Автор Тема: Криза третього року....  (Прочитано 19219 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Світусик

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія, 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Re: Криза третього року....
« Reply #204 : 11 Квітень 2013, 23:45:51 »
А от "по попі"не можна  :xmm, хоч сама така сама d100
Сьогодні мені моя доня так "лице урвала" що я не мала де сховатись від  людей. Бо то ж не всі розуміють, що це є дитина і вона це переросте, (з моєю допомогою)
Спочатку в автобусі почала заігрувати до дівчат, а потім на цілий автобус,як запищить d107, і так не раз, а тітонька  якась давай мене вичитувати "як молоду берізку", хоч бачила, що я розмовляла з дитиною, і старалась їй пояснити, що в автобусі кричати і говорити голосно не можна.

Offline Lenastik

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
« Reply #205 : 12 Квітень 2013, 11:20:17 »
Мого малого по попі бити нема сенсу він навіть не реагує на це, і в кут не встає. У мене у знайомої хлопчику 3 рочки то вона йому скаже іти в кут він сам іде і буде стояти поки вона не дозволить вийти, а мій взагалі в куті не стоїть вона каже, що то з пеленок треба починати виховувати.

Offline Liuba

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
« Reply #206 : 23 Червень 2013, 15:54:18 »
Терпець вривається, ви праві дівчата. Адже в цьому віці наші малята самостверджуються і якщо їх мудро тактовно та хитро не (переламати
то головними в сімї стануть вони.

Offline мама Ді

• Активна Мамка
  • Репутація: +32/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #207 : 11 Жовтень 2013, 15:45:01 »
нам зараз 3,5 р наша криза почалась місяць якраз перед днем народження,спочатку хочу те не хочу те, потім  незрозуміло звідки сльози, тепер впертість ( ти собі мама кажи що хочеш а я буду та хочу так) та напористість навіть аж до сліз та істерики, кожень день різна дитина, але мені здаэться що я вже адаптувалась до цього  d30
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline tanola

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #208 : 12 Жовтень 2013, 10:49:21 »
в моєї доньки криза почалася в 1,10 міс. чи можливо це не криза???  може ця криза так рано у дитини розпочатись?

Offline ляляля

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Адріана 4 з половиною
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #209 : 18 Жовтень 2013, 21:15:42 »
Криза ще й як може початись раніше. Моя така незалежна дуже рано почала ще більшой незалежності вимагати. Я і сама по освіті - дитячий психолог, і то не завжди допомагали всі методи)) Але гарно спрацював такий трюк - я виходила з нею з дому і щось навмисне забувала і починала такі причитання, доня сама поверталась, шукала, приносила і була така горда, що всі кризові прояви знялись. Ну і ще важливий момент - прояви істерики неминучі - кожна дитина хоч раз спробує це утнути, але тут багато залежить від стану мами - якщо ми хоч трошки починаємо себе почувати незручно - все котиться як сніжна лавина))) І ми всі маємо право на наші емоції і агресію - я вчу малу і досі просто правильно це все діло виводити. А деколи велику роли грає сам дозвіл на право їх мати - діти дуже чітко це відчувають - чи мама зараз керується тим, щоб її дитинка не опозорила її перед іншими чи справді намагається розуміти і приймати її поганий стан.І якщо вони знають це своє право - їм не треба його доказувати. Ще навіть і сьогодні (їй вже 4 з пол) зайшли в магазин і мася почала якісь коники викидувати, горланити, я її покликала на двір (але для цього мама має мати вже сформовану довіру до себе, бо інакше хіба силою тащи і крики ще більші))) і кажу доні "в тебе щось стльки криків з горла рветься, але ти заважаєш людям робити покупки, давай - покричи, поверещи, тут трошки вбік відійдемо і вернемся купити тобі печиво", вона відразу вся спокійненька як киця стала)))

Offline kalina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +231/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Сніжана
« Reply #210 : 18 Жовтень 2013, 21:30:24 »
І нас зараз проявляється характер (синулі 3,4). Не дай бог хтось  щось зробить те що хоче робити він - це уже інстерика. Останім часом почав бити старшого брата, ніякі поясненя що битись не можна не проходять він топає до мене ногами, кривиться, показує язик і т.п. А перед тим як йти в магазин , ми домовляємось ще на вулиці що будемо йому купувати, правда це не завжди спрацьовує, але інколи допомагає.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #211 : 18 Жовтень 2013, 22:16:30 »
я ту почитала темку, легше стало, коли виявилось, ощ одній з дітей 4.5 роки. Бо от моєму Назарові ще немає чотирьох і , йолки-палки, ця криза  d111 Андрій в 4 роки був точно таким самим. Назарчик в мене ітак ще той "сірничок", спалахує в секунді, а тепер ну взагалі мало не кожної секунди горлає, все йому не те і не так, я сьогодні ледве дійшла з ним на тренувння Андрієве, потім годину там висиділи, потім ледве додому  d111 Всі діти як діти, а моє волає весь час... Я реально вже не маю сил слухати ті верески....
Тішить те, що він може відійти так само швидко, як і спалахнути (така в нього особливість). Проте він і впертий страшне, так що.... І якось ті спалахи агресії проходять самі, найкраще "лікуються" увагою та спокійним тоном, переводом теми. Але на те треба терпіння, котре я в собі все виховую та й виховую  d112 дуж хочеться шльопнути по задниці нераз, але я ж знаю, що навіть підвищений тон не дасть ніякого результату.

