, а не заздритити!!! :))
  • Своя Мамка
  • Репутація: +201/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данило, Поліночка
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Ой, з такою шийкою ніяка Мірена й близько не світить d30
А якщо про пластику, то коштує багацько, робиться під загальним наркозом, шви і всі "діла". Так, ніби після пологів зі швами, майже місяць сідати не можна. Ну так мені пояснили приблизно... Не надто радісна перспектива d38
Може, хтось вже робив таке і поділиться досвідом?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Лайла

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
жесть d111 але дивно, чому на таку проблему Кучеренко не відреагував, коли я була в нього на огляді? я описувала на словах, та все одно розумію, що це. до кого ще можна звернутись? крім Оксфорд медікал, бо ті ше шось найдуть

Offline остап1603

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка 9р, Остапчик 6р., Софійка 2р.
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
в мене теж опущення ШМ, то моя лікарка рекомендує мені такі спеціальні кубики-тягачі, які на день закладаєш в піхву, і з тим ходиш, вони відповідно втягують, а на ніч потрібно знімати, можна заказати в Польщі.

Offline Лайла

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
я мала шарики для тренування мязів піхви та вони настільки великі та незручні, що кинула то діло. до якого лікаря ви ходите?

Offline остап1603

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка 9р, Остапчик 6р., Софійка 2р.
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
в Медатлант до Ожгевич І.М., то є шаріки, а є кубіки, я так зрозуміла, що кубіки при більших опущеннях кладуть.

Сказали спасибо: Лайла

Offline julkina

• Своя Мамка
    • Награды
в Медатлант до Ожгевич І.М., то є шаріки, а є кубіки, я так зрозуміла, що кубіки при більших опущеннях кладуть.
Цікаво, треба почитати.
Може, й справді варто спробувати все, перш ніж йти на оперцію! Бо страшно, заваллл mish

Offline Nadja_if

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко і Катя
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
дівчата підкажіть а як ви відчуваєте що шийка опущена? в мене якийсь дискомфорт теж після 2 родів  :xmm

Offline andronata

• Свідома Мамка
  • Репутація: +109/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталка
Дівчата, хочу поділитися корисним досвідом. Після пологів довго шукала в місті спеціаліста з вісцерального масажу, щоб поставив кістки тазу та внутрішні органи на місце. Пощастило знайти таку людину лише через два роки після пологів. Добре було б це зробити одразу в післяпологовий період, але краще пізно, ніж ніколи. За допомогою вісцерального масажу органи займають своє природнє положення, усуваються застійні процеси, покращується робота органів травлення. Більш детально про його оздоровчі властивості рекомендую ознайомитися в інтернеті. Рекомендують від 5 до 10 сеансів, залежно від ситуації. Я мала 5 (робили через день) і результат був уже після першого масажу :bo
Живіт змінився візуально одразу, став більш плоским, пупок зробився правильної круглої форми (все життя був овальний), з"явилося відчуття легкості. Також був спазмований тонкий кишечник, трохи зміщений шлунок, і це виправили. Маю також опущення передньої стінки після пологів. Масажем це виправити можливо, але ефект закріплювати потрібно щоденними вправами, яким мене теж навчили на першому сеансі. Після масажу потрібно підв"язувати живіт і не піднімати важкого. В мене був для цього бандаж.
А тепер про масажиста: надзвичайно приємна і делікатна дівчина Іванна 0967801072. Вчилася технікам вісцерального масажу в Києві у учня Огулова (засновника цієї методики масажу). Масаж приходила робити до мене додому. Сеанс 150 грн. Все пояснювала і детально розказувала. Я від самого лише спілкування отримувала величезне задоволення, а після масажу так взагалі літала d27 В кінці кожного сеансу Іванна ставила банку на живіт, таким чином центруючи органи для їх правильного положення. Ці 15 хвилин, поки банка стояла, вона робила мені масаж на інші частини тіла, і якби ми не вели бесіду, то я б взагалі засинала, так це було кайфово d27 :bo
Усім рекомендую і дуже рада, що у місті з"являються такі вузькопрофільні спеціалісти :bo

Offline julkina

• Своя Мамка
    • Награды
 :hi Дуже корисна і вичерпна інформація. Дякую, Наталочко!!! :flv

Сказали спасибо: andronata

Offline Вишенька))

