Автор Тема: Криза третього року....  (Прочитано 18887 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +120/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 12,09,2008 і Алісочка 27,05,2014
Re: Криза третього року....
« Reply #34 : 16 Березень 2011, 13:52:11 »
Цитувати
Мій Максимка від народження напевно в тій кризі,скільки вже памятаю то постійно все робить наоборот, неслухає, мама непотрібна,тато баба супер!!!! На вулиці скандали (я вже чесно кажучи навіть нехочу з ним на вулицю виходити) бо всі на ту пародію зглядаються...і чують  всі окружні двори!
Юля, а Ви часом не про мого синочка говорите  d27 я читаю і повністю впізнаю свого. Його, доречі, теж Максік звати d30
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Юлія Воробйова

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
  • :))
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 2008року
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #35 : 16 Березень 2011, 14:35:04 »
 z5 Людмілка  Привітик!!! Мабуть вониб знайшли спільну мову.....нема сили вже до нього, тай ще неговорить, в садок вже з 3х років піде бо скандаліст такий що я просто неуявляю як там дадуть раду, мій певно вершини по наглості поборов....з горшком проблема катастрофа чи то страх...до унітазу такош....а десь інше то як током бє
верещить! а в дома лишень коли підставляю пісяє,не проситься...знаків щоб казали хочу в туалет не подає.....у  два роки він робив на зло ... гадив на телевізорі подушках  речі всі розкидав по землі і притому що це все ще руками розмазував.....а зараз то щось більш менш, до рук уже небере, пісяти підставляю, а каку де попало і це тільки коли нікого нема в кімнаті.... книжки абажає читати але обпісювати ще більше...йду на вулицю сплошні скандали кожен метр, падає в болото мол непіду....Я вже неможу стараюся зрозуміти його чому....неможе ні висловитися бо неговорить ...вже просила щоб  хоч головою махав так чи ні?! безполезно!!! але тепер попри всі ті нерви хоча одне  радує що з криком плачами але розуміє коли кажеш неможна,бери, ..... а  раніше я так боялася щоб небуло ніяких відхилень.....психіка нарушена з народження....але  за весь період я зрозуміла що так він росте і потроху одне переростає а інше набуває...важко з труднощами але і те радує......

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #36 : 16 Березень 2011, 14:49:06 »
Ну в нас з туалетом все нормально і говорить більш-менш ( я практично все розумію, а чужі незавжди). А вулиця у нас - ну слово в слово як Ви пишете - кожна калюжа його, всі турніки його, за 5 секунд метрів 20 може пробігти, тікає, не слухається, істерики страшні. Короче любить, коли сторонні на нього звертають увагу, сміються з нього. Може взяти за руку зовсім чужу людину і піти з нею, хоч постійно йому пояснюю, що можуть вкрасти але d111 d111 Вчора втік від мене, я його знайшла метрів за 150   Сама вже злякалась, а йому нічого. Вдома все порозкидає, а збирати  не хоче, плаче кричить як заставляєш, але стоїть на свому d38 Та ще і з садочком обламалась: казали, що будуть набирати групу в квітні, я вже ледь дні не рахувала, а зараз сказали , що аж 1 серпня - та це ж іще майже пів року d111

Offline Таля@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
    • Авторські торти Наталі Федишин
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #37 : 16 Березень 2011, 14:54:31 »
Цитувати
а саме основне, що як вже почне плакати, то вже ніщо і ніхто його заспокоїти не може - процес може і більше години тривати, як коли, тут вроді заспокоїться, а потім щось як нагадає  і знову....
О це моя мала так робить шо не шо зразу в плач і то так рує а рує... d111

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #38 : 16 Березень 2011, 14:58:40 »
мого може довго плакати, єдини спосіб заспокоїти - взяти на руки і притулити до себе, все більше нічого не заспокоїть d128

Offline ira 11.06

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +269/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #39 : 16 Березень 2011, 15:04:41 »
Читаю тут про Максимчиків і волосся дибом стає. А по попі не пробували дати пару раз?