Offline ванілька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +150/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: катя , андрій, павлик
  • Ваше справжнє ім’я: вікторія
« Reply #212 : 18 Жовтень 2013, 22:55:01 »
а в нас просто кошмарна ситуація. дитина абсолютно не керована, в мене вже руки опускаються, сижу і реву коло нього. то навіть словами не описати що він виробляє, нині наприклад поки я смажила котлети ві виліз на стіл засунув ногу в суп і все порозливав на скатерть, і дивиться на мене. я вже і прошу і плачу і свару і луплю, все по барабану. говорю з ним постійно, пояснюю, він ніби і розуміє, а за хвилину знов щось витворить. Катю б"є, спеціально малює їй шкільні книги, щоденник. голий носиться по хаті з соплями і кашлем.  а вмовити щось зробити...то легше застрелитися.
А вихователька в садочку каже " в вас золота дитина".

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #213 : 18 Жовтень 2013, 23:05:45 »
Цитувати
Але на те треба терпіння, котре я в собі все виховую та й виховую   дуже хочеться шльопнути по задниці нераз, але я ж знаю, що навіть підвищений тон не дасть ніякого результату.
ну буквально пару хвилин назад думала про те, як важливо мати велике терпіння під час цих самих криз. Іноді аж закипаю всередині, але говорю з малим спокійним тоном, хоч іноді так важко втриматись d111  (вже пару разів у такі моменти під роздачу попадав чоловік, на малого ж кричати не можна, а пар на комусь спустити треба d112)
У нас, мабуть, теж чергова криза, малий істерики закочує на пустому місці, все йому не так... Заспокоюю сее лиш думкою, що це ми вже проходили і скоро йому перейде

Offline Galjysik

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +180/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, 6.03.2011р.
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #214 : 18 Жовтень 2013, 23:17:18 »
Ой...і в нас вчора були такі крики d111. Сиділи ми розмальовували разом метелика, в нього на крильцях є маленькі кружечка, я їх розмалювала.......і тут крики, що це вона хотіла замальовувати ті кружечки.  d107 Я кажу вибач, мама більше не буде, і пішла на кухню митити посут, то вона спочатку плакала в кімнаті, потім прибіглана кухню, тягне мене за кофту, верищить. Ледве заспокоїлись і чого питається d112

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #215 : 18 Жовтень 2013, 23:34:08 »
Галя, в тебе хоч можна істериці якесь логічне пояснення знайти, ну а мій от може прокинутись серед ночі і погнати мене шукати якогось там м"ячика, яким він грався позавчора, бо він хоче спати з ним і ВЖЕ d111 Ніякі домовляння-відволікання тут не діють, пішла шукати йому того м"ячика. І все це супроводжується безперервним ревінням :/

Offline Galjysik

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +180/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, 6.03.2011р.
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #216 : 18 Жовтень 2013, 23:47:57 »
Цитувати
ну а мій от може прокинутись серед ночі і погнати мене шукати якогось там м"ячика, яким він грався позавчора, бо він хоче спати з ним і ВЖЕ
ого, оце Максимчик жартівник, не дає мамі скучати d27

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #217 : 19 Жовтень 2013, 00:10:33 »
Цитувати
Цитувати
ну а мій от може прокинутись серед ночі і погнати мене шукати якогось там м"ячика, яким він грався позавчора, бо він хоче спати з ним і ВЖЕ
ого, оце Максимчик жартівник, не дає мамі скучати
Ой, не кажи, але мене такі його жарти вже з розуму зводять d111

Offline Ninysja

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Соломія, Олексій
  • Ваше справжнє ім’я: Ніна
« Reply #218 : 28 Жовтень 2013, 14:13:33 »
Так, справді, в нас теж в три роки почалася криза d111 d111 d111 і вже триває добрих пів року, коли воно вже закінчиться?????

Offline griwylja

• Активна Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданка,Ярославчик,Івасик
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #219 : 28 Листопад 2013, 11:25:49 »
А у мене синочку 3роки 3 місяці.Все у нас було в порядку дитина золота,що попросиш все зробить,ну одним словом"хоч до рани прикладай".
А тепер два тижні тому дитину немов підмінили,у мене де коли лице лупається від встиду,без всяких причин може закатати істерику в маршрутці,вдома старшу б'є і взагалі тільки щось не так зразу плаче,все кидає,все ламає,верещить....ну словами це непередаш,я стараюсь тримати себе в руках,щоб добряче не відлупити по попі,але так важко...Не вже це те ж ця криза???
Я вже просто не можу... d12 Ще із чоловіком приходиться боротись,обяснювати,що до чого,а то в нього одна позиція:"взяти і відшльопати сина по попі",а я проти цього,тому приходиться і малого вислуховувати і старого...
Ох як важко...
Незнаю скільки у нас це буде продовжуватись,тільки б поскоріше закінчилось,а то невпевнена,що мене ще на довго вистачить....
У щасливі хвилини - хвалити Бога,
У скрутні хвилини - шукати Бога,
У хвилини болю - довіряти Богові,
Кожну хвилину дякувати Богові.

Offline Тірамісу

• Свідома Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Євген - 9 років, Іринка - 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #220 : 28 Листопад 2013, 13:52:44 »
І у нас почалася криза. Раптово одного дня почала по кілька разів влаштовувати істерики, все кидати, битися :oox А таке було ніжне дівчатко. Я спочатку подумала, що якийсь стрес через садочок, або глисти, а потім дійшло, що в 3 рочки таке буває. Але головне, що у садку чемна, їсть, грається, а приходить додому -і "Остапа понесло" d16