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +238/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
А ефект від масажу на якийсь час чи назавжди, якщо наприклад орган якийсь на місце поставить? І про "не піднімати важкого" то сюди входить носіння дитини на руках?  :xmm

Offline andronata

• Свідома Мамка
    • Награды
А ефект від масажу на якийсь час чи назавжди, якщо наприклад орган якийсь на місце поставить? І про "не піднімати важкого" то сюди входить носіння дитини на руках?  :xmm
нажаль, не назавжди. якщо не берегтися, тяжке носити і т.п, то органи можуть зміщуватися знову. вони ж на зв"язках закріплені, а ті, в свою чергу, від навантажень знову розтягуються. це як із дисками хребта. тобі їх вправили, поки бережеш спину, то все ок. як щось важке підняв - диски зіскочили, бо немає м"язевого корсету, щоб спину тримав. тобто треба ще вправи робити на зміцнення м"язів. для хребта - розвивати м"язи спини, для черевної порожнини - м"язи живота, для жіночих органів - м"язи тазового дна. піднімати дитину в цей період не рекомендують. але з малою дитиною це нереально, тому дозволяють з обережністю і обмежити по можливості.

Сказали спасибо: julkina

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +173/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 14 років, Влад 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Як дитина важить 7 кг)))  і вага збільшується....
Напишу дещо,  тільки не смійтеся!)  Після других пологів матка опустилася,  перші тижні я її відчувала як милася,  було дуже страшно!!!!  Бо я бачила жінку,  в якої було випадіння матки (це а гінекології я лежала ще не будучи вагітною),  то це кошмар!!!! Чому це відбулося?  Через довгий потужний період? (1 год)
І коментар гінеколога займатися регулярно сексом,  і все підніметься.  В цьому є зерно? 

Offline andronata

• Свідома Мамка
    • Награды
Не дарма жінку називають слабкою статтю. Наше тазове дно анатомічно інакше побудоване, ніж у чоловіків. Тому піднімати великі грузи жінці дуже шкідливо. Є спеціальні техніки, як правильно піднімати грузи, без шкоди для здоров'я. Я іноді практикую, коли не забуваю. А випадіння матки  - це дуже неприємно, але вирішується хірургічно. Шкода, що жінка себе так запустила. Це вже остання стадія опущення. Оперативне втручання потрібно було робити ще раніше. Не знаю про яке повноцінне життя можна говорити в такому разі, адже тут страждає не тільки репродуктивна сфера, а і інтимне життя жінки, приєднується нетримання сечі і проблеми з дефекацією. Тому так важливо не пускати процес опущення на самотік, робити вправи на укріплення тазового дна (вакуум, наулі і т.п), вправи кегеля, берегтися максимально і не носити тяжкості. Наші лікарі теж малокомпетентні в цьому питанні. На початкових стадіях кажуть лиш спостерігати, а в критичних станах вже оперують. Зараз в інтернеті є багато інформації, вправ, спеціалістів. Дуже класна тема вагітон, але треба знайти дійсно хорошого спеціаліста. Є навіть спеціальні техніки вагінального масажу, коли після курсу підтягується тазове дно і з ним матка і сечовий міхур. Головне не запускати, займатися і не лінуватися.

Offline andronata

• Свідома Мамка
    • Награды
Як дитина важить 7 кг)))  і вага збільшується....
Напишу дещо,  тільки не смійтеся!)  Після других пологів матка опустилася,  перші тижні я її відчувала як милася,  було дуже страшно!!!!  Бо я бачила жінку,  в якої було випадіння матки (це а гінекології я лежала ще не будучи вагітною),  то це кошмар!!!! Чому це відбулося?  Через довгий потужний період? (1 год)
І коментар гінеколога займатися регулярно сексом,  і все підніметься.  В цьому є зерно? 
В цьому є зерно  d27 особливо коли жінка в процесі контролює інтимні м"язи, їх скорочує і розслабляє, такі собі вправи виконує d27 таким чином і чоловік задоволення отримує більше, і м"язи тренуються, підтягуються. Також дуже добре впливають регулярні оргазми. Але чим більші проблеми з опущенням, тим це проблематичніше. Можу сказати з власного досвіду, що вісцеральний масаж дуже гарно впливає на лібідо :bo

Сказали спасибо: Мафросія, julkina