Offline Yaska

• Своя Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іллюшка з 2008р
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'янка
« Reply #40 : 16 Березень 2011, 15:20:23 »
Не знаю в кого як,а у нас все напаки-говрить"Сам ні",щоби не робив то все сам ні.Уже починає дратувати...То що трішки впертий,то вони всі такі,і плакса.Зі всім чим я справляюсь,але як навчити малюка самостійності?Ось питання.

Offline AntoshaG08

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +42/-0
  • everything's happen for reason !!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
« Reply #41 : 16 Березень 2011, 16:14:55 »
Цитувати
єдини спосіб заспокоїти - взяти на руки і притулити до себе, все більше нічого не заспокоїть
Аналогічно, він сам навіть у розпалі плачу просить - візьми мене на ручки і поцьомай d79!!! Але діє безвідказно і миттєво.
 Навіть у садку коли дуже сильно на початках плакав, казав виховательці, щоб взяла його на ручки і він заспокоїться.

Offline Yaska

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #42 : 16 Березень 2011, 16:31:49 »
Все не читала,бо не мала часу,а пожалітись хотіла...Дівчата,ви що себе не жалієте!Як так щоб дитина вами командувала...Все розумію,не бити не кричати,а повагу виховувати треба.На вулиці не вдарю,і не кричу,пояснюю ,розказую...кричить залишаю і йду далі куди треба,зрозуміло сам не лишить біжить.Коли сварюсь чи не витримаю ріску в руки візьму малюк як шовковий,і як у Людмілка і AntoshaG08лізе цьоматись і любатись z5.Але виховувати треба.Криза від того що ми,батьки,таке допускаєм,думаєм мине.І забуваєм,що в майбутньому нам може ОЙКНУТИСЬ.Це моя думка.Якщо когось обідила-вибачте.

Offline AntoshaG08

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +42/-0
  • everything's happen for reason !!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
« Reply #43 : 16 Березень 2011, 16:38:14 »
 d112у кожного свої методи виховання (не скажу що не б"ю по попці - чекаю до останнього і можу шльопнути)
Цитувати
Коли сварюсь чи не витримаю ріску в руки візьму малюк як шовковий
а це , я перепрошую, Ви виховуєте страх, а з дітками треба дружити, вони всі дуже розумні і до всіх можна знайти підхід. Уявіть собі, якби вихователі до всіх діток різку приміняли, але ж вони якось без того обходяться

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
« Reply #44 : 16 Березень 2011, 16:50:02 »
Коли сварюсь чи не витримаю ріску в руки візьму малюк як шовковий,і як у Людмілка і AntoshaG08лізе цьоматись і любатись z5
а я  отут ще до кінця не зрозуміла. Якщо дитина робить щось зле, бо не розуміє, то треба поговорити та пояснити. А якщо видно, що воно, перепрошую, тупо вередує - імхо, тоді можна й в кут поставити або навіть по попі, аби "отверезити". Або коли навмисне капості робить. В нас це крайність, наприклад, Андрієві вже сто разів говорилося, що братика штовхати чи кусати не можна, але він і далі своє робить. Часом з-під тишка вкусить чи вщипне. Отоді відгрібає, бо ж батьківське око недремне і добре видно, що він то робить навмисне. Якби Андрієві уваги мало було чи любові - то одне, але ж ми його добре "обходимо", тому я точно знаю, що ніякої ревності в нього немає. Не знаю, чому йому так хочеться іноді братика образити.
А взагалі, я думаю, що коли "по попі", то це дитина не від того шовкова стає і цьоматись лізе, бо вмомент "все зрозуміла", а дійсно страх.

