Автор Тема: Робимо самі для АТО: сітка, стельки, парафінові пічки, балаклави, маскхалати  (Прочитано 62011 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ZhychokАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
Сьогодні дівчата довели до ладу сітку №1, завтра її передамо для військових. Сітка №5 теж готова, але треба її ще добре передивитись на світлі, напевне завтра теж віддамо.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Чудово те, що нам передають пакунки, мішки з тканиною з інших міст. Жаль що з Франківська нема аж дуже  великої активності, правда було дуже приємно чути, коли хлопець приніс гарно порізані, такі як треба клаптики і розповів, що вони на роботі ідуть на секонд, тоді коли дешево, купують тканину і в обідній час ріжуть колективно на шматочки. Сьогодні нам передали багато клаптиків із Закарпаття і з Калуша :)

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +477/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Завтра будемо прилаштовувати в приміщення нашу основну сітку. Дякуємо добрим людям, котрі дали нам прихисток. Ще дівчаткам з кафе "Кімбо", котрі погостили нас нині смачною кавою.
Коли перенесемось, а це плануємо на завтра, то ж в темці дамо нову адресу. Дівчатка приєднуйтесь, там тепло та будуть крісла.

Жень, чоловік приїде до нас і розбере каркас, щоб можна було перенести по частинах.

Offline kiber.zljy4ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашуня
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
Цитувати
Дівчатка приєднуйтесь, там тепло та будуть крісла.
Ого :) Це де ви такі райські умови найшли?  d9

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Life Is Beautiful
    • Награды
Йой,Сашенька, навіть боюсь писати наперед, щоб не зірвалось. d108
Женя тобі шепне на вушко.

Offline Kriska

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +304/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик - 1,5 року
Люд, я свою партію порізала. Завтра з обіду хтось занесе. Мож зразу підготувати ще кульочок.

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Life Is Beautiful
    • Награды
О супер, Христя, завтра нарешті розкладемо ту тканину і підберу, що можна вдома постригти, бо що легке, то там, а важку на дому зручніше і вже час не витрачаємо на різання.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Люда, я прийду десь в 10 на півгодинки, а потім десь в другій

Offline Kriska

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Люда, а ти коли сьогодні будеш і де саме?

Offline ЛяЛя

• Свідома Мамка
  • Репутація: +124/-0
  • мама двох сонечок
    • мій бісерний світ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
дівчата - організатори, таке питання-пропозиція - може разом з сітками передати бійцям дитячі малюнки?можу попросити вчительку, щоб діти на уроці намалювали
Никогда не сомневайся в своей привлекательности. Запомни: весы врут, люди завидуют, а зеркало вообще, кривое!))))

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Life Is Beautiful
    • Награды
Свіжа інформація на сьогодні.

Каркас перенесли навпроти фонтану біля входу в Інформаційний центр по вул. Незалежності,5. Поки хороша погода буде там стояти, щоб перехожі долучались (підходять, цікавляться, обіцяють, що поприносять тканину!!!).

Наше тепле приміщення - це офіс Української народної партії по вул. Незалежності, 5. На 2-му поверсі справа залізні зеленкуваті двері, наступні темно-коричневі двері, то "наші". Тканину приносьте вже туди або ж далі на старому місці біля сцени буде стояти коробка із написом "Місце для тканини" (сьогодні, до речі, звідти взяли 4 кульки з тканиною, за що дуже вдячні людям!!!).

Хто бажає плести надворі, то будь ласка, кому холодно, тоді заходьте в приміщення і гайда до роботи. Різати смужки також можна всередині, є крісла, столи, ел.чайник дадуть.

Ще одне. Офіс вони свій час від часу можуть закрити (почалась передвиборча гонка, самі розумієте, агітують), тому хто має можливість підійти, а там закрито, то телефонує зразу ж до п. Василя  (дозволив телефонувати йому будь-коли) скажете, що ви до маскувальної сітки і він в будь-який час дня відкриє двері (або підійде інший мужчина з ключами ), коли закінчимо роботу, повідомити його і він зачинить.

Здається все написала. Ще щось згадаю напишу. Іванка (tsarivna), доповни, якщо я щось пропустила, бо зараз на роботі, трохи не маю часу.

Христя (Kriska)  ще треба таких два аналогічних великих плакати, які ти вчора принесла (дві пари має бути). Один повісимо на дереві біля сцени, а другий при вході в приміщення УНП. Я не підібрала тканину для нарізання, бо трохи поспішала при можливості заглянь сама або ж на наступний раз візьмеш.

Цитувати
дівчата - організатори, таке питання-пропозиція - може разом з сітками передати бійцям дитячі малюнки?можу попросити вчительку, щоб діти на уроці намалювали
Було б дуже чудово!!!!!  Теплі малюнки наших діток, зігріють серця мужніх військових. d120

Одну сітку Женя та Іванка віддали сьогодні вранці батальйону "Азов". Що там і як розпишуть дівчата, бо я не вспіла.

Offline Synjooka

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка 29.09.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Дывчата, сьогдні підходила до сітки біля фантану, нажаль плести не мала часу. Так ось там стояли два мужчини і говорили про сітку. Перше, що її варто плести не на тонесенькій рибальській а на грубшій сітці - я про це зразу подумала як трохи поплела, ця чуть що легко досить рвалась. друге - говорли, що не варто наплітати багато тканини - сітка це лише основа для маскуванняь тому по декілька слоїв плести не потрібно. Не знаю як на мене мужчина, що це говорив в тому шарив.

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
Цитувати
Перше, що її варто плести не на тонесенькій рибальській а на грубшій сітці
Ми вже самі то знаєм ,але наразі нічого іншого нема. Зранку нам один пан сказав, що організує таку як треба, але коли я пізніше підійшла і запитала коли він нам її зможе повісити, щоб ми вже плели на такій як треба, то відповідь була "Я зв"яжусь з кимось з командування, може вони нам щось допоможуть або підкажуть...." Коротше, нас з тими мужиками зима застане d111
Цитувати
друге - говорли, що не варто наплітати багато тканини - сітка це лише основа для маскуванняь тому по декілька слоїв плести не потрібно.
Так, ми вже теж це зрозуміли. І та сітка, що стояла зранку, якраз і висіла для доопрацювання: зняти яскраві елементи, а також те, що зав"язано забагато.
Цитувати
Христя (Kriska)  ще треба таких два аналогічних великих плакати, які ти вчора принесла (дві пари має бути). Один повісимо на дереві біля сцени, а другий при вході в приміщення УНП.
Може варто надрукувати чийсь номер телефону для координації: де залишити тканину, де стоїть сітка для бажаючих поплести.
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Kriska

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Плакати зроблю. Принесу на завтра і завтра ж тоді і забрала б тканину для порізки, можна і 2-3 кульочка.

Offline ЛяЛя

• Свідома Мамка
  • Репутація: +124/-0
  • мама двох сонечок
    • мій бісерний світ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
говорила сьогодні з вчителькою - обіцяла малюнки з дітками намалювати. І про тканину їй все розяснила, буде казати теж батькам
Никогда не сомневайся в своей привлекательности. Запомни: весы врут, люди завидуют, а зеркало вообще, кривое!))))

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Life Is Beautiful
    • Награды
По ходу домовленостей трохи змінила    Відповідь #163  Почитайте.

Далі відповідаю на запитання.

Плакати вийшли гарні, як на мене, і саме головне виготовлені із підручного матеріалу. Дякую Христі та її чоловіку, Лілі (Сестра Керрі) та моїм двом Олічкам.  
Марійці (AngryM) за комплект ножниць і тканину, котру радо сьогодні нам передала та теплі слова у наш бік.  
   Всім нашим форумчанкам та їх родичам дуже вдячні.

Тепер питання, яке мене вже трішки дістало за тиждень нашої роботи.

Цитувати
Так ось там стояли два мужчини і говорили про сітку. Перше, що її варто плести не на тонесенькій рибальській а на грубшій сітці

Почну з початку. Плести сітку спільно із Женьої і Сашею (kiber.zljy4ka) ми почали 17 вересня.
16 вересня Женя тут писала
Цитувати
Я купила 100м. сітки,
, як їй то вдалось, хай розпише сама (було не легко).  
Того ж дня 17.09. до нас підійшов пан Василь Васильович, котрий був на Сході і нам підказав, що ця сітка нікудишня, треба цупкішу, ми , звичайно, погодились, але маємо, те що маємо, тому і плетемо технікою зв"язування тканина до тканини, коли розірветься лєска, тканина буде триматись за рахунок плетення гудз до тканини, тканина до тканини.
Питання вичерпали, проте ми сказали, що радо приймемо потрібну сітку і будемо плести її. Пан Василь стратив наступний цілий день на пошуки у наших магазинах такого виду сітки і, незнайшовши, купив сітку, котру використовують для футболних воріт, а вона зовсім не дешева (за що йому безмежно вдячні!!!).

Таких "коментаторів" і "порадників" десятками щодня приходять до нас і повз нас, та жоден із них за стільки днів не дістав таку потрібну сітку (капронова, нитка зелена чи коричнева, вічко клітинка розміром 3*3 см або 4*4 см) та жодного клаптика тканини не прив"язав.

Якщо в нас буде така сітка, відповідно буде інша техніка плетення і робота піде швидше, густина буде менша!!!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Цитувати
Коротше, нас з тими мужиками зима застане
Це точно.  Вже мені обіцяв один, що київлян підключать, щоб купили для нас таку. Обіцяного довго чекають, а ми на це часу не маємо.  
       Ще одне, маскувальна сітка - це сітка з доброю аурою, в ній ми вплітаємо свої позитивні думки та передаємо тепло наших рук, тому на такі ось зауваження реагуйте проханням допомогти.

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Life Is Beautiful
    • Награды
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Коли бачу ці фото. Душа розривається. Мій чоловік і тато спить в теплому ліжку, а вони ось так... d24 , тому допомога будь-яка потрібна!!!
Цитувати
В Славянске, Артемовске, Дебальцево, Краматорске дожди. Мокро, зябко, холодно... Грязь налипает на берцы свинцовыми комьями; сигареты в кармане размокли в кашу; уже и белье промокло, в горле першит... По всей зоне АТО дожди. Мокнут и замерзают десятки тысяч наших солдат. В окопах, в наполненных водою блиндажах, в рваных палатках, на блок-постах. Помните о них, спящие в теплых постелях, сидящие у телевизоров, рассуждающие о мире...

УВАГА! Максимальний репост!
Сьогодні нашим координаторам телефонували хлопці із батальйону "Франківськ". У зв'язку з різким похолоданням хлопці дуже мерзнуть вночі. Сьогодні ми плануємо відвезти їм термобілизну, але цього недостатньо. Хлопцям ще потрібні спальні мішки та теплі шкарпетки.

Уже троє людей добровільно віддали нам свої спальники, проте все ще не вистачає 30 комплектів. Тому ми надіємось на вашу допомогу! У хлопців буде достатньо загроз для життя і здоров’я, не можна допустити, щоб до цього додалися ще обмороження та запалення легень!

Принести зазначені речі можна у офіс компанії "SoftServe" (вул. Сахарова 23, 2 поверх)