Offline Yaska

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #45 : 16 Березень 2011, 16:57:58 »
Я його не б"ю тою ріскою d100лише пояснюю,якщо мене не буде слухати,то ріска може вдарити.Якщо не слухає деколи не включаю мультики по бажанню його,чи щось інше не даю.Якщо не слугняний в гостях чи на вулиці,то йдем до дому.Не вміє поводитись як треба хай сидить в дома z5.Зрозмуміло що й далі йдем гуляти і в гості,не сидимо закриті в хаті d27,але він,дитина,повинна знати межі свого дозволеного...Щоб у мене був хлопець бийти?Ні,ні,ні!Ну інколи буває..Визнаю,але обов"язково говорю за що дістав.Я вважаю,що обов"язково треба говорити за що він покараний.

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #46 : 16 Березень 2011, 17:19:14 »
а НА МОГО ТІЛЕСНІ ПОКАРАННЯ НЕ діють, буває не витримаю і по попі дам, так він ще більше починає скандалити і псіхувати, але не зробить те чого прошу, каже мама не бий, а я кажу не буду як зробиш, а він далі ревіти.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #47 : 16 Березень 2011, 17:22:32 »
Цитувати
Я вважаю,що обов"язково треба говорити за що він покараний.
ага, і щоб причина була вагома, аби він знав, що різка - то дійсно крайній захід, і раз мама дістає її, то він дійсно зробив щось погане.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #48 : 16 Березень 2011, 17:24:12 »
каже мама не бий, а я кажу не буду як зробиш, а він далі ревіти.
те саме, втікає, попу ховає, каже, і по попі не хочу і робити не перестану. Ну але в кут завжди хтось віднесе, або я або тато, тут попи не треба.

Offline Yaska

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #49 : 16 Березень 2011, 17:29:21 »
Цитувати
ага, і щоб причина була вагома, аби він знав, що різка - то дійсно крайній захід, і раз мама дістає її, то він дійсно зробив щось погане.
Це точно! z4
Людмілкатоді не бий.Ми колись проводили експеримент:тиждень не били і не карали малюка,то він скоса дивився на нас,спочатку робив,а потім по маленьку переставав шкодити.Зрозуміло,ми тиждень не витримали z5,але не так строго ставились до нього.Знайди його слабинку...Мій має мультики та цуцу,не даю поки не поїсть чи не поскладає за собою,чи не слухняний.Хвалю за будь що ХОРОШЕ!

Offline Юлія Воробйова

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
  • :))
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 2008року
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #50 : 16 Березень 2011, 19:12:46 »
ой чесно бувало з тими сранками так виводив ...що зривалася не на жарт...така попа в синяках була.... і  по лиці було дала плюшку....я просто неможу передати як мені кришу зривало....я просто невміла ігнорувати його поступки і тому надривалася так що тиск скакав до 170-180....він просто якби нерозумів що він поганого зробив....я вже тепер просто зрозуміла що то треба перерости, і взагалі небити дитину поки непочне висловлювати свою думку...а потім розмовляти.....бо бити то невихід....
У мому випадку я небила.....1  просила
                                        2 благала
                                        3 плакала,кричала, виходила з себе попереджала що бю,
                                        4 ставила в кут дитину 1.8-2роки
                                        5 била
нічого непомогло!!!а з часом я побачила що потроху та щось розумнішає ніби вже більше розуміє, а тепер трошка прислухається!!! Ну як пояснити дитині що гарячий утюг неможна брати?! кажу буде буба впечешся,німи сама обпікаюся плачу, а він пофіг,знов лізе певно після 50 разу казання немож(починаються садистські прояви) зі злості береш гарячий утюг ставиш перед дитиною і кажеш НА! Ой впікся ...плач крик,пояснюєш от яж тобі казала сонце що буде буба, через 2хв знов лізе обпікається,і лізе---лізе !
Аж так переживаю недай бог то страшна біда на все життя...це нетільки утюг за все говорю....
йой ті мацьопки!
Так люблю-люблю-люблю.....але так нервує.....ну яка мама хоче кричати на свою Лапочку??? чи бачити ті сльозки????